ارسال پیام انبوه در تلگرام

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که قصد دارید پیام های زیادی را در ارسال پیام انبوه در تلگرام ارسال کنید؟ حدس می زنم هدف شما ارسال پیام به لیست مشتریان فعلی یا افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام شما باشد. در این مقاله من در یک تلگرام درباره ارسال پیام های جمعی توضیح خواهم داد. اما من شخصاً اصلاً توصیه نمی کنم. من در زیر دلایل این موضوع را با جزئیات بیشتری توضیح دادم تا بهتر بتوانید درک کنید که چرا تلگرام و خود دولت با آن مخالفت کرده و آن را ممنوع می کنند.

این روش را انتخاب کنید یا مسئولیت آن را انتخاب نکنید. در این مقاله راه های جایگزین ارسال پیام انبوه به تلگرام را به شما معرفی می کنم. روشهایی که هم مشروع و هم هدفمند هستند.

همه چیز درباره ارسال پیام های جمعی در تلگرام

آیا امکان ارسال پیام های انبوه به تلگرام وجود دارد؟ باید بگویم ، بله و نه! نمی توانید از طریق خود برنامه تلگرام این کار را انجام دهید. سازندگان برنامه تلگرام معتقدند که این با اهداف آن مغایرت دارد (تلگرام در درجه اول یک برنامه گفتگوی خصوصی است). به همین دلیل تلگرام حساب شما را می بندد حتی اگر پیام مشابهی به بیست مخاطب خود ارسال کنید.

برای ارسال پیام های انبوه از طریق تلگرام استفاده از نرم افزار ویژه ای که برای این منظور نوشته شده است ضروری است. اما نکاتی در مورد این برنامه ها وجود دارد که توصیه می کنم به آنها توجه کنید. اول ، این برنامه ها توسط افراد (نه شرکت ها) تهیه می شوند و هیچ تضمینی برای کیفیت یا پشتیبانی ندارند. دوم ، این ابزارهای نرم افزاری پول نقد هستند. توسعه دهندگان آنها اغلب قیمت هایی بسیار بالاتر از هزینه واقعی چنین نرم افزاری تعیین می کنند.

ارسال پیام انبوه در تلگرام


نرم افزار پیام رسان چگونه کار می کند؟

این ابزارهای نرم افزاری اغلب از بسته های شماره مجازی (چین ، روسیه و ...) برای ارسال پیام استفاده می کنند. علاوه بر خرید نرم افزار ، پس از مدتی باید بسته جدیدی را نیز خریداری کنید. زیرا این اعداد بعد از مدت کوتاهی قفل می شوند و دیگر استفاده نمی شوند. این مشکل اصلی بسته های رایگان است. بسیاری از اتاق های آن از کار افتاده اند. همچنین ارسال پیام دارای محدودیت زمانی است.

آیا ارسال پیام های جمعی در تلگرام صحیح است؟

مخاطب را مزاحم می کنید. یکی از مهمترین موارد در دنیای بازاریابی این است که خود را جای مخاطب یا مشتری قرار دهید. اگر از دید مشتری به آن نگاه کنید ، اوضاع کمی متفاوت خواهد بود. من مطمئن هستم که از تبلیغات آزار دهنده و نامناسب که دائماً برای شما ارسال می شود راضی نیستید. پس چرا چیزی را بخواهید که خودتان دوست ندارید؟

خود تلگرام قاطعانه مخالف آن است. دلایل مخالفت سازندگان تلگرام با تبلیغات گسترده: تلگرام در درجه اول نرم افزار چت خصوصی است. گروه ها و کانال ها برای فعالیت های گروهی طراحی شده اند. اگر کاربری بخواهد در یک قسمت خاص پیامی دریافت کند ، به عضویت کانال یا گروه مورد نظر در می آید. اما دریافت پیام تبلیغاتی از یک غریبه به هیچ وجه خوشایند نیست (تصور کنید ، حتی اگر کاربر در تبلیغات به محصولی نیاز داشته باشد ، آیا اعتماد به تبلیغ آسان است؟). از نظر فنی ، این پیام ها داده های تکراری هستند که به مقدار زیاد ارسال می شوند و در واقع هرزنامه هستند. چرا تلگرام باید به ارسال چنین پیام هایی کمک کند؟

دولت جمهوری اسلامی ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شدت با این موضوع مخالفت می کنند. وزیر ارتباطات بارها مخالفت صریح خود را با تبلیغات مزاحم ابراز داشته است. ارسال پیام های جمعی در تلگرام نیز از نظر دولت نقض حریم خصوصی تلقی می شود و ممنوع است. در پایان ، این روش خیلی به درد شما نمی خورد. می پرسی چرا؟ بخش بعدی را بخوانید.

روشهای جایگزین (و بهترین) ارسال تلگرام انبوه

هدف شما قطعاً تبلیغات است. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آیا این یک روش بازاریابی هدفمند است؟ نه به این دلیل که شما برای بسیاری از افرادی که از آنها اطلاعاتی ندارید پیام تبلیغاتی ارسال می کنید. اگرچه دانش مخاطب یکی از مهمترین عوامل بازاریابی سالم است. از طرف دیگر ، کاربرانی که پیام شما را دریافت می کنند به دلیل نحوه تعامل با شما اعتماد ندارند. بسیاری از کاربران این نوع پیام را به عنوان هرزنامه گزارش می کنند.

