سئو سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سئو کردن سایت

خدمات بهینه سازی وب سایت یا سئو

(SEO)

رتبه بالاتر در گوگل مساوی است با تعداد بیشتر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی شما از وب سایتتان

خدمات سئو یا بهینه سازی سایت وبکده

سئو سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سئو کردن سایت


شما می خواهید وب سایت خود را درمقابل دید بیشترین تعداد ممکن از بازدید کنندگان قرار دهید. خدمات سئو ما به شما، نتایجی طولانی مدت ارائه خواهد داد که فراتر از یک افزایش رتبه موقتی و سریع است. ما به دستیابی شما به رتبه های بهتر، افزایش ترافیک و فروش بیشتردر دراز مدت کمک خواهیم کرد.

تمرکز موتورهای جستجو بر اعطای پاداش به سایتهایی است که تجربه کاربری عالی و محتوای ارزشمند ارائه می دهند. تکنیکهای سئو ارائه شده نه تنها موثر، بلکه معنی دار است. تمرکز ما بر طراحی سایت هایی است که مردم و همچنین موتورهای جستجو به دیدن آن ها علاقه بسیار زیادی خواهند داشت .

کسب وکار، اهداف، مشتریان و نیازهای شما منحصر به فرد است. به همین دلیل است که همه خدمات سئو ارائه شده میتواند با نیازهای کسب وکار و بودجه شما تناسب پیدا کند.

مشاوران سئو با شما درمورد اهداف کسب وکارتان صحبت می کنند. آنها در مورد صنعت، رقابت و کلمات کلیدی که هدف شماست، تحقیق می کنند. آنها شما را به طور منظم در جریان دقیق رتبه بندی و ترافیک لحظه ای سایتتان قرار می دهند.

خدمات

بهینه سازی سایت

S E O S E R V I C E S


خدمات سئو یا بهینه سازی سایت ، سئو کردن سایت مشاوره اولیه وب سایت

تحقیق و بررسی کلمات کلیدی

آنالیز رقبای شما

مشاوره در خصوص محتوای وب سایت شما

تغییرات متن داخلی و لینک ها

ساخت ابزارهای گوگل آنالیتیکس/ گوگل وبمستر

راه اندازی و پیاده سازی ابزارهای بینگ وبمستر

گزارش رتبه بندی ها و وضعیت های وب سایت

ماهم اکنون درحال همکاری با شرکتهای تجاری کوچک ، متوسط و بزرگ هستیم و به آنها در بهبود رتبه بندی سایت خود کمک می کنیم و نتایج مشهود و واقعی را به آنها تحویل می دهیم.

ما یک تیم پرشور هستیم

که با سئو نفس می کشیم و زندگی می کنیم.

9


و اما...!!!

چرا سئو مهم است؟

W H Y I S S E O I M P O R T A N T ?93 درصد از تجارت های آنلاین با یک موتور جستجو آغازمی شوند.

70 درصد از لینکهایی که کاربران بر روی آن ها کلیک می کنند از نتایج طبیعی گوگل می باشد.

70-80 درصد از مشتریان شما در گوگل به دنبال خدمات شما می گردند و با رقبای شما عقد قرارداد می کنند .

سئو

امروزه هر کسب و کاری باید تصمیم بگیرد، چقدر برای سئو و خدمات بهینه سازی سایت سرمایه گذاری کند. این مسئله یک امر کاملا ضروری است. در جهانی که توسط اینترنت هدایت می شود، یک بازاریابی آنلاین قدرتمند، برای پیشرفت لازم است.

سوالی که همه ی مالکان کسب و کار باید بپرسند این است...


چقدر باید برای سئو و خدمات آن هزینه کنم؟

مدل های همکاری با دپارتمان سئو وبکده

سئو یا بهینه سازی سایت

همکاری به صورت پرداخت ماهیانه

دراین مدل همکاری کاربران عزیز ما در ازای پرداخت هزینه ماهیانه ، مجموعه ای ازخدمات را دریافت می کنند . این مدل تقریبا به نوعی اصولی ترین و پرطرفدارترین نوع همکاری با کسب و کارهای مبتنی بر وب می باشد . قرارداد پرداخت ماهیانه معمولا شامل موارد زیر می باشد.

