آموزش انتخاب پسورد (رمز) قوی برای اکانت اینستاگرام

رمز قوی اینستاگرام امروزه اینستاگرام یکی‌از محبوب ترین شبکه‌های‌اجتماعی در عالم میباشد که یوزرها متعددی در درحال حاضر استفاده از آن میباشند. یکی‌از مهم‌ترین مسائل برای یوزرها امنیت در اینستاگرام میباشد که رابطه مستقیمی را با حریم خصوصی ایجاد می‌نماید. صفحه ها متعددی اعم از شخصی و یا این که تجاری در اینستاگرام وجود دارا‌هستند که اصول امنیتی را برای حساب های اینستاگرام خود رعایت نکرده و در کمال نا باوری بسیاری از آن‌ها صفحه های خود را از دست داده اند. ما این افتخار را داریم تا تحت عنوان قوی ترین مجموعه امنیتی و همینطور تبلیغاتی در خاورمیانه. در‌این مبحث همراه شما باشیم تا بتوانیم ترفند های مختلفی را بر طبق افزایش امنیت سطح کاربری حساب اینستاگرام به شما آموزش و انتقال دهیم.


در کمترین زمان ممکن اختلال بلاک اینستاگرام را حل فرمایید!


رمز عبور چیست و چرا استفاده از آن الزامیست؟


در فضای مجازی انتخاب یک رمز عبور در جهت ایجاد یک ساختار امن و خصوصی بسیار دارای اهمیت می‌باشد. که می‌توانیم رمز عبور را به یک فقل درب تشبیه کنیم. فرض فرمائید که شما در اتاق شخصی خود می‌باشید و بی تردید همه وسایل های موجود در اتاق وابسته به شما بوده و ممکن میباشد بخواهید مقداری از خانه خارج گردید، جهت اطمینان بر طبق ورود دیگر افراد به اتاق شخصی شما تنها راه، قفل کردن درب اتاق میباشد! که برای باز کردن قفل درب اتاقتان از کلیدی استفاده می کنید که در واقع قفل گشا یا این که رمزگشا نامبرده می‌گردد. رمز عبور در فضای مجازی دقیقا همانند قفل درب اتاق شما در فضای واقعی میباشد. که در مجموع فضای وب از رمز عبور و یا این که به عبارت دیگر Password، تنها در شبکه‌های‌اجتماعی استفاده نخواهد شد و حتی شما نیازمند تایین یک رمز عبور برای کارت بانکی خودتان می‌باشید.


instagram strong password - چگونگی انتخاب رمز عبور قوی اینستاگرام | کاهش احتمال هک شدن تا 50 درصد


انتخاب رمز قدرتمند اینستاگرام اهمیت دارااست؟


در مجموع می‌توانیم به‌این نکته اشاره نماییم که: دسترسی به رمز عبور حساب اینستاگرام شما به معنای طی کردن حداقل 80% از پروسه رسیدن به حریم خصوصی و داده ها محرمانه شما هست. به همین دلیل انتخاب یک رمز عبور درست و با امنیت بالا بسیار مهم میباشد، که هکر ها و یا این که به عبارت دیگر “اشخاص سود جو” دسترسی مستقیمی را به حساب شما نداشته باشند. بارها مشاهده شده‌است که یوزرها متعددی در هنگام انتخاب یک رمز عبور از داده ها شخصیتی خود استفاده می نمایند. که ردیابی و یا این که حدس زدن این داده ها توسط هکر ها و حتی اشخاص عادی بسیار آسان میباشد! انتخاب پسوورد هایی مانند (کد ملی، نام و فامیلی، شماره گوشی، عدد های رند و ساده مانند: 12345678، تاریخ تولد به شمسی یا این که میلادی) و هر رمز عبوری که شخصیت و یا این که داده ها شخصی شما در آن خلاصه گردیده باشد. او‌لین گام برای هکر ها در جهت نفوذ به حریم شخصی و یا این که یافت کردن رمز عبور (Password) حساب اینستاگرام شما. استفاده از حدسیات میباشد! که با امتحان کردن رمز های معمولی و ترکیب نام و شماره گوشی شما مبادرت به هک کردن از این شیوه بسیار معمولی خواهند کرد. که بخش اعظمی از هکر ها با این شیوه حساب های متعددی را هک کرده اند. و اما! مطمئن هستیم که از هک کردن شما که در حال مطالعه این مقاله می باشید ناکام خواهند ماند.


