نرم افزار ردیابی گوشی موبایل بهترین برنامه ردیاب رایگان

سرقت گوشی و یا گم شدن آن یک اتفاق ناگوار و آزار دهنده است. در این موقعیت بهتر است بدانیم، از چه روش هایی می توانیم گوشی سرقتی یا گمشده خود را ردیابی کنیم. در این نوشته قصد داریم سه اپلیکیشن برتر ردیاب گوشی آیفون و اندروید را معرفی کنیم که در زمان سرقت و یا گم شدن گوشی بتوانید از امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند بهره مند شوید.

اپلیکیشن ردیاب گوشی اندروید

اگر گوشی اندروید شما گم شده و یا به سرقت رفته است، بهترین اپلیکیشن ردیاب در این زمینه استفاده از Find My Device می باشد. این قابلیت از طریق جیمیل (Gmail) گوشی اندروید شما را ردیابی می کند. استفاده از قابلیت find My Device ملزم به برقراری یک سری شرایط می باشد، از جمله: فعال کردن جیمیل روی گوشی اندرویدی خود، فعال کردن دسترسی به اینترنت و مکان یابی گوشی.

شما می توانید آموزش کامل این مطلب را در این لینک بخوانید: پیدا کردن گوشی و تبلت گم شده اندروید، علاوه بر این برای ردیابی گوشی های سامسونگ نیز قابلیت منحصر به فردی به نام Find My Mobile در دسترس می باشد که می توانید برای ردیابی گوشی سامسونگ خود از آن استفاده کنید.اپلیکیشن ردیاب گوشی آیفون برای ردیابی گوشی آیفون، شما می توانید از قابلیت مهمی که این پلتفرم در اختیار شما قرار داده است بهره مند شوید. از طریق قابلیت Find My iPhone به معنی ” آیفون من را پیدا کن!” شما می توانید گوشی آیفونتان را ردیابی کنید.

در کنار این قابلیت کاربردی شما می توانید در صورتیکه گوشی شما هنوز به اینترنت متصل باشد، برای گوشی خود پیام ارسال کنید و یا اطلاعات خود را جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از راه دور پاک نمایید. برای آموزش کامل این روش مطلب راهنمای کامل ردیابی گوشی آیفون را بخوانید.

اپلیکیشن برتر ردیاب گوشی موبایل و تبلت

توجه داشته باشید که استفاده از روش های ردیابی و پیگیری موقعیت مکانی گوشی، تقریبی و صرفا جهت اطلاع خودتان می باشد و از این طریق در مراجع قضایی نمی توانید اقدامی انجام دهید، برای ردیابی قانونی گوشی به سامانه SPY24 مراجعه کنید و یا اپلیکیشن SPY24 را دانلود نمایید.

بهترین اپلیکیشن ردیاب گوشی های سرقتی و مفقودی SPY24 با حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و با همکاری اصناف و کلانتری های سراسر کشور، در خصوص تسهیل و تسریع فرآیند ردیابی، بستری مناسب فراهم کرده است.

SPY24- از طریق همکاری با اپراتورها، دادگستری‌ها، کلانتری‌ها و اصناف موبایل و کامپیوتر سراسر کشور- به سرعت و از راه قانونی دستگاه گمشده یا سرقت شده شما را ردیابی می کند.

جهت فعال شدن فرآیند ردیابی، شماره IMEI گوشی را در اپلیکیشن ردیابی گوشی SPY24 ثبت نمایید تا ردیابی گوشی گمشده یا سرقتی شما فعال گردد. از این طریق علاوه بر ردیابی گوشی شما در اپراتورهای مخابراتی، با اطلاع رسانی کشوری از خرید و فروش و خارج شدن گوشی از مرزهای کشور جلوگیری می شود، بین تمام کالاهای پیدا شده سراسر کشور، کلانتری ها و بازرسی های مرزی جستجو شده و به شما اطلاع داده می شود.

نرم افزار ردیابی گوشی موبایل بهترین برنامه ردیاب رایگان


ردیاب گوشی مدیریت خانواده کودک نوجوان و کارکنان

ردیاب گوشی و موبایل دیدبانان می‌تواند بوسیله پدر و مادر،شرکت های و افراد استفاده شود (برای نصب روی گوشی همسر، کارکنان و افراد غیر، اطلاع و رضایت طرف مقابل الزامی هست اما در مورد فرزندان و مریض های تحت تکفل رضایت طرف مقابل ضرورتی ندارد). این برنامه یاری میکند تا تمامی تلفن های کمپانی تحت کنترل قرار گیرند و بهره وری کارمندانتان افزایش یابد و یا این که از فرزندانتان در برابر مزاحمت های سایبری و تحدید های آنلاین مراقبت نمایید.تمامی داده ها از گوشی به به اکانت کاربری شما از روش اینترنت ارسال می گردد.در صورتیکه می‌خواهید یک تلفن را همان لحظه ردیابی فرمایید،باید مطمئن گردید که به اینترنت دسترسی دارد. وقتی که وارد حساب خود می‌شوید می‌توانید پیامک های ارسال شده و دریافت شده، تاریخچه ی تماس ها، لیست مخاطبین،مکان فعلی و قبلی را بررسی نمائید.


