دانلود برنامه هک تلگرام برای گوشی اندروید رایگان

هک تلگرام | چگونه تلگرام را هک کنیم؟ | هک تلگرام با ربات اگر به دنبال روش هک تلگرام هستید و می‌خواهید تلگرام کسی را هک کنید. یا اگر به شما گفته اند که اکات تلگرام شما را هک کرده و قصد اخاذی داشتند. حال به هر دلیل معقول یا غیر معقولی باید به شما بگویم هک تلگرام غیر ممکن است. عملا هیچ ربات هک تلگرامی نوشته نشده است. بهتر است بگوییم هیچ برنامه نویسی نتوانسته هک تلگرام را انجام دهد. بنابراین به دنبال جدیدترین روش هک تلگرام فضای وب را زیر و رو نکنید. اگر قرار بود هک تلگرام را با استفاده از آموزش تصویری هک تلگرام بیاموزید که دیگر امنیت در فضای مجازی معنایی نداشت! بنابراین به شما اطمینان می‌دهم که هک تلگرام با آیدی، هک تلگرام با شماره تلفن یا حتی برنامه هک تلگرام plc غیر ممکن است. در ضمن هیچ برنامه هک تلگرام برای گوشی اندروید نوشته نشده است. اما...


اما شما می‌توانید خودتان اجازه دسترسی به شخص دیگری را بدهید. خودتان تصمیم بگیرید که فرد دیگری به تلگرام گوشی شما دسترسی داشته باشد. گاهی اوقات این موضوع به دلیل عدم دانش و آموزش تحت عنوان هک تلگرام برداشت می‌شود. ما در این آموزش تصویری هک تلگرام را به شما آموزش نمی‌دهیم بلکه، مقابله و پیشگیری از دسترسی به تلگرام را به شما آموزش می‌هیم. با ما همراه باشید تا تلگرام خود را ایمن سازید و اصطلاحا از هک تلگرام خود جلوگیری کنید.

روش‌های هک تلگرام که غیر ممکن است:

هک تلگرام با آیدی

برنامه هک تلگرام plc

هک تلگرام با شماره تلفن 

جدیدترین روش هک تلگرام

آموزش تصویری هک تلگرام

ربات هک تلگرام(بیشتر شبیه به یک شوخی است تا واقعیت!)

ربات هک تلگرام واقعی(مگه ربات هک تلگرام غیر واقعی هم داریم؟!)

از خیال تا واقعیت هک تلگرام با آیدی


هک کردن تلگرام چگونه ممکن است؟ همان گونه که گفتیم هک کردن تلگرام عملا غیر ممکن است و افرادی که تحت عنوان هکر تلگرام از شما پول مطالبه می‌کنند. تا به شما نحوه هک کردن تلگرام را آموزش دهند. یا به دروغ به شما می‌گویند که به طریقه هک تلگرام آشنایی دارند. یا حتی می‌گویند هک تلگرام رایگان انجام می‌دهند. کاملا کذب و دروغ بوده و تنها هدف سو استفاده از افراد بیان می‌شود. 


هک تلگرام خواسته بسیاری از افراد است. افراد با دلایل متفاوت تمایل به هک تلگرام با ایدی یا شماره تلفن را دارند حتی در مواردی به دنبال ربات هک تلگرام هستند، اما نکته آن است که هک تلگرام مقدور نیست. سالانه تلگرام مسابقه‌هایی برگزار می‌کند و در آن جوایز چند صد هزار دلاری به هکر می‌دهد که بتواند کار هک کردن تلگرام را انجام دهد. حال در این میان برخی وعده هک تلگرام می‌دهند تا بتواند برای خود درآمدی نامشروع ایجاد کنند. هک کردن تلگرام غیر ممکن و مضحک است. حال چه برسد به اینکه ربات هک تلگرام وجود داشته باشد. تا کنون هیچ برنامه نویسی نتوانسته هک تلگرام را انجام دهد.


یعنی هک کردن تلگرام غیر ممکن است؟


حال شاید این پرسش را از خودتان بپرسید که واقعا نمی‌شود تلگرام را هک نمود. پاسخ به این پرسش این است که می‌توان به تلگرام شخص دیگری دسترسی داشت اما این به معنی هک تلگرام نیست. زیرا باید خود شخص دارنده اکانت تلگرام به شما اجازه دسترسی بدهد. 


چگونه از هک تلگرام پیشگیری کنیم؟


شاید برایتان سوال باشد وقتی این همه گفتیم هک تلگرام غیر ممکن است پس چرا روش‌های پیشگیری آن را می‌خواهیم برایتان آموزش دهیم؟ بله هک تلگرام غیر ممکن است. اما روش‌هایی وجود دارد که شخص می‌تواند به تلگرام شما دسترسی داشته باشد. ما به شما روش‌های عدم دسترسی به تلگرام را آموزش می‌دهیم. که در بین کاربران به هک تلگرام معروف است.


