بهترین راه و روش های هک واتساپ از راه دور

فضاهای مجازی در کنار مزیت‌های فراوان خود، خطرها و ضررهای زیادی را هم به وجود آورده‌اند که یکی از آن‌ها احتمالاً هک شدن شخص می‌باشد. واتساپ یکی از معروف‌ترین نرم افزارهای رسانه‌ای می‌باشد که ایرانی‌های زیادی هم از آن استفاده می‌کنند. برخلاف باورهای اشتباهی که در مورد واتساپ وجود دارد، امنیت واتساپ آن چنان هم بالا نیست و ممکن است اکانت شما در واتساپ هک شود. هک واتساپ از راه دور یکی از روش‌هایی است که بر روی اکانت ها تست می‌شود و در بخش زیر آشنایی زیادی پیدا می‌کنید و خواهید دانست که این نوع هک چگونه انجام می‌شود. 


آیاهک واتساپ امکان پذیر است؟

بهترین راه و روش های هک واتساپ از راه دور


در کوتاه‌ترین حالت ممکن می‌توان گفت که بله، واتساپ هم همانند بسیاری از نرم افزارهای دیگر به روش‌های مختلفی تحت کنترل دیگران قرار می‌گیرد. البته هک واتساپ به این معنا نیست که هکرها اکانت شما را در دست خود می‌گیرند و دیگر دسترسی به آن ندارید، بلکه به این معناست که آنها در کنار شما می‌توانند به پیام‌هایتان دسترسی داشته باشند و یا به مخاطب‌هایتان پیام‌های مختلفی ارسال کنند. 


هک واتساپ از راه دور هم شایع‌ترین روش هک واتساپ است. در حقیقت در بسیاری از موارد هکر به تلفن همراه یا خود شخص دسترسی راحتی ندارد و باید از راه دور هک خود را انجام بدهد و به واتساپ شخص مورد نظر دسترسی پیدا کند. 


البته در کنار انجام همین کار، باید بدانید که سودجویان زیادی هم وجود دارند که به اسم هکر و متخصصان شبکه، مبالغ زیادی از شما دریافت می‌کنند و در نهایت کاری برای شما انجام نمی‌دهند. یا اینکه سایت‌های زیادی هستند که صرفاً به دلیل جنبه‌های تبلیغاتی و افزایش بازدید، تیترهایی در مورد هک واتساپ مطرح می‌کنند اما در نهایت چیزهای مفیدی نسیب شما نمی‌شود. 


به همین دلیل شما در این مسیر باید بدانید که همه چیز به همین راحتی هم نیست و هک واتساپ از راه دور به سادگی انجام نمی‌شود. البته در بخش‌های زیرتر روش‌های خاصی برای هک واتساپ از راه دور بیان شده است که انجام و موفقیت شدنشان بستگی به مهارت خودتان دارد. 


چرا هک واتساپ انجام می‌شود؟  


هک واتساپ دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد. در بخش زیر، برخی از مهم‌ترین دلایل هک واتساپ از راه دور برای شما مطرح شده است: 


بسیاری از خانواده‌ها می‌خواهند به پیام‌های کودکشان در فضاهای مجازی دسترسی داشته باشند. اگر همین خواسته را از خود کودک داشته باشند، طبیعی است که کودکشان تلفن همراه را در اختیار آنها قرار ندهد. به همین دلیل باید راه‌های دیگری برای دسترسی به پیام‌های کودکشان در فضاهای مجازی پیدا کنند. خانواده‌ها عموماً از نرم افزارهای مشاهده گر پیام‌ها یا از هک واتساپ از راه دور برای دسترسی به این پیام‌ها استفاده می‌کنند. 

جنایت کارها و خلافکارهای زیادی هستند که می‌خواهند به حساب‌های واتساپ دیگران دسترسی داشته باشند. دلیل این امر، باج گیری و لذتی است که آنها دنبال می‌کنند. هنگامی که بتوانند به حساب یک شخص دسترسی پیدا کنند، پیام‌های مختلفی به مخاطبان آن شخص ارسال می‌کنند و در نهایت از صاحب اصلی آن اکانت می‌خواهند که مبلغ زیادی را پرداخت کند تا از حسابشان خارج شوند. چنین مواردی زیاد دیده شده است و همگی به دلیل عدم دانش و اطلاعات کافی صاحب اصلی اکانت در مورد فضای مجازی و فناوری بوده است. 


