کنترل گوشی از راه دور دانلود نرم افزار کنترل اعضای خانواده

(کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده) : از آنجایی که گوشی تلفن همراه یک وسیله شخصی بوده که گاها می تواند حاوی اطلاعات بسیار مهمی نیز باشد. اما این دستگاه های کاربردی، آنچنان که به نظر می رسند ایمن نبوده و قابلیت هایی را برای ارسال اطلاعات به دیگر دستگاه ها دارند. نصب برنامه های کنترلی و جاسوسی روی تلفن همراه، که معمولا به صورت مخفیانه و ناخواسته نصب می شوند، می تواند اطلاعات گوشی تلفن همراه شما را به مقصدی دیگر ارسال کند و از این طریق حریم خصوصی کاربر را به خطر اندازند. البته همیشه استفاده از این قابلیت ها، بار منفی نداشته و در برخی موارد ممکن است بسیار مفید نیز باشد. با ما در ادامه همراه باشید تا آموزشی را در خصوص نحوه کنترل گوشی  ارائه داده و آن دسته از موقعیت هایی که در آن نیاز است تا تلفن همراهی را از راه دور کنترل کنیم، معرفی نماییم.


کنترل گوشی از راه دور کنترل اعضای خانواده

کنترل گوشی از راه دور دانلود نرم افزار کنترل اعضای خانواده


موقعیت های متفاوتی هستند که در آن نیاز است که ما گوشی خود یا گوشی فرد دیگری را از راه دور کنترل نماییم. این کنترل گوشی از راه دور می تواند شامل کنترل پیام ها و اطلاعات گوشی یا ارسال فرمان های کنترلی نظیر خاموش و روشن کردن، پاک کردن اطلاعات، مسدود کردن تماس ها و سایر موارد باشد. از جمله موقعیت هایی که در آن نیاز است تا ما بتوانیم گوشی تلفن همراه خود را از راه دور کنترل کنیم، می توان به موقعیت هایی اشاره کرد که تلفن همراه ما گم و یا سرقت می شود. در این شرایط ما نیاز داریم که قبل از اینکه سارق بتواند اطلاعات گوشی ما را بررسی کند، آن اطلاعات را پاک کنیم و یا با استفاده از دستورات خاص کنترلی، اجازه استفاده او از گوشی را ندهیم و یا در موردی بهتر، موقعیت تلفن همراه خود را با استفاده از جی پی اس در روی نقشه پیدا کنیم.


علاوه بر موارد ذکر شده، موقعیت هایی نیز هستند که ما در آن ها نیاز داریم تا تلفن همراه دیگران را نیز کنترل کنیم. کنترل گوشی دیگران از راه دور می تواند بنا به دلایلی همچون کنترل فرزندان در فضای مجازی، کنترل افرادی که نگران آن ها هستیم مثل همسر، پدر و مادر سالخورده و یا سایر موارد نیز باشد. در این شرایط ما می توانیم هر لحظه از موقعیت و شرایط این افراد آگاه باشیم و در هر زمانی که بخواهیم دسترسی آن ها را از برخی از امکانات گوشی، قطع کنیم. به عنوان مثال ما می توانیم از راه دور فرمان قطع شدن اینترنت، خاموش شدن گوشی، قطع تماس، ارسال موقعیت و یا به صدا در آوردن گوشی را صادر کنیم.


لزوم انجام چنین اعمالی، نصب برنامه های کنترلی روی گوشی می باشد. البته برخی از این فرمان ها، همچون به صدا در آوردن گوشی، پاک کردن اطلاعات گوشی و یا مواردی از این دست با استفاده از برنامه هایی نظیر Find my device، Find my mobile یا Find my iPhone قابل انجام است، اما چون این برنامه ها به صورت محدود کار می کنند، نمی توان از آن ها انتظار داشت تا همه اطلاعات مورد نظرتان را به شما مخابره کنند.


معرفی برنامه های کنترل گوشی از راه دور


در ادامه ما قصد داریم تا چند مورد از بهترین برنامه ها را برای کنترل گوشی از راه دور، معرفی کنیم. این برنامه ها تاکنون توانسته اند نظر هزاران کاربر را به خود جلب کرده و از این طریق خدمات مختلفی را به کاربرانشان ارائه کنند. در ادامه چند مورد از این برنامه ها معرفی شده است.


