دانلود برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن

هک گوشی فقط با برنامه کنترل گوشی از راه دور با سلام به عزیزان آموزش هک گوشی و همسر برای گوشی های اندروید, و ای او اس بدون نیاز بدون نصب برنامه آیا با داشت شماره تلفن شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد گردیده باشد که چه‌گونه قادر است گوشی دیگران را هک کرد!

یک کدام از شایسته ترین شیوه ها برای انجام این کار مرتبط با استفاده از برنامه یا این که نرم افزار های خاصی می‌گردد که به نوعی این امر را مقدور کرده‌اند.

در‌این مقاله میخواهیم به معرفی شایسته ترین برنامه های هک تلفن همراه اندرویدی که مجانی هم هستند بپردازیم.

سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل متن باز میباشد که تجهیزات بسیار زیادی را در اختیار توسعه دهندگان برنامه ها و سیستم عامل ها فراهم می‌آورد.

سیستم عامل های متن باز معمولا دسترسی های بیشتری را برای کاربرانشان ایجاد می‌نمایند.


برنامه کنترل گوشی همسر رایگان

دانلود برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن


به همین علت بسیار بیش تر در معرض خطر قرار دارا هستند. اندروید نیز از این قاعده مستثنی نبوده و گونه های بدافزارها ، ویروس ها و برنامه های هک برای آن نوشته شده میباشد.

در‌این مقاله قصد داریم نکاتی را در رابطه شیوه های هک اندروید و راه های نفوذ به گوشی های اندروید بررسی کرده و همینطور شیوه هایی را نیز برای ایمن سازی اندروید در اختیار دوست داران در اختیار بگذاریم تا با استفاده از آن بتوانند از نفوذ دیگران بر گوشی خود، جلوگیری کنند که درپی به آن می‌پردازیم.

در دست گرفتن موبایل اندروید با استعمال از برنامه استفاده از نرم افزارهایی که برای هک تلفن همراه معرفی می‌شود، معمولا چندان کارایی نداشته و نیاز به پیچیدگی های متعددی خواهد داشت.

یکی‌از ساده ترین راه های کنترل و نظارت بر گوشی، استفاده از برنامه هایی میباشد که از قبل برای همین منظور طراحی گردیده اند.

در حالتی که در‌پی پیچیدگی های مرتبط با برنامه نویسی نبوده و یا این که وقت این کار را ندارید، می‌توانید از روش دانلود و نصب برنامه های نظارتی، اقدام به کنترل گوشی فرزندان خویش فرمائید.

برنامه spy24 از جمله برنامه های محبوب دراین مورد بوده که با هدف نظارت و کنترل روی گوشی فرزندان و اعضای خانواده، طراحی و عرضه شده‌است.

با استفاده از این برنامه بدون اینکه نیاز به نوشتن کدهای پیچیده داشته باشید، قادرید به همه اطلاعات تلفن همراه فرزند خود دست پیدا کرده و کنترل جامعی روی آن داشته باشید.

دوست داران میتوانند از روش دکمه زیر به کسب اطلاعات بیش تر دراین مورد پرداخته و علاوه بر این از ورژن دمو و تستی برنامه نیز استفاده کنند.

این روزها بحث هک کردن گوشی یا این که کامپیوتر تبدیل به یک بحث فراگیر گردیده که احتمالا هرروز در رابطه آن مطالبی را می شنوید حتما الان سوالاتی مانند این که آیا گوشی تلفن همراه اندرویدی یا این که آیفون را میشود هک کرد؟


آیا هک گوشی دیگران بدون اجازه آن ها ممکن میباشد؟


یا این که از این قبیل سوال های برایتان ایجاد شده است.

مطمئن باشید که تنها شما نیستید که‌این سوال ها را دارید و این روز ها اشخاص متعددی در‌پی جواب این سوال های و روشی برای هک گوشی دیگران بدون اجازه آن ها هستند.

