دانلود نرم افزار ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه

ردیابی گوشی تلفن همراه افراد بدون نصب نرم افزار یکی از پر جستجو ترین های ردیابی در گوگل و دنیای وب و اینترنت می‌باشد که در‌صورتی‌که شما هم به‌دنبال راهکارهای حرفه ای و یا این که ترفند های ردیابی اشخاص با نرم افزارهای حرفه ای ، ردیابی اشخاص با آی پی IP و یا این که ردیابی اشخاص بوسیله GPS میباشید، کافیست تا با SPY24 باشید تا نرم افزارها و شیوه های ردیابی گوشی را بیاموزید.

ردیابی تلفن همراه گوشی اشخاص با نرم افزار

دانلود نرم افزار ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه


نخست می بایست بدانید ردیابی گوشی موبایل دیگران یا این که دسترسی به گوشی تلفن همراه دیگران یک تجاوز به حریم خصوصی دیگران است، پس نخستین بایستی قصدتان را مشخص نمائید. ما در SPY24 یک اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی تلفن همراه را به شما معرفی میکنیم زیرا :


توسط این اپلیکیشن می‌توانید به درستی موقعیت مکانی فرزندان و یا این که سایرافراد خانواده خود را کنترل، مکان یابی و ردیابی فرمائید.

امنیت فرزندان خود را در شبکه‌های‌اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ و … به درستی زیر نظر داشته و کنترل فرمایید.

تماس های تلفنی و پیامک های فرزندان خود را از راه دور کنترل فرمایید و درصورت مشکل جدی آن را آیتم بررسی قرار دهید.

در‌حالتی که که تلفن همراه شما دزدیده یا این که گم گردیده،‌ با استفاده از اپلیکیشن SPY24 می‌توانید آن را پیدا نمایید.


معرفی 10 نرم افزار جاسوسی اندروید و گوشی در سال ۲۰۲۰

دانلود اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی


ردیابی و کنترل گوشی اشخاص چگونه امکانپذیر میباشد؟


۱ – با استفاده از GPS یا این که شماره گوشی.

۲ – با استفاده از نرم افزاری که روی تلفن همراه نصب خواهد شد.

۳ – با استفاده از IP یا این که تلگرام و اپلیکیشن هایی که روی تلفن همراه طرف مقابل نصب می‌باشند.

۴ – سایر شیوه ها …


آموزش کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد با اپلیکیشن


یک نرم افزاری برای تلفن همراه یا این که گوشی موجود است که شما ابتدا می بایست آن را روی تلفن همراه که می‌خواهید نصب نمایید،‌ آنگاه اپلیکیشن پس از نصب بصورت کاملا هوشمندانه و اتوماتیک در گوشی تلفن همراه یا این که تبلت فرزندانتان پنهان می‌شود و هیچ گونه ردی از خود بجای نمی گذارد.


آن‌گاه شما می‌توانید تلفن همراه گوشی فرزندان خود را حتی در‌صورتی‌که جی پی اس GPS یا این که وای فای WIFI تلفن همراه گوشی خاموش باشد آن را کنترل و ردیابی فرمایید.


دانلود اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی


ردیابی موبایل گوشی اشخاص و خودتان چه سودی برای شما دارد؟

نصب نرم افزارهای کنترل و ردیابی تلفن همراه از شیوه دور لازمه هر تلفن همراه گوشی و تبلت فردی است و هر فردی می بایست این نرم افزارها را بر روی تلفن همراه گوشی خود نصب و فعال نماید،‌ زیرا در صورتی تلفن همراه گوشی و یا این که تبلت خود را گم فرمائید و یا این که دزدیده شود، با این نرم افزارها میتوانید سریعا آن را بر روی نقشه ردیابی و مکان یابی نمائید.

آموزش ردیابی موبایل گوشی اشخاص با استفاده از آی پی IP

برای این کار ابتدا می بایست آی پی IP طرف مقابل را به دست بیاروید که راه های متعددی برای این کار موجود است.


اکثری از وبسایت ها وجود دارا هستند که شما میتوانید توسط آنها مبادرت به ساختن یک لینک و پیوند Link ااینترنتی فرمایید که با فرستان آن پیوند برای اشخاص خانواده خود و باز کردن لینک و پیوند توسط آن‌ها ، شما میتوانید آی پی IP تلفن همراه گوشی و یا این که تبلت آن‌ها‌را در آن وبسایت مشاهده نمائید.


