هک گوشی همسر به صورت راه دور

گاهی بسته به شرایط کاری و یا زندگی خصوصی نیاز خواهد بود که ما بخواهیم یکی از اعضای خانواده خود و یا کارمندان خود را تحت نظر داشته باشیم که البته به طور معمول این کنترل بیشتر بر روی همسران اعمال می گردد. یکی از ساده ترین راه ها برای این کار هک گوشی طرف مقابل می باشد و البته این کار بایستی به نحوی مخفیانه انجام شود تا طرف مقابل از این ماجرا بویی نبرد. اما از چه طریقی می توان گوشی همسر خود را از راه دور هک کرد؟ 

در این مطلب ما تمامی ابهاماتی که ممکن است در رابطه با این موضوع در ذهن شما نقش گرفته شده باشد را برطرف نماییم و به طور کامل به بررسی روش های هک گوشی همسر از راه دور خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید:  همه چیز در مورد هک واتساپ ( واتس اپ WhatsApp)

هدف از هک گوشی همسر

هک گوشی همسر به صورت راه دور


همان گونه که در ابتدا نیز به آن اشاره کردیم گاهی بسته به شرایط زندگی نیاز خواهد بود که ما همسر خود را تحت کنترل داشته باشیم. به عنوان مثال ممکن است فردی طبق دیده ها و شنیده ها به شریک زندگی خود شک کرده باشد و به دنبال راهی برای زیر نظر داشتن مکالمات او بگردد. به طبع در چنین شرایطی یکی از موثرترین راه ها کنترل گوشی طرف مقابل خواهد بود و از این طریق به خوبی می توان او را تحت نظر داشت، زیرا همان طور که خود می دانید این روزها گوشی هر فرد در واقع به نوعی مخزن اسرار او می باشد و مهم ترین وسیله ارتباطی به شمار می آید. 


با همه گیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی خیلی از افراد از فعالیت شریک زندگی خود در این شبکه ها دل نگران می باشند. لذا برای اطمینان خاطر از این بابت می توان گوشی طرف مقابل خود را هک کرد. با این روش می توان به صورت غیرمستقیم و مخفیانه عملکرد همسر خود را تحت نظر داشت و از وفاداری طرف مقابل به خود مطمئن شد. 


اما در این رابطه برای انتخاب روشی مناسب بایستی مشخص کنید که به دنبال چه اطلاعاتی هستید. 


روش های مختلف هک یک گوشی


به منظور هک گوشی همسر راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آسان ترین روش ها دسترسی به گوشی طرف مقابل و نیز نصب نرم افزار هک بر روی آن می باشد. این روش فارغ از پیچیدگی های دیگر روش هاست و به برنامه نویسی نیز نیازی نخواهد داشت. 


اما در صورتی که قادر به دستیابی به گوشی طرف مقابل نیستید و امکان نصب نرم افزار هک بر روی گوشی او برای شما وجود نخواهد داشت دو راه دیگر برای هک گوشی طرف مقابل برای شما باقی می ماند:


هک کردن با شماره و با کد imei

ارسال برنامه هک برای فرد مورد نظر


به منظور هک گوشی بدون دسترسی، شما دست کم به زمانی یک ساله نیاز خواهید داشت تا بتوانید به خوبی طریقه هک گوشی و علوم مورد نظر، نظیر زبان های برنامه نویسی را بیاموزید. اما در این مطلب ما از روش های پیچیده صرف نظر کرده و به دنبال برنامه ای هستیم که بتوان بدون نیاز به برنامه نویسی گوشی طرف مقابل را هک کرد. 


نرم افزارهای کاربردی هک گوشی همسر


برنامه SPY24 یکی از برترین برنامه های کاربردی هک گوشی می باشد که طراحی شده توسط تیمی از برنامه نویسان حرفه ای است و قابلیت های بسیاری را به همراه دارد. این برنامه در نسخه های گوناگونی عرضه شده و در هر نسخه شما با شیوه ای خاص نظیر هک از طریق شماره، هک با برنامه و هک با ارسال برنامه قادر به هک گوشی طرف مقابل خود می باشید که بسته به شرایط خود می توانید نسخه متناسبی را انتخاب نمایید. 


به کمک این برنامه کلیه اطلاعاتی که مدنظرتان خواهد بود از گوشی همسر شما و از راه پنل کاربری قرار گرفته در اختیار شما، قابل دریافت می باشد. از بین این اطلاعات می توان به مواردی چون کلیه پیامک ها، لیست تماس ها، مخاطبین، تصاویر موجود در گالری، تمام فعالیت های شخص در فضای مجازی و مشاهده موقعیت مکانی لحظه به لحظه اشاره نمود. 