همه این سوال را دارا هستند که هک از راه دور چگونه انجام میگردد تا بتوانند اعضای خانواده و دوستان عزیز خود را کنترل نمایند.

درحال حاضر آیا حقیقتا چه گونه می‌شود گوشی گوشی اندرویدی یا این که آیفون را هک کرد؟ در‌این نوشته بطور کامل به بحث هک موبایل و شیوه های آن می‌پردازیم و خوا‌هیم ذکر کرد که آیا برنامه ای برای هک گوشی دیگران بدون اجازه آن ها وجود دارد و در صورت وجود به معرفی آن خوا‌هیم پرداخت.

هک گوشی با شماره تلفن :

هک گوشی و شیوه های آن

هک کردن گوشی بحث پیچیده ای میباشد و به‌این راحتی نمی توان در رابطه آن صحبت کرد به این دلیل‌که یک موضوع ی بسیار کلی میباشد و در شرایطی که منظورمان را صحیح بگوییم یعنی این که بتوانیم گوشی دیگران را بطور کامل تحت تصرف و نفوذ خود در بیاوریم.

برای هک گوشی شیوه های بسیار متعددی موجود است که هکرهای ماهر به خوبی این شیوه ها را می‌دانند.

در حالتی‌که شما هم می‌خواهید این شیوه را فرابگیرید و به هک گوشی دیگران بدون اجازه آن ها بپردازید قبل از هر چیز می بایست زبان های برنامه نویسی هک را بلد باشید و بعد به سراغ آموزش هک گوشی و کد نویسی برای هک کردن تلفن همراه بروید.

ولی می بایست بدانید که انجام این فرایند به همین سادگی نیست و نیازمند زمان بسیار زیاد و ذهنی آزاد میباشد.

هک گوشی اندروید , هک تلفن همراه و ای او اس


هک گوشی به چه معناست؟ آیا برنامه ای برای این کار موجود هست؟


یکی عباراتی که‌این روز ها هنگام سرچ در اینترنت زیاد با آن مواجه می‌شوید، دانلود برنامه هک موبایل میباشد. شاید سوالی که بعد از دیدن این عبارت در ذهن خیلی ها ایجاد میگردد این باشد که آیا به هیچ عنوان این کار قابلیت و امکان پذیر میباشد؟ آیا اصلا اپلیکیشن هک گوشی موجود است؟ چه‌گونه می توان کنترل گوشی دیگران از راه دور را به دست گرفت؟ ابتدا باید ذکر کرد که احتمالا بسیاری از شما با معنا دقیق هک و شیوه هک آشنا نیستید و این عبارت را بار ها و بارها بدون توجه به معنی آن مورد استفاده قرار می دهید. از همین رو پیشنهاد میکنیم تا انتها این مقاله یار ما باشید، تا اطلاعات خود را درباره هک گوشی و برنامه هک بالا برده و در پایان نیز با یکی قدرتمندترین نرم افزارهای هک گوشی عالم آشنا گردید.


هک گوشی چیست؟


گذشته از این که در معنای هک گوشی بپردازیم باید معنا کلمه و واژه هک را بدانیم. بطور کلی در علم ها رایانه ای، هک در معنای نفوذ یک شخص به سیستم رایانه ای بدون اجازه دسترسی به آن، میباشد. هکر نیز به کسی گفته می‌شود که بتواند چنین عملی را انجام دهد.


گستردگی کلمهٔ هک منحصر به رایانه نیست و بوسیله اشخاص با تخصص‌های مختلف در موضوع‌هایی از قبیل موسیقی، نقاشی و… نیز به کار می‌رود که در معنای دگرگونی‌های هوشمندانه و خلاقانه شخص در آن موضوع میباشد. هک در واقع افزایش سطح دسترسی به یک گروه از شیوه غیرمعمول یا این که غیر قانونی میباشد.


ما نیز در‌این مقاله قصد داریم در رابطه هک در معنای تازه آن، یعنی نفوذ به سیستم های کامپیوتری و موبایل صحبت کنیم و داده ها کاملی را در رابطه انواع هک در اختیار شما عزیزان در اختیار بگذاریم.