به عنوان مثال شما می‌توانید لینک و پیوند Link تشکیل‌شده خود را برای شخص مورد نظر (فرزندتان که به او دسترسی ندارید) ارسال نمائید و در صورتی فرزندتان برروی آن لینک و پیوند Link کلیک کند، آن وبسایت IP موبایل و تبلت فرزندتان را دریافت کرده و آن را به شما نمایش می‌دهد.


فعلا شما می‌توانید با وارد شدن به وبسایت هایی که برای مکان یابی آی پی IP آیتم استفاده قرار میگیرند، آی پی IP تلفن همراه گوشی یا این که تبلت فرزند خود را در آن‌ها وارد فرمایید تا آن وبسایت ها بتوانند توسط آی پی IP وارده گردیده شما در وبسایت، موقعیت مکانی دقیق دستگاه گوشی یا این که تبلت فرزندتان را بر روی نقشه های قدرتمند گوگل به شما نمایش دهد.


دانلود اپلیکیشن کنترل و ردیابی موبایل


آموزش ردیابی موبایل گوشی اشخاص با استفاده از GPS

سامانهٔ موقعیت یابی جهانی یا این که جی پی اس (به انگلیسی: Global Positioning System) – (با نماد اختصاری GPS) متشکل گردیده از ۲۴ ماهواره میباشد که در مدار زمین قرار دارا‌هستند و بصورت ۲۴ ساعته و با سرعت بسیار بالا حرکت می‌کنند. این ماهواره ها از محاسبات ریاضی ساده ای برای پخش داده ها استفاده می نمایند که تحت عنوان طول و عرض و ارتفاع جغرافیایی، توسط گیرنده های زمینی ترجمه گردیده اند.


سیستم جی پی اس (GPS) بدون وابستگی به گیرنده های موبایل و یا این که اتصال اجباری به اینترنت عمل میکند، در حالتی که چه با این فناوری‌ ها می توان داده ها دریافتی از این سیستم موقعیت یابی را مناسب تر و کاربردی تر کرد. سیستم جی پی اس (GPS) قادر است توانایی های حیاتی در موضوع موقعیت یابی برای یوزرها نظامی، مدنی یا این که یوزرها عادی در سراسر دنیا فراهم نماید.


تلفن همراه های گوشی با داشتن یک سخت افزار ، سیگنال های ارسال گردیده از این ماهواره ها را دریافت می‌کنند و میتوانند با در دست داشتن مکان ماهواره و فاصله (که از داده های مو جود در سیگنال ها محاسبه می گردند)، مکان ما‌را به راحتی بر روی زمین مشخص نماید.


دانلود اپلیکیشن کنترل و ردیابی تلفن همراه


۴ نکته راجب برنامه ردیابی تلفن همراه دیگران

۱ – نخستین از همه می بایست این مقاله را بدانید که بعضی از این برنامه ها روی همه تلفن همراه ها نصب نخواهند شد، اما همان طور که گفتیم “بعضی از موبایل ها” و اینکه بعضی از موبایل ها دارای ویرویس کش قوی می‌باشند و قبل از نصب این اپلیکیشن ها هشدار می‌دهند که شما در هم اکنون نصب بدافزار می‌باشید یا این که اینکه اتوماتیک اجازه نصب نم یدهند و برنامه را حذف می‌نمایند. پس بدون شک قبل از نصب اپلیکیشن، آنتی ویروس تلفن همراه خود را غیرفعال فرمایید و بعد از نصب اپلیکیشن، آن را در لیست سفید آنتی ویروس قرار دهید.


۲ – در شرایطی که قصدتان سرقت و ربودن داده ها موبایل تلفن همراه سایرافراد باشد، می بایست بدانید این عمل تخلف است و شخص آیتم نظرتان میتوانید از شما گلایه نماید.


۳ – حتما روی موبایل خود ردیاب را نصب فرمائید زیرا حادثه خبر نمیکند ! از قدیم هم گفته اند که پیشگیری بهتر از درمان میباشد، پس همین الان شایسته ترین ورژن ردیابی گوشی را بر روی موبایل تلفن همراه یا این که تبلت خود و فرزندانتان نصب فرمائید و برای روز مبادا داشته باشید، حجم این برنامه ها معمولا از ۱ تا ۱۰ مگابایت هستند که می‌گردد گفت هیچ حجم خاصی از تلفن همراه شما و فرزندانتان را اشغال نخواهند کرد.