چطور می بایست یک رمز قدرتمند اینستاگرام انتخاب کنیم؟


strong password 768x309 - چگونگی انتخاب رمز عبور قدرتمند اینستاگرام | کاهش احتمال هک شدن تا 50 درصد


همان گونه که در توضیحات اشاره کرده ایم، در مرحله اولیه از انتخاب رمز عبور هایی که شخصیت و یا این که داده ها شخصی شما در آن خلاصه می شود اکیداً خودداری فرمائید. همانگونه که مطلع می‌باشید حتی فاصله و یا این که SPACE در اینستاگرام یک کاراکتر در رمز عبور به حساب می‌آید.


انتخاب رمز عبور فراموش شدنی بهتر از رمز عبور به یادماندنی میباشد


هیچ وقت به فکر انتخاب رمز عبوری نباشید که آن را به یاد داشته باشید! رمز عبور های دشوار و سخت در یاد شما نخواهد ماند. و شما مجبور می‌باشید رمز عبور آسانی را انتخاب نمایید تا آن را به یاد داشته باشید. در نهایت اگر رمز عبور خود را فراموش فرمایید. دسترسی شما به صفحتان قطع خواهد شد! که بهتر از ایجاد دسترسی برای هکر ها میباشد. همچنین در صورت فراموشی رمز عبور خود، به راحتی می توانید حساب اینستاگرام خود را بازیابی فرمائید.


طول رمز عبور شما بیش تر از 13 کاراکتر باشد


بسیاری از وبسایت ها طول کاراکتر را بیش تر از 8 پیشنهاد داده اند. این به‌این معناست که 8، 9 کاراکتر در انتخاب رمز عبور مناسب میباشد. به نظر ما انتخاب رمز عبوری که طول آن کمتر از 13 کاراکتر باشد حتی در‌صورتی‌که از حروف کوچک و یا این که بزرگتر هم استفاده شود. امن نخواهد بود. دلیل آن این میباشد که همه Password Maker ها و یا این که به عبارت دیگر اپلیکیشن هایی که سازنده پسوورد میباشند. طول پیشفرض آن‌ها بر روی 8 تنظیم شده‌است میباشد. دلیل آن این میباشد که اکثر شبکه‌های‌اجتماعی و یا این که وبسایت ها، البته به غیر از اینستاگرام طول مجاز انتخاب رمز عبور حساب ها بر روی 8 تهیه و تنظیم شده‌است. به جهت رایج شدن این اندازه و یا این که طول در رمز عبور پیشنهاد نخواهد شد که استفاده کننده از رمز عبوری استفاده کند که 8 کاراکتر را در بر می گیرد.


استفاده از حروف بزرگ و کوچک


نسبتاً از سال 2014 در همه شبکه‌های‌اجتماعی از جمله یاهو امکان حساسیت بر روی حروف بزرگ و کوچک در رمز عبور فعال شد که باعث رشد عظیمی در سطح امنیتی حساب ها و تمامی پلت فرم ها شد. به فرض مثال sPy24 و SPY24 دو رمز عبور متفاوت از هم می‌باشد. پس نتیجه گرفته میگردد. جهت افزایش امنیت رمز عبور از حروف بزرگ و کوچک استفاده فرمائید.


استفاده از کاراکتر هایی مانند &*()-+\][$@%^:”<>


در کنار رعایت اصول و قانون ها دیگر حتما استفاده از علامت های روایت شده باعث پیچیدگی راز عبور شما خواهد شد و اصطلاحا علامت های مذکور باعث پیشرفت سطح امنیتی رمز عبور شما می‌شود.


بی تردید تمامی مورد ها هایی که باعث افزایش سطح امنیتی پسوورد قدرتمند اینستا می گردد ذکر شده میباشد. البته در‌این فی مابین، وبسایت هایی که می توانند در انتخاب یک رمز عبور قدرتمند به شما کمک نمایند را فراموش نکنید! وبسایت های مختلفی در سوی انتخاب یک رمز عبور قدرتمند موجود است. که لیست شایسته ترین سایت ها برای انجام اینکار عبارتند از:


www.passwordsgenerator.net


www.lastpass.com/password-generator


همینطور در‌این میان وبسایت www.passwordmeter.com در سوی امتجان قدرت رمز عبور شما بسیار مطلوب میباشد. به راحتی می‌توانید رمز عبور های انتخابی خود را از نظر فاکتور های یک رمز عبور قوی بررسی فرمائید.

افزایش و تضمین امنیت صفحه اینستاگرام

با تهیه و تنظیم اشتراک ویژه تضمین امنیت حساب اینستاگرام، گامی مثبت را در پیشبرد مسیر پیشرفت برداشته اید.کارشناسان فنی و همینطور هک و امنیت SPY24، با قوی ترین متد ها. از حریم خصوصی و اطلاعات کاربری شما در اینستاگرام محافظت خواهند کرد. در مجموع حفظ حریم خصوصی در اینستاگرام به شاخه های مختلفی نوع بندی خواهد شد. که یک کدام از مهمترین دسته بندی ها در راستای تضمین امنیت اینستاگرام “حفظ حریم خصوصی شخصی” می‌باشد.


