استعلام آنلاین خلافی خودرو و پرداخت جریمه

استعلام آنلاین خلافی خودرو و پرداخت جریمه

در صفحه «استعلام خلافی خودرو و پرداخت جریمه» پرداخت الکترونیک سداد می توانید با استفاده از بارکد 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین از خلافی خودروی خود مطلع شوید و جریمه آن را پرداخت کنید. برای آن که از خدمت استعلام و پرداخت جرایم رانندگی پرداخت الکترونیک سداد استفاده کنید کافی است شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین خود را وارد کنید تا فهرست همه خلافی های خودروی خود را مشاهده و پرداخت کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل مرکز تماس پرداخت الکترونیک سداد همیشه آماده پاسخگویی به مشکلات و سؤالات شماست.

استعلام آنلاین خلافی خودرو و پرداخت جریمه


سوالات متداول

پس از پرداخت آنلاین قبض جریمه چه مدت طول می کشد تا تسویه حساب با راهور صورت گیرد؟

پس از پرداخت قبض بلافاصله جریمه شما تشویه می شود ولی از آنجا که سایت پلیس راهور هر 10 روز یکبار به روز می شود تا آن زمان جریمه شما از آنجا حذف نشده است. می توانید از طریق سیستم پلیس 10+ استعلام بگیرید تا مطمئن شوید قبض شما پرداخت شده است.


آیا می توان بر اساس شماره پلاک خودرو خلافی خودرو را استعلام یا پرداخت کرد؟

خیر در حال حاضر امکان گرفتن استعلام یا پرداخت خلافی خودرو در هیچ یک از درگاه های پرداخت خلافی وجود ندارد.


آیا می توان جریمه دیگران را نیز استعلام یا پرداخت کرد؟

در صورتیکه شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت خودروی دیگری را وارد کنید یا شناسه قبض و شناسه پرداخت جریمه شخصی دیگر را در اختیار داشته باشید می توانید جریمه یا جریمه های او را نیز پرداخت کنید.


چگونه می توان جریمه خود را استعلام گرفت؟

برای گرفتن استعلام جریمه یا جریمه های خود یا باید شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت خودروی خود را وارد کنید یا شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جریمه خود را وارد کنید.

خلافی خودرو

استعلام خلافی خودرو با پلاک به همراه ریز خلافی و پرداخت آنلاین

برای شروع شماره پلاک، تلفن همراه و بارکد کارت ماشین را وارد کنید. بلافاصله استعلام خلافی انجام شده و ریز خلافی به شما نمایش داده می‌شود پس از استعلام می‌توانید نسبت به پرداخت آنی خلافی خودرو اقدام کنید. دقت داشته باشید که خلافی خودرو در سایت راهور با تاخیر ثبت شده و معمولا بین 7 تا 14 روز کاری، به طول می‌انجامد. با آیتول سریع، آسان و بی‌دردسر خلافی خودرو خود را پرداخت کنید.

استعلام خلافی و پرداخت جریمه خودرو

آیتول سامانه استعلام و پرداخت خلافی خودرو، امکان پرداخت خلافی خودرو را به صورت آنلاین و غیرحضوری فراهم کرده است. روش کار با آیتول بسیار ساده است. کافی است شماره پلاک، شماره تلفن همراه و شماره بیمه‌نامه خود را در بخش مشخص شده واردکرده و از میزان خلافی خودرو خود مطلع شوید. آیتول اطلاعات خلافی خودرو شما را به صورت آنلاین، دقیق و لحظه‌ای از سایت راهور استخراج کرده و به شما نمایش می‌دهد. پس از پرداخت بدهی شما، مبلغ خلافی به حساب سایت راهور واریز شده و خلافی خودرو شما صفر می‌شود. البته دقت داشته باشید که به دلیل آفلاین بودن سیستم پلیس راهور معمولا بین 7 تا 14 روز پس از پرداخت خلافی طول می‌کشد تا اطلاعات در سایت راهور به‌روزرسانی شود.