برای توضیح کامل در رابطه هک گوشی و یا این که کامپیوتر به زمان بسیار متعددی نیاز داریم که در‌این نوشته نمی توانیم بگنجانیم، به دلیل آنکه این یک بحث بسیار پیچیده هست و معمولا افرادی که به زبان های برنامه نویسی برای هک تسلط دارا هستند از آن سر در می‌آورند. البته در‌صورتی‌که بخواهیم به زبان ساده و در مجموع مفهوم این نوع هک را توضیح دهیم می بایست بگوییم که هک گوشی به معنای توانایی نفوذ و دسترسی به تمام داده ها موبایل یک فرد بدون متوجه شدن وی میباشد.


آیا هک موبایل قابلیت پذیر میباشد؟


در شرایطی که هنوز این سوال برای شما موجود هست که آیا هک تلفن های هوشمند قابلیت پذیر میباشد یا این که نه، بایستی بگوییم جواب مثبت میباشد. امروزه با پیشرفت فناوری و آمدن اپلیکیشن هک تلفن همراه به بازار این کار به امری ساده تبدیل گردیده که هرکسی حتی با نداشتن علم برنامه نویسی و دانلود برنامه هک موبایل قادر است این کار را به راحتی انجام دهد. متاسفانه توده ای با نصب برنامه هایی برای هک موبایل دست به نقض آشکار اطراف سری دیگرافراد می‌زنند که چنین کاری از نظر ما پسندیده وجود ندارد ولی دانلود برنامه هک تلفن همراه برای نظارت بر فرزندان را به شدت به پدر و مادر پیشنهاد میکنیم، چون که تصویر کاملی از هرآنچه که فرزند شما در ذهن داراست و به سوی آن حرکت می‌نماید را به شما می‌دهد.


دانلود برنامه هک موبایل


با یک سرچ در گوگل متوجه می‌شوید که اپلیکیشن هک تلفن همراه دیگران به وفور پیدا میگردد که اما اکثری از آن در واقع برنامه هک موبایل خویش شما می‌باشند و خیر تلفن همراه دیگران! اکثری از این ابزارهای هک، هدفشان نفوذ به گوشی خود شما و هک اطلاعاتتان میباشد. ما به شما دانلود برنامه هک تلفن همراه و نظارت بر فرزندان را توصیه می‌کنیم که میتوانید از آن برای نظارت و کنترل کامل بخش های گوناگون موبایل فرزند خود استفاده فرمایید و در جریان همه فعالیت های آن‌ها قرار بگیرید.


معرفی 10 نرم افزار جاسوسی اندروید و گوشی در سال ۲۰۲۰

برنامه هک تلفن همراه چیست؟


برنامه ای که قرار میباشد یک تلفن همراه گوشی (اندروید یا این که آیفون) را هک نماید، بایستی بتواند دسترسی شما‌را تحت عنوان هکر به قسمت های گوناگون این دستگاه باز نماید.


سطح دسترسی که به تلفن همراه گوشی شخص دیگری ایجاد شود بستگی به سطح علم شما و یا این که نرم افزاری که از آن برای هک تلفن همراه استفاده می‌کنید خواهد داشت. به طورمثال شاید شما یک فرد تازه کار در موضوع هک و نفوذ باشید و هیچ دانشی در این مورد نداشته باشید؛ در این صورت با داشتن یک ابزار یا این که دانلود برنامه هک تلفن همراه قوی می‌توانید به راحتی به موبایل دیگران نفوذ فرمایید.


در پیشین مردم بر روی دسترسی به Voice Mail یا این که صندوق پست صوتی دیگران که یوزرها اهل ایران اکنون به ندرت از آن استفاده میکنند، متمرکز بودند. یا این که حتی تا همین چندسال پیش که نرم افزار هایی مانند تلگرام، هاتگرام، وایبر، واتس اپ و… وجود نداشت، دغدغه خواندن پیامکهای موبایل اطرافیان دربین اشخاص دیده می‌شد. چنین کاری یعنی نقض حریم خصوصی افراد به هر طریقی مانند نصب نرم افزاری برای دسترسی به اس ام اس های دیگران که باعث ایجاد نارضایتی و شاکیانی می گردد و به همین علت هم قانون دراین مورد بسیار پیگیر خواهد بود.


