مشکل عدم نمایش مخاطبین در اینستاگرام

یک کدام از امکان هایی که اینستاگرام به یوزرها خود ارائه میکند قابلیت و امکان یافتن مخاطبین در اینستاگرام فارسی میباشد. با فعال کردن این خصوصیت instagram به شماره های مخاطبین دسترسی پیدا می‌نماید و مخاطبینی که اکانت کاربری اینستاگرام دارا هستند را شناسایی و معرفی مینماید. درپی روش یافتن مخاطبین در اینستاگرام از روش شماره تلفن آن ها به شما آموزش داده می گردد. نمایش مخاطبین در اینستاگرام ...


دانلود نرم افزار ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه


شیوه همگام سازی مخاطبین اینستاگرام

شاید برای شما هم این سوال اتفاق افتاده باشد که چه طور شماره گوشی دیگران را در اینستاگرام بیابیم؟ از‌آن‌جا‌که یک کدام از مهمترین هدف رسانه های اجتماعی ایجاد رابطه با دیگر افراد میباشد. جستجوی مخاطبین موبایل در اینستاگرام نیز همانند سایر شبکه‌های‌اجتماعی شیوه خاص خود را دارااست. برای این منظور کافیست وارد بخش Discover People گردید و از روش آیتم Connect Contacts و سپس گزینه Get started به یافتن مخاطبین در اینستاگرام بپردازید.

مشکل عدم نمایش مخاطبین در اینستاگرام


در حالتی که هنوز در‌این شبکه اجتماعی پرطرفدار عضو نشده اید با مطالعه مقاله ساخت حساب اینستاگرام به لیست اعضاء این نرم افزار بپیوندید.


همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام چیست؟


چه‌گونه مخاطبین موبایل را در اینستاگرام پیداکنیم؟یافت کردن عزیزان و آشنایان در شبکه‌های‌اجتماعی حتما یکی مطرح ترین اقداماتی میباشد که یوزرها بعد از ساخت اکانت کاربری به آن نیاز خواهند داشت. instagram این قابلیت را به شما می‌دهد که از روش همگام سازی با شبکه‌های‌اجتماعی دیگر نظیر فیس بوک اشخاص گوناگون را به لیست دوستان خوب خود اضافه فرمایید. کاربر به اکانت فیس بوک خود متصل میگردد و از این شیوه مخاطبین فیس بوک خود را پیدا می‌نماید. علاوه بر این یوزرها میتوانند اکانت کاربری مخاطبینی را بیایند که شماره تلفن آن‌ها‌را در تلفن همراه خود ذخیره دارا‌هستند. به این ترتیب به سادگی اتصال اینستاگرام و فیسبوک برقرار می گردد.


شیوه همگام سازی مخاطب های اینستاگرام


instagram میتواند شما‌را به مخاطبین ذخیره گردیده در گوشیتان متصل کند. بعداز فعال کردن این گزینه مخاطب های تلفن همراه شما به طور دوره ای با سرور برنامه همگام میگردند. یافتن مخاطب گوشی در اینستاگرام کار چندان پیچیده ای وجود ندارد برای این منظور پروسه زیر را دنبال نمائید:


نرم افزار خود را از روش فروشگاه گوگل پلی و یا این که پلی استور آپ دیت فرمائید.

به اکانت کاربریتان لاگین فرمائید.

روی آیکن سه خطی بالای حساب اینستاگرام کلیک نمایید.

گزینه Settings در پایین صفحه اکانت خود را انتخاب فرمایید.


همگام سازی مخاطبین اینستاگرام اکنون در پنجره ظاهر گردیده گزینه Accounts را لمس فرمایید.


جستجوی مخاطبین اینستاگرام در پنجره ظاهر گردیده آیتم Contact Syncing را انتخاب فرمائید. این کار برای همگام سازی مخاطبین instagram صورت میگیرد.


اتصال به مخاطبین در اینستاگرام در‌این مرحله Connect Contacts را با کشیدن انگشت به سمت راست فعال نمائید.


سینک مخاطبین در اینستاگرامپس از فعال‌ساز‌ی، این گزینه که همان مرحله جستجوی مخاطبین میباشد به رنگ آبی تغییر خواهد کرد. از این پس مخاطبین تلفن همراه شما به نرم افزار متصل میشوند. در صورت تمایل میتوانید آن‌ها‌را به لیست عزیزان خود اضافه فرمائید.


