خرید ترون | فروش ترون | قیمت روز ترون در بازار آنلاین نوبیتکس

خرید و فروش ترون در نوبیتکس مراحل موردنیاز برای خرید و فروش رمز ارز ترون به شرح زیر هستند:

1- ایجاد حساب کاربری با اطلاعات معتبر

2- تکمیل فرآیند احراز هویت

3- اقدام به شارژ حساب به واحد ریال یا یکی از انواع ارز دیجیتال

4- ثبت سفارش خرید یا فروش و مبادله ارز ترون در بازار نوبیتکس

5- ثبت درخواست برای برداشت به‌صورت ریالی یا یک ارز دیجیتال


در فرآیند خرید و یا فروش ترون، باید به فاکتورهای مهمی توجه کنیم. حجم بازار، سیال بودن و شکاف قیمتی احتمالی از مهم ترین این پارامترها است. در صرافی آنلاین نوبیتکس امکان خرید و فروش جفت‌های رمزارزی در اختیار کاربران قرار گرفته است. به این ترتیب شما می‌توانید با روش های متنوعی اقدام به خرید و فروش ترون کنید.


خرید ترون

قدم بعدی پس از ایجاد حساب کاربری و تائید اطلاعات هویتی، افزایش موجودی اعتبار حساب کاربری است. برای شارژ حساب به‌منظور خرید ترون به دو طریق می‌توانید موجودی حساب را افزایش دهید:


واریز شتابی و اتصال به درگاه پرداخت امن که مشابه با دیگر انواع خرید‌های اینترنتی است.

واریز بانکی و شارژ حساب به‌صورت مستقیم و ارائه فیش واریزی به کارشناسان نوبیتکس برای افزایش اعتبار

پس ‌از این مرحله می‌توانید در معاملات خرید ترون مشارکت کرده و به ثبت سفارش بپردازید. در بازار آنلاین نوبیتکس سه سطح کاربری متفاوت را برای پاسخ به نیاز شما در نظر گرفته‌ایم که به شرح زیر هستند:

1- سطح 1 با سقف واریز ریالی تا 500 هزار تومان در روز، سقف برداشت ترون معادل با 100 میلیون تومان

2- سطح 2 که سقف برداشت رمز ارز و ریال درمجموع در 24 ساعت معادل 200 میلیون تومان است

3- سطح 3 با سقف برداشت رمز ارز ترون تا 1 میلیارد تومان و برداشت ریال تا 270 میلیون تومان در روز


به منظور سرمایه گذاری موفق در صرافی آنلاین نوبیتکس، همواره به چرخه های بازار توجه کنید. شناخت درست بازار و حرکت هوشمندانه می تواند تضمین کننده یک سرمایه گذاری موفق در رمز ارز ترون باشد.


فروش ترون

برای فروش ترون در صرافی آنلاین نوبیتکس، ابتدا با ورود به قسمت کیف پول‌های من گزینه واریز را کلیک کرده و سپس از طریق زدن دکمه "ایجاد آدرس واریز" ، آدرس کیف پول اختصاصی خود در نوبیتکس را دریافت کنید. برای شارژ حساب، ترون خودتان را به این آدرس منتقل کنید.


در مرحله بعد وارد بازار شده، مقدار ترون و قیمت مدنظر خود را برای فروش وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات جزئیاتی نظیر میزان کارمزد مبادله، مقدار خالص دریافتی و اطلاعاتی در زمینه قیمت ثبت‌شده شما در مقایسه باقیمت‌های موجود در بازار نمایش داده می‌شود.


به‌محض آنکه شخص دیگری سفارش خرید مطابق باقیمت اعلام‌شده از طرف شما را ثبت کند، فرآیند تراکنش و فروش ترون توسط نوبیتکس تکمیل می‌شود و مقادیر مبادله شده ترون به‌حساب افراد واریز می‌گردد.


فروش ترون در نوبیتکس دقیقاً مشابه با خرید ترون به دو شیوه سفارش سریع و محدود انجام می‌پذیرد. مهم‌ترین تفاوت این دو شیوه در این است که در سفارش سریع قطعاً مبادله خرید و فروش ترون انجام می‌شود اما در سفارش محدود تضمینی برای انجام مبادله وجود ندارد.


از چه کیفی برای نگهداری ترون استفاده کنیم؟

برای نگهداری از هر رمزارزی نیاز به کیف پول داریم. برای انتخاب یک کیف پول مناسب باید به اعتبار، تعداد کاربران و امنیت کیف پول اشاره کنیم. از مهم‌ترین کیف پول‌های موجود و معتبر برای نگهداری رمز ارز ترون می‌توانیم به کیف پول ترون لینک، اتمیک والت و تراست والت اشاره کنیم.


کیف پول TronLink

ترون لینک، کیف پول رسمی رمزارز ترون است. این کیف پول قابلیت نصب بر روی انواع سیستم‌عامل اندروید و آی او اس را دارد. از طرف دیگر می‌توان افزونه این کیف پول را بر روی مرورگر کروم نیز نصب کرد.


Atomic Wallet ، یکی از بهترین کیف پول‌های موجود

یکی دیگر از کیف پول‌های موجود در بازار، اتمیک والت است. این کیف پول از اکثر رمزارزهای مهم دنیا مانند ترون، بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند. این کیف پول یکی از امن‌ترین کیف پول‌های موجود در بازار است.


Trust Wallet ، معتبرترین کیف پول دنیا

تراست والت نیز از رمزارز ترون پشتیبانی می‌کند. این کیف پول محصول صرافی معتبر بایننس است.اعتبار بالای بایننس و امنیت بالا از مهم‌ترین ویژگی‌های کیف پول تراست والت است.

سوالات متداول

ترون چه مزیتی نسبت به سایر رمز ارزها دارد؟

ترون یک پژوه بلند پروازانه برای ارائه اینترنت کاملاً غیرمتمرکز است. نام اصلی رمز ارز این بلاک چین TRX است که در بین کاربران به ترون شناخته می‌شود. ترون به نسبت سایر ارزهای دیجیتالی سرعت بیشتری در تراکنش‌ها دارد. همچنین کارمزد تراکنش‌های ترون به نسبت بیت کوین و اتریوم بسیار پایین‌تر است.

از کجا ترون بخریم؟

بازار آنلاین نوبیتکس امکان خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی ازجمله رمز ارز ترون را فراهم کرده است. اطلاعات بیشتر را می‌توانید در صفحه ارز دیجیتال ترون به دست آورید.

بهترین کیف پول برای نگهداری ترون کدام است؟

از بهترین کیف پول‌های ترون می‌توان به Atomic Wallet، TronLink و Trust Wallet اشاره کرد.