علاوه بر آن در ورژن جدید این برنامه (SPY24) حتی شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی نیز امکان پذیر می باشد. این نسخه در واقع دارای عملکردی همچون یک تروجان است و شما بایستی پس از ارسال برنامه ای مفید چون تلگرام بدون فیلترشکن به فرد مورد نظر، از او تقاضا نموده که بر روی این لینک کلیک نماید، با کلیک بر روی آن نصب برنامه هک، اتوماتیک وار انجام خواهد شد و به صورت پنهان از لیست برنامه های گوشی، در دستگاه قرار خواهد گرفت. 


این برنامه در ورژن جدید خود حتی امکان عودت پول نیز در نظر گرفته است تا چنانچه برنامه مورد نظر کار نکرد شما بتوانید هزینه پرداختی را پس بگیرید. 


 نرم افزار SPY24 راهی مطمئن برای هک گوشی همسر


در انتها این نکته قابل ذکر می باشد که این برنامه با هدف نظارت بر کنترل فرزندان می باشد و برای هک گوشی افراد دیگر مانند همسر ایجاب می کند که به حریم خصوصی او احترام گذاشته و پیش از این کار از او اجازه بگیرید. 


این را به خاطر داشته باشید که رعایت حریم خصوصی افراد یکی از موارد مهم در رابطه با استفاده از تکنولوژی به شمار می آید و از این رو توصیه ما به شما عزیزان این است که شرط را در زندگی بر اطمینان و اعتماد بگذارید و از سرک کشیدن بدون اجازه حتی به حریم خصوصی نزدیک ترین افراد زندگی خود نیز حدالمقدور خودداری نمایید. 


نرم افزار SPY24 برنامه ای برای کنترل گوشی همسر


این روزها با همه گیر شدن استفاده از گوشی های هوشمند همراه و شبکه های اجتماعی مختلف خیلی از افراد از بابت وفاداری همسر خود در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی دل نگران هستند و خیلی از افراد نیز علاقه ای ندارند که همسر آن ها به برخی از سایت ها و برنامه هایی با محتویاتی مستهجن دسترسی داشته باشد. 


یکی از راه های موثر برای پایان دادن به این نگرانی ها و دل مشغولی ها استفاده از سامانه SEP می باشد که به شما این امکان را خواهد داد تا از بابت علمکرد همسر خود در رابطه با استفاده از گوشی هوشمند آسوده خاطر باشید. 


همان طور که خود نسبت به آن آگاه هستید این روزها گوشی های هوشمند نقش بسیار پررنگ تری در مقایسه با تلفن های همراه سابق در زندگی افراد داشته و هر روزه از این طریق دریافت کننده تصاویر و ویدئوهای مختلفی می باشند. سامانه SPY24 این امکان را به شما خواهد داد تا به راحتی این تصاویر و ویدئو ها را رصد کنید. 


این سامانه در واقع در کنار امکان کنترل همسر در فضای مجازی با امکاناتی که به همراه خواهد داشت باعث می شود شما در هر لحظه و در هر شرایطی خود را در کنار همسرتان احساس کنید و به خوبی از موقعیت فعلی او مطلع گردید. 


با استفاده از سامانه SPY24 می توان بدون اطلاع خود همسر و به صورت کاملا مخفیانه تمامی کارهای او را تحت نظر داشته و در صورت بروز تخلف و اشتباهی از سوی او، به موقع جلوی این کار را گرفت. 


این نرم افزار کاملا دارای کاربری ساده ای می باشد و حتی اگر شما آشنایی زیادی با دنیای تکنولوژی نداشته باشید نیز به خوبی از عهده ی کار با این سامانه برخواهید آمد. لذا شما حتی با دانشی حداقلی از فضای مجازی نیز می توانید به خوبی همسر خود را در این محیط ها زیر نظر گرفته و شک و تردیدی که در رابطه با وفاداری او به خود دارید را رفع نمایید.  


گفتنی است که این برنامه بعد از آن که بر روی گوشی طرف مقابل نصب شد به صورت کاملا مخفیانه در خواهد آمد و هر چه قدر که همسر شما زرنگ و باهوش باشد متوجه این برنامه بر روی گوشی خود نخواهد شد و همچنین امکان حذف آن نیز توسط او وجود نخواهد داشت. لذا از این بابت نیز جای هیچ نگرانی نخواهد بود. 