نرم افزار اپلیکیشن ردیاب خانواده ردیابی و مکان یابی افراد گوشی

پیشرفته ترین ردیاب موبایل و گوشی را از ما بخواهید


ردیاب موبایل ویژه پدر و مادر

از کودک های نوجوان خود حفاظت فرمایید

از پیام های مبادله شده باخبر باشید، این پیام ها می‌تواند در هر جا خطرناک باشد، یک کنترل شبکه ای پدرانه بر روی گوشی آنها داشته باشید.


ردیاب گوشی کنترل کارکنان

راه حلی برای کمپانی شما

برنامه ی گوشی دیدبانان به شما اجازه میدهد تا بر کارکنان خود نظارت نمائید.آگاه باشید چه اطلاعاتی از کمپانی شما به بیرو درز می نماید و آیا کارمندان شما سر موقع به قرارها میروند؟


ردیاب گوشی ویژه همسران

سوء تفاهم را از بین ببرید

برنامه گوشی دیدبانان تا به درحال حاضر سوء تفاهم و شک وتردید های بی مورد هزاران زوج را از بین برده میباشد. دقت: این برنامه باید با اطلاع همسرتون روی موبایل نصب شود.

مورد ها استفاده ردیاب گوشی و موبایل

ردیابی و کنترل فرزندان و دانش آموزان و مشاهده موقعیت آن‌ها بصورت لحظه به لحظه بر روی سامانه: دیگر نگران رفت و آمد فرزندان و دانش آموزان در بیرون از کانون گرم خانواده وخانه خود نباشید. با سامانه دیدبانان شما لحظه به لحظه در کنار آن‌ها میباشید و عملکرد آنان‌را مشاهده و مدیریت میکنید.

محافظت از بیماران آلزایمری و نابینایان از شیوه دور: درصورتی که بیمار کم توان و یا این که آلزایمری دارید با سامانه هوشمند دیدبانان با خیال آسوده و بدون نگرانی آن‌ها‌را تحت نظارت خود قرار دهید و از راه دور مراقبشان باشید.

مکان یابی، کنترل و نظارت بر بازاریاب ها رانندگان وسایط نقلیه و کارمندان: کسب و کار و تجارت در هر حجمی مهم میباشد با سامانه ردیاب گوشی دیدبانان بر کارمندان ویزیتور ها و رانندگان تسلط کامل دشته باشید.

ردیابی و یافتن گوشی سرقتی یا این که گم گردیده: با سامانه هوشمند و دقیق موبایل تلفن همراه گم گردیده یا این که سرقتی را در کمتر از یک دقیقه بیابید و دزد را دستگیر نمائید.

مکان یابی سالمندان: در حالتی‌که بابا یا این که مامان سالمند دارید و نگران گم شدن یا این که اتفاق برای آن‌ها میباشید با سامانه دیدبانان با آسودگی خیال سر کار یا این که مسافرت بروید.


ردیابی گوشی خاموش از طریق جیمیل


مزایای ردیاب موبایل و گوشی دیدبانان

مشاهده لحظه به لحظه

شما می‌توانید موقعیت مکانی دستگاه را روی نقشه مشاهده کنید و یا این که موقعیت مکانی را بلافاصله در پنل کنترلی خود ببینید

گزارش تماس ها

شما میتوانید تاریخچه ی تماس ها را که شامل زمان تماس ،مدت تماس و اسم مخاطب میباشد بدانید و همچنین می‌توانید اطلاعات پاک گردیده را مشاهده کنید

مشاهده فیلم ها و تصاویر

تمام فیلم ها و تصاویرموجود در موبایل را مشاهده و فرزند خود را مدیریت و هدایت نمایید

مخفی کردن ردیاب

می‌توانید برنامه ردیاب را در تلفن همراه پنهان نمایید تا فرزندتان آگاه نشود

اطلاع از تغییر سیم کارت

چنانچه سیم کارت عوض شود،به طور مخفیانه به شما از روش پیامک اطلاع داده می‌گردد تا از شماره تلفن جدید باخبر گردید.

تصویر برداری از اطراف

از راه دور میتوانید از محیط تصویر برداری فرمائید و ازحواشی فرزندتان مطلع گردید یا این که در صورت دزده شدن تصاویر محیط را داشته باشید

گزارش مسیر های پیموده گردیده

گزارش کامل مسیر های پیموده گردیده امروز و روزهای گذشته را روی نقشه ببینید!

