آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس

شروع فعالیت یونیک فاینانس از سال 2001 در سوئیس آغاز شده و به صورت آزمایشی فعالیتش را از سال 2006 شروع نمود. این شرکت با استفاده از ربات های قدرتمند اقدام به خرید و فروش و معامله سهام در بورس نزدک آمریکا می نماید. در این جا می خواهیم آموزش ساخت حساب یونیک فاینانس Unique Finance را ارائه دهیم.

نکته مهم: تیم محتوا بیست پیمنت جهت آشنایی با این سایت محتوا درج کرده است و هیچ تجربه عملی کار با این سایت را ندارد و تمام مسئولیت کار با این سایت به عهده خود شماست. ضمنا نظرات کاربران در انتهای مقاله جهت راهنمایی منتشر گردیده است.

آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس


خرید سهام از شرکت های بزرگ

همانگونه که اشاره شد، یونیک فاینانس، در بورس نزدک آمریکا که بزرگ ترین بازار مالی آنلاین در جهان می باشد، اقدام به خرید و فروش می نماید. نکته ای که باید بیان کنیم این است که در صورتی که بخواهید از شرکت هایی بزرگ، سهام خرید کنید، به شرکت های واسطه ای مانند یونیک فاینانس نیاز دارید.

پیشنهاد مطالعه: شارژ حساب Paypal

این شرکت به افراد کمک می کند که بتوانند سهام خرید کرده و از سود سرمایه گذاری ها، سود شرکت ایجاد خواهد شد. برای شروع سرمایه گذاری در Unique Finance ، بایستی مبلغ یک هزار دلار واریز کرده و تا دو سال امکان برداشت از حساب وجود نخواهد داشت.

اگر در دنیای بورس، فعالیت می کنید، به حتم می دانید که خرید و فروش سهام از طرق مختلفی صورت می گیرد. سرمایه گذاری بلند مدت و یا خرید بیت کوین می تواند از جمله سرمایه گذاری هایی باشد که می توان سود مناسبی را کسب نمود. از سویی دیگر می توان در بازه زمانی کوتاهی اقدام به خرید و فروش ارز نمود و از افزایش و کاهش نرخ ارز استفاده کرد. در حقیقت، این تریدرها هستند که می توانند با تجزیه و تحلیل نمودارها، نوسانات سود را به خوبی محاسبه نمایند.


افتتاح حساب Unique finance

برای آن که بتوانید در سایت یونیک فاینانس افتتاح حساب نموده و در آن اقدام به فعالیت نمایید، ابتدا باید وارد سایت https://portal.gpm.ltd شده و در قسمت بالای صفحه اصلی sign up را انتخاب نمایید. اکنون لازم است نام unique finance را از قسمت نام کمپانی برگزینید.

آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس

در گام بعدی، کد معرف را در قسمت Introducer ID وارد کرده و به مرحله بعد بروید. اکنون صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که در آن اطلاعات شخصی شما را درخواست می کند. با وارد کردن مشخصات خود، به مرحله بعد وار شوید.

پس از انجام مراحل فوق، به صفحه جدیدی با نام choose your stock انتقال داده می شوید که می بایست از میان لیست ارائه شده، نوع سهامی که تصمیم دارید آن را خرید نمایید، تعیین کرده و گزینه مرحل بعدی را انتخاب نمایید.

در نهایت باید برای پرداخت در سایت یونیک فاینانس اقدام نمایید. همان گونه که پیش از این اشاره شد، لازم است که سهامی به ارزش یک هزار دلار در اولین گام خرید نمایید. برای انجام این مرحله در صورتی که حساب ارزی نداشته و نیاز به مشاوره دارید، می توانید با 20پیمنت همراه باشید. کارشناسان با تجربه و حرفه ای 20پیمنت می توانند در این خصوص به شما مشاوره های لازم را ارائه کرده و برای پرداخت آنلاین به حساب unique finance اقدامات لازم را صورت دهند.

