معرفی 10 نرم افزار جاسوسی اندروید و گوشی در سال ۲۰۲2

با پیشرفت علم و تکنولوژی نرم افزار های خاصی برنامه نویسی شده اند که اگر در راستای رسیدن به هدف درستی مورد استفاده قرار بگیرند، می توانند مثمر ثمر و مفید واقع شوند. در حالی که استفاده ی نادرست از این برنامه ها ممکن است مشکلاتی را برای ما به وجود بیاورند. نرم افزاری که از آن یاد کردیم، نرم افزار کنترل و نظارت مخفیانه و نامحسوس می باشد، که البته همانطور که همه ی شما عزیزان آگاه هستید  می دانید، وارد شدن به حریم شخصی دیگران نوعی بی حرمتی به حساب می آید و نه از لحاظ قانونی و نه از لحاظ اخلاقی کار درستی نمی باشد. ولی اگر در جهت کاهش نگرانی والدین در خصوص فعالیت فرزندانشان در فضای مجازی و غیر مجازی مورد استفاده قرار گیرد و هدف استفاده ازآن بالا بردن امنیت فرزندان در این فضا ها باشد، می تواند نقش مهم و مفیدی را ارائه کند. نرم افزار جاسوسی اندروید


چگونه اکانت اینستاگرام هک کنیم ؟

معرفی 10 نرم افزار جاسوسی اندروید و گوشی در سال ۲۰۲2


نرم افزار جاسوسی اندروید ispyoo

معرفی اپلیکیشن کنترل و نظارت اسپای ویدیو ریکوردر


نرم افزار اسپای ویدیو ریکوردر به گونه ای طراحی و برنامه نویسی شده است که می توان بدون اینکه شخصی متوجه حضور شما شود از طریق گوشی موبایل فیلم برداری کنید. 


با نصب این برنامه می توانید در زمانی که از برنامه ی دیگری استفاده می کنید، یا گوشی خود را قفل کرده اید بدون اینکه کسی بفهمد، می توانید از محیط اطراف (با امکان استفاده از هر دو دوربین گوشی موبایل) فیلم برداری کنید. 


دانلود رایگان ردیابی افراد روی نقشه به طور دقیق با تلفن همراه


معرفی نرم افزار Secret Agent


این نرم افزار عملکرد پیچیده تری دارد و در واقع می توان گفت یک جعبه ی جاسوسی تمام عیار می باشد که در حین انجام عملیات مخفیانه در شرایط خاص و منحصر به فرد از آن استفاده می شود. با استفاده از این برنامه می توانید تمام صدا ها و تصاویر اطراف را به صورت کاملا را یگان ضبط و ثبت کنید. 


نرم افزار جاسوسی اندروید رایگان

معرفی نرم افزار IT System Daddy s Eye


این نرم افزار(IT System Daddy s Eye) بیشتر برای نظارت، کنترل و رد یابی تمامی تماس ها، مکالمات و حتی پیام های تصویری و نوشتاری و کنترل و ضبط دیگر اطلاعات خصوصی و محرمانه  در گوشی موبایل مورد استفاده قرار می گیرد. اگر مایل به قفل و یا خاموش کردن گوشی مورد نظر هستید با استفاده از پیامی که به گوشی و یا ایمیل شخصی شما ارسال می شود، می توانید این کار را انجام دهید. این برنامه به راحتی، در کمترین زمان و به سرعت و به صورت اتوماتیک نصب و را ه اندازی می شود. هم چنین می توانید برای مخفی نگه داشتم آن گزینه ی Hide Task List را از منوی task , manager انتخاب نموده و بر روی آن کلیک کنید. 


نرم افزار جاسوسی اندروید

معرفی برنامه ی Ino spy


برنامه ی Ino spy یکی از قدرتمند ترین برنامه های جاسوسی در سراسر جهان می باشد. با نصب این برنامه بر روی هر مموری که در دسترس دارید قادر خواهید بود تمامی اطلاعات شخصی و محرمانه  را به سرعت و بسیار راحت کنترل و ردیابی کنید. این برنامه علاوه بر کنترل تمامی تماس ها، مکالمات و پیام ها ( با ثبت تاریخ و زمان مشخص و دقیق) می تواند تمامی عکس ها و فیلم و تمامی فایل های شخصی و محرمانه ی موجود در تلفن همراه را بازبینی و کنترل نماید هم چنین با استفاده از این برنامه ی پیشرفته می توانید موقعیت جغرافیایی، زمانی و مکانی را به صورت دقیق و لحظه به لحظه ردیابی کنید. البته باید به این نکته اشاره کرد که برای استفاده از این برنامه هر چهل و هشت ساعت یک بار باید مبلغی را پرداخت نمایید. 


نرم افزار جاسوسی تلگرام

معرفی برنامه ی iSpyoo


این برنامه یکی از پیشرفته ترین و حرفه ای ترین برنامه هایی است که می تواند تمامی اطلاعات موجود در گوشی را علاوه برردیابی  تماس و پیام های نوشتاری و تصویری، به برنامه ها و اپلیکیشن های نصب شده بر روی تلفن همراه نظارت و کنترل کامل داشته باشد . این برنامه تمامی پیام های شما رادر فضای مجازی و غیر مجازی و در برنامه های پیام رسان اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، ایمو، واتس اپ، توییتر، یوتیوپ، منسنجر و غیره را می تواند تحت نظر داشته باشد. 


نرم افزار جاسوسی کامپیوتر

معرفی برنامه ی Children Tracker


این برنامه منحصرا برای والدینی طراحی شده است که در خصوص فعالیت های فرزندانشان درفضای مجازی و غیر مجازی بسیار حساس و نگران می باشند. با نصب این برنامه می توان به تمامی اطلاعات موجود در گوشی، تماس ها، مکالمات، تمامی اطلاعات شخصی، لیست تماس ها و پیامک ها، برنامه های نصب شده ، لیست مخاطبین و غیره دسترسی داشت. 


نرم افزار جاسوسی آیفون

معرفی برنامه ی Hello Spy


با استفاده از این برنامه تمامی اطلاعات و داده های گوشی موبایل، لیست تماس ها با تاریخ و ساعت مشخص، لیست پیام ها، لیست مخاطبین، لیست تمامی مرورگر ها، تمای پیام های موجود در شبکه های اجتماعی، واتس اپ، تلگرام، اینستاگرام، ایمو، فیس بوک، توییتر و غیره در دسترس شما قرار خواهد گرفت.


نرم افزار جاسوسی از کامپیوتر

معرفی نرم افزار جاسوسی اندروید SMS Tracker


معرفی 9 نرم افزار جاسوسی اندروید و گوشیبا استفاده از این برنامه تمامی پیام ها ، SMS ها،  MMS ها و GPS گوشی مورد نظر در دسترس خواهد بود.


نرم افزار جاسوسی اینستا

معرفی نرم افزار Xspy

برنامه Xspy سامانه مراقبت از خانواده


سامانه مراقبت از خانواده : برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور


برخی از ویژگی های برنامه ردیابی Xspy

تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین

ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، واتس اپ

موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه

برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها


اموزش ساخت نرم افزار جاسوسی