ولی نکته قابل توجه در موضوع هک و نظارت این میباشد که چه کسی و با چه هدفی چنین کاری را انجام میدهد؟ آیا شخص هکر برای خواندن پیام های گوشی همسر خود مبادرت به چنین کاری میکند یا این که یک مامان یا این که بابا به خاطر مراقبت و نظارت بر فرزندان خود در فضای مجازی و پیشگیری از مشکلاتی که ممکن میباشد در‌این فضا برای آن‌ها پیش بیاید مبادرت به نصب برنامه هک گوشی می نماید؟ این بحثی میباشد که قانونی یا این که غیرقانونی بودن عمل هک را مشخص مینماید.


به گونه ای که در شرایطی‌که قصد شما از دانلود برنامه هک تلفن همراه ، کنترل فرزندانتان در فضای مجازی باشد مشکلی وجود ندارد، ولی در غیر این صورت این کار به دلیل نفوذ به حریم خصوصی اشخاصی که هیچ گونه سرپرستی بر آن ها نداریم به طور کامل غیر اخلاقی و نقض آشکار قانون خواهد بود.


دانلود برنامه هک تلفن همراه


در حالتی که که بخواهید به تک تک بخش های موبایل فرزند خود دسترسی داشته باشید کار برای شما بسیار دشوار خواهد شد به این دلیل که برای دسترسی به هر قسمت به عنوان مثال پیامک ها، پوشه ها، آلبوم، پیام های هر مورد از شبکه‌های‌اجتماعی بایستی یک شیوه یا این که اپلیکیشن را پیاده فرمایید. ولی با دانلود برنامه هک تلفن همراه و نظارت بر فرزندان SPY24 قابلیت و امکان هک و کنترل تمام تلفن همراه فرزند شما فقط با نصب یک برنامه در موبایل فرزندتان موجود است.


اپلیکیشن هک SPY24 توسط سامانه کنترل فرزند با هدف محافظت از فرزندان در فضای مجازی طراحی گردیده و در دست پدر و مادر عزیز قرار گرفته میباشد تا بتوانند با توجه به محیط نا مطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از منزل بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشند .این اپلیکیشن قابلیت و امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر مو جود در آلبوم و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می‌دهد.


این برنامه در دو ورژن ایجاد شده است :


1-ورژن اول را میتوان بروی موبایل فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرآیند نصب آیکون پنهان خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به کشف کردن آن نمیباشند .


2- ورژن دوم اپلیکیشن هک تلفن همراه SPY24 این میباشد که پدر و مادر با استفاده از شماره گوشی و سریال موبایل مبادرت به نظارت برگوشی فرزندان خود نمایند تا به راحتی در قبال خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.


هک اندروید


همینطور در آخرین ورژن این برنامه که با اسم SPY24 منتشر شده‌است، شما میتوانید اپلیکیشن را با آیکون دلخواه خود به عنوان مثال تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال نمایید و از وی بخواهید تا برروی لینک و پیوند ارسالی شما کلیک کند. به محض کلیک فرزند، اپلیکیشن به صورت اتوماتیک نصب گردیده و سپس از لیست برنامه های تلفن همراه وی مخفی میگردد تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این ورژن شما در واقع هک با لینک و پیوند را انجام داده اید. قابلیت و امکان های مخصوص به شخصی که در‌این ورژن به برنامه اضافه شده‌است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین تلفن همراه فرزند میباشد.


برای دانلود برنامه هک تلفن همراه SPY24 می‌توانید برروی لینک قرمز پایین کلیک کنید.