اکنون افتتاح حساب یونیک فاینانس شما به درستی انجام شده و شما قادر هستید، از طریق این شرکت، در بازار بورس جهانی، اقدام به سرمایه گذاری کنید. به خاطر داشته باشید در صورتی که در این خصوص تجربه و دانش کافی ندارید، قبل از هر اقدامی، مشورت های لازم را انجام دهید. 20پیمنت همواره شما را یاری خواهد کرد.

قوانین مالی unique finance

مطابق با سرمایه ای که در یونیک فاینانس گذاشته اید، ماهانه سود دریافت خواهید کرد. از آن جایی که حداقل سرمایه ای که مجاز هستید در این شرکت سرمایه گذاری کنید، یک هزار دلار است، بنابر این کمترین میزان سودی که ماهانه دریافت می کنید، بین شصت تا هشتاد دلار خواهد بود.

البته این نکته را نیز یادآور شویم که برای کسانی که به عنوان زیر مجموعه شما فعالیت می کنند، سود مجزایی برای شما منظور می شود. برای عضوگیری، ماتریس های مختلفی وجود دارد که برای اطلاع از روش این کار می توانید از کارشناسان 20پیمنت مشاوره دریافت کنید.


برداشت وجه از حساب یونیک فاینانس

پیش از آن که سرمایه گذاری در حساب unique finance را انجام دهید، به خاطر داشته باشید که مطابق با قراردادی که با یونیک فاینانس دارید، امکان برداشت از حساب خود را تا دو سال نخواهید داشت. در طی این دوسال، سود سپرده خود را دریافت می کنید. اما اگر زودتر از دوسال بخواهید حساب خود را برداشته کنید، سودهای پرداختی ابتدا مطابق مدت زمان سپرده، کسر شده و سپس باقی مانده به حساب شما واریز می شود.

شما می توانید از حساب یونیک فایناس، به روش های مختلفی برداشته داشته باشید. در صورتی که حساب وب مانی داشته و یا کارت های اعتباری ارزی مانند مسترکارت و یا ویزاکارت دارید، این امکان را دارید که برداشت وجوه خود را انجام دهید.

در صورتی که قصد دارید درآمد ارزی و سود حاصله از یونیک فاینانس را به ریال ایران تبدیل کرده و در بانک های ایران دریافت کنید، می توانید از خدمات 20پیمنت بهره بگیرید. همچنین به خاطر داشته باشید، مطابق با قوانین اجرایی یونیک فاینانس، هنگام خروج از این شرکت، لازم است که شخصی را به جای خود به سیستم وارد نمایید و بدین ترتیب سرمایه ای که وارد می شود را به ازای سرمایه برداشتی خود، دریافت نمایید. در غیر این صورت 20درصد از سرمایه شما از دست خواهد رفت.

نکاتی مهم درباره حساب یونیک فاینانس

1-کمترین میزان سرمایه گذاری و افتتاح حساب در حساب یونیک فاینانس، مبلغ یک هزار دلار می باشد.

2-اعتبار سرمایه گذاری شده در این حساب به صورت بیت کوین خواهد بود.

3- درصورتی که بیش از یک ساعت، برای افتتاح حساب و پرداخت وجه سرمایه گذاری اولیه زمان صرف نمایید، بایستی که برای افتتاح حساب مجدد اقدام کنید.

4-سود دریافتی مطابق با ضوابط تعیین شده در یونیک فایناس برای هر یک هزار دلار، بین شصت تا هشتاد دلار خواهد بود.

5-مدت زمان مجاز برای برداشت سرمایه از حساب یونیک فایناس، حداقل دو سال خواهد بود.

6-در صورت برداشت وجه به شکل نقدی از این حساب، مستلزم پرداخت کارمزد زیادی خواهید بود.

7- عضوگیری در یونیک فاینانس، باعث می شود که بتوانید سود بسیار بالایی را دریافت نمایید.