کنترل نامحسوس گوشی دیگران با نرم افزار

کنترل نامحسوس گوشی دیگران با نرم افزار استفاده ای جدید و کاربردی از فناوری اطلاعات است که والدین را یاری می دهد تا فرزندان خود را بهتر کنترل کنند.


این روزها ابزاری جدید و کاربردی به نام موبایل، جای خود را در بین همه خانواده های ایرانی باز کرده است.

کنترل نامحسوس گوشی دیگران با نرم افزار


هر ابزاری در دنیای فناوری اطلاعات می تواند هم نتایج خوب و هم نتایج بد داشته باشد. البته این موضوع مختص فناوری اطلاعات نیست، برای هر موضوعی این حالت وجود دارد. وسایلی که به کمک فناوری اطلاعات وارد زندگی ما شده اند، می توانند استفاده های بسیار خوبی داشته باشند.


یکی از این وسایل، گوشی های همراه است که تا چند سال قبل فقط در دست بزرگترها دیده میشد. اما در سالیان اخیر، فرزندان و اعضای کوچکتر خانواده نیز، از آن استفاده می کنند. استفاده کوچکترها از موبایل سبب شده تا موضوعی به نام کنترل نامحسوس گوشی دیگران بوجود بیاید.


چرا که همزمان با استفاده از موبایل و گسترش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، خطرات و مزایای استفاده از این ابزارها توامان بالا رفته است. نرم افزارهایی که روی گوشی می توان نصب کرد بیشتر از سال های گذشته، پیچیده شده اند و تقریبا برای هر موضوعی می توان یک نرم افزار تحت اندروید پیدا کرد.


فرزندان نیز به دلیل جذابیت بالای گوشی های همراه و گاه وقت نداشتن والدین برای تفریح، به استفاده از موبایل جذب شده اند. و والدین به این فکر افتاده اند که به دنبال راه هایی برای کنترل استفاده فرزندشان از موبایل باشند.


آرامش فرزندان


استفاده از نرم افزار بهترین روش نسبت به سایر روش های تربیتی می باشد. چرا که هم فرزندان عزیزتان با آرامش از گوشی استفاده می کنند، هم شما نیز کنترل و نظارت خود را از دست نداده اید.


یکی از این راه ها کنترل نامحسوس گوشی دیگران از طریق نرم افزار می باشد که در این مقاله نوشته ایم:


کنترل نامحسوس گوشی دیگران ؛ انتظارات والدین


کنترل نامحسوس گوشی ؛ نرم افزاری چند جانبه برای مراقبت از خانواده


کنترل نامحسوس گوشی دیگران ؛ انتظارات والدین


دقت کنید نرم افزار مراقبت از خانواده را باید به درستی استفاده کنید و به حریم شخصی افراد احترام بگذارید. حتما شما نیز اصلا تمایل ندارید دیگران از نرم افزارهای کنترل گوشی علیه شما استفاده کنند، و آرامش شما به خطر بیفتد.


پس به حقوق دیگران احترام بگذارید و مطمئن باشید حقوق شما نیز پایمال نخواهد شد.


اگر بخواهیم بهترین استفاده از نرم افزارهای مراقبت از خانواده را بگوییم برای رابطه بین والدین و فرزندان است.


والدینی که موبایل دست فرزندان خود می دهند ویا یک گوشی اختصاصی برای شان خریده اند، باید به نکات مهمی توجه کنند. والدین در قبال فرزندان خود بعضا دو نوع عمل می کنند.


کنترل شدید فرزندان


1- یا مدام فرزندان را تحت کنترل خود قرار می دهند که این فرزندان به خوبی تربیت نمی شوند و شاید حساسیت های دوران تربیت در آینده خودش را معلوم گرداند. هر چه کنترل برای این فرزندان شدیدتر باشد کاملا نتیجه خلاف واقع دارد و اصلا نتیجه خوبی نخواهد داشت. برای این نوع والدین توصیه می شود از همان کنترل نامحسوس گوشی استفاده کنند.


شاید در قدیم الایام میشد با زور و کتک و تنبیه بچه ها را مجبور به پذیرش خواسته ها کرد، اما در دنیای تکنولوژی چنین چیزی امکان پذیر نیست. ضمن اینکه استفاده از روش های غیر مستقیم همیشه به روش مستقیم ترجیح داده شده است.


روش غیر مستقیم ضمن آنکه نتیجه بخش است، از تنش های بین فرزندان و والدین می کاهد و رشد عقلی برای فرزندان در پی دارد. درگیر نشدن مستقیم با فرزندان، حتی برای والدین نیز خوشایندتر است. چرا که آرامش بیشتری برای اعضای خانواده به دنبال دارد.


رها کردن فرزندان SPY24


2- دسته دیگر والدین، کلا کاری به فرزند خود ندارند و او را رها می کنند تا خودش بزرگ شود. این فرزندان نیز به دلیل خلا عاطفی دچار مشکلات خاص خود خواهند شد. چنانچه این فرزندان گوشی در دست خود داشته باشند، انتظار ورود به هر فضایی امکان پذیر است و چه بسا بعضی ضربه های فضای مجازی قابل جبران نیست.


استفاده از نرم افزار کنترل نامحسوس مزیت های بسیاری دارد. وقتی فرزندان را کنترل می کنید، خیال خودتان نیز بیشتر راحت است که همه چیز تحت بررسی شما قرار دارد.


پس همیشه رعایت تعادل در رفتار با فرزندان توصیه می شود، ضمن آنکه روش های غیر مستقیم در همه لحظات بهترین شیوه تربیتی به حساب می آید.


پس استفاده از نرم افزار های کنترل نامحسوس می تواند به شما کمک کند تا به بهترین شکل از فرزند خود مراقبت کنید و واکنش های منطقی، معقول و به موقع داشته باشید.