۴ – در حالتی که شک وتردید دارید که کسی دارااست اطلاعات تلفن همراه شمارا هک می کند یا این که به سرقت می‌برد و یا این که اینکه به اطلاعات خصوصی شما دسترسی دارااست، کافیست به مدیریت پوشه خود رفته و اپلیکیشن های ناشناس و بی ربط را حذف نمائید (البته حواستان باشد که پوشه های اصلی موبایل خود را حذف نکنید) یا این که اینکه یک ویروس کش قوی بر روی تلفن همراه گوشی یا این که تبلت خود نصب نمایید و موبایل خود را سریعا ویروس کشی نمایید.


دانلود اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی

دانلود برنامه کنترل ، ردیابی ، مکان یابی ، مانیتورینگ از راه دور تلفن همراه گوشی از راه دور

البته خبر خوب چیست ؟


در صورتی‌که شک وتردید شما حتی با نصب آنتی ویروس هم برطرف نشد، در حال حاضر وقت آن میباشد که با کارشناسان ما در SPY24 تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما با اقدامات حضوری و غیر حضوری اقدام به آموزش های پیشرفته و دقیق مشکل شما‌را رفع کنند.


دانلود اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی ردیابی افراد بدون نصب برنامه %100 رایگان


این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین کشور ایران می باشد . و هیچ گونه هک کردن و یا این که رفتن به داده ها فردی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با ضوابط جمهوری اسلامی می باشد،و هیچ گونه ورود غیررسمی به حریم خصوصی در‌این پکیج ردیاب اصلا نیست.


دوستان خوب توسط این اپلیکیشن میتوانید موقعیت مکانی هر فردی را که مد نظرتون می باشد را توی یک دقیقه پیدا فرمائید


مثل مشخصات زیر ؟!


این ردیاب تنها ردیاب بدون نصب است که شمارا قادر می‌سازد تا بدون نیاز به نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه طرف مقابل بتوانید تمام اشخاص را در تمام شبکه‌های‌اجتماعی ردیابی نمایید و از موقعیت تقریبی آن‌ها باخبر شوید. و اسم استان و نام شهر محل سکونت را بیابید.


در حالتی که دنبال یک ردیاب بی نظیر می باشید تا بدون نصب بتوانید اشخاص را بیابید؟


در‌صورتی‌که میخواهید آدرس تمام دختران و پسران اهل ایران را بیابید؟


در شرایطی‌که می‌خواهید تمام اشخاص ناشناس را بدون داشتن شماره و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن روی موبایل طرف مقابل مکان یابی نمایید؟


اگربه فرزندانتان شک وتردید نموده اید و نمیدانید به کجا میروند؟


در‌صورتی‌که می خواهی همسر عزیزتان را فقط با یکsms کنترل فرمائید.


در صورتی همیشه نگران گم شدن والدین آلزایمری می باشید و نمیتوانید با خیال آسوده به کارهایتان برسید؟


در صورتیکه می خواهی لحظه به لحظه فرزند دلبندتان را از راه دور کنترل و ردیابی نمائید ؟


در صورتی همیشه نگران فرزندانتان می باشید که خدای ناکرده به سایتهای غیر اخلاقی مراجعه نکنند و یا این که برنامه و بازیهای غیر اخلاقی را در موبایلش نصب ننماید؟


در شرایطی که می‌خواهید گوشی اورا از فاصله دور کنترل نمایید و به همه تماسها پیامک ها برنامه ها مکالمات و شماره ها و… دسترسی داشته باشید؟


در‌حالتی که میخواهید خودرو سرقت گردیده یا این که گوشی دزدیده گردیده خود را از کیلومترها دورتر ردیابی نمائید ؟


در صورتی می خواهید تمام اشخاص را در اینستاگرام لاین واتس آپ وایبر، با هم، اسکایپ، فیس بوک، تلگرام، انار ،و …مکان یابی فرمائید؟


درصورتی که میخواهید تمام اشخاص متصل به مودم را بدون نصب در تلگرام ردیابی فرمایید و آن‌ها‌را غافلگیر نمائید با این ردیاب میتوانید بدون نصب تمامی افرادی که با مودم به تلگرام وصل گردیده اند را در یک دقیقه ردیابی نمایید.( ۱۰۰% بدون نصب و مخفیانه با قابلیت و امکان تشخیص نام شهر و استان)


پس در‌صورتی‌که میخواهید به تمام مشکلات خود پایان دهید و هر شخصی را بدون نیاز به هیچ زحمتی و در کمترین زمان ممکن ردیابی فرمایید این اپلیکیشن این قابلیت را به شما کاربر عزیز آماده کرده است.


