هک اینستا Instagram

حال حاضر دیگه همه اینستاگرام رو تلفن همراه دارن و به شدت فراگیر گردیده حال حاضر موضوعی که زیاد مطرح میشه اینا که هک اینستا قابلیت و امکان پذیره؟ اگه قابلیت و امکان پذیره چجوری اینستاگرام مارو هک میکن ...

امروزه شبکه‌های‌اجتماعی بخشی از زندگی ما شدن و همه ما روزمره بیشتر وقتمون رو در شبکه‌های‌اجتماعی میگذرونیم, در‌این پست ما می خواهیم راجب شبکه اجتماعی اینستاگرام صحبت کنیم , اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم میباشد و در چندین سال اخیر بسیار رشد داشته و توانسته میلیون ها کاربر رو در سرتاسر جهان جذب نماید, شاید شمایی که دارید از مقاله رو میخونید در اینستاگرام عضو باشید و کار داشته باشید و حتما خبرهایی مبتی بر هک شدن حساب اینستاگرام اشخاص مشهور شنیده اید و حتما این سوال رو از خودتون پرسیدید که هکر های چطوری حساب اینستاگرام ما رو هک میکنن؟ از چه شیوه هایی استفاده میکنن؟ چطوری میتونیم امنیت خودمون رو در قبال حمله هکر ها تامین کنیم؟ در صورتی می خواهید به پاسخ این سوالهای برسید پس تا اخر این مقاله با ما همراه باشید…

هکر های از طریق های مختلفی برای هک کردن حساب اینستاگرام ما استفاده میکنن و ما قصد داریم در‌این مقاله چندین شیوه رو بهتون معرفی کنیم :

نحوه پیدا کردن شماره افراد در تلگرام از طریق آیدی

هک اینستاگرام با کرک

یکی شیوه هایی که بسیار امروزه توسط هکر ها استفاده میشه پسورد اتک (Password Attack) میباشد , در‌این شیوه هکر تلاش می کند تا با تست کردن پسورد های مخلتف به پسورد صحیح دست پیدا کند, فرض نمائید شما یک حساب اینستاگرام دارید با یوزرنیم test و پسورد ۱۲۳۴۵۶ خب اکنون یک هکر میخواد با شیوه پسورد اتک (Password Attack) حساب شما رو هک کنه , هکر میاد یک لیستی از پسورد ها رو تهیه و تنظیم میکنه یا این که میسازه و بعد آغاز میکنه این پسورد لیست رو برروی حساب شما تست میکنه در‌حالتی که پسورد شما ساده و قابل حدس باشه خیلی زود توسط هکر شناسایی میشه و هکر میتونه به حساب شما وارد بشه.

هک اینستاگرام با حمله فیشینگ

شیوه بعدی که امروزه زیاد شاهدش هستیم استفاده از صفحه ها جعلی (Fake Page) میباشد, در‌این شیوه هکر یک صفحه مشابه به صفحه اصلی اینستاگرام میسازد و با مهندسی اجتماعی (ساده بگم همون فریب دادن خودمونه) فرد رو مجبور به وارد کردن اطلاعاتش در صفحه جعلی میکنه و به این شکل هکر به راحتی به یوزرنیم و پسورد اون فرد دسترسی پیدا میکنه. مثال این حمله رو در تصویر زیر مشاهده می کنید.

هک اینستاگرام با فیک اپ

میرسیم به شیوه سوم که خیلی طریق جالبی هم میباشد استفاده از نرم افزار های تقلبی (Fake App) میباشد , حتما نام این نرم افزار ها رو شنیده اید , فالور بگیر , کافه هک اینستا و… برای استفاده از این نرم افزار ها شما باید داده ها اکانتتون رو وارد نمائید و بعداز وارد کردن داده ها هیج مشکلی پیش نمیاد و شما به راحتی میتونید از اون نرم افزار استفاده فرمایید البته هکر ها با دستکاری این نرم افزار ها باعث میشن که یوزرنیم پسورد شما برای خودشون هم ارسال بشه و این چنین به داده ها شما دست پیدا میکنن.

و بلاخره میرسیم به شیوه چهارم که کشف کردن آسیب پذیری میباشد , هیچ وبسایت یا این که اپلیکیشی امنیت صددرصدی نداره ایسنتاگرام هم از این قاعده مستثنا وجود ندارد , اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار پر کاربرد میباشد و به وسیله یک گروه بسیار بزرگ پشتیبانی میشه و کشف آسیب پذیری برروی اینستاگرام کار راحتی وجود ندارد و مهارت بسیار بالایی رو نیاز داره , این به‌این معنی وجود ندارد که هیچ کس نمیتونه از اینستاگرام آسیب پذیری کشف کنه کار نشد نداره البته در صورتی دنبال شیوه سریعی میباشید پیشنهاد می‌کنم از سه شیوه بالا استفاده نمایید.

هک اینستا Instagram