کنترل نامحسوس گوشی ؛ نرم افزاری چند جانبه برای مراقبت از خانواده


نرم افزاری که توسط شرکت ما طراحی و برنامه ریزی شده، یک برنامه کامل از تمامی امکانات برای کنترل نامحسوس گوشی دیگران است. فرزند شما هر مقدار هم باهوش باشد، می توانید او را ردیابی کنید و تمامی اطلاعات از قبیل پیام های ورودی و خروجی، تماس ها و فایل های دریافتی را به دست آورید.


این نرم افزار امکانات زیر را دارا می باشد:


1- کنترل شبکه اجتماعی اینستاگرام:


شاید فرزند شما علاقه بسیاری به شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد.


اینستاگرام به خودی خود برای بزرگترها نیز جذاب است. دیدن ویدئوهای تبلیغاتی مختلف، عکس نوشته ها، متن ها، ارائه آنلاین سخنرانی، و چندین امکان دیگر همگی نه فقط بزرگترها، کوچکترها را نیز طبیعی است که جذب می کند.


مخصوصا صفحات افراد مشهور در جوامع مختلف، شماره کارت هایی که به دلایل مختلف داده می شود تا واریز وجه انجام گردد، خریدهای اینترنتی موجود در اینستاگرام، تبلیغات جذابی که برای خرید محصولات مختلف و با تایید افراد مشهور انجام می شود، همه و همه می تواند برای فرزندان ناآگاه خطرآفرین باشد.


خطر از دست رفتن مال، جان، آبرو و دیگر موارد که همه روزه در صفحات خبری مشاهده می کنیم. البته جای نگرانی وجود ندارد. والدین می توانند به این فضای به ظاهر مشکل دار، کامل نظارت داشته باشند.


استفاده از نرم افزار کنترل نامحسوس گوشی که به آسانی کار می کند، یکی از بهترین راه حل های موجود است.


نرم افزاری که آماده کرده ایم، می تواند برای شما لیست پیام ها، فایل های ورودی و خروجی را به راحتی نمایش دهد. و محتویات آن را می توانید در گوشی یا لپ تاپ خود ذخیره کنید. حتی اگر فکر می کنید بعدا فرزند شما پاک خواهد کرد.


2- خاموش و روشن کردن موبایل:


اگر فرزند شما 24 ساعته از گوشی استفاده می کند، می توانید از راه دور گوشی را خاموش کنید. شاید فرزند شما نیز خود او می خواهد استفاده از گوشی را کمتر کند، اما نیاز به کمک و راهنمایی غیر مستقیم شما دارد.


حتی می توانید اینترنت موبایل را خاموش و روشن کنید تا خطرات ناشی از استفاده بیش از حد اینترنت، کودک دلبند شما را تهدید نکند.


همچنین می توانید گوشی مورد نظر را قفل و دوباره باز کنید. ویا می توانید گوشی را فرمت و دوباره ریست کنید. شما در واقع گوشی فرزندتان را نامحسوس هک کرده اید، اما فرزند شما تصور خواهد کرد موبایلش ویروس گرفته است و برای مدتی هم که شده، آن را کنار خواهد گذاشت.


اگر چندین بار این اتفاق برای گوشی او پیش بیاید، آرام آرام عطش استفاده از گوشی برای او خواهد خوابید.


3- مسدود کردن تماس ها و وب سایت ها:


شاید دوست ندارید شماره ای خاص به فرزند شما زنگ بزند و فرزند شما نیز نمی تواند دلیل آن را درک کند. می توانید به راحتی شماره مورد نظر را مسدود کنید و خیال خود و فرزندتان را راحت کنید.


همچنین اگر وب سایت هایی وجود دارد که برای فرزند شما صلاح نیست استفاده کند، می توانید جلوی آن را بگیرید و مسدود کنید. گرچه همزمان آگاه کردن فرزند برای آینده نه چندان دور او بهتر است، اما تا رسیدن به بلوغ، مسدود کردن غیر مستقیم تماس ها و وب سایت های ناخواسته، بهترین راه حل است.


4- بازیابی تماس ها، پیامک ها، فایل ها و همه اطلاعات پاک شده:


همچنین شما می توانید تمامی اطلاعاتی که فرزندتان پاک کرده بازیابی کنید. این را همینجا به شما متذکر شویم که اگر فرزندتان خیلی بازیگوش نیست، مته به خشخاش نگذارید و بیش از حد حساس نباشید. گاهی والدین باید خود را به تغافل بزنند.


اما اگر شرایط فرزند شما کمی بحرانی شده و کنترل بسیار لازم دارد، باید بگوییم نرم افزار مراقبت از خانواده امکانات بالایی برای شما فراهم کرده است.


5- کنترل برنامه های نصب شده روی موبایل:


کافیست فرزند شما نرم افزارهایی که به شکل یکجا، نرم افزار اندروید ارائه می دهند، را مدام بررسی کند. بعد از مدتی انبوهی از نرم افزارهای نصب شده روی گوشی خواهید داشت که بسیاری از آن ها مناسب سن فرزند شما نیست.


می توانید جلوی این برنامه های ناخواسته را بگیرید و از کودک تان محافظت کنید. همچنین می توانید از صفحه گوشی فرزندتان اسکرین شات بگیرید، و گزارش تمامی تماس ها و پیامک ها، مخاطبین و فایل ها را روی گوشی خود دریافت و ذخیره کنید.


6- استفاده از موقعیت یاب گوشی:


اگر فرزند شما بسیار اهل تفریح با دوستان خود می باشد، می توانید با فعال کردن جی پی اس دستگاه موبایل، او را ردیابی کنید و از موقعیت او لحظه به لحظه مطلع گردید.