هک با شماره تلفن با اپلیکیشن SPY24


مکانیزم برنامه SPY24 چه طور هک موبایل را انجام می‌دهد؟


مکانیزم برنامه هک شماره SPY24 نقص امنیتی پیچیده ای وجود ندارد ، هکر همه تماس های تلفنی که به تلفن متبوع انجام میشود را به یک دستگاه یا این که سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا این که Route مینماید و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر گوشی مسیریابی مجدد یا این که Re-Route می نماید و بدین ترتیب یکجور حمله از مدل Man In The Middle یا این که MITM انجام می‌دهد.


چطور قابلیت و امکان هک تلفن همراه از روش شماره تلفن موجود است ؟


این آسیب پذیری بر روی تلفن تلفن همراه همراه شما وجود ندارد و در بنا شده در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی موجود هست ، نصب کردن یا این که جلوگیری از نصب هرگونه اپلیکیشن بر روی موبایل نمی تواند در پروسه کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد نماید، در واقع این شبکه Mobile میباشد که هک می‌گردد خیر موبایل گوشی شما، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می‌شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن میباشد از گوشی شما جاسوسی گردیده باشد.


دانلود برنامه هک تلفن همراه


نوهل متخصص با تجربه آلمانی در یکی‌از سخنرانی هایش اعلام کردکه با این شیوه نسبتاً تمامی تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می‌کنید. هکر قادر است با استفاده از این شیوه حسابهای بانکی شما ، تمام داده ها تلفن همراه شما . موقعیت مکانی شما . حسابهای ایمیلی و .. شما‌را هک نماید چون اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا این که احراز هویت دو منظوره از موبایل برای اینکار استفاده می‌نمایند.


آسیب پذیری که با برنامه SS7 SPY24 نسبتاً تازه میباشد و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده‌است ، دیدنی اینجاست بدانید که‌این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی موجود است که در بیش تر از ۸۰۰ کمپانی ارتباطی در جهان مورد استفاده قرار میگیرد.


در پایان بایستی بگوییم که نگران هک شدن بدون اجازه از روش این برنامه نباشید به دلیل آن که در صورتی‌که فردی قصد هک شمارا از روش شماره تلفن با برنامه SPY24 داشته باشد، بایستی شماره سریال موبایل شما‌را نیز داشته باشد. بدین ترتیب برای جلوگیری از هک شدن به‌این شیوه تلفن خود را در دسترس اشخاص نامطمئن قرار ندهید تا به سریال موبایل شما دست پیدا نکنند.


بررسی و رفع باگ های امنیتی وبسایت

برنامه هک شماره تلفن از راه دور


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمدن موبایل های هوشمند به بازار، تجهیزات بسیار متعددی در اختیار اشخاص قرار گرفته میباشد و می توان گفت که نسبتاً تمام اشخاص دارای یک موبایل گوشی هوشمند می باشند. در‌پی این موضوع در همگی جای عالم عده ای درپی روشی برای هک تلفن همراه دیگران از شیوه دور می باشند، به این دلیل‌که این موبایل ها به مخزن اسرار هر شخص تبدیل شده‌است و هر هر کس بخواهد به داده ها خصوصی فرد موردنظر خود دست یابد، راحت ترین کار هک موبایل وی است. ولی این که آیا هک تلفن همراه از شیوه دور و از روش شماره قابلیت و امکان پذیر میباشد یا این که اصلا برنامه هک شماره موجود است یا این که خیر سوالی میباشد که در ذهن خیلی ها ساخته شده است.


متاسفانه یا این که خوشبختانه این روز ها هک کردن موبایل گوشی و به سرقت بردن داده ها خصوصی دیگران بسیار رایج میباشد و بیشتراز آنچه که تصور کنید قابلیت و امکان پذیر میباشد. پیشرفت تکنولوژی کارها را ساده کرده و هک و نفوذ به موبایل گوشی بیش تر از آنکه تصور میشد راحت شده‌است.


