جالب ترین روش های شنود موبایل از راه دور

فناوری اهمیت بسیار زیادی در دنیای امروزه انسان دارد و هر شخصی به خوبی می‌داند که فناوری در کنار فواید بسیار خود، می‌تواند ضررهایی را هم به همراه داشته باشد. امنیت داده‌ها و مکالمات در دنیای فناوری، دارای ارزش بسیار خاصی است و هرکسی آن را جدی می‌گیرد. اگر کمی با دنیای امنیت آشنایی داشته باشید باید به خوبی نام شنود مکالمات را شنیده باشید. شنود موبایل از راه دور … شنود مکالمات تلفن همراه


شنود در توضیح ساده به معنای شنیدن مکالمه‌ها و پیام‌های یک شخص دیگر می‌باشد و آن شخص هم از چنین چیزی اطلاعی پیدا نمی‌کند. به همین علت شنود موبایل از راه دور جنبه‌های مثبت و منفی زیادی پیدا کرده است که همگی در بخش زیر بیان خواهند شد.


شنود به طور دقیق چه چیزی است؟

جالب ترین روش های شنود موبایل از راه دور


شنود به معنای این است که یک شخص یا یک ارگان، بتواند هرگونه دسترسی به پیام‌ها و مکالمه‌های صوتی شما داشته باشد و عموماً این کار از راه دور انجام می‌شود. به همین علت به چنین کاری شنود از راه دور می گویند. هر تلفن همراهی برای خود یک میکروفون کوچک و مخفی دارد که شنود از طریق همان میکروفون صورت می‌گیرد.


مهم‌ترین ویژگی شنود موبایل از راه دور این است که خود شخص از رخ دادن چنین چیزی متوجه نمی‌شود و باید هوش و سواد بسیار زیادی داشته باشد تا بتواند بفهمد. حتی در برخی مواقع تنها زمانی می‌تواند بفهمد که خود شخص شنود کننده از این قضیه خبر بدهد.


البته شنود تنها به این معنا نیست که شما به مکالمه‌های شخص دسترسی پیدا می‌کنید. اگر بخواهید از یک شنود حرفه‌ای‌تر برای خودتان استفاده کنید، می‌توانید به پیام‌های شخص، موقعیت جغرافیایی تلفن همراه و حتی موارد مهم‌تری هم دست پیدا کنید که همگی این‌ها به وسیله سخت افزارهای درون گوشی انجام می‌شود. شنود در حالت‌های مختلفی انجام می‌شود.


حالت اول این است که به صورت زنده مکالمه‌های شما را بشنوند و از آنها استفاده کنند و حالت دیگر این است که آن‌ها را ضبط کرده و بعداً بررسی می‌کنند. این را هم فراموش نکنید که اگر از شنود برای کارهای خلاف و غیر قانونی استفاده شود، شخص می‌تواند از شما شکایت کند و دچار دردسر زیادی برای خودتان می‌شوید.


انواع شنود


همانطور که در بخش بالا هم گفته شد، شنود می‌تواند حالت‌ها و انواع‌های مختلفی برای خود داشته باشد. در بخش زیر شما با انواع آن آشنایی پیدا می‌کنید.


شنود تلفن همراه از راه دور


اولین راه شنود، شنود موبایل از راه دور می‌باشد. در این حالت عموماً شخص با نصب کردن یک نرم افزار به صورت مخفیانه بر روی تلفن همراه شخص مورد نظر، شنود خود را آغاز می‌کند و بعد از آن می‌تواند به تمامی مکالمه‌ها به وسیله میکروفون مخفی و همچنین دسترسی به پیام‌ها و ... داشته باشد.


شنود موبایل از راه دور، از شایع‌ترین روش‌های شنود می‌باشد و بسیاری از ارگان‌ها سعی می‌کنند که از همین روش بر روی شخص‌های مورد نظر خودشان استفاده کنند. البته یک ریسک هم در این روش وجود دارد و آن هم یافتن نرم افزار مورد نظر توسط شخص صاحب تلفن همراه می‌باشد. به همین دلیل نرم افزار باید کاملاً مخفیانه باشد.