نکته: زمانی که لیست تماس شما به instagram متصل میباشد عمل همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام به طور دوره ای اتفاق می افتد. میتوانید مخاطبین را حذف کرده و یا این که همگام سازی مخاطبین را در هر زمان متوقف فرمائید. توجه داشته باشید چنانچه مخاطبین خود را حذف نمائید مخاطبین تازه بار گذاری می‌شوند. با قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام عمل همگام سازی مخاطب موبایل و مخاطبین فیسبوک متوقف میگردد.

شیوه جستجوی مخاطب های تلفن همراه در اینستاگرام

برای یافتن عزیزان فیسبوک در instagram ابتدا نرم افزار خود را به آخرین ورژن بروزرسانی نمایید.


وارد حساب کاربری خود گردید.

نماد سه خطی بالای صفحه را لمس نمائید.

از منوی باز گردیده گزینه Discover People را انتخاب نمائید.


در پنجره باز گردیده در حالتی‌که که آیتم Connect Contacts که به آن اشاره کردیم در حالت غیر فعال باشد، مخاطب های گوشی به شما نشان داده نمی‌شود. در‌این قسمت دو انتخاب دارید:

با انتخاب مورد Connect to Contacts به لیست مخاطبین تلفن همراه تان متصل میگردید.

می‌توانید از روش آیتم Connect to facebook به حساب فیس بوک متصل گردید. هم اکنون میتوانید مخاطبین فیس بوک که اکانت instagram دارا‌هستند را پیدا کرده و به لیست مخاطبین خود اضافه فرمائید.

نکته: توجه داشته باشید برای پیدا کردن مخاطبین از روش فیس بوک نیاز به شیوه های تغییر آی پی خواهید داشت.


جستجوی مخاطبین اینستاگراماگر برای اولی بار میباشد که میخواهید از روش اکانت کاربری خود به مخاطبین موبایل تان متصل گردید با پنجره زیر مواجه می‌شوید. گزینه Get started را انتخاب فرمایید.علاوه بر این در قسمت suggest این برنامه می توان لیست مخاطبین پیشنهادی را مشاهده و در صورت قصد به مخاطبین خود اضافه نمود.


جستجوی مخاطبین فیسبوک در اینستاگرام فارسی

دسترسی به مخاطب تلفن همراه در ایسنتا از جمله چالش هایی بوده که یوزرها با آن مواجه میباشند به این دلیل که در بازه زمانی های زمانی افراد به‌این شبکه اجتماعی دوست داستنی می لینک و یوزرها تمایل دارا هستند تا از حضور مخاطبان خود در‌این شبکه آگاه گردند. خب بعد از طی کردن مراحل بالا می‌توانید لیستی از کانتکت های خود داشته باشید.


در شرایطی که زبان نرم افزار شما فارسی میباشد به منظور پيدا كردن اشخاص در اينستاگرام با شماره تلفن فرآیند زیر را دنبال نمائید. همان گونه که پیشتر نیز ذکر شد قبل از هر چیز بایستی آیتم اتصال به مخاطبین را در مسیر زیر فعال فرمایید:

منوی سه خطی/ پیکربندی/ اکانت/ همگام سازی مخاطبین


به پروفایل فردی حساب خود مراجعه‌نمایید.

از منوی سه خطی بالای پنجره گزینه یافتن اشخاص را انتخاب فرمایید.یافتن مخاطبین در اینستا

اکنون از روش گزینه Connect to facebook نیز لیست مخاطبین فیس بوک را مشاهده فرمایید. با این گزینه می توان اتصالی در بین ایسنتاگرام و فیسبوک داشت.

همینطور میتوانید روی دکمه اتصال مقابل گزینه Connect to Contact کلیک کنید تا به لیست مخاطب های تلفن همراه متصل گردید. (در شرایطی که از قبل این آیتم را فعال کرده باشید در‌این بخش آن را مشاهده نخواهید کرد.)


اتصال به مخاطبین فیس بوک در اینستاگرام

اکنون مخاطبین پیشنهادی را به لیست مخاطبین خود بیفزایید.

قطع همگام سازی اینستاگرام و لیست مخاطب های موبایل

به منظور بستن مخاطب های گوشی در اینستاگرام می بایست آیتم Connect Contacts را غیر فعال کنید. مراحل پایین به منظور قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام به ترتیب شرح داده شده‌است.