از خصوصیت‌های دیگر این ردیاب: ردیاب خانواده


ردیاب همسر و فرزند از راه دور ( بانصب و۱۰۰%مخفیانه)


آدرس یابی افراد در تلگرام (به طور کامل بدون نصب و مخفیانه)


ردیابی افراد با شماره گوشی

همسریابی تنها در یک دقیقه در تلگرام و اینستاگرام

نظارت و کنترل همسر و فرزندان از راه دور

کنترل تلفن همراه همسر از فاصله دور فقط با یک اس ام اس

شناسایی مالک سیم کارت های ایرانسل و همراه اول

یافتن نشانی و شماره (کد )اشخاص در* تلگرام *

یافتن شماره تلفن ثابت تمام اشخاص+ نشانی دقیق محل سکونت بدون نیاز به نصب اپلیکیشن

باز کردن قفل و پترن تلفن همراه بدون نیاز به فلش

تبدیل صدای فارسی به متن فارسی

استخراج متن فارسی از عکس

شناسایی مزاحم تلفنی و غافلگیری آن

یافتن نشانی محل سکونت اشخاص در تلگرام+ شماره یاب+یافتن مدل دقیق تلفن همراه اشخاص +شناسایی نوع اپراتور سیم کارت+ شناسایی کد تلفن استانی و شماره و..

مکانیابی فرد تماس گیرنده

تشخیص محل تماس گیرنده

یافتن دوستان عزیز بدون شماره

باز کردن سیم کارت قفل گردیده

و ده ها امکانات نایاب و خارق العاده دیگر…

نمایی از تجهیزات این پکیج:

کنترل و نظارت بر اشخاص آلزایمری

ردیابی اشخاص در تلگرام + ردیاب همسر

کنترل همسر و فرزندان از راه دور


ردیابی تمام اشخاص در تلگرام و اینستاگرام+ شماره یاب (ثابت)


کنترل و نظارت تلفن همراه همسر + فرزند به طور مخفیانه به همراه ردیابی لحظه به لحظه فقط با SMS تماماً رسمی

دانلود برنامه کنترل پنهان تماس ها و پیامک های موبایل از راه دور ، برگزیدگان نرم افزار سال ۲۰۲۰ در خصوص کنترل و نظارت پنهان و کاملا نامحسوس موبایل تلفن همراه فرزندان و دیگر افراد خانواده از راه دور و بصورت ۱۰۰% تضمینی و کاربردی بهمراه پشتیبانی ۲۴ ساعته (حضوری، تلفنی، واتساپ و تیکت).


ردیابی گوشی تلفن همراه افراد بدون نصب نرم افزار یکی از پر جستجو ترین های ردیابی در گوگل و دنیای وب و اینترنت می‌باشد که در‌صورتی‌که شما هم به‌دنبال راهکارهای حرفه ای و یا این که ترفند های ردیابی اشخاص با نرم افزارهای حرفه ای ، ردیابی اشخاص با آی پی IP و یا این که ردیابی اشخاص بوسیله GPS میباشید، کافیست تا با SPY24 باشید تا نرم افزارها و شیوه های ردیابی گوشی را بیاموزید.

ردیابی گوشی موبایل اشخاص با اپلیکیشن


ردیابی تلفن همراه گوشی اشخاص با نرم افزار

نخست می بایست بدانید ردیابی گوشی موبایل دیگران یا این که دسترسی به گوشی تلفن همراه دیگران یک تجاوز به حریم خصوصی دیگران است، پس نخستین بایستی قصدتان را مشخص نمائید. ما در SPY24 یک اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی تلفن همراه را به شما معرفی میکنیم زیرا :


توسط این اپلیکیشن می‌توانید به درستی موقعیت مکانی فرزندان و یا این که سایرافراد خانواده خود را کنترل، مکان یابی و ردیابی فرمائید.

امنیت فرزندان خود را در شبکه‌های‌اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ و … به درستی زیر نظر داشته و کنترل فرمایید.

تماس های تلفنی و پیامک های فرزندان خود را از راه دور کنترل فرمایید و درصورت مشکل جدی آن را آیتم بررسی قرار دهید.

در‌حالتی که که تلفن همراه شما دزدیده یا این که گم گردیده،‌ با استفاده از اپلیکیشن SPY24 می‌توانید آن را پیدا نمایید.


