بهترین کنترل و نظارت ردیابی واتساپ برای تلفن های هوشمند

از راه دور همه فعالیتهای کنترل و نظارت ردیابی واتساپ را در تلفنهای هوشمند آیفون و اندرویدی رصد کنید. بارگیری از راه دور با استفاده از SPY24 ، نیازی به دسترسی فیزیکی به تلفن مورد نظر ندارید. شما می توانید با ارسال پیام به تلفن برای نظارت از راه دور ، واتساپ را به راحتی رصد کنید.

همه چیز در مورد هک واتساپ ( واتس اپ WhatsApp) و افراد خانواده | کنترل و ردیابی گوشی موبایل ... اما آیا اعتیاد فرزندان به این گوشی های هوشمند همراه صحیح است؟ ... پیگیری برنامه ها : واتساپ فرزندان را بدون اطلاع آنها نظارت کنید ... دریافت خواهید کرد، زیرا با سرعت بالا به امنیت و آسایش فرزندان و خانواده شما کمک می کند و این قطعاً بهترین گزینه است.

اطلاع رسانی فوری

در صورت تمایل ، با فعال کردن ویژگی اعلان ، وقتی واتساپ بصورت آنلاین ، تماس های تلفنی ، تغییر سیم کارت یا حذف یک پیام یا عکس ، اعلان های فوری دریافت می کنید.

پشتیبانی از iOS + Andorid

SPY24 بطور مداوم بهبود می یابد و هماهنگ با تلفنهای با سیستم عاملهای Android و iOS هماهنگ است و می توانید واتساپ را دنبال کنید.


مشخصات فنی ردیابی واتساپ

بهترین کنترل و نظارت ردیابی واتساپ برای تلفن های هوشمند


می توانید تمام پیام های واتساپ را مشاهده کرده و به تماس ها گوش دهید.


گوش دادن و نظارت


به تمام تماسهای تلفنی گوش داده و اطلاعات مکان را ضبط کنید


پشتیبانی 24/7


می توانید از طریق پست الکترونیکی یا گپ به تیم پشتیبانی اختصاصی ما 24/7 برسید.


مدیریت آنلاین


نصب و کلیه فعالیت ها با اطمینان در پنل مدیریت انجام می شود.


آسان ترین ، سریعترین ، قابل اطمینان ترین کنترل و نظارت ردیابی واتساپ


SPY24 نرم افزار ردیابی واتساپ است. این فورا ویژگی هایی از قبیل خواندن پیام واتساپ ، پیام های حذف شده واتساپ ، چت ، پیام های گروهی ، تماس ها ، عکس ها ، فیلم ها و فایل های دیگر را بر روی دستگاهی که روی آن نصب شده است ، منتقل می کند. به لطف نصب آسان ، نیازی به تنظیمات امنیتی روی دستگاه نیست. SPY24 از روش RASD (از راه دور و استقرار نرم افزار خودکار) استفاده می کند. در این روش ، به دلیل پیوند ارسال شده به تلفن هدف ، نصب از راه دور صورت می گیرد.


نیازی به نصب برنامه روی رایانه یا تلفن ندارید.

ارسال پیام به تلفن هدف کافی است.

هرگز از طریق تلفن نصب شده روی آن تعیین نمی شود.

روش نصب؟


شما به راحتی می توانید در 4 مرحله SPY24 را نصب کنید


خرید


بسته ای را که مناسب شماست از بخش قیمت ها خریداری کنید. اطلاعات صفحه مدیریتی که فقط شما می توانید وارد آن شوید ، به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.


اطلاعات را وارد کنید


وارد پنل مدیریت شوید. شماره تلفنی را که می خواهید دنبال کنید تایپ کنید و یک ویدیو را از یوتیوب انتخاب کرده و پیوند ایجاد کنید


ارسال پیوند


پیوندی را که ایجاد کرده اید از طریق واتساپ یا sms به تلفن مورد نظر ارسال کنید و منتظر کلیک کنید تا کلیک کند. پس از کلیک بر روی آن ، نصب به صورت خودکار ارائه می شود.