در دست گرفتن کار های اینترنتی

تاریخچه ی وبسایت های بازدید گردیده به وسیله دستگاه را مشاهده کنید و وب سایت هایی را که نمیخواهید دستگاه مورد نظرتان بازدید کند مسدود نمایید

نرم افزار های استفاده شده

تاریخچه ی استفاده از برنامه ها را در دستگاه موردنظر رصد نمائید و میتوانید برنامه های گزینه نظرتان را در دستگاه مسدود نمایید.

مسدود کردن وبسایت ها

سایتهایی را که صلاح نمی دانید فرزندتان به آن ها مراجعه کند مسدود نمایید

بازیابی و حذف اطلاعات

می توانید از داده ها موبایل پشتیبان تهیه و تنظیم فرمائید و یا این که در صورت دزدیده شدن موبایل داده ها را از شیوه دور پاک نمایید

عکس از صفحه

با قابلیت عکس دریافت کردن از صفحه یا این که همان اسکرین شات عملکرد تلفن همراه را از راه دور می‌توانید ببینید

مدیریت وای فای و جی پی اس

جی پی اس و وای فای را از راه دور خاموش یا این که روشن فرمایید

مشاهده پیامک ها

اس ام اس ها را از روش اپلیکیشن ردیابی کرده و می‌توانید پیامک های آیفون را نیز رد یابی نمایید حتی در صورتی‌که به وسیله فرد استفاده کننده پاک گردیده باشند

قفل و باز کردن از بدور

در صورت نیاز می‌توانید تلفن همراه خود را از راه دور قفل یا این که باز فرمایید

مشاهده دفترچه تلفن

لیست مخاطبین و دفترچه تلفن فرزند تان را مشاهده و از لیست عزیزان مطلع گردید

مسدود سازی تماس ها

در صورت نیاز و نیز در صورت احساس خطر میتوانید تماس ها نا خواسته با موبایل فرزندتان را مسدود فرمائید

فرمت از راه دور

در صورتیکه موبایل شما دزدیده شود میتوانید موبایل خود را از راه دور فرمت فرمایید و همه داده ها را از بین ببرید

تلگرام همه پیام های ورودی و خروجی تلگرام را ببینید


نرم افزار اپلیکیشن ردیاب خانواده ردیابی و مکان یابی افراد گوشی


تلفن های کارکنان و شرکتتان را کنترل نمایید

ردیابی گوشی از طریق imei

اپلیکیشن مدیریت گوشی دیدبانان برای اندروید تخصص یافته میباشد.با استفاده از آن شما می‌توانید پیامک ها،تاریخچه ی تماس ها،فهرست مخاطبین و یا این که حتی موقعیت جغرافیایی لحظه ای تلفن را به دست آورید و یا این که تاریخچه ی مکان های طی گردیده را داشته باشید به عنوان مثال امروز،روز قبل و یا این که هر روز دیگری که بخواهید.این برنامه از جدیدترین نکنولوژی ها استفاده کرده تا اطلاعات را از موبایل دیگر تحت کنترل بگیرد.تنها نیاز دارید تا ردیاب تلفن همراه را تنها یک بار بر روی گوشی مورد نظر نصب فرمائید و به این صورت شما تمامی داده ها مورد نیاز از تلفن فرزندتان و یا این که شرکتت ان را در اکانت کاربری خود داشته باشید.


ردیاب بیماران آلزایمری

با توسعه ی بیماری آلزایمر یا این که زوال عقل بستگان، برقراری تعادل بین استقلال و مصونیّت آن ها، بحثی چالش برانگیز میباشد.

اکثر افراد بویژه در مراحل اوّلیه ی این شرایط ۹۵% از وقت خود را صرف انجام کارهای روزانه شان می‌کنند.با این حالا مطالعات اخیر نشان میدهد که از بین ۱۰ نفر بیمار مبتلا به زوال عقل حداقل ۶ نفر ممکن میباشد دچار سرگردانی گردیده و قادر به تشخیص مسیر یا این که محیط اطراف خود نباشند.

به همین دلیل ردیاب های جی پی اس دیدبانان برای این قبیل افراد، اعضای خانواده شان که از آن‌ها محافظت مینمایند و کارکنان آسایشگاه ها، بسیار حائز اهمیّت شده‌است.

شما با ردیاب موبایل دیدبانان قادر خواهید بود بدون مختل نمودن فعّالیّت های روز مره ی آن‌ها یا این که ورود به حریم خصوصی شان، بر ایمنی و سلامت آن‌ها نظارت داشته باشید.


