ردیابی گوشی همراه اول بدون نرم افزار در چند دقیقه ردیابی گوشی ایفون و ایپد

بهترین روش هک واتس اپ از راه دور. نرم‌ افزار حرفه ای سامانه کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده (Xspy)، این قابلیت را دارد تا در حوزه … نرم افزار ردیابی گوشی

ردیابی گوشی همراه اول بدون نرم افزار در‌این مقاله از Xspy قصد داریم تا به تمام مشترکین محترم کمپانی ارتباطات سیار جمهوری اسلامی ایران (همراه اول) آموزشی را ارائه دهیم تا توسط آن بتوانند تلفن همراه گوشی مفقود شده و یا این که سرقت گردیده خود را بوسیله سامانه ردیابی گوشی همراه اول پیگیری کنند.

اگر تلفن همراه شما مفقود شده یا این که به سرقت رفته باشد، شاید اولین راهی که به فکر شما بیاید، پیگیری از روش مراجع نظامی (کلانتریها و دادسرا) باشد. این امر خواه ناخواه باید صورت بپذیرد و می بایست مراحل اداری خود را طی نماید.

ولی راهی میباشد که با استعمال از آن می توان، سرعت پیگیری و ردیابی موبایل همراه اول خویش را بسیار بیشتر نمائید. در انتهای مقاله روشی را معرفی خوا هیم کرد که با استفاده از آن توانمند به مکان یابی و ردیابی موبایل همراه اول باشید.

در‌این روش با استفاده از تعدادی کد که درپی معرفی می شود، خدمت ردیابی گوشی همراه اول خود را به صورت مجانی میتوانید فعال کنید.

مشترکین همراه اول برای ردیابی موبایل مفقود شده یا این که به سرقت رفته خویش میتوانند شماره سریال تلفن همراه مفقود شده یا این که دزدیده شده را (درج شده بر روی باکس تلفن همراه) از طریق خطوط دائمی همراه اول، به یکی‌از راه‌های زیر ارسال و خدمت ردیابی موبایل را فعال کنند .

کد های دستوری سرویس ردیابی گوشی به شرح ذیل می باشد :

فعال‏سازی سرویس *۱۰*۲۱۴۱*سریال گوشی#

غیرفعال سازی سرویس *۱۰*۲۱۴۲#

دریافت راهنما *۱۰*۲۱۴۳#

درصورت عدم موفقیت در ردیابی، مشترک می‌تواند برای ردیابی دوباره موبایل خویش اقدام و خدمت را مجددا فعال کند.

خدمت ردیابی موبایل همراه اول تا ۱۰ روز پس ازدریافت شماره سریال، به جستجوی تلفن همراه مفقود گردیده میپردازد و در انتها در صورت موفقیت در ردیابی تلفن همراه، نتیجه را از طریق پیامک به اطلاع مشترک می‌رساند تا مشترک سایر مراحل حقوقی را از طریق مراجع ذیربط پیگیری کند.

طرح ردیابی موبایل همراه اول در حال حاضر به صورت بدون پول به مشترکین ارائه میشود.

کمپانی ارتباطات سیار جمهوری اسلامی ایران (همراه اول) دارای شماره پروانه ۱۰۰/۱۱۰۰ از سازمان تهیه و تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد.

اما همانگونه که می‌دانید، این طریق چندان کارآمد نخواهد بود، چرا‌که علاوه بر طی کردن مراحل اداری طولانی، موقعیت بر اساس نزدیکترین دکل مخابراتی ارسال خواهد شد که چندان دقیق وجود ندارد. برای ردیابی موبایل همراه اول یا هر اپراتور دیگری، روشی نیز وجود دارد که بسیار ساده تر می‌باشد.

ردیابی گوشی با اپلیکیشن

برای ردیابی گوشی تلفن همراه همراه اول یا هر اپراتور دیگری نظیر ایرانسل یا این که رایتل، فقط نیاز میباشد که یک اپلیکیشن ردیابی گوشی نظیر spy24 را روی گوشی خود نصب نمایید.

بعد از نصب، این برنامه بطور خود کار در پشت مورد موبایل شما کاملا مخفی گردیده و هیچ گونه اثری را از خود بر جای نخواهد گذاشت و دزد یا این که فردی که تلفن همراه گوشی شما در دستان اوست، از کارکرد این برنامه آگاهی نخواهد یافت.

