بازگشت اکانت های دیسیبل شده اینستاگرام اکانت های غیرفعال شده

بازگردانی پیج دیسیبل گردیده | بازگشت حساب های دیسیبل شده اینستاگرام غیرفعال شدن و یا این که به عبارت دیگر دیسیبل شدن صفحات اینستاگرامی یکی‌از همه گیرترین مشکلاتی میباشد که امروزه یوزرها متعددی با آن مواجه می گردند. همان گونه که با خبر هستید هریک از شبکه‌های‌اجتماعی دارنده یک قوانین و ضوابط خاص هستند که شامل بند های مختلفی بوده و همینطور اینستاگرام یکی این شبکه‌های‌اجتماعی می‌باشد که مقررات و رعایت اصول قانون ها به وسیله یوزرها در آن بسیار دارای اهمیت میباشد. در مجموع اینستاگرام دارنده Terms Of Use و همینطور Community Guidelines است که تمامی نکات مندرج در‌این صفحات، بیانگر رعایت مقررات و تایید آن به وسیله یوزرها این شبکه اجتماعی هست. در نهایت اینستاگرام دارنده یک ضوابط ثابت میباشد، که همه کاربرانی که قصد استفاده از این اپلیکیشن و شبکه اجتماعی را داراست، مستلزم رعایت و تایید آن خواهند بود.


بازگردانی حساب هک شده اینستاگرام | بازیابی اینستاگرام

بازگشت اکانت های دیسیبل شده اینستاگرام اکانت های غیرفعال شده


بازگشت اکانت های دیسیبل شده اینستاگرام


چه‌گونه مطمئن گردید حساب شما دیسیبل یا این که (غیرفعال) شده‌است؟


در حین ورود، پس وارد کردن رمز عبور صفحه، با پیغامی همانند عکس زیر مواجه خواهید شد، که نشان دهنده غیرفعال شدن حساب اینستاگرام شما به جهت نقض دستور العمل های انجمن اینستاگرام میباشد.


instagram disabled - بازگردانی پیج دیسیبل شده | بازگشت حساب های دیسیبل شده اینستاگرام


رمز عبور صفحه را فراموش کرده ایم، باز هم می‌توانیم متوجه شویم اکانت ما دیسیبل شده‌است یا این که نه؟


درصورتی که در حالتی‌که رمز عبور خود را نداشته و یا این که در هنگام ورود به حساب اینستاگرام خود با خطا مواجه می‌شوید، کارشناسان SPY24 آماده میباشند تا به طور رایگان حساب شمارا بررسی نمایند که آیا حساب شما دیسیبل شده‌است یا این که نه. از این رو، می توانید به راحتی با ارسال یک تیکت تازه به بخش پشتیبانی فنی، و ارسال اسم کاربری اینستاگرام خود، درخواست بررسی نقص‌ نمایید. معمولا تیکت های ارسال گردیده دربین 2 الی 24 ساعت جواب داده میشوند.


آیا حساب اینستاگرام من قابل بازگشت خواهد بود؟


SPY24 همواره در تلاش میباشد تا، حساب های دیسیبل شده گزارش گردیده را تا حد الامکان بازگردانی نماید و تا به شرایط کنونی افتخار بازگشت صفحات دیسیبل شده زیادی را داشته ایم. البته از این رو در برخی از شرایط ممکن میباشد پیج مذکور، به جهت یک کدام از بند های بسیار مهم قانون ها اینستاگرام غیرفعال شده باشد که در‌این مواقع، حساب اینستاگرام شما قابل بازگشت نخواهد بود و کارشناسان وبسایت بعداز با خبر شدن، این مسئله را با شما میان خواهند گذاشت. البته در مجموع حساب های زیادی قابل بازگشت میباشند.


ممکن میباشد که پیج من اشتباها دیسیبل شده باشد؟


طبق بررسی های مکرر و آمار به دست آمده، درصد احتمال خطا در ربات های اینستاگرام و همینطور کارشناسان، بسیار پایین میباشد، و در صورت عدم مشاهده تخلف در صفحه ذکر شده، امکان بستن صفحه بدون دلیل وجود نخواهد داشت. ولی در بسیاری از موردها، مشاهده شده‌است که ربات های اینستاگرام به اشتباه حساب اینستاگرام را غیرفعال نموده و بعد از بررسی مجدد بوسیله یک متخصص انسانی، صفحه قابل بازگردانی بوده میباشد.


SPY24 می تواند حساب شما‌را بازگردانی کند؟


آری، می‌توانید در انتها صفحه با کلیک بر روی ثبت درخواست، به طور آنلاین سفارش خود را ثبت نموده و درانتظار اعلام نتیجه و انجام سفارش خود باشید.


هزینه بازگردانی حساب های دیسیبل شده چقدر میباشد؟


هزینه بازگردانی حساب های شخصی که دارنده یک یا این که چند عکس باشند 200000 تومان، و هزینه بازگردانی حساب های تجاری و یا این که صفحاتی که دارای عکس های فردی نباشند، 300000 تومان است.


در حالتی‌که بعداز پرداخت و ثبت سفارش، حساب شما بازنگردد هزینه قابل بازگشت خواهد بود؟


SPY24 با قدرت تمام تلاش خواهد داشت تا حساب شما‌را به حالت اول خود بازگرداند. البته در صورتی‌که در شرایطی خاص، حساب دیسیبل گردیده مذکور، قابل بازگردانی نباشد، به جهت صرف زمان و تخصص توسط کارشناسان، مبلغ پرداخت گردیده با کسر 40% عودت خواهد شد.


بعداز ثبت سفارش چه مقدار زمان نیاز میباشد تا نتیجه نهایی حاصل شود؟


بعد از بررسی درخواست/سفارش ثبت شده به وسیله کارشناسان، معمولا وضعیت طی 24 الی 48 ساعت کاری مشخص خواهد شد. ولی در مواردی ممکن میباشد به جهت تعطیلات، و افزایش طول مکاتبه از روش ارتباط تلفنی، زمان به 72 ساعت الی حداکثر 5 روز به طول بی انجامد.