از فرزندان خود و زندگی آنها در فضای مجازی حفاظت فرمائید

آیا می خواهید که از گوشی فرزندتان یا این که کارمندتان اطلاعات بدست آورید؟مکان تلفنش را مشخص نمائید، رد یابی اش نمایید، پیامک هایش را بخوانید، مخاطبینش را مشاهده کنید، و به تاریخچه ی تماس هایشان دسترسی پیدا نمائید؟ آسان میباشد! اپلیکیشن دیدبانان را بر روی تلفن ملازمت که می‌خواهید نصب نمائید و در وبسایت ما آن را تعقیب نمایید. پس از عضویت و یا این که نصب اپلیکیشن،شما یک اکانت کاربری دریافت خواهید کرد که به شما اجازه خواهد داد تا داده ها را از موبایل مورد نظر دریافت کرده و آن را تحت کنترل بگیرید(مانند کنترل کردن پیامک ها،فهرست مخاطبین،مکان ها،تاریخچه تماس ها).خدمت ردیاب گوشی دیدبانان به طور کامل در سرتاسر دنیا پاسخگو خواهد بود.


چرا شما به ردیاب تلفن همراه و گوشی دیدبانان نیاز دارید؟

ردیاب دیدبانان قویترین اپلیکیشن مدیر موبایل می‌باشد که ویژگی های خلاقانه ای داراست.

شما می‌توانید به طور مجازی کنترل از راه دور مخفیانه و به صورت داشته باشید

چون روزمره کمتر از یک فنجان قهوه هزینه دارااست.

تحت عنوان یک صاحب کار شما مایل می‌باشید تا کنترل تلفن هایتان را داشته باشید و مطمئن گردید که از آن‌ها سو استفاده نمی‌شود و این کار را به صورت مخفیانه انجام می دهید و فرد مورد نظر هرگز متوجه نخواهد شد.

اپلیکیشن دیدبانان بر روی تمامی گوشی ها و شبکه های اینترنت کار می نماید.

دیدبانان به وسیله بسیاری از رسانه ها توصیه شده‌است.

نصب و استفاده از آن بسیار آسان است.

یک گروه بیست و چهار ساعته در زمان هفت روز هفته اینجا می باشند تا شمارا گام به گام کمک نمایند.

جهت مشاهده ردیابها کلیک فرمائید

ردیابی گوشی همسر

با ردیاب گوشی دیدبانان از فرزند خود مراقبت نمائید

بزرگ کردن کودک به هیچ عنوان کار آسانی برای پدر و مادر وجود ندارد، به خصوص وقتی فرزند شما به سن نوجوانی رسد. نوجوانی که دیگر کودک وجود ندارد ولی هنوز بالغ هم وجود ندارد و کنجکاوی و بی احتیاطی خطرناکی که دارا‌هستند. به عنوان مثال: با عزیزان خطرناک بودن، مواد مخدر، دیدن تصاویر و فیلم های غیراخلاقی، نرفتن به مدرسه، آزار جنسی و ….

ردیاب موبایل و تلفن همراه دیدبانان به شما کمک می‌نماید تا حقیقت را دریابید و فرزندتان را از این خطرات دور نگه دارید.

امروزه با به وجود آمدن اینترنت، کامپیوتر و گوشی و… ما می‌توانیم با سرعت نور و به سادگی به اطلاعات دسترسی پیداکنیم. ولی فرزندان ما اطلاعات کم و بی تجربگی نمی توانند توی فضای مجازی از خود محافظت نمایند. قلدری دیگر به اتوبوس یا این که سرویس مدرسه محدود نمی‌شود بلکه افراد از تکنولوژی هم برای آزار و اذیت استفاده میکنند. درست است که همه ی مجموعه های سنی درگیر چنین مشکلاتی میباشند ولی نوجوان ها و جوان ها بیشتر قربانی می‌شوند، و قلدری سایبری امروزه در مدرسه ها بسیار رواج یافته میباشد.

ممکن میباشد فرزند شما به وسیله پیامک، تماس، پست الکرونیکی، شبکه اجتماعی و… در مورد های مختلف مورد آزار و اذیت قرار گیرد. آن‌ها ترسیده اند و خجالت می‌کشند که حقیقت را به شما بگویند. شما می بایست حقیقت را بدانید تا بتوانید از فرزند خود محافظت فرمایید. اپلیکیشن های زیادی برای کامپیوتر موجود هست که قادر است دراین مورد به شما یاری دهد البته برای گوشی خیر. برنامه ی ردیاب گوشی میتواند به شما یاری دهد که مخفیانه پیامک ها، تماس ها، مکان، وب سایت های مشاهده گردیده و … را ببینید و درصورتی که فرزند شما درگیر مسئله ی خطرناکی گردیده باشد شما به سرعت متوجه میشوید. از فرزندان خود مراقبت نمایید و آن‌ها با سلامت و شادی بزرگ نمائید.

نکاتی جامع و مفید درباره کنترل گوشی فرزندان