هک تلفن همراه از شیوه دور چه‌گونه ممکن میباشد؟


یک مهندس کامپیوتر آلمانی به اسم کارستن نوهل (Karsten Nohl) درمورد چگونگی هک موبایل از راه دور در برنامه‌ی 60 Minutes (ویژه برنامه‌ی شبکه‌ی CBS) گفت:


تنها چیزی که یک شخص هکر برای هک گوشی شما نیاز داراست شماره تلفن شما میباشد. هکر با داشتن شماره‌تلفن قربانی و هک تلفن همراه آن فرد میتواند حرکات او‌را ردیابی نماید، تماس‌های قربانی را گوش نماید و حتی پیامک‌های او‌را از راه دور بخواند.


نوهل همینطور دراین مورد اعلام‌کرد که آسیب‌پذیری اصلی به خاطر پروتکل ارتباطی در شبکه‌ی مخابراتی میباشد که با این شیوه هک تلفن همراه با شماره انجام می‌گردد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده میکنید.


این متخصص با تجربه آلمانی که در امنیت داده ها مشغول میباشد، برای ثابت این مسئله برروی موبایل تلفن همراه یک کدام از کارمندان این مرکز تحقیقاتی آزمایشی انجام داد و با استفاده از یک برنامه هک شماره در زمان ۱۵ دقیقه توانست تمام داده ها تلفن همراه شخص داوطلب را بدست آورد.


هک موبایل تلفن همراه در کاخ سفید


یک کدام از مثال های هک تلفن همراه از روش شماره تلفن، هک موبایل رئیس ستاد کارمندان کاخ سفید می‌باشد که مدتی پیش به وسیله مجرمان سایبری و با استفاده از یک برنامه هک شماره صورت گرفته و منجر به افشا شدن بسیاری از اطلاعات محرمانه و خصوصی وی شده‌است.


برنامه هک شماره


به نقل از ایسنا، به گزارش اسپوتنیک، جان فرنسیس کلی – رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید – از ۲۷ ژوئیه ۲۰۱۷ میلادی در دولت دونالد ترامپ بدین سمت منصوب شده‌است. جان کلی تا قبل از این بعنوان فرمانده سابق ایالات جنوبی ایالات متحده و ژنرال سپاه تفنگداران نیروی دریایی ایالات متحده فعالیت می نموده است.


این هک و نفوذ سایبری به گوشی جان کلی، زمانی مشخص و معلوم شد که او یکسری ماهی بود که از سرعت زیر تلفن همراه خود و همچنین آپ دیت و به‌روزرسانی نشدن سیستم عامل آن شاکی گردیده بود و آنگاه در پایان فصل تابستان به اداره پشتیبانی فناوری کاخ سفید تحویل داد.


متخصصان شبکه و پشتیبانی کاخ سفید پس از بررسی های دقیق برروی تلفن همراه گوشی جان کلی، متوجه شدند که گوشی وی، از ماهها پیش هک گردیده بوده و اطلاعات او در دسترس هکرها قرار گرفته بوده میباشد. آن‌ها همینطور اعلام کردند که گوشی ذکر شده دیگر نباید مورد استفاده قرار بگیرد. این در حالیست که جان کلی هنگامی که از گوشی خود استفاده می‌کرد هرگز از این موضوع مطلع نشده بود و هم اکنون نگرانی‌های کاخ سفید از افشا شدن اطلاعات خصوصی موجود در موبایل گوشی جان کلی رو به افزایش میباشد.


برنامه هک شماره SPY24


درست است که هک کردن تلفن همراه گوشی دیگران نقض حریم فردی و کاری غیراخلاقی میباشد البته در برخی موردها مانند هک کردن تلفن همراه فرزندان بوسیله پدر و مادر کاری پسندیده و به طور کامل اخلاقی به شمار می رود به دلیل آنکه پدر و مادر با این کار می‌توانند فرزندانشان را از بسیاری خطرات که آنان‌را در فضای مجازی تهدید می‌کند در امان نگه دارا‌هستند.