دانلود اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی

ردیابی و کنترل گوشی اشخاص چگونه امکانپذیر میباشد؟

۱ – با استفاده از GPS یا این که شماره گوشی.

۲ – با استفاده از نرم افزاری که روی تلفن همراه نصب خواهد شد.

۳ – با استفاده از IP یا این که تلگرام و اپلیکیشن هایی که روی تلفن همراه طرف مقابل نصب می‌باشند.

۴ – سایر شیوه ها …

آموزش کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد با اپلیکیشن

یک نرم افزاری برای تلفن همراه یا این که گوشی موجود است که شما ابتدا می بایست آن را روی تلفن همراه که می‌خواهید نصب نمایید،‌ آنگاه اپلیکیشن پس از نصب بصورت کاملا هوشمندانه و اتوماتیک در گوشی تلفن همراه یا این که تبلت فرزندانتان پنهان می‌شود و هیچ گونه ردی از خود بجای نمی گذارد.


آن‌گاه شما می‌توانید تلفن همراه گوشی فرزندان خود را حتی در‌صورتی‌که جی پی اس GPS یا این که وای فای WIFI تلفن همراه گوشی خاموش باشد آن را کنترل و ردیابی فرمایید.


ردیابی موبایل گوشی اشخاص و خودتان چه سودی برای شما دارد؟

نصب نرم افزارهای کنترل و ردیابی تلفن همراه از شیوه دور لازمه هر تلفن همراه گوشی و تبلت فردی است و هر فردی می بایست این نرم افزارها را بر روی تلفن همراه گوشی خود نصب و فعال نماید،‌ زیرا در صورتی تلفن همراه گوشی و یا این که تبلت خود را گم فرمائید و یا این که دزدیده شود، با این نرم افزارها میتوانید سریعا آن را بر روی نقشه ردیابی و مکان یابی نمائید.

آموزش ردیابی موبایل گوشی اشخاص با استفاده از آی پی IP

برای این کار ابتدا می بایست آی پی IP طرف مقابل را به دست بیاروید که راه های متعددی برای این کار موجود است.


اکثری از وبسایت ها وجود دارا هستند که شما میتوانید توسط آنها مبادرت به ساختن یک لینک و پیوند Link ااینترنتی فرمایید که با فرستان آن پیوند برای اشخاص خانواده خود و باز کردن لینک و پیوند توسط آن‌ها ، شما میتوانید آی پی IP تلفن همراه گوشی و یا این که تبلت آن‌ها‌را در آن وبسایت مشاهده نمائید.


به عنوان مثال شما می‌توانید لینک و پیوند Link تشکیل‌شده خود را برای شخص مورد نظر (فرزندتان که به او دسترسی ندارید) ارسال نمائید و در صورتی فرزندتان برروی آن لینک و پیوند Link کلیک کند، آن وبسایت IP موبایل و تبلت فرزندتان را دریافت کرده و آن را به شما نمایش می‌دهد.


برنامه کنترل تماس و پیامک دیگران در سال ۲۰۲۰


فعلا شما می‌توانید با وارد شدن به وبسایت هایی که برای مکان یابی آی پی IP آیتم استفاده قرار میگیرند، آی پی IP تلفن همراه گوشی یا این که تبلت فرزند خود را در آن‌ها وارد فرمایید تا آن وبسایت ها بتوانند توسط آی پی IP وارده گردیده شما در وبسایت، موقعیت مکانی دقیق دستگاه گوشی یا این که تبلت فرزندتان را بر روی نقشه های قدرتمند گوگل به شما نمایش دهد.

دانلود اپلیکیشن کنترل و ردیابی موبایل


در شرایطی که می‌خواهید گوشی اورا از فاصله دور کنترل نمایید و به همه تماسها پیامک ها برنامه ها مکالمات و شماره ها و… دسترسی داشته باشید؟


شما با این برنامه حرفه ای می‌توانید بصورت کاملا مخفیانه و ۱۰۰درصد عملی، تمامی پیام ها و تماس های گوشی همسر، فرزندان و دیگر افراد خانواده را کنترل نمایید.

دانلود برنامه کنترل پنهان تماس ها و پیامک های تلفن همراه از راه دور فوق العاده کاربردی و حقیقی وواقعی می‌باشد و برنامه تمام پیامک ها و تماس های موبایل مورد نظرتان را بدون هیچ گونه اعلان و هشداری برای شما به پنل کاربری تان ارسال می‌کند.