در آخر این نکته را بایستی یادآور گردیم که این برنامه همچنین برای تحت نظر داشتن فرزندان خود که در سنین حساس نوجوانی هستند نیز گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. به کمک این برنامه شما به خوبی میزان استفاده فرزند خود از فضای مجازی را مدیریت خواهید نمود و حتی می توانید روابط فرزندان خود با دوستان را نیز تحت نظر داشته باشید. 


برنامه کنترل گوشی همسر بدون دسترسی به گوشی (از راه دور)


در این مطلب قصد معرفی یک برنامه بسیار کاربردی و مفید را خدمت شما عزیزان خواهیم داشت. این برنامه در واقع همان برنامه کنترل گوشی همسر بدون دسترسی به گوشی می باشد که شما می توانید آن را به صورت از راه دور بر روی گوشی طرف مقابل نصب نمایید. 


همان طور که می دانید این روزها موضوع هک کردن و کنترل گوشی افراد بدون اجازه آن ها، به بحثی بسیار داغ تبدیل شده است و ممکن است شما نیز در رابطه با آن چیزهایی شنیده باشید. 


اگر شما نیز به دنبال راهی آسان برای کنترل گوشی همسر خود هستید توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها دنبال نمایید. 


این روزها سایت های مختلفی مدعی هستند که برنامه ای کاربردی برای هک گوشی همسر در اختیار شما قرار خواهند داد اما پی بردن به این که کدام یک در واقع ارائه دهنده برنامه ای مفید و واقعی هستند کار چندان ساده ای نیست. چرا که به طور معمول عده ای از افراد سودجو با استفاده از عناوینی جذاب و فریبنده نظر افراد را به خود جلب خواهند نمود و در نهایت برنامه جعلی و تقلبی به آن ها می فروشند. 


لذا طبیعی است که شما نیز در این مورد سردرگم شده باشید و سوال هایی در ذهنتان در رابطه با روشی مطمئن برای کنترل گوشی همسر نقش بسته باشد. 


از این رو ما در این مطلب به توضیح در رابطه با چگونگی هک گوشی از راه دور خواهیم پرداخت و روش های هک گوشی های موبایل اندرویدی و یا آیفون را مورد بررسی قرار خواهیم داد. 


کنترل گوشی همسر به صورت از راه دور


خیلی از ما ممکن است در شرایط مختلف نیاز به کنترل از راه دور گوشی همسر خود داشته باشیم. که این کنترل می تواند موارد مختلفی چون کنترل پیام ها و اطلاعات گوشی، ارسال فرمان هایی نظیر خاموش و روشن کردن، پاک کردن اطلاعات، مسدود کردن تماس ها و... را در بربگیرد. 


حتی گاهی به دلیل گم شدن و یا به سرقت رفتن گوشی خود، نیاز خواهد بود که به صورت از راه دور بتوان گوشی خودمان را تحت کنترل بگیریم. بی شک همه ما تعدادی عکس و فیلم اطلاعات شخصی در گوشی خود داشته و علاقه ای به انتشار آن ها نخواهیم داشت. 


ای وجود داشته باشد به معرفی و آموزش آن 


کنترل گوشی همسر به صورت از راه دور


در چنین شرایطی بایستی پیش از بررسی اطلاعات محرمانه و شخصی گوشی توسط سارق، خود ما باید به صورت از راه دور اقدام به پاک کردن این اطلاعت کرده و یا این که به واسطه کدهای دستوری خاص مانع از استفاده سارق از گوشی خود شویم. حتی می توان به کمک مکان یاب جی پی اس و از راه پنل کاربردی خود موقعیت گوشی تلفن خود را یافت. 


به غیر از این مورد که ذکر شد گاهی شرایط ایجاب خواهد کرد که ما بخواهیم گوشی همسر، فرزند و یا پدر و مادر سالخورده خود را تحت نظر داشته باشیم و یا روند استفاده آن ها از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را کنترل نماییم. در چنین شرایطی تحت نظر داشتن گوشی طرف مقابل می تواند از دل نگرانی های ما کم کند. 


هک کردن گوشی موبایل همسر بدون دسترسی


احتمالا شما نیز مایلید که بدانید چگونه می توان بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل و بدون اطلاع فرد ، موبایل او را هک کرد و به اطلاعت درون دستگاه مورد نظر دست پیدا نمود. 