این برنامه بر اساس GPS عمل کرده و موقعیت لحظه به لحظه گوشی شما را در پنل کاربری مخصوص به خودتان ارسال میکند.

نکته مهم دیگری که در امکانات اپلیکیشن Xspy قابل توجه میباشد ، این میباشد که‌این اپلیکیشن علاوه بر موقعیت یابی معمول، قادر به کنترل پیامک ها، شبکه‌های‌اجتماعی و فعالیت های روزانه موبایل نیز هست که همه این فعالیت ها در همان پنل کاربری شما ثبت خواهد شد.

با نصب و بکارگیری اپلیکیشن Xspy دیگر جای هیچ نگرانی از به سرقت رفتن گوشی خود نخواهید داشت، چراکه کوچک ترین فعالیت های فرد دزد نیز از چشمان شما پنهان نخواهد ماند.

ردیابی گوشی iphone و ipad گم شده یا سرقتی بدون نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

در این مقاله قصد داریم به کسانی که موبایل آیفون یا این که ای پد خود را گم کرده اند و یا این که موبایل آنان به سرقت رفته میباشد، روشی را یادگرفتن دهیم تا دستگاه هوشمند خود را پیدا نمایند. همینطور با انجام فرآیند زیر شما قادر به ردیابی مک بوک گم گردیده یا این که سرقتی خود نیز خواهید شد.

بهترین روش هک واتس اپ از راه دور


ردیابی آیفون و آی پد گم گردیده یا این که سرقتی باکمک icloud:

چنانچه قابلیت و امکان Find My iPhone را در آیپد، آیفون و یا این که مک بوک خود فعال نکرده باشید نمی توانید از این شیوه برای پیدا کردن دستگاه خود به کارگیری کنید! برای فراگیری فعال‌ساز‌ی Find My iPhone در تلفن همراه ایفون کلیک فرمایید.

بهترین روش هک واتس اپ از راه دور


۱-ورورد به icloud و شروع به یافتن find my iphone:

از روش Apple id خود به وبسایت icloud.com وارد گردید. آیکن find my iphone را بیابید. همانند شکل زیر:

۲-گزینش دستگاه گم شده یا این که سرقتی و شروع فرآیند ردیابی:

بر روی “all devices” منوی کشویی که در بالای نوار ابزار میباشد کلیک کرده و دستگاه خود را پیدا نمایید.

ردیابی دستگاه شما آغاز خواهد شد.

در صورت موفقیت، شما باید قادر به دیدن محل آن در نقشه باشد.

بهترین روش هک واتس اپ از راه دور


از روش گزینه “Lost Mode” و “erase all data” نیز میتوانید اطلاعات روی موبایل خود را پاک نمائید و روی تلفن همراه خود پیغام بگذارید.

نکته ای بسیار مهم: برای ردیابی از این طریق بایستی دستگاه شما به اینترنت متصل باشد و قابلیت مکانیابی آن روشن باشد.

سوال ها متداول: با توجه به محدودیت هایی که در‌این نحوه مشاهده شد، ممکن میباشد سوالهای بسیاری در ذهن شما شکل بگیرید. ازجمله:

آیا ردیابی موبایل آیفون خاموش یا این که در حالت پرواز امکان پذیر است؟

کنترل و ردیابی گوشی : نرم افزار ردیابی گوشی

آیا با خاموش بودن قابلیت مکانیابی، ردیابی موبایل آیفون امکان پذیر است؟

بهترین روش هک واتس اپ از راه دور


آیا با وجود پاک کردن اطلاعات روی موبایل باز هم می توان تلفن همراه آیفون را ردیابی کرد؟

آیا در صورت فراموش کردن رمز عبور icloud، امکان بازیابی رمز عبور موجود است؟

در قسمت قبلی ردیابی تلفن همراه iphone یا ipad بدون اپلیکیشن را آموزش دادیم. همان گونه که دیدیم با یاری سرویسی که اپل در اختیار یوزرها خود می‌گذارد می توان با رعایت یکسری نکات تا حدودی از موقعیت تلفن همراه هوشمند خود آگاه شد. البته همان گونه که در فراگیری قبلی توضیح داده شد این طریق یک سری محدودیت هایی دارد که در ادامه این مقاله به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