شنود تلفن ثابت به وسیله خط تلفن


یکی از قدیمی ترین روش‌های شنود، شنود تلفن ثابت به وسیله خط ارتباطی آن است. بین تلفن ثابت و مخابرات همیشه سیم و کابل‌های زیادی برای دسترسی وجود دارد. یک گوشی دوم می‌تواند با وصل شدن به این تلفن و کابل، دسترسی کاملی به مکالمه‌ها داشته باشد.


البته این روش بسیار سخت است زیرا باید به تلفن ثابت دسترسی بسیار نزدیکی داشته باشید و شخص به راحتی می‌تواند شنود شدن تلفن را تشخیص بدهد. به همین دلیل امروزه بسیار کمتر از این روش استفاده می‌شود و اشخاص سعی می‌کنند که از طریق میکروفون مخفی درون تلفن، شنود خودشان را انجام بدهند.


شنود تلفن ثابت به وسیله میکروفون


بهترین روش برای شنود تلفن‌های ثابت، استفاده از یک میکروفون مخفی است. بسیاری از تلفن‌ها چنین میکروفونی را در خود ندارند و شما باید یک میکروفون مخفی درون این تلفن‌ها نصب کنید. بهترین مکان نصب درون همان بخش تلفن است که شما به عنوان گوشی استفاده می‌کنید؛ زیرا دسترسی دقیقی به صدای خود شخص و طرف مقابل آن خواهید داشت. این روش شنود هم همانند روش قبلی نیاز به دسترسی مستفیم به تلفن ثابت دارد و همچنین گاهی وقت‌ها تلفن ثابت هیچ مکان مخفی برای نصب میکروفون ندارد و نمی‌توانید کار خاصی بر روی آن انجام بدهید.


دلایل استفاده از شنود موبایل


عموماً دلایل زیادی برای استفاده از نرم افزارهای شنود وجود دارد. عمده دلیل‌ها مربوط به مباحث خانوادگی است. برای مثال خانواده‌های زیادی وجود دارند که نگران ارتباطات فرزندان خود هستند و می‌دانند که فرزندان به طور عادی به حرف‌های خانواده گوش نمی‌دهند و ممکن است ارتباطات ناسالم زیادی داشته باشند. به همین دلیل خانواده‌ها از نرم افزارها برای شنود موبایل از راه دور استفاده می‌کنند؛ تا بدانند فرزندشان با چه اشخاصی در ارتباط است و چه کارهایی انجام می‌دهد. البته بهتر است این روند کوتاه مدت باشد و اگر از رابطه‌های فرزند خود اطمینان سالم داشتید، روند شنود را قطع کنید.


با این حال شما در موارد خاصی می‌توانید از نرم افزارها و دستگاه‌های شنود برای دیگر اعضای خانواده همچون همسر و ... هم استفاده کنید که در چنین حالتی باید حتماً یک دلیل قانونی و منطقی برای خود داشته باشید وگرنه می‌تواند ناراحتی و اندوه‌های زیادی به وجود بیاورد. در این حالت شنود علاوه بر مکالمه می‌تواند به دسترسی به پیام‌ها، یادداشت‌ها و ... هم شود. در حالت خاص‌تر شما می‌توانید به عکس‌ها و فایل‌های یک گوشی هم دسترسی پیدا کنید که کمی سخت‌تر است. البته همانطور که بیان شد، شنود در اکثر مواقع برای کنترل فرزندها استفاده می‌شود و حالت دیگری ندارد.