در واقع باید بگوییم که به منظور هک گوشی موبایل با شماره و یا بدون شماره و یا با دسترسی به گوشی راهکارهای مختلفی وجود خواهد داشت. با توجه به بالا بودن تعداد این راه ها ما از توضیح تک به تک آن ها خودداری خواهیم نمود اما این نکته را باید یادآور شویم که برای استفاده از این راه ها یادگیری زبان برنامه نویسی شرط می باشد. 


با توجه به آن که یادگیری زبان برنامه نویسی زمان زیادی را طلب می کند و برای این کار بایستی استعدادی بالا داشت و همچنین در کنار آن آشنایی با دانش های مختلف دیگر نیز ضروری است ما در این مطلب سعی کرده ایم ساده ترین راه ها را برای هک گوشی در اختیار شما قرار دهیم. در واقع در سراسر دنیا هکرهای حرفه ای به منظور هک گوشی موبایل برنامه هایی بسیار کاربردی را طراحی و عرضه نموده اند. 


به طور معمول برای استفاده از این برنامه ها نیاز به دسترسی به گوشی فرد مقابل خواهد بود و در واقع شما بایستی شخصا این برنامه را بر روی گوشی مورد نظر نصب کنید. اما در این بین برخی از برنامه ها به این صورت می باشند که شما بعد از ارسال برنامه به گوشی فرد مورد نظر از او تقاضا خواهید نمود که روی لینک مربوطه کلیک کنند. با کلیک فرد بر روی لینک، به طور خودکار نرم افزار نصب خواهد شد و شما می توانید کلیه اطلاعات موجود بر روی گوشی را دریافت کنید. 


علاوه بر آن از طریق شماره تلفن امکان هک موبایل را به شما خواهند داد، برای هک گوشی با این نوع برنامه تنها نیاز است که شما اطلاعاتی چون شماره موبایل یا تلفن شخص موردنظرتان را در اختیار نرم افزار قرار دهید و بعد از آن به تمامی اطلاعات گوشی مورد نظر دست پیدا کنید. 


هک گوشی با شماره موبایل و شماره تلفن


از روش های کاربردی به منظور کنترل گوشی همسر بدون نیاز به دسترسی به گوشی او، هک کردن شماره تلفن همسر می باشد. البته لازم به ذکر است که این روش پیچیدگی های خاص خود را داشته و تنها هکرهای حرفه ای قادر به استفاده از آن می باشند. اما ممکن است شما نیز به دنبال راهی برای هک کردن شماره موبایل و یا شماره تلفن باشید. پس با ما همراه باشید...


هک کردن شماره موبایل 


ممکن است شما نیز چیزهایی در رابطه با هک کردن شماره موبایل اشخاص مختلف توسط روزنامه نگاران روزنامه جهان یا همان وورلد نیوز World Newspaper  در انگلستان شنیده باشید. واقعیت آن است که در سال 2016 عده ای روزنامه نگار برای دست یابی به خبرهای داغ و تازه در مورد فردی خاص اقدام به هک کردن شماره این فرد نمودند. این برنامه استفاده شده از سوی این خبرنگاران در واقع دارای مکانیزم کاری یک نقص امنیتی ساده بود. این برنامه پس از هدایت کلیه تماس های تلفنی دستگاه مورد نظر به یک دستگاه یا سیستم ضبط آنلاین صدا، تماس مورد نظر را به سوی کاربر تلفن همراه مجددا مسیریابی می کند و این موضوع سبب می شود که گوشی با حمله Man In The Middle  یا MITM  مواجه گردد. 


نوئل یکی از حرفه ای ترین کارشناسان آلمانی، در طی یکی از سخنرانی های خود ذکر کرد که به کمک این روش هک، امکان هک تمامی تلفن های همراه وجود خواهد داشت و این موضوع در مورد هیچ برندی استثنا نمی باشد. به کمک این روش می توان به کلیه اطلاعات گوشی نظیر پیامک ها، شنود تماس ها، شبکه های اجتماعی و حتی موقعیت مکانی دست پیدا نمود چرا که بیشتر مکانیزم های امنیتی  Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره جهت انجام این کار از تلفن همراه بهره می برند. 


طریقه هک شماره تلفن 


خب تا به این جا فهمیدیم که می توان بدون نصب برنامه در گوشی هدف نیز آن را کنترل کرد، اما این که این کار به چه شکل انجام می شود و از چه روش هایی می توان برای این کار استفاده نمود را در ادامه خواهیم آموخت:


به منظور هک موبایل یا شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم سیستم سیگنالینگ Signalling System No. 7 -SS7 –  (C7 و یا CCSS7) بهره گرفته می شود و در واقع این سرویس بین شبکه های تلفن همراه واسطه خواهد شد. 