دنبال کردن


هنگامی که نصب موفقیت آمیز باشد ، می توانید فوراً کلیه فعالیت هایی از قبیل واتساپ را با گوش دادن ، خواندن پیام ها و اطلاعات موقعیت مکانی از طریق صفحه مدیریت مشاهده کنید.


اکنون پیگیری واتساپ را شروع کنید


اکنون SPY24 را بخرید و ردیابی آنلاین واتساپ را با دسترسی از راه دور به تلفن مورد نظر در عرض چند دقیقه شروع کنید!


SPY24 نظارت ردیابی واتساپ سازگار با تمام دستگاه های Android و IOS: تلفن ، تبلت ، iPhone و IPads

SPY24 Icon نامرئی است ، 100٪ نامرئی. با خیال راحت فروشگاه داده های ضبط شده از دستگاه هدف را ذخیره می کند. فقط شما می توانید ببینید.

حتی بدون ریشه و فرار از زندان ، نرم افزار ردیابی SPY24 واتس اپ به صورت تلفنی پنهان شده و توسط شخص هدف به هر روشی قابل توجه است.

نرم افزار جاسوسی واتس اپ تمامی تماس ها از جمله اطلاعات تماس و زمان تماس را ضبط می کند. این اطلاعات به صفحه مدیریت آنلاین شما ارسال می شود.

برای ردیابی موقعیت مکانی دستگاه هدف می توانید از نرم افزار SPY24 استفاده کنید. با تشکر از الگوریتم های صرفه جویی در مصرف انرژی ، دستگاه به سرعت شارژ خود را تمام نمی کند.

حتی اگر کاربر پیام ها ، تصاویر ، پیام های صوتی و تصویری ارسال شده و دریافت شده را بر روی دستگاه حذف کند ، تمام اطلاعات توسط برنامه ضبط می شود.

با دسترسی به دوربین های هدف تلفن ، می توانید با دوربین جلو و عقب عکس بگیرید یا فوراً آن را تماشا کنید.

شما می توانید تمام فعالیت های اینترنت کاربر را کنترل کنید حتی وقتی از مرورگر تلفن Target در حالت خفا استفاده می شود.

سوالات متداول


ما به سؤالات شما بارها پاسخ می دادیم


چگونه می توانم بخرم؟

می توانید به بخش قیمت ها بیایید و یکی از بسته های 1 ماهه ، 3 ماهه ، 6 ماهه یا دائمی ما را انتخاب کنید. اطلاعات تنظیمات SPY24 شما طی 1 ساعت پس از پرداخت به آدرس ایمیل شما ارسال می شوند.

کدام دستگاه ها سازگار هستند؟

با تمام سیستم عامل های Android و iOS سازگار است. اپل آی فون ، سامسونگ ، ال جی ، هواوی ، ایسوس ، جنرال موبایل.

آیا ریشه یا فرار از زندان لازم است؟

تلفنی که باید نصب شود نیازی به روت شدن یا فرار از زندان نیست.

آیا مخالف لحظه های حزب است؟

در هنگام نصب ، زمان کامل شدن نصب ، و زمان اجرای SPY24 ، هیچ اعلان یا هشداری ظاهر نمی شود. SPY24 در بخش My Applications در دستگاه ظاهر نمی شود ، مانند یک برنامه سیستم در پس زمینه اجرا می شود.

آیا باید تنظیمات تلفنی انجام دهم؟

این سیستم هیچ ارتباطی با iCloud یا فایروال 2 مرحله ای ندارد. به همین ترتیب ، شما نیازی به تغییر تنظیمات Play Protect در دستگاه های Android ندارید. بدون هیچ تنظیماتی می توانید با موفقیت نصب کنید.

چند تلفن را می توان ردیابی کرد؟

هر بسته خریداری شده برای 1 ردیاب تلفن معتبر است. اگر می خواهید بیش از یک تلفن را ردیابی کنید ، باید اشتراک جدیدی را با یک آدرس ایمیل متفاوت خریداری کنید.

آیا مطمئناً کار خواهد کرد؟

برنامه SPY24 99٪ کار می کند. دلیل کار نکردن٪ 1 ممکن است این باشد که اینترنت خاموش شود یا تلفن در حین نصب خاموش شود.


هک واتساپ پیام های WhatsApp