معرفی برنامه SPY24 بهترین ابزار شنود موبایل از راه دور


نرم افزار Spy24 یکی از معروف‌ترین و کاربردی‌ترین نرم افزارها در زمینه شنود موبایل از راه دور می‌باشد. برای شنود صدا نرم افزارهای زیادی وجود دارد که بر روی موبایل نصب می‌شوند و شما می‌توانید شنود خودتان را انجام بدهید. بسیاری از برنامه‌های شنود صدا دارای مشکلاتی در ایران همچون قیمت بالا، عدم پشتیبانی دقیق، محیط کاربری سخت و ... هستند. به همین علت شخص نمی‌تواند استفاده مناسبی داشته باشد. به همین منظور، نرم افزار Spy24 به فارسی ترجمه شده است و یک پنل در اختیار شما برای استفاده قرار گرفته است. نرم افزار Spy24 تمام کارهای شنود موبایل از راه دور را انجام می‌دهد و شما می‌توانید شنود خودتان را در پنل انجام بدهید و مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.


بزرگ‌ترین مزیتی که نرم افزار Spy24 به همراه دارد، قابلیت‌های دیگران می‌باشد. با استفاده از نرم افزار Spy24 علاوه بر شنود صدا، می‌توانید به پیام‌ها و موارد دیگری در تلفن همراه شخص مقابل دسترسی پیدا کنید که همچین چیزی در ایران نمی‌توان به سادگی پیدا کرد و برای خانواده‌هایی که به دنبال کنترل دقیق فرزندان خود هستند بسیار کاربردی و مناسب می‌باشد. قابلیت مخفی بودن این نرم افزار در تلفن‌های همراه کاملاً دقیق طراحی شده است به طوری که کاربر در هیچ لحظه‌ای به شما شک نمی‌کند و نمی‌تواند به این برنامه دسترسی پیدا کند. به همین علت است که این نرم افزار طرفداران زیادی برای خود دارد و هنوز به درستی کار می‌کند.


امکانات نرم افزار SPY24


نرم افزار Spy24 امکانات زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد. در بخش زیر برخی از مهم‌ترین امکانات این نرم افزار برای شما بیان شده است.


شنود مکالمات تلفن همراه از راه دور


مهم‌ترین قابلیتی که نرم افزار Spy24 در اختیار شما قرار می‌دهد، شنود مکالمات از راه دور می‌باشد. نرم افزارهای شنود عموماً برای دسترسی به مکالمات شخصی، نیاز به روت شدن تلفن همراه شخص دارند یا به طور کل این دسترسی را به شما نمی‌دهند در صورتی که با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به روت کردن تلفن همراه نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید به تماس‌های شخصی و مکالمه‌ها از راه دور دسترسی کاملی داشته باشید. امنیت فرزندان و خانواده اهمیت زیادی در این نرم افزار دارد و تلاش کرده است که یک محیط ساده و کاربردی برای شما ایجاد کند.


شنیدن صدای محیط اطراف تلفن همراه


ممکن است در ابتدا چنین قابلیتی را باور نکنید؛ اما باید بدانید که کاملاً حقیقت دارد! شما با استفاده از نرم افزار Spy24 می‌توانید حتی به صدای محیط اطراف شخص دسترسی داشته باشید و نیازی به استفاده از خود گوشی نیست. این نرم افزار میکروفون‌های تلفن همراه را تبدیل به یک میکروفون فعال برای شما می‌کند و شما در هر لحظه‌ای که بخواهید می‌توانید این میکروفون‌ها را برای شنیدن صدای اطراف فعال کنید. در نتیجه دسترسی شما برای میکروفون تنها به مکالمه‌ها محدود نمی‌شود و در هر زمان قابلیت فعال کردن آنها را خواهید داشت.


گزارش‌ها و عملکردها


نرم افزار Spy24 به شما یک پنل در سایت می‌دهد که می‌توانید به وسیله همان پنل، به تمام گزارش‌ها و فعالیت‌ها دسترسی داشته باشید. گزارش لیست تماس‌ها، گزارش شبکه‌های اجتماعی، گزارش لیست پیامک‌ها و ... تنها بخشی از عملکردهای این پنل هستند. تمامی گزارش‌ها در بخش‌های جدا شده در اختیار شما قرار دارند و قالب‌های مناسبی برای خود دارند. همچنین از طریق این پنل می‌توانید به تمامی تغییرات در سیمکارت و وب سایت‌هایی که دیده شده است هم دسترسی کاملی داشته باشید و آن‌ها را مدیریت کنید.