رعایت کردن نکات امنیتی زیر می‌تواند سطح امنیت حساب تلگرام شما را افزایش دهد(به اصطلاح از هک تلگرام پیشگیری نمایید):


فعال کردن تایید دومرحله‌ای(Two Step Verfication)


این تنظیمات امنیتی مهم ترین قسمت امنیت حساب کاربری در تلگرام محسوب می‌شود، با تنظیم و فعال سازی آن درصورت استفاده از اکانت‌تان در هردستگاه دیگری پس از وارد کردن شماره و کدتایید، نیاز مند ورود رمزعبور یا همان تایید دومرحله‌ای هستید. که این تنظیم امنیتی جلوی بسیاری از هکرها را می‌گیرد. 


نحوه فعال سازی کد دو مرحله‌ای پیشگیری از هک تلگرام: 


به منوی setting بروید، گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.


سپس گزینه Two-Step Verification را انتخاب نمایید.


همانند تصویر گزینه Set Additional Password را انتخاب کنید.


رمز عبور مورد نظر خود را وارد نمایید. پیشنهاد من به شما استفاده از رمز عبور بین ۵ تا ۱۲ کاراکتر "حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، علائم خاص و اعداد" به صورت همزمان است.


بعد از نوشتن رمز عبور تیک تایید را بزنید. در مرحله بعد تایید رمز عبور مرحله قبل از شما خواسته می‌شود. بعد از وارد نمودن دوباه رمز عبور، از شما یک راهنما یا Hint برای مواقعی که پسورد یادتان می‌رود درخواست می‌شود. 


بعد از واردکردن Hint تیک تایید را بزنید، در نهایت از شما ایمیل درخواست می‌شود. ایمیل وارد شده برای زمانی است که پسورد ورود به تلگرام خود را فراموش نموده اید و به وسیله ایمیل می‌توانید پسوورد خود را بازیابی نمایید.


نکته1: حتما ایمیل فعال وارد کنید(ایمیل غیرفعال یا اشتباه نزنید)


نکته2: می‌توانید از این قسمت با زدن دکمه skip عبور کنید.


نکته3: توصیه من به شما، وارد کردن ایمیل است. زیرا در بیشتر مواقع نیاز می‌شود.


پس از وارد کردن ایمیل و زدن تیک تایید از شما درخواست می‌کند ایمیل خود را چک کنید.


به ایمیل خود رفته، روی لینک تایید که تلگرام برای شما ارسال کرده است کلیک نمایید.


پس از کلیک برروی لینک، پیام موفقیت آمیز بودن عملیات را مشاهده می‌کنید. 


فعال کردن پسورد محلی(local password)


این پسورد به صورت محلی و برروی اکانت تلگرام فعال می‌شود به شما این اجازه را می‌دهد اگر گوشی شما به صورت ناخواسته قفل امنیتی نداشت و شخصی به سراغ تلگرام شما رفت، قبل از ورود از شخص تقاضای پسورد کند.


برای فعال سازی پسوورد محلی تلگرام: 


در همان بخش Privacy & Security گزینه passcode lock را انتخاب کنید.


دکمه فعال سازی را فشار دهید. در کادر جدید یک پین چهار رقمی وارد کنید. درصورتیکه مایلید پسورد شما ترکیبی از حروف و عدد باشد از بالای صفحه سمت چپ، کشویی pin را به password تغییر دهید.


پس از تایید رمزعبور خود مجددا درپنجره جدید رمز عبور خود را وارد کنید.


و درپایان برروی تیک تایید کلیک کنید.


بازیابی اکانت تلگرام


بازیابی اکانت تلگرام برای زمانی است که شخص دیگری به هر طریقی به اکانت تلگرام شما دسترسی پیدا کرده است. شما در جهت خارج شدن از این حالت باید نکات زیر را در نظر بگیرید. مواردی بسیار مهم هستند که باید به سرعت اقدام به برطرف نمودن آن‌ها کنیم. در صورتی که در اولین زمان ممکن به بازیابی اکانت تلگرام خودمان نپردازیم، امکان روی دادن موردی مانند گفتگو از سوی ما با مخاطبان تلگرام‌مان، درخواست پول از آن‌ها وجود دارد. 


چگونه از هک تلگرام خارج شویم


تلگرام برای رفع مشکل در بخش پشتیبانی فرمی را قرار داده است که باید از طریق آن اعلام کنید، حسابتان هک شده است. تلگرام مواردی مثل شماره همراه و ایمیل شما را بررسی می‌کند، در صورت صحیح بودن و تغییر ندادن اطلاعات پروفایل توسط هکر، یک ایمیل یا پیامک شامل یک کد ۴ رقمی به تلفن همراه تان فرستاده می‌شود که طی مدت مشخص باید وارد اکانت تلگرام خود شوید. بهتر است در ابتدا بدانید هکرها، چگونه وارد اکانت شما می‌شوند تا بتوانید بازیابی اکانت هک شده تلگرام را به درستی انجام دهید.