استفاده از نرم افزارهایی که برای هک موبایل معرفی می‌شود، معمولا چندان کارایی نداشته و نیاز به پیچیدگی های متعددی خواهد داشت. یک کدام از راحت ترین شیوه های کنترل فرزندان در فضای مجازی، استفاده از برنامه هایی میباشد که از قبل برای همین منظور طراحی و برنامه نویسی گردیده اند. چنانچه زمانی برای پیچیدگی های مرتبط با برنامه نویسی ندارید و یا این که اصلا علم این کار را ندارید، می‌توانید از روش دانلود و نصب نرم افزارهای کنترلی، مبادرت به کنترل تلفن همراه فرزندان خود فرمایید. برنامه SPY24 از جمله برنامه های دوستداشتنی دراین مورد میباشد که با هدف نظارت و کنترل فرزندان، توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و ارائه شده‌است. با استفاده از این برنامه فارغ از اینکه نیاز به نوشتن کدهای پیچیده داشته باشید، می‌توانید به همه اطلاعات تلفن همراه فرزند خود دست پیدا کرده و کنترل جامعی روی آن داشته باشید.


برنامه هک شماره SPY24 چیست؟


SPY24 نرم افزاری کامپیوتری هست که با نصب بسیار آسان می‌توانید هک با شماره را انجام دهید تا از نگرانی ها و تمام سوالهای خود در زمینه ی فرد مورد نظرتان راحت گردید و موقعیت و داده ها موبایل را با داشتن شماره تلفن آن به دست آورید و از عملکرد آن‌ها با خبر باشید و از قابلیت و امکان خوب این اپلیکیشن نهایت بهره را ببرید.


این برنامه هک شماره تلفن اطلاعات و موقعیت مکانی هدف را از دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از روش اینترنت به سرور ارسال می نماید. SPY24 بعد از آن سرور اطلاعات دریافتی را به کامپیوتر یا این که موبایلی که اپلیکیشن روی آن نصب هست ارسال مینماید.


حتی چنانچه فرزند شما گونه های و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی خود نصب نماید، خللی در پروسه این هک ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این هک بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد خیر بر روی خود موبایل.


خصوصیت های برنامه هک شماره SPY24


دانلود نرم افزار ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه


هک تلفن همراه با imei


کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی


پدر و مادر می‌دانند او‌لین پل ارتباطی فرزندان با دیگران میباشد که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی نماید ارسال پیامک میباشد ولی برنامه نظارت بر موبایل فرزندان SPY24 با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به یار و همدم جزئیات مربوط به اسم مخاطب و محتوای در حال تبادل به پدر و مادر، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را دراین مورد به طور کامل از دربین خواهد برد.


گزارش تماس ها و ضبط مکالمات


فرزندان برای اینکه بتوانند با افرارد دیگر و دوستان عزیز خویش در رابطه به طور صوتی باشند می توانند از روش تماس های تلفنی مبادرت خواهند کرد ،اپلیکیشن بررسی بر موبایل فرزندان با ارائه گزارش از تماس های محل ورود و خروجی یار و همدم با اسم مخاطب، شماره تماس، و ضبط مکالمه و همینطور گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف گردیده اند ، چک جامعی را در‌این بخش برای پدر و مادر فراهم می سازد گزارش شبکه‌های‌اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…


در‌این مدت که شبکه‌های‌اجتماعی حرف اول را در موضوع ارتباطات و همینطور ورود به تمام شبکه های قانونی و غیرقانونی می‌باشند که میتوان گفت یکی‌از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران شخص با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می‌تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه‌های‌اجتماعی رایج در میهن می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده میتوانید این بستر را کنترل و محدود فرمائید.