کنترل و ردیابی تماس‌ها


شما تنها قادر به شنیدن مکالمه‌ها نیستید بلکه می‌توانید آن‌ها را کنترل و ردیابی هم کنید. در حقیقت می‌توانید بدانید که مکالمه از سوی چه شماره‌ای است و این شماره در گوشی شخص به چه نامی ذخیره شده است. بسیاری از نرم افزارها این قابلیت را در اختیار شما قرار نمی‌دهند و نرم افزار Spy24 با قیمت بسیار کمی این دسترسی را به شما داده است. همچنین می‌توانید مکالمه را ردیابی کنید که در چه ساعتی و در چه لوکیشنی این تماس برقرار شده است و این در صورتی است که دسترسی به GPS تلفن همراه هم داشته باشید تا بتوانید مدیریت کنید.


خدمات فارسی آن


ممکن است شما هم نرم افزارهای شنود زیادی را پیدا کرده باشید و بخواهید از آنها استفاده کنید. عیب نرم افزارهای شنود علاوه بر قیمت بالایشان، این است که زبان فارسی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند. به همین علت کار کردن با محیط کاربری آنها بسیار سخت است. نرم افزار Spy24 کاملاً به زبان فارسی ترجمه شده است و قیمت آن بسیار مناسب می‌باشد. به همین علت پنل کاربری و تمامی بخش‌های نرم افزار فارسی سازی شده‌اند و دیگر مشکلی در استفاده از پنل نخواهید داشت. همچنین آموزش استفاده از نرم افزار Spy24 هم در اینترنت وجود دارد.


شنود صدا چه پیش نیازهایی به همراه دارد؟


برای اینکه بتوانید نرم افزار شنود را فعال کنید، در ابتدا نیاز به یک تلفن همراه برای خودتان دارید و پاسخگویی خودکار آن را فعال کنید. سپس بعد از نصب کردن سیمکارت، با یک تلفن ثابت یا یک تلفن همراه دیگر آن را تست کنید تا بتوانید از کارکرد و سالم بودن آن صحت پیدا کنید. در کنار این دیگر به چیز خاصی برای راه اندازی شنود نیاز ندارید و یک تلفن همراه کافی است. البته این را هم فراموش نکنید که شخصی که می‌خواهد شنود شود نباید به این تلفن همراه دسترسی داشته باشد و باید تنها دست خودتان باشد. بعد از همه این‌ها می‌توانید نرم افزار Spy24 را بر روی تلفن همراه شخص نصب کنید و از امکانات شنود به خوبی استفاده کنید. بهتر است که تلفن همراهتان به خوبی قابلیت و امکانات سیستم عامل را ساپورت کند تا مشکلی در اجرای نرم افزار و پنل رخ ندهد.


شنود موبایل از راه دور چه هزینه‌های دارد؟


هزینه شنود موبایل بستگی به خودتان دارد. در مرحله اول مربوط به سیستمی است که می‌خواهید از آن استفاده کنید. هر پنل و نرم افزار براساس امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد، قیمت خاصی دارد و این هزینه می‌تواند به صورت ماهیانه یا سالیانه باشد که عموماً برای راه در هزینه سعی می‌کنند حالت ماهیانه را قرار بدهند.


بهترین راه و روش های هک واتساپ از راه دور


بعد از آن بستگی به امکاناتی دارد که می‌خواهید از آن استفاده کنید. طبیعی است که برای شنود تمامی بخش‌های یک تلفن همراه از راه دور، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. نرم افزار Spy24 در کنار زبان فارسی و امکانات فراوان خود، هزینه بسیار مناسب‌تری نسبت به دیگر برنامه‌های بازار دارد و شما می‌توانید به راحتی آن را خریداری کنید. همچنین این نرم افزار تمامی امکانات را با یک قیمت ثابت در اختیار شما گذاشته است و نیازی نیست باز پرداخت‌های بیشتری داشته باشید.