به گفته بسیاری از اشخاص، امنیت در اینستاگرام صرفا استفاده از امکان های اولیه مو جود در‌این اپلیکیشن است و اشخاص با فعال نمودن تایید اعتبار دو مرحله ای یا این که به عبارت دیگر “Two Step Athuentication” و در کنار (استفاده از رمز عبور های سخت و دشوار، لینک و پیوند کردن حساب به شبکه‌های‌اجتماعی، کامل شدن پروفایل کاربری حساب، امنیت پست الکرونیکی) و دیگر از امکانات موجود در اپلیکیشن می‌باشد. ولی لازم به ذکر میباشد که 90% افرادی که تحت عنوان هکر در اینستاگرام فعالیت کرده و دارنده یک صفحه میباشند. با دریافت مبلغ بسیار زیادی مبادرت به انجام این مراحل و یا این که نیمی از این امکانات خواهند کرد. SPY24 تحت عنوان یک تیم قانونی و دارنده مجوز به آدرس : spy24.ir، موظف میباشد تا همه مراحل مذکور را در سمت افزایش سطح امنیت حساب یا این که صفحه، برای یوزرها شفاف سازی کند.


با استفاده از امکان های موجود در اپلیکیشن اینستاگرام چقدر ایمن میشویم؟


از دیدگاه تخصصی SPY24، انجام همه مراحل و استفاده از تجهیزات مو جود در جهت تضمین امنیت در اینستاگرام. تنها 40 درصد خیالتان را از بابت عدم هک شدن راحت می کند. و همچنان احتمال هک شدن و یا این که نفوذ به حساب شما تا 60درصد موجود است. شاید برایتان سوال باشد که‌این 6% دقیقا چیست؟ و آیا به هیچ وجه به جزء استفاده از امکانات مذکور از طریق های دیگر قابلیت و امکان هک کردن و یا این که نفوذ موجود است؟ پاسخ به‌این سوال “آری” میباشد. با پرورش روزانه فناوری، همانگونه که سطح امنیتی در تمامی پلت فرم ها با ارائه ورژن های تازه برطرف گردیده و امنیت هر روزه افزایش پیدا خواهد کرد. هکر ها یا این که به عبارت دیگر رخنه گر ها دست به فعالیت می شوند. و همان گونه که شاهد ارتقاء علمی سطح امنیت می‌باشیم. نفوذ و هک پیشرفت بخش اعظمی خواهد داشت. همانگونه که با خبر میباشید همه اپلیکیشن ها از جمله اینستاگرام. بروزرسانی بی پایانی دارا‌هستند. و به هیچ عنوان نمیتوانند یک ورژن انتشاری را آخرین ورژن و بدون هیچ تغییری اعلام کنند. همان طور که ممکن میباشد در بروزرسانی های اپلیکیشن اینستاگرام، اضافه نمودن تجهیزات، ویرایش امکانات و باگ های ظاهری بررسی شود. بسیاری از باگ های امنیتی در اپلیکیشن بررسی و در نهایت رفع خواهند شد.


آموزش انتخاب پسورد (رمز) قوی برای اکانت اینستاگرام


در نتیجه این چرخه بی پایان نخواهد بود. و ما به شما کمک خوا‌هیم کرد. امنیت اینستاگرامتان را نسبت به افزایش علم نفوذ بروزرسانی کنید.


می توانم لیستی از کارهایی که انجام می‌شود داشته باشیم؟


همه موارد و امکان ها در هر پلن متفاوت بوده و می توانید آن را در توضیحات هر پلن در انتها صفحه مشاهده نمائید.


امنیت پیج شما به چه دلیل دارای اهمیت خواهد بود؟


همان گونه که مطلع می‌باشید، امنیت و حفظ حریم خصوصی در شبکه‌های‌اجتماعی بسیار اهمیت دارااست. یکی این شبکه‌های‌اجتماعی محبوب، اینستاگرام می‌باشد و امن بودن صفحه یا این که پیج شما از اهمیت بالایی برخوردار‌است. به هر میزانی که داده ها شخصی صفحه شما اهمیت داشته باشد، نیازمند مراقب بیشتری خواهد بود. پس در نتیجه میتوانید با تضمین امنیت صفحه اینستاگرامی خود، به اشخاص سود جو و هکر ها اجازه ورود به حریم خصوصی خودتان را ندهید.


در کمترین زمان ممکن اختلال بلاک اینستاگرام را حل فرمایید!

