تهیه مایع دستشویی هیرسا برای پوست های حساس، اطمینان از شما، کیفیت از ما

اگر پوست دستتان نسبت به شوینده ها حساس است؛ پس با ما باشید تا بهترین مایع دستشویی برای پوست های حساس را به شما معرفی کنیم. پوست انسان یکی از عجایب خلقت خداوند است؛ در حالت کلی، پوست انسان از سلول هایی تشکیل شده که همانند سنگ فرش های خیابان می باشد. با این تفاوت که این سلول ها زنده بوده و فعالیت می کنند. بعضی از قسمت های پوست بدن انسان در مقایسه با بقیه ی قسمت ها بسیار حساس است مانند پوست دست و پلک چشم ها که همگی جزئی از قسمت هایی می باشد که به راحتی آسیب می بینند.

همان طور که می دانید ما در قسمت پوست دست، حساسیت بسیار متفاوتی را درک می کنیم؛ برای مثال وقتی از یک مایع دستشویی بی کیفیت برای شستن دست ها استفاده کنید، دستتان تاول زده یا خشک و چروکیده می شود.

همه این موارد جزئی از نشانه های این است که شما باید در انتخاب و خرید یک مایع دستشویی دقت نمایید.

حدود چند سالی است که مجتمع تولیدی هیرسا عزم تولید مایع های دستشویی را کرده که با داشتن عصاره رازیانه در فرمولاسیون مربوطه، متناسب برای پوست های حساس بوده و شما بدون هیچ دغدغه ای می توانید از آن، بدون آسیب به پوست دستتان، استفاده کنید.

آزمایشگاه کنترل کیفی مجتمع تولیدی هیرسا آزمایش های گسترده ای بر روی اثر شستن دست ها با مایع دستشویی صدفی هیرسا حاوی عصاره رازیانه انجام داده که نتایج، حاکی از عدم حساسیت و خشکی دست های مصرف کنندگان، پس از شستشو با این مایع دستشویی گیاهی بوده است.

مجتمع تولیدی هیرسا اطمینان و ضمانت 100 درصد، بابت کیفیت فوق العاده مایع دستشویی صدفی هیرسا حاوی عصاره رازیانه را به مصرف کنندگان محصولات شوینده هیرسا هدیه می دهد.

هنر ما تولید محصولاتی با ترکیبی از کاربرد آموزه های طب سنتی در مایع دستشویی است.

تلفن واحد فروش: 03142362560 - 03142362561 - 09132321863

وبسایت: www.hirsa.co.ir

اینستاگرام: hirsa.co.ir

آدرس: کیلومتر 65 جاده اصفهان - داران، منطقه صنعتی ورپشت