بنابراین ، من به شما توصیه می کنم که روش های تبلیغاتی را با هدف گیری بیشتر در نظر بگیرید. منظور من از هدفمند چیست؟ تبلیغات هدفمند به این معنی است که شما قبل از هر چیز به این فکر کنید که چه کسی به محصول یا خدمات شما نیاز دارد (یا ممکن است نیاز داشته باشد). سپس به دنبال راهی برای برقراری ارتباط با این افراد و نمایش تبلیغات خود به آنها باشید. این احتمال فروش محصول یا خدمات شما را افزایش می دهد. زیرا او را مستقیماً به افراد نیازمند معرفی کردید.

بعد ، من روش هایی را ارائه می دهم که هدف بالایی دارند.

سیستم های ارسال پیامک انبوه

به هیچ وجه نمی خواهم بگویم که من به مادر توصیه می کنم بی تحرک باشد. یکی از هدفمندترین روش های تبلیغات ، تبادل پیام های متنی است. مزیت سیستم های پیامکی انبوه تمرکز بالای آنهاست. با توجه به نیاز خود ، شما پنلی برای ارسال پیامک از سرویس های ارائه شده توسط این سیستم ها خریداری می کنید و به بانک پیام شماره دلخواه را ارسال می کنید. به عنوان مثال ، اگر محصول شما کتاب های درسی است ، تبلیغات شما از طریق پنل پیام کوتاه مستقیماً برای تعداد زیادی از دانش آموزان ارسال می شود.

همچنین ارسال پیام کوتاه پیامکی به زیرگروه بازاریابی مجاز است. شما برای مخاطب مزاحمتی ایجاد نمی کنید و فقط با رضایت کاربر برای او پیام ارسال می کنید. برعکس ، اگر کاربر ببیند که شما به حریم خصوصی آن احترام می گذارید ، به آن احترام می گذارد.

تبلیغات از طریق ایمیل

تبلیغات از طریق ایمیل نیز بسیار هدفمند است. چندین بانک ایمیل وجود دارد که بسته به نیاز خود می توانید آنها را هدف قرار دهید. البته میزان مشارکت این روش نسبت به روش قبلی کمتر است. حدود 15-20٪ افراد ایمیل تبلیغاتی باز می کنند.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تلگرام و اینستاگرام محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین کاربران ایرانی هستند. در هر یک از این شبکه ها روش های مختلفی برای تبلیغ وجود دارد.

تلگرام

روش های رایج تبلیغات در تلگرام:

1) تبلیغات در تلگرام: این دسته از تبلیغات برای افرادی که به دنبال مشتری واقعی هستند مناسب است. دلیل این امر این است که با استفاده از این نوع تبلیغات شما برای نشان دادن تبلیغ خود هزینه ای پرداخت نمی کنید. درعوض ، برای هر کلیک روی پیوند تبلیغات هزینه پرداخت خواهید کرد.

2) تبلیغات تصویری و موضوعی: این دسته از تبلیغات نیز هدف خوبی دارند. زیرا تبلیغ شما در کانال هایی ظاهر می شود که با هدف آن مطابقت دارند. تبلیغات بصری و موضوعی به افزایش تعداد دوستان مرتبط با زمینه فعالیت شما کمک می کند.

3) تبلیغات در کانال های معروف: این نوع تبلیغات به شما در جذب مشتری بالقوه کمک می کند. این بدان معنی است که این احتمال وجود دارد که درصد زیادی از محبوب ترین اعضای کانال به صفحه شما بیایند.

4) تبلیغات افراد مشهور: این روش تبلیغات زیر گروهی از نوعی بازاریابی به نام بازاریابی تأثیرگذار یا بازاریابی افراد تأثیرگذار است. این روش کمی شبیه روش قبلی است. اما مزیت بزرگ این است که نتیجه تبلیغات خود را در مدت زمان کوتاهی مشاهده خواهید کرد.

اینستاگرام

من می فهمم که عنوان این مقاله مربوط به تلگرام است؛ با این حال ، من شما را تشویق می کنم که در اینستاگرام تبلیغ کنید. به دو دلیل: اول اینکه اینستاگرام در بین کاربران ایرانی محبوب است. دوم ، اینستاگرام یک پلت فرم بصری است و تبلیغات نظرات بیشتری را دریافت می کنند. سرانجام ، منطقه تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد. تبلیغات افراد مشهور ، تبلیغات اینستاگرام ، تبلیغات در کانال های معروف - روش های رایج تبلیغات در اینستاگرام.

نتیجه

در مقاله سعی کردم کسانی را که می خواهند در یک تلگرام پیام های جمعی ارسال کنند منصرف کنم. دلایل من غیراخلاقی ، غیرقانونی و غیرحرفه ای است. غیراخلاقی است زیرا این روش تبلیغ نوعی هرزنامه است و در بین کاربران محبوب نیست. غیرقانونی توسط دولت و خود برنامه تلگرام به دلیل نقض حریم خصوصی توسط افراد. غیرحرفه ای ، زیرا این روش تبلیغات به نفع شما نیست! زیرا او هدف بسیار پایینی دارد. سطح مشارکت افراد در شرایط تبلیغات اسپم از این نوع کم است. بنابراین ، با خرید نرم افزار ارسال پیام های انبوه به تلگرام ، فقط پول و وقت خود را هدر می دهید. در عوض ، تکنیک های قانونی و هدفمندتری وجود دارد که مطمئناً به شما در رسیدن به هدف کمک می کند. تبلیغات از طریق پنل پیام کوتاه بهترین گزینه برای روشی است که ما در حال بحث آن هستیم. تبلیغات از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی راه های دیگر است. در پایان ، امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد.

  • ارسال پیام به تمام اعضای گروه تلگرام
  • نرم افزار ارسال پیام انبوه در تلگرام رایگان
  • ارسال پیام به صورت گروهی در تلگرام
  • ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام رایگان
  • علت ارسال نشدن پیام در تلگرام
  • ربات ارسال پیام خودکار در تلگرام