هک پسورد اینستاگرام را به طور آنلاین هک کنیم ؟

چه‌گونه رمز عبور اینستاگرام را به طور آنلاین هک کنیم ؟ دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن میباشد شیوه هک کردن رمز عبور اینستاگرام به طور آنلاین را در نظر بگیرید. در شرایطی که از والدین میباشید ، منطقی میباشد که می‌خواهید رمزعبور اینستاگرام را به طور آنلاین هک کرده و بدانید که فرزندانتان چه فعالیتی در‌این شبکه اجتماعی دوستداشتنی دارا هستند. این روز ها اشکال گوناگون خطرات مجازی در اینترنت موجود هست و اینستاگرام که یکی محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی میباشد ، در مرکز آن قراردارد. با این اکنون ، به هر دلیلی که داشته باشید برای هک کردن حساب های اینستاگرامی نمی توانید بصورت ساده این کار را انجام دهید ، البته با این وجود اشخاص زیادی از یوزرها این شبکه مجازی ، به‌این اتفاق دچار گردیده اند و حساب خود را از دست داده اند. در‌این مقاله با شیوه سودجویی برخی اشخاص برای هک کردن رمز عبور اینستاگرام به طور آنلاین و شیوه هک کردن حساب اینستاگرام توسط هکرها به شما نمایش داده میشود. هک پسورد اینستاگرام ...


امنیت در شبکه | SPY24 هک و امنیت


در صورتی‌که میخواهید با شیوه هک کردن رمز عبور اینستاگرام توسط هکرها آشنا گردید و همینطور شیوه های سودجویانه برخی از اشخاص آشنا گردید و در پایان هم امنیت حساب اینستاگرام خود را بالا ببرید ، این مقاله را مطالعه فرمائید.


سودجویی اشخاص با وعده هک کردن رمز عبور اینستاگرام به صورت آنلاین


تعدادی وبسایت موجود هست که ادعا مینمایند میتوانند به شما در هک کردن رمز عبور اینستاگرام به طور آنلاین کمک نمایند. البته وقتی همه آن‌ها را مشاهده می‌نمایید ، متوجه می‌شوید که‌این امر نمی تواند مشروعیت داشته باشد. چون وقتی می‌خواهید کل مراحل را طی فرمائید متوجه می‌شوید که می‌خواهید چیزی را دانلود فرمائید و این سوال را مطرح میکنید که آیا این فقط فعالیت تبلیغاتی بوده میباشد ، یا این که در اصطلاح سرکار بوده اید. حتی برخی از اشخاص سود جو عنوان میکنند که با قیمت مناسبی اپلیکیشن هک کردن رمز عبور اینستاگرام یا این که ربات پسورد یاب اینستاگرام را دارا هستند و به‌این شکل از اشخاص ساده سو استفاده میکنند. اما تا حدود زیادی پلیس فتا این فعالیت های کلاه بردارانه را پیگیری کرده و صفحه ها آن‌ها‌را می بندد ، البته باز هم می‌باشند اشخاص و صفحاتی که در فضای مجازی ادعا می‌کنند ، می‌توانند اپلیکیشن هک اینستاگرام را در اختیار شما قرار دهند.


با این هم اکنون ، بعداز کمی تحقیق ما به وب سایتی رسیدیم که پاره ای جذاب می باشد و به گفته خود میتواند به شما در هک کردن رمز عبور اینستاگرام به طور آنلاین یاری دهد که اسم آن InstaHack میباشد . ولی این وبسایت بیش تر جنبه تحقیقاتی داراست و برای جذب کاربر و بالا بردن آمار خود ، این وبسایت دروغین را ساخت نموده است و نمی تواند حساب اینستاگرام فردی را هک نماید. ما این وبسایت را تحت عنوان مثال وبسایت های کلاه بردار و سرکاری ذکر کرده ایم و این سایت هیچ کاربردی در هک حساب های اینستاگرام ندارد.


هک پسورد اینستاگرام آنلاین

هک رمز عبور اینستاگرام

به instahack.me/online بروید .

بر روی دکمه “Start Hacking!” کلیک فرمائید.

هک کردن رمز عبور اینستاگرام به صورت آنلاین

در پاپ آپ که ظاهر می گردد ، اسم کاربری Instagram را که میخواهید در آن هک نمائید ، در‌این قسمت وارد فرمایید.