هکرها به دو روش اکانت تلگرام شما را مورد حمله قرار می‌دهند: برنامه هک تلگرام


در اینجا به دو روش مرسوم که هکرها وارد اکانت تلگرام شما می‌شوند اشاره می‌کنیم.


روش اول: نصب نرم افزار جاسوسی بدون آگاهی شخص


فرد نفوذگر بدون اطلاع کاربر، نرم افزاری روی گوشی تان نصب می‌کند؛ و یا با نصب برخی از برنامه‌ها و بازی‌های رایگان، این فایل‌ها به صورت پنهان وارد گوشی شما می‌شود؛ و یا از طریق مشاهده یک وب‌سایت از مرور گر موبایلتان، دیدن یک ایمیل به فرمت ‌HTML یا با کلیک‌کردن یک پنجره بازشونده (pop-up) آغاز می‌شوند؛ و شما متوجه آن‌ها نخواهید شد.


برای بازیابی اکانت هک شده تلگرام، ابتدا از دسترسی فیزیکی به گوشی خود جلوگیری نمایید. برای حذف این برنامه مخرب در گوشی اندرویدی خود، به بخش Setting -> Application Manager مراجعه و لیست برنامه‌ها را بررسی نمایید. البته دقت کتید که برخی از برنامه‌ها به صورت پیش فرض بر روی موبایل هوشمند شما نصب شده است و در آخر بهتر است همیشه به یک متخصص مراجعه نمایید.


روش دوم: فیشینگ برای تلگرام


گاهی حملات فیشینگ با ارسال پیامی حاوی کد 5 رقمی صورت می‌گیرد. در این حالت دو اتفاق ممکن است رخ دهد که برای بازیابی اکانت هک شده تلگرام، هر دو تقریبا یک راه حل دارند:


در حالت اول، هکر تلگرام به صورت خاموش و نامحسوس وارد تلگرام شما شده و با دوستان یا آشنایان تان صحبت می‌کند و به سرعت گفتگوها را پاک کرده و ردی از خود بجای نمی‌گذارد که با دیدن عبارت You are Typing در لیست گفتگوهای تلگرام، می‌توانید متوجه این موضوع شوید. در این صورت می‌بایست به مسیر:


Setting -> Privacy and Security -> Active Sessions بروید و گزینه Terminate all Other Sessions را انتخاب نمایید تا برنامه تلگرام در تمام دستگاه‌های دیگر Log Out شده و دیگر کسی بجز خودتان دسترسی نداشته باشد.


و حالت خطرناک تر، آن است که این هکر، برای تلگرام شما کد امنیتی یا همان Pass Code گذاشته باشد و دسترسی شما را به اکانت تلگرام خود محدود می‌نماید.


دراین حالت، تنها می‌توانید پیام‌هایی را که به شما ارسال می‌شود در نوار اعلان‌ها یا همان Notifications Bar مشاهده نمایید.


در گوشی اندرویدی مسیر


 Settings -> Apps -> Download -> Telegram -> Clear Data


و در آیفون، مسیر


 Settings -> General -> Usage -> Show all Apps -> Telegram -> Delete App


را دنبال نمایید. حال برنامه را دوباره نصب و راه اندازی کنید.


پس از دریافت کد از طریق پیامک، آن را در قسمت مربوطه، وارد نمایید. به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که از شما Password می‌خواهد.


گزینه Forgot password را انتخاب و در پنجره‌ای که با پیام ارسال ایمیل باز می‌شود Ok کنید.


اگر ایمیل مندرج در این پنجره، ایمیل خودتان بود به حساب ایمیل خود رفته و کد 6 رقمی ارسالی از تلگرام را وارد نمایید.


و به محض ورود به اکانت تلگرام خود به مسیر:

Settings -> Privacy and Security -> Active Sessions بروید و گزینه Terminate all Other Sessions را انتخاب کنید تا برنامه تلگرام در تمام دستگاه‌های دیگر Log Out شود. ولی اگر ایمیل مندرج در پنجره باز شده متعلق به شما نبود و هک کننده آینده نگر، مراحل تایید دو مرحله ای یا همان Two-Step Verification را طی کرده بود، Ok کرده و پیام آبی رنگ ?Having trouble accessing your e-mail *********@gmail.com را انتخاب کنید.


در این صورت، تمامی گفتگوها، مخاطبین و هر آنچه که شما تاکنون در اکانت تلگرام خود داشته‌اید بصورت غیر قابل بازگشت پاک می‌شود، در مقابل شما اکانت تلگرام خود را پس گرفته‌اید.


جمع بندی مقاله هک تلگرام


امیدواریم این مقاله که پیرامون هک تلگرام و بازیابی اکانت تلگرام بود، به شما در راستای، راستی سنجی گفته‌های بسیاری از افراد یاری برساند. در صورت داشتن هر گونه دیدگاه و پرسش، می‌توانید آن را در بخش کامنت‌ها با ما مطرح کنید.


هک اکانت اینستاگرام دیگران اصلی ترین روش هکر