برنامه کنترل گوشی از راه دور نظارت آزاد


سامانه مراقبت از خانواده یا به اختصار برنامه (نظارت آزاد) یک برنامه کنترل گوشی می باشد که سال هاست در این زمینه فعالیت داشته و تاکنون توانسته انتظارات بسیاری از کاربران خود را برآورده سازد. این برنامه قابلیت های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می کند و می تواند به کاربر خود، کنترل کامل و جامعی را از گوشی هدف بدهد. به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه نظارت آزاد را در موارد زیر خلاصه کرد:


👈 کنترل گوشی کنترل اعضای خانواده

👈 کنترل تلگرام

👈 کنترل اینستاگرام

👈 کنترل ایمو

👈 کنترل واتس اپ

👈 نمایش لیست مخاطبین

👈 نمایش لیست تماس ها

👈 نمایش متن پیامک ها

👈 نمایش لیست برنامه های نصب شده

👈 نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر

👈 دریافت موقعیت لحظه ای

👈 دریافت مسیرهای پیموده شده


برنامه نظارت آزاد با بهره گیری از برترین متخصصین حرفه ای (سامانه SPY24) در زمینه های آموزشی و پشتیبانی نرم افزارهای کنترلینگ و مانیتورینگ گوشی های موبایل در سراسر ایران فعالیت می کند. این سامانه قدرتمند با بهره گیری از متخصصین حرفه ای خود، تمام نیازها و سوالات کاربرانش را بصورت کامل مورد بررسی قرار داده و کاملا رفع می کند. سامانه SPY24 اولین سامانه آموزشی و پشتیبانی نرم افزارهای کنترل و ردیابی گوشی موبایل در سراسر ایران بوده و یکی از اصلی ترین امتیازی که این تیم حرفه ای را به یک سامانه تماما حرفه ای تبدیل می کند (فروش، نصب و آموزش حضوری) در سراسر تهران است.


کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده


برنامه ریموت کنترل AnyDesk


یکی دیگر از برنامه هایی که توانایی خوبی در زمینه کنترل از راه دور گوشی های هوشمند دارد، برنامه AnyDesk می باشد. یکی از قابلیت های پر شمار آن، امکان برقراری ریموت بین دو گوشی اندرویدی است. برای کار با این برنامه ابتدا در موبایلی که می خواهید از طریق آن به گوشی دیگر دسترسی داشته باشید آدرس گوشی مورد نظر را مشخص می کنید. پس از وارد شدن به برنامه AnyDesk از طریق گوشی همراهی که می خواهید به صفحه نمایش آن دسترسی داشته باشید، دکمه START NOW و سپس ACCEPT را لمس کنید. پس از این کار می توانید بلافاصله تصویر آن را بر روی دیگر دستگاه اندرویدی مشاهده نمایید. آموزش کامل برنامه AnyDesk را می توانید در انزل وب مطالعه کنید.


AnyDesk دارای یک نسخه موبایلی نیز هست و به کاربران گوشی های اندرویدی و آیفون، این امکان را می دهد تا تلفن همراه خود را از راه دور و از طریق سیستم کامپیوتر خود، کنترل نمایند. برنامه کنترل گوشی از راه دور AnyDesk یک سری قابلیت های محدود دارد که از جمله آن ها می توان به قابل ردیابی بودن آن اشاره داشت. به عبارت ساده تر، هر گاه که شما از طریق AnyDesk کنترل دستگاه تلفن همراه مورد نظرتان را بر عهده بگیرید، دارنده گوشی متوجه آن خواهد شد و باید اجازه این کنترل را به شما بدهد، همچنین او می تواند تمامی فعالیت های شما در گوشی را زیر نظر داشته باشد و هر زمانی که بخواهد، دسترسی شما را قطع نماید.


به این ترتیب برنامه AnyDesk را نمی توان یک برنامه کنترلی دانست و در حقیقت کاربرد آن بیشتر در زمینه مهندسی، کاری و تعمیرات نرم افزاری گوشی یا سیستم های کامپیوتری از راه دور است. برنامه AnyDesk را می توانید از سایت رسمی آن https://anydesk.com/ بصورت رایگان دانلود نمایید.