در صورت برقراری تماس و یا ارسال پیام متنی، شبکه SS7 اطلاعاتی چون شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌ حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس گیرنده را به دیگری متصل خواهد نمود. 


در صورتی که برای هک کردن از سیستم SS7 و در واقع از شماره تلفن فرد استفاده شود فرد مهاجم به خوبی قادر به دسترسی به ردیابی مکان شخص، پیام های ارسالی و دریافتی، تماس های تلفنی و سایر اطلاعات گوشی طرف مقابل می باشد. 


یادگیری هک شماره موبایل و شماره تلفن


 همان طور که گفتیم برای هک شماره و کنترل گوشی همسر راه های مختلفی وجود دارد که البته برای استفاده از بیشتر آن ها شما بایستی به زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشید. اما از آن جایی که این کار به هیچ عنوان ساده نمی باشد توصیه می شود به سراغ برنامه هایی بروید که طراحی شده توسط هکرهای حرفه ای هستند. د،


.یکی از برنامه های کاربردی برای کنترل گوشی همسر در محیط مجازی، برنامه نظارت آزاد می باشد. این برنامه در نسخه های متعددی عرضه شده است و به کمک آن شما می توانید به صورت از راه دور گوشی طرف مقابل خود را هک و کنترل کنید. 


نرم افزار نظارت آزاد (برنامه کنترل گوشی همسر)


برنامه نظارت آزاد به شما این امکان را خواهد داد تا به خوبی گوشی همسر خود را کنترل نمایید و کلیه فعالیت ها و ارتباطات او را تحت نظر داشته باشید. این برنامه در سه نسخه عرضه شده است که در ادامه با هر یک از آن ها بیشتر آشنا خواهیم شد: 


نسخه اول برنامه نظارت آزاد


این برنامه را به راحتی می توان روی گوشی فرد مورد نظر نصب کرده و بعد از پایان یافتن پروسه نصب برنامه با آیکونی کاملا پنهانی روی گوشی قرار خواهد گرفت و همسر شما هر چه قدر هم که زرنگ باشد متوجه این موضوع نمی شود. 


 نسخه دوم برنامه نظارت آزاد


این نسخه برای هک موبایل فرد مورد نظر از شما شماره تلفن و سریال گوشی را می خواهد و بعد از وارد کردن این اطلاعات شما می توانید به کلیه اطلاعات گوشی همسر خود دسترسی پیدا نمایید. علاوه بر آن در آخرین نسخه این برنامه شما قادر خواهید بود که این نرم افزار را با آیکون برنامه ای کاربردی چون تلگرام برای همسر خود بفرستید و از او بخواهید که روی لینک ارسالی کلیک کند. با کلیک کردن بر روی آن، نصب برنامه بر روی گوشی مورد نظر با ایمیل و پسورد ثبت شده از سوی شما انجام خواهد شد و بعد از آن برنامه کاملا پنهان می گردد و امکان پیدا کردن آن حتی از لیست برنامه های موبایل نیز وجود نخواهد داشت. 


*این را به خاطر داشته باشید که بعد از خرید اشتراک بایستی سری به پشتیبانی بزنید تا برنامه برای شما سفارشی سازی شود. 


به کمک این نسخه شما می توانید از طریق لینک، گوشی مورد نظر را هک نمایید. از بین قابلیت های جدید این برنامه می توان به قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند اشاره نمود. 


*نصب نسخه دوم نیز بایستی به صورت دستی انجام شود.


امکانات برنامه نظارت آزاد


سامانه مراقبت از خانواده SPY24 نرم افزاری امنیتی و مانیتورینگ موبایل می باشد که فعال سازی و نصب آن کاملا ساده است. به کمک این برنامه افراد می توانند به راحتی عملکرد همسر خود را در شبکه های مجازی تحت نظر داشته باشند. در ادامه به برخی از امکانات این برنامه اشاره شده است:


قابلیت کنترل تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان

ارائه گزارشی کامل از پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و...

مکان یابی لحظه به لحظه و مسیرهای طی شده

لیست وب سایت ها و برنامه های مورد استفاده

پنهان سازی صد در صدی و کنترل از راه دور 

بلاک کردن وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

و.....

Mobile Spy App

برنامه هک گوشی همسر رایگان