آیا ردیابی موبایل آیفون خاموش یا در حالت پرواز امکان پذیر می‌باشد؟

ردیابی تلفن همراه آیفون از طریق Find my Iphone منوط به روشن بودن موبایل هست. علاوه بر این، برای ردیابی از این طریق می بایست تلفن همراه شما به اینترنت متصل باشد و قابلیت و امکان مکانیابی آن نیز روشن باشد. در غیر اینصورت ردیابی از روش Find my Iphone قابلیت و امکان پذیر نمیباشد. در واقع تا زمانی که گوشی به اینترنت دسترسی ندارد قادر به ارسال داده های مکانی نخواهد بود.

آیا با خاموش بودن قابلیت و امکان مکانیابی، ردیابی موبایل آیفون امکان پذیر است؟

در صورت خاموش بودن امکان مکانیابی، قابلیت و امکان ردیابی مکانی وجود نخواهد داشت. البته می قدرت از گزینه های Lost Mode برای گذاشتن پیام روی تلفن همراه و گزینه Erase برای پاک کردن اطلاعات روی تلفن همراه استفاده نمود. به تصاویر زیر توجه فرمائید.

Lost Mode

erase iphone

آیا با وجود پاک کردن اطلاعات روی تلفن همراه باز هم می توان تلفن همراه آیفون را ردیابی کرد؟

در رخ به کارگیری از گزینه erase iphone برای پاک کردن داده ها روی تلفن همراه، اطلاعات شخصی، تصاویر، تنظیمات کاربری، حساب iCloud و… شما نیز از روی موبایل پاک شده و متاسفانه دیگر نمی توانید مکان موبایل را بیابید.

بی تردید بخوانید: ردیابی تلفن همراه iphone و ipad گم گردیده یا این که سرقتی بدون اپلیکیشن- نصیب اول

آیا در صورت فراموش کردن رمز عبور icloud، قابلیت و امکان بازیابی رمز عبور موجود است؟

برای یافتن تلفن همراه آیفون، شما نیاز دارید که به اکانت کاربری iCloud خویش وارید گردید. اکنون اگر رمز عبور خود را فراموش کرده باشید چطور بایستی آن را بازیابی فرمایید؟

به وب سایت appleid.apple.com بروید.

گزینه forget apple ID or password را کلیک کنید.

نشانی ایمیل (Apple Id) خود را وارد فرمائید و روی continue کلیک نمایید.

دو راه برای بازیابی رمز عبور ارائه شده‌است. در هر دو صورت یک لینک تنظیم مجدد رمز عبور به نشانی پست الکرونیکی شما ارسال میگردد و با جواب دادن به سوالات امنیتی می توانید رمز عبور خود را بازیابی فرمایید.

نشانی ایمیل (Apple Id) خود را وارد فرمائید و روی continue کلیک نمایید.

دو راه برای بازیابی رمز عبور ارائه شده‌است. در هر دو صورت یک لینک تنظیم مجدد رمز عبور به نشانی پست الکرونیکی شما ارسال میگردد و با جواب دادن به سوالات امنیتی می توانید رمز عبور خود را بازیابی فرمایید.

بازیابی رمز عبور apple id

۱- در صورتی شما گزینه “Get an email” را گزینش کردید، اکانت پشتیبان خود را برای پست الکرونیکی اپل جهت تنظیم دوباره رمز عبور apple ID بررسی نمائید. در شرایطی‌که که شما یک پست الکرونیکی در پهنا یک ساعت دریافت نکردید، لطفا سایر اکانت های پست الکرونیکی خود را چک فرمائید. شاید شما خطا بررسی کردید و یا این که اکانت پشتیبان واقعی شما این ایمیلی وجود ندارد که هنگام دریافت apple ID ثبت کردید .

۲- روی لینک و پیوند تنظیم دوباره رمزعبور کلیک نمائید و دستورالعمل های آن را دنبال فرمائید. شاید از شما خواسته شود به برخی سوال ها امنیتی پاسخ دهید و سپس رمز عبور جدید را تهیه و تنظیم فرمایید.