• گزارش تجزیه وتحلیل سایت شما به طورمنظم

• بهبود محتوای روی سایت

• ساخت لینک

• بررسی کلمات کلیدی و بهینه سازی سایتسئو یا بهینه سازی سایت

همکاری به صورت پروژه ای

در این مدل همکاری وب سایتتان را به کارشناسان معرفی می نمایید و ما بعد از تحلیل و آنالیز وب سایت شما ، مدت زمان و هزینه پروژه را خدمتتان اعلام می نماییم و بعد از توافقات لازم پروژه عملیاتی خواهد شد. قیمت گذاری و مدت زمان اجرای پروژه ها نیز نسبت به تعداد کلمات کلیدی، میزان رقابت آنها و نیز ساختار وب سایت مورد نظر متفاوت خواهد بود.سئو یا بهینه سازی سایت

مشاوره ی ساعتی

در این مدل از همکاری ، هزینه به ازای ساعات مشاوره و خدمات پرداخت می گردد. بدین صورت که شما وب سایت خود را معرفی می نمایید و کارشناسان ما آنالیزی از وب سایت شما انجام می دهند و زمان برای جلسات مشاوره با شما هماهنگ خواهد شد .

در این نوع مدل همکاری سعی می شود حتی الامکان راهکارهای اجرایی و کاملا کاربردی برای حل مشکلات وب سایت به مدیران ارائه شود

چیزهایی که باید به آن مشکوک شویم...

سعی کنیم این نکات رو قبل از عقد قرارداد سئو یا بهینه سازی وب سایت خود در نظر داشته باشیم

نتایج فوری

درست است که برخی از تاکتیک های سئو با بازی با سیستم می توانند باعث بدست آمدن نتایج فوری شوند، اما آگاه باشید که این تاکتیک ها می توانند در طولانی مدت به تجارت شما صدمه وارد کنند. نتایج فوری اغلب با شیوه های سئو که بر علیه دستورالعملهایی که توسط موتورهای جستجو در وبمسترها انجام شده به دست می آید. اما نهایتا گوگل این تاکتیک ها را شناخته و آن ها را جریمه می کند و در نتیجه بهبود یافتن رتبه بندی از دست رفته ممکن است ماهها به طول بیانجامد.


جایگاه اول در گوگل

بسیار عالی به نظر می رسد که یک تیم سئو جایگاه اول در گوگل را به شما وعده بدهد. امیدواریم که شما بتوانید به جایگاه اول دست پیدا کنید. با این حال هیچ تیمی نمی تواند قول صد در صد جایگاه اول را به شما بدهد.


خدمات مشکوک ساخت لینک

ساخت لینک در سئو امر مهمی تلقی می شود. بدون لینک های ورودی وب سایت شما نمی تواند امتیاز رتبه بندی بالایی را کسب کند. اما یک نیمه ی تاریک هم در ساخت لینک ها وجود دارد. اعتماد به لینک در دستیابی به رتبه ی بالا امری مهم است.قبل از بستن قرار داد با یکی از تیم های سئو برای ساختن لینک های وب سایت شما ، از اخلاقی بودن خدمات لینک سازی آن ها و برچسب های آن ها ، اطمینان حاصل کنید. شما حتی می توانید از آنها بپرسید که لینک های یک تجارت در صنعت مورد نظر شما را از کجا دریافت می نمایند .


چند نکته صرفا جهت اطلاع !!!

خدمات سئو زمان بر است

به سئو یا بهینه سازی سایت به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت نگاه کنید. بهترین نتیجه ی سئو از روابط بلند مدت کسب می شود. به طوری کلی ، ارزش خدمات سئو در ماه های اول قابل مشاهده نیست. مشاوران سئو، چوب سحر آمیز را حرکت نمی دهند تا به نتایج فوری دست یابند. در عوض عملیات گسترده ای انجام می دهند که شما نتایج آن را چند ماه بعد خواهید دید


رتبه بندی وب سایت شما، همراه با تغییرات سئو ، تغییر می کند.

میدان پر از رقیب است و رتبه بندی ها با تغییر الگوریتم و ورود رقبای جدید تغییر پیدا می کنند. حقه های به یکباره سئو مطمئنا به سرانجام نمی رسد. برای نگه داشتن وب سایت شما در جایگاه بالا و سطوح درجه یک ، نظارت همیشگی لازم است.


همه ی خدمات سئو یکسان ساخته نشده اند

لازم است دوباره ذکر کنیم که در سئو یا بهینه سازی سایت نباید به دنبال ارزان ترین قیمت ها بود. باید به دنبال پیدا کردن بهترین تیم سئو باشید. به دنبال تیم سئویی باشید که با سابقه و با تجربه باشند و به نوعی در این عرصه مطالعه مستمر داشته باشند.


سئو مهم است، دست به کار شوید

هدف از طراحی سایت شما بهبود و یا رونق دادن کسب و کار شماست. اگر مردم وب سایت شما را نبینند ،داشتن آن وب سایت هیچ ارزشی ندارد. کار عاقلانه این است که شما هزینه ای را بپردازید تا وب سایت شما همیشه مورد بازدید مردم قرار گیرد.


همین حالا از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید در خدمت شمائیم

سئو یا بهینه سازی سایت


بررسی رایگان

وب سایت شما همین حالا