البته در کنار این دو مورد، دلیل‌های دیگری هم می‌تواند برای هک واتساپ وجود داشته باشد اما بخش زیادی‌شان در همین دو مورد خلاصه می‌شود. همچنین هک واتساپ برای خانواده‌ها کاربرد بیشتری دارد و آنها تقاضای زیادی برای کنترل فضاهای مجازی فرزندانشان دارند. 


در چه مواقعی می‌توان روش‌های هک را انجام داد؟ 


با اینکه به نظر می‌رسد نام هک واتساپ از راه دور، همانند این است که دیگر نیازی نیست شما به گوشی شخص دسترسی داشته باشید اما این باور اشتباه است. شما برای اینکه بتوانید دسترسی کاملی به واتساپ شخص داشته باشید یا باید یک بار گوشی مورد نظر در دست شما قرار داشته باشد یا اینکه کارهای لازم را به نحوی شخص برای شما انجام بدهد که بسیار سخت است. 


به همین علت است که همه چیز به مهارت و دانش‌های خودتان بستگی دارد. البته باید بدانید که هک واتساپ عموماً کار درستی نیست و بهتر است که تنها خانواده‌ها از روش‌های موجود استفاده کنند و دسترسی به اطلاعات فرزندشان داشته باشند. 


گاهی وقت‌ها هم شخصی که حریم خصوصی‌اش را از دست می‌دهد می‌تواند از شما شکایت کند و هویت شما فاش شود. باید بدانید که اگر می‌خواهید هک واتساپ را بنا به دلایل خاصی به جز حریم خانوادگی انجام بدهید، احتمال شکایت زیادی برای شما وجود دارد و پلیس فتا می‌تواند شما را دادگاهی کند. 


این هم خود یک دلیلی است که گاهی وقت‌ها باعث می‌شود شما نخواهید هک واتساپ را انجام بدهید و صرف نظر کنید. در نهایت، انجام دادن یا ندادن این کار بستگی به خودتان و اهمیت موضوع دارد. سه روش در بخش زیر بیان شده است که برای هک واتساپ و دسترسی داشتن به اطلاعات انجام می‌شود و شما هم می‌توانید از آنها استفاده کنید. 


هک واتساپ به وسیله خود سایت 


راه اول این است که از طریق سایت خود وبسایت برای هک وبسایت از راه دور اقدام کنید. واتساپ اخیراً امکانی را در سایت خود قرار داده است که می‌توانید به وسیله Web Whatsapp به اکانت واتس اپ دسترسی داشته باشید و نیازی به نصب نرم افزار واتساپ نباشد. برای اینکار باید روش‌های زیر را دنبال کنید: 


در ابتدا باید وبسایت واتس اپ را بر روی سیستم خودتان اجرا کنید و سپس یک QR code در برابر شما قرار می‌گیرد. 

برای اینکه بتوانید وارد اکانت شخص شوید، باید حتماً به تلفن همراه وی دسترسی داشته باشید تا از طریق نرم افزار خود واتس اپ بتوانید این کیو آر کد را تأیید کنید. 

بعد از اینکه تأیید کردید، وب واتساپ شما فعال می‌شود و از این به بعد می‌توانید از طریق سایت و سیستمتان در هرجایی به اکانت شخص دسترسی داشته باشید و آن را بررسی کنید. 


البته یکی از چیزهایی که در مورد این روش باید بدانید این است که هر موقع شما وب خود را فعال کنید، نوتیفیکیشن وب بر روی تلفن همراه شخص می‌رود. به همین علت بهتر است که از طریق تنظیمات گوشی شخص، نوتیفیکیشن واتس اپ را غیرفعال کنید تا نداند شما وارد حساب وی شده‌اید.