با ضربه زدن به عکس خویش در ذیل برگه به تب پروفایل فردی تان بروید.

از روش آرم سه خطی بالای برگه به منوی settings بروید.

از منوی ظواهر گردیده مورد Accounts را گزینش نمائید.

در مرحله آن‌گاه روی آیتم Connect Contacts ضربه بزنید.


جدا همگام سازی مخاطبین اینستاگرام


بعد از کشیدن انگشت به سمت چپ پیغامی ظواهر میگردد مبنی بر اینکه سینک مخاطبین اینستاگرام به شما در دنبال کردن دوستانتان یاری مینماید. در صورتی‌که نمیخواهید همگام سازی صورت پذیرد گزینه Disconnect را انتخاب فرمایید.

نکته: دلیل بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام قطع همگام سازی مخاطبین اینستاگرام میباشد. این به‌این معنی میباشد داده ها مخاطبینی که پیش از این همگام سازی گردیده اند به طور اتوماتیک حذف می‌شوند.

جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن

در‌حالتی که در‌پی راهی برای جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن میگردید میتوانید شماره تلفن خود را از برنامه حذف کنید.


نکته: قابل ذکر میباشد برای حذف شماره تلفن حتما بایستی ایمیلتان را در instagram ثبت کرده باشید. چون بایستی حداقل یک راه ارتباطی با اینستاگرام داشته باشید تا در مواقع ضروری نظیر فراموشی رمز ورود و یا این که هک شدن حساب تان وقایع را به شما اطلاع دهد.

بدین ترتیب در صورتی‌که پست الکرونیکی شما به برنامه متصل وجود ندارد ابتدا در تب پروفایل کاربری تان گزینه Edit Profile را لمس فرمائید و پست الکرونیکی خود را در قسمت Email Address طولانی تر فرمائید. بعد از اینکه آدرس اینترنتی خود را تایید کردید میتوانید در همان بخش Edit Profile شماره تلفن همراه خود را حذف فرمایید.


سوال ها متداول درخصوص دسترسی به مخاطب ها

زمانی که اینستاگرام را به فهرست مخاطبین تلفنم متصل می‌کنم چه اتفاقی می افتد؟

بعداز اتصال مخاطبین خود به‌این برنامه می‌توانید فهرست مخاطب های گوشی که در instagram می باشند ملاحظه کنید. در صورت تمایل میتوانید مخاطب های تلفن همراه خود را برای دنبال کردن انتخاب فرمایید.

علت بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام چیست؟

پیکربندی اینترنت خود را بررسی فرمایید. در بسیاری از مواقع علت آن ضعیف بودن سرعت اینترنت میباشد.

مخاطبین اینستاگرام کجاست؟

در بخش Discover People می شود به لیست مخاطبین گوشیتان که دارنده اکانت کاربری instagram می‌باشند دسترسی پیدا کرد.

همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام چیست؟

همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام به‌این معنی میباشد که مخاطبین تازه به طور دوره ای با سرور instagram همگام میگردند.

چرا اینستاگرام مخاطبین را نشان نمی دهد؟

در‌حالتی که گزینه Connect Contacts در برنامه غیرفعال باشد لیست مخاطب های موبایل به شما نشان داده نخواهد شد.

جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن چطور قابلیت و امکان پذیر میباشد؟

در صورتیکه میخواهید کسی از روش شماره تلفن به اکانت کاربری تان دسترسی پیدا نکند میتوانید شماره تلفن خود را از اپلیکیشن حذف فرمایید.

در‌این مقاله همه چیز درباره ی همگام سازی مخاطبین اینستاگرام آموزش داده شد. پيدا كردن افرادبا شماره تلفن و جلوگیری از پیدا شدن و ردیابی در اینستاگرام با شماره تلفن از مواقعی میباشد که در‌این مقاله به آن پرداختیم. در شرایطی‌که با این مشکل مواجه شدید که چرا اینستاگرام لیست مخاطب های موبایل را نشان نمی دهد و یا این که سوالی در رابطه با اینکه مخاطبین اینستاگرام کجاست دارید پیشنهاد میکنیم این مقاله از SPY24 را مطالعه نمائید. دیدگاه های خود را درباره با شیوه های جستجوی مخاطبین در اینستاگرام جدید مطرح نمائید.


بهترین زبان برنامه نویسی برای هک در سال ۲۰۲۰