موقعیت مکانی فرزند


پدر و مادر برخی اوقات نگران فرزند خود می شوند و نمی خواهند هم آن را تحت فشار بگذارند و پرس و جو نمایند که کجا هستی می توانند از این برنامه به طور دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر نقطه دریافت نمایند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد رای برو پنل کاربری مشخص فرمایید تا دغدغه و نگرانی در باب تاخیر و محل حضور آنها‌را از بین ببرید


مدیریت دسترسی اینترنت


وبسایت هایی می‌باشند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آن‌ها مفید وجود ندارد پدر و مادر می توانند دسترسی آن‌ها به مباحث غیر اخلاقی را مسدود فرمائید و برای سا‌عتها دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف نمائید .


برنامه های نصب گردیده


لیستی کامل از برنامه های نصب گردیده بر روی تلفن همراه فرزند و یا این که کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب با خبر گردید و در صورت لزوم آن‌ها را بلاک فرمایید.


برنامه نظارت بر موبایل فرزندان ، ردیابی و کنترل نظارت نامحسوس را برای پدر و مادر از راه دور از روش شماره تلفن و IMEI تلفن همراه که به همراه فیلم آموزشی می تواند به آن بابا و مادری که نگران فرزندان خود هستند کمک شایانی نماید.


این برنامه برای تلفن همراه های اندروید ، آیفون و کامپیوتر طراحی شده‌است که دیگر محدودیتی در استفاده از آن برای پدر و مادر نباشد. برای دریافت فیلم آموزش نصب این برنامه و یا این که دانلود آن می توانید بر روی پیوند قرمز پایین کلیک فرمایید.


دانلود رایگان ردیابی افراد روي نقشه به طور دقیق با تلفن همراه

بهترین اپلیکیشن های هک گوشی اندرویدی و ایفون که رایگان هستند


گر به خاطر داشته باشید تا قبل از این در مقاله “علامت که می توانند از هک تلفن همراه گوشی شما خبر دهند!“ درباره با نشانه های هک شدن تلفن همراه های گوشی صحبت کردیم و گفتیم که هک موبایل امری امکانپذیر میباشد و یوزرها بایستی همیشه مراقب باشند تا گرفتار هکر ها و اشخاص سود جو نشوند. همینطور در مقاله “چه گونه از هک شدن تلفن همراه گوشی خود جلوگیری کنیم؟” به شایسته ترین و موثرترین شیوه های جلوگیری از هک تلفن همراه اشاره داشتیم. البته هم اکنون می خواهیم در باب نرم افزار هایی صحبت کنیم که هک کردن تلفن همراه گوشی را امکانپذیر میکنند. هک گوشی و همسر


نرم افزار ها یا این که برنامه های متعددی وجود دارا‌هستند که انجام این کار را میسر کرده‌اند. با استفاده از این برنامه میتوانید به نوعی نسبت به هک تلفن همراه دیگران وارد عمل گردید، اما بایستی اشاره داشته باشیم که خیلی از نرم افزار های معرفی گردیده کارایی کاملا معمولی دارا‌هستند و اصطلاحا به آن‌ها برنامه هک تلفن همراه گفته می‌گردد و در عمل فقط ابزاری برای سر به سر گذاشتن عزیزان و آشنایان خواهند بود. اکیدا پیشنهاد میکنیم از نرم افزار های معرفی گردیده در‌این مقاله با هدف سوء استفاده از دیگران استفاده به عمل نیاورید و به حقوق دیگر افراد احترام بگذارید.


در ضمن تمام نرم افزار هایی که در‌این مقاله معرفی می کنیم برنامه هایی نیستند که برای هک مستقیم تلفن همراه های گوشی ساخته شده باشند، بلکه خیلی از آن‌ها فقط امکان نصب در موبایل های گوشی را دارا هستند و از این شیوه قابلیت و امکان هک موبایل، شبکه های وای فای و غیره را فراهم می آورند. پس در صورتی میخواهید با شایسته ترین برنامه های هک تلفن همراه های اندرویدی آشنا گردید، این مقاله را از دست نداده و با SPY24 همراه باشید.


بهترین زبان برنامه نویسی برای هک در سال ۲۰۲۰


هک گوشی از طریق شماره تلفن