این کار بیشتر برای خانواده‌هایی است که می‌خواهند به اکانت واتس اپ فرزندان خود دسترسی داشته باشند و در حالت‌های دیگر به سختی قابل انجام دادن است زیرا نیاز قطعی به تلفن همراه شخص می‌باشد و بدون تلفن همراه آن نمی‌توان وب واتساپ را فعال کرد. 


هک واتساپ به وسیله SPY24


روش بعدی استفاده از نرم افزار SPY24 می‌باشد. این نرم افزار به شما اجازه دسترسی به واتساپ شخص و بخش‌های زیادی از تلفن همراه می‌دهد. برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید در سایت آن ثبت نام کنید تا یک حساب ابری محدود برای شما ایجاد شود. 


بعد از اینکه ثبت نام خودتان را در سایت انجام دادید، نرم افزار SPY24 را دانلود کنید. حال در این بخش بستگی به خودتان دارد که می‌خواهید از چه روشی استفاده کنید اما باید این نرم افزار را بر روی گوشی شخص مقابل نصب کنید تا دسترسی شما کامل شود. بعد از اینکه شخص نرم افزار را نصب کرد، دسترسی شما فعال می‌شود. 


این نرم افزار قابلیت‌های زیادی به شما می‌دهد. برای مثال می‌توانید به GPS تلفن همراه دسترسی پیدا کنید و می‌توانید از چت‌های شخص اسکرین شات بگیرید. همچنین اجازه کنترل برخی از نرم افزارهای دیگر هم به شما می‌دهد و همانند یک کنترلر تلفن همراه عمل می‌کند. 


مهم‌ترین مزیت این نرم افزار، اجازه دسترسی به فایل‌های ارسال شده و همچنین متن‌هایی که کپی شده‌اند می‌باشد. یعنی دسترسی شما به تلفن همراه شخص تنها به خود واتساپ محدود نیست و یک دسترسی بسیار عمیق‌تری برای خودتان خواهید داشت و هک واتساپ از راه دور برای شما فعال می‌شود. 


هک کردن واتساپ با Spoofing چگونه است؟ 


هک واتساپ از راه دور را می‌توان از طریق Spoofing هم انجام داد. در این روش شما فعالیت تمیزتری بر روی هک طرف مقابل خواهید داشت اما حتماً نیاز به تلفن همراه خود شخص دارید. در ابتدا سعی کنید واتساپ را از روی گوشی شخص پاک کنید. سپس وای فای مک گوشی شخص را از طریق تنظیمات به دست بیاورید و busy box را بر روی تلفن همراه خودتان نصب کنید. 


کنترل گوشی از راه دور و مراقبت از خانواده


بعد از نصب این نرم افزار، وای فای مک گوشی شخص را وارد کنید و سپس به وای فای مک خودتان تغییر بدهید. هنگامی که این فرایند را انجام دادید مجدداً واتساپ را بر روی گوشی طرف مقابل نصب کنید و آن را فعال سازی کنید. از این به بعد شما می‌توانید از طریق تلفن همراه خودتان به تمام مکالمه‌ها و پیام‌های طرف مقابل دسترسی پیدا کنید. 


این‌ها همگی بهترین روش‌ها برای هک واتساپ از راه دور می‌باشند که مشاهده کردید برای تمامی‌شان بازهم به تلفن همراه شخص نیاز است. تمام روش‌هایی که در آنها ادعا شده است نیازی به تلفن همراه نیست دروغ‌اند و می‌خواهند یک کلاه برداری بزرگ از شما انجام بدهند. این روش‌ها بیشتر در خانواده‌ها استفاده می‌شود و بهتر است که شما هم برای فرزند خود استفاده کنید و استفاده‌های دیگر از این روش‌ها علاوه بر سخت بودن کار، می‌تواند پیگردهای قانونی خاصی به همراه داشته باشد.


در نهایت ...


هک واتساپ از راه دور بهتر است صرفا توسط والدین برای کنترل هرچه بهتر فرزندانشان در فضای مجازی صورت بگیرد. البته که ایجاد فضایی امن و مطمئن می تواند بیشتر از هر راه و روشی روی تربیت و آگاهی کودکان و نوجوانان شما تاثیرگذار باشد. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.