آموزش انتخاب پسورد (رمز) قوی برای اکانت اینستاگرام


امنیت اکانت اینستاگرام را چه‌طور تضمین خوا هیم کرد؟


بعداز سپردن صفحه خود به ما جهت تضمین امنیت و یا این که جلوگیری از هک اینستاگرام، کارشناسان حرفه ای ما در راستای امنیتی، شیوه هایی را برای بستن نقاط ضعف امنیتی پیج اینستاگرامی شما به کار می‌برند، که باعث افزایش سطح امنیتی تضمینی پیج شما خواهد شد.


تضمین امنیت برای کدام صفحات کاربرد خواهد داشت؟


همان گونه که در نکات پیشین ذکر شده میباشد، این حریم خصوصی عمومی میباشد و به سطح کاربری ربط پیدا نخواهد کرد. مابین پیج های فردی و تجاری در اینستاگرام تفاوتی دیده نمیشود. قطعا تمام صفحات مجازی، دارای حریم خصوصی و داده ها فردی میباشند، البته می شود به این نکته اشاره نمود که به علت اهمیت بیشتر صفحه ها تجاری مانند یک “برند” مدیران مستلزم هستند تا بیشتر به امنیت صفحه مذکور اهمیت دهند.


اشخاصی این کار را به طور رایگان و یا این که با هزینه های بسیار محدود انجام میدهند. تفاوت این پکیج با آنها چیست؟


این موضوع بسیار دارای اهمیت خواهد بود. اشخاص متعددی در اینستاگرام دراین مورد کار خواهند کرد و بدون داشتن علم تخصصی در‌این دانش در شبکه‌های‌اجتماعی فعالیت کرده و دارنده مجوز و یا این که اعتبار رسمی نمی باشند و فقط با یک صفحه و بیوگرافی معمول در اینستاگرام فعالیت کرده و حتی برخی از آن به طور کاملا رایگان فرایند افزایش امنیت حساب شما‌را می پذیرند. جهت تضمین امنیت و یا این که جلوگیری از هرگونه نفوذ در اینستاگرام الزامی میباشد تا رمز ورود پیج اینستاگرام خود را در اختیار فرد مقابل بگذارید، و طبق گزارش های دریافت گردیده توسط یوزرها، اعلام شده‌است که‌این اشخاص بعد از مدتی اقدام به تغییر تمامی داده ها صفحه کاربر خواهند کرد و بعداز مراجعه مجدد فرد صاحب صفحه، فرد به اصطلاح “هکر” مشکل اتفاق افتاده را قبول نمیکند.SPY24، با داشتن حداقل 8 سال تجربه فعالیت، و دارنده مجوز نماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و همینطور نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری داده ها و رسانه های دیجیتال مرزو بوم، به صورت تضمینی و با اطمینان کامل در سرویس شما یوزرها عزیز و محترم خواهد بود.


آیا بعداز ثبت سفارش و سپردن صفحه به SPY24، دیگر هک نمی گردید؟


همه شیوه های ما در سمت جلوگیری از هک اینستاگرام کاملا تخصصی بوده و این تعهد از طرف وبسایت ما به تمامی یوزرها و مشتریان عزیز داده میشود که هیچگونه مشکلات امنیتی بعد از تضمین امنیت پیج شما بوسیله ما، برایتان پیش نخواهد آمد. البته، بایستی قوانین ذکر شده از طرف ما برای تضمین امنیت صفحه اینستاگرامی را حتما رعایت فرمایید.


زمان انجام سفارش و تضمین امنیت پیج اینستاگرام شما؟


بعداز ثبت سفارش، ظرف مدت حداقل 6 ساعت تا حداکثر 24 ساعت صفحه شما به طور کامل امن خواهد شد و همینطور آموزش های تضمین امنیت شخصی ارسال خواهد شد.


بررسی و تضمین امنیت نرم افزار اینستاگرام

بررسی و تضمین امنیت ایمیل آدرس صفحه

بررسی و امنیت شماره تلفن ارائه شده صفحه

بررسی و تضمین امنیت دستگاه/موبایل کاربر

بررسی امنیت اینترنت مانند مودم/روتر/اپراتور

مانیتور و رصد کامل فعالیت کاربر به صورت روزانه

پنل کاربری اختصاصی کاربران در وب سایت

اطلاع رسانی پیامکی/ایمیلی بروزرسانی های اینستاگرام

اطلاع رسانی پیامکی/ایمیلی از باگ های آنالیز شده

آموزش حرفه ای در جهت تضمین امنیت فردی

دریافت بک آپ هفتگی از اطلاعات صفحه کاربران

رصد کردن هفتگی صفحه کاربران و بررسی حفره های امنیتی

رصد کردن تمامی مدیران صفحه اینستاگرام

تضمین امنیت تمامی دستگاه های مدیران صفحه به صورت حرفه ای