هزینه امنیت پیج اینستاگرام فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید!

فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف نمائید! | جلوگیری از نشر اطلاعات محرمانه

فیک پیج اینستاگرام چه‌گونه حذف می گردد؟

همان گونه که باخبر میباشید، شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای یک‌سری قوانین میباشد که تمامی یوزرها می بایست جهت استفاده صحیح از این شبکه اجتماعی، قانون ها از پیش تایین گردیده را بپذیرند. در غیر این صورت ممکن میباشد صفحه نام برده از طرف اینستاگرام یک صفحه قانونی در راستای صحیح شناخته نشود.

هزینه امنیت پیج اینستاگرام فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید!


متاسفانه بسیاری از اشخاص این قانون را زیرپا گذاشته و از آنجایی که، یکی قوانین بسیار مهم در‌این شبکه اجتماعی به‌این صورت میباشد که تمامی یوزرها مستلزم استفاده از هویت اصلی خویش می‌باشند. در غیر این صورت یک کدام از ضوابط های دارای اهمیت در اینستاگرام را نقض خواهند کرد. خارج از قانون ها از پیش تایین گردیده در اینستاگرام، ایجاد صفحه ها جعلی برای اشخاص و کسب و کار ها در فضای مجازی جرم محسوب گردیده و جزء قوانین اصلی جرائم رایانه ای هست. البته متاسفانه افرادی در جهت سوء استفاده و فریب دادن دیگر افراد با هویت اصلی افراد دیگر، اقدام به ساخت صفحه های جعلی در اینستاگرام کرده و خودشان را به جای هویت اصلی موردنظر معرفی خواهند کرد.


پنج راه برای شناسایی هویت‌های جعلی در اینستاگرام چیست؟


این مورد بستگی به هدف ها فرد مجرم خواهد داشت. در بعضی از اوقات فرد فریب دهنده قصد داراست تا با هویت دروغی، اقدام به افزایش فالوور و ارتقاء بازدید نموده و حتی‌در خیلی از مواقع قصد سوء استفاده و نشر عکس ها و داده ها محرمانه افراد را خواهد داشت.


چطور باید از صفحات جعلی پیشگیری از هک اکانت اینستاگرام جلوگیری فرمایید؟


در زمانی که شما داده ها فردی خودتان را در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام، آپلود یا این که همان دیگر بار گذاری خواهید کرد، این اجازه از طرف خودتان صادر خواهد شد، مخصوصا زمانی که صفحه شما در شرایط عمومی (Public) باشد. در نتیجه در‌صورتی‌که قصد دارید تا همیشه در امان بوده و حریم خصوصی خود را از خطرها احتمالی در امان نگه دارید، از انتشار داده ها خود به صورت عمومی در اینستاگرام جلوگیری کنید. متاسفانه فضای مجازی یک فضای بسیار همگانی میباشد، در نهایت با نشر داده ها شخصی خود همچون عکس ها، فیلم ها، داده ها فردی و غیره …. در حال تکثیر داده ها خود برای همگان میباشید و متاسفانه بعد از آن نگهداری آنها با حفظ حریم خصوصی، به صورت کامل از دسترس شما خارج خواهد شد.


برای من یک صفحه جعلی ایجاد شده است باید چه کاری انجام دهم؟


در شرایطی که برای شما صفحه های جعلی و یا این که به عبارت دیگر فیک پیج ساخته اند و تمامی داده ها فردی شما در معرض خطر می‌باشد، در مرحله اول از هرگونه ارسال پیام به شخص تخریب کننده خودداری فرمائید، این عمل باعث می‌شود که شخص فریب دهنده تحریک گردیده، و درصد آزار رسانی افزایش یابد. SPY24 تحت عنوان قدرتمند ترین مجموعه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام در خاورمیانه، با حرفه ای ترین شیوه و در کمترین زمان ممکن مبادرت به جلوگیری از تکثیر اطلاعات شما خواهد کرد.


چطور صفحات جعلی را حذف خوا هیم کرد؟


بعد از آگاه شدن از وجود فیک پیج برای شما، گزارشی را در‌این صفحه ارسال کرده، تا کارشناسان ما بعداز دریافت درخواست/سفارش شما، به‌سرعت مبادرت به جلوگیری از نشر اطلاعات خصوصی و محرمانه شما نمایند. کاری که به وسیله ما انجام خواهد شد این میباشد که سریعا بعد از بررسی و تشخیص هویت اصلی با فرایند احراز هویت، اقدام به بستن صفحات جعلی در اینستاگرام خوا‌هیم کرد و در صورت تصمیم به ثبت شکایت و پیگیری پرونده از نگاه قانونی، افراد سوء استفاده گر را به مراجع قضایی در سمت اجرای احکام معرفی میکنیم. در جهت شناسایی محرمان و صاحبان صفحات اینستاگرام می‌توانید درخواست خود را در صفحه شناسایی مجرمان اینترنتی ثبت فرمایید.


فیک پیج های ارسالی، در چه زمانی حذف خواهند شد؟


کارشناسان SPY24 همواره تلاش خواهند کرد تا همه درخواست های یوزرها محترم را در سریع ترین زمان ممکن بررسی کنند. چرا‌که زمان برای یوزرها بسیار محدود میباشد و ممکن میباشد شخص سوء استفاده گر سریعا اقدام به افزایش فالوور و تبلیغات کذب نموده و این امر باعث خواهد شد که شدت نشر داده ها محرمانه شما افزایش یابد. در نهایت، همه گزارش های ارسالی بعداز کامل شدن مرحله احراز هویت طی حداقل 20 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت انجام خواهد شد.


بعد از ثبت سفارش، بستن صفحه به وسیله شما تضمینی خواهد بود؟


تمامی صفحاتی که دارای حداقل یک عکس همراه با چهره باشند که هویت فرد خاصی در آن به وضوح مشخص باشد. بعد از ثبت سفارش به صورت تضمینی حذف خواهند شد.


هویت شما جعل شده‌است؟ قصد ثبت درخواست و حذف صفحه جعلی را دارید؟


بعداز رفتن به صفحه ثبت درخواست، داده ها و مورد ها خواسته گردیده را وارد نموده و ثبت سفارش خود را به پایان برسانید.