آن‌گاه بر روی دکمه Hack در پایین پاپ آپ کلیک نمایید. با انجام این کار ، در آغاز اسم حسابی که وارد شده میباشد تأیید میکند. سپس فرآیند واگذاری رمز عبور آغاز میشود.

هک کردن رمز عبور اینستاگرام به صورت آنلاین


5- این روند شامل چندین مرحله میباشد. این برنامه ابتدا رابطه مستقیمی با سرورهای اینستاگرام برقرار می نماید. در مرحله سپس ، رمزعبور اسم اکانت را از اینستاگرام پایگاه داده استخراج می‌کند ، آن را رمزگشایی مینماید ، همه ردپاها را حذف می نماید و بعد از آن رمزعبور را واکشی میکند. کل پیشرفت روی صفحه نمایش نمایش داده می شود.


ربات Hack اینستا به طور آنلاین

در آخر پروسه ، اینستا هک گزارش می‌دهد که اکانت هک شده‌است. برای خریداری نمودن رمز عبور ، روی دکمه “Continue” در پایین کادر پاپ آپ کلیک فرمائید.

در پی آن می‌توانید رمز شخص هدف را به سادگی دانلود فرمائید! شما با موفقیت گذرواژه اینستاگرام را هک نموده اید!

هک پسورد اینستاگرام  را به طور آنلاین هک کنیم ؟


تمام ادعاهای وب سایت بالا لاف میباشد ، و در تست هایی که ما انجام داده ایم ، نتیجه با خطا روبرو شده‌است ، پس سعی نکنید با استفاده از این شیوه ها و طریق های موجود دیگر در اینترنت ، وقت خود را تلف نمائید. هک کردن شبکه اجتماعی پهناور مثل اینستاگرام ، به‌این سادگی ها نمی‌باشد و این وبسایت ها تنها برای هدف ها تبلیغاتی و جاسوسی از شما این کارها را انجام می‌دهند.

هک رمز عبور اینستاگرام بوسیله گوشی


خوب بسیاری از اشخاصی که در‌این شبکه اجتماعی هک گردیده اند ، شیوه نفوذی را از نداشتن داده ها درست برای هکرها در موبایل خود باز کرده اند ، وقتی یک هکر بتواند با استفاده از یک اپلیکیشن جاسوسی ، به تلفن همراه شما وارد شود ، بی تردید میتواند به تمام اطلاعات شما دسترسی پیدا نماید و اکانت های اجتماعی شمارا هک نماید. هکرها یا این که حتی یک شخص آماتور و بدون علم Hacking با استفاده از یک برنامه جاسوسی ماهر برای اندروید و آیفون میتوانند ، حساب های اینستاگرام ، تلگرام یا این که واتساپ و یا این که پیامک های شما یا این که فایل های شخصی شمارا هک نمایند.


هک پسورد اینستاگرام با گوشی اندروی

خصوصیت های نرم افزارهای جاسوسی گوشی مانند SPY24 هک پسورد اینستاگرام


می‌تواند موقعیت مکانی دقیق جغرافیایی یک عکس در اینستاگرام را برای شما تعریف نماید.

حتی می‌تواند تلفن همراه شخص موردنظر را مانیتور فرمایید.

می‌توانید تمام پیام های ارسالی یا این که دریافت شده بین اکانت اینستاگرام تلفن مورد نظر و هر اکانت دیگر اینستاگرام را بخوانید.

این یک خصوصیت Keylogging میباشد که با استفاده از آن می‌تواند دسترسی کامل به هر دکمه فشرده شده روی تلفن مورد نظر را بدست آورد. با این کار میتوانید رمز عبوری را که فرد هدف برای ورود به اینستاگرام یا این که هر شبکه اجتماعی دیگر استفاده می نماید ، پیدا شود . بعداز رمز عبور ، همه چیز را در اختیار خواهد داشت.


پس برای ایمن ماندن از شر نرم افزارهای جاسوسی گوشی توصیه می‌کنیم از منابع ناشناس مثل تلگرام یا این که وبسایت های شخص ثالث به هیچ عنوان برنامه نصب نکنید و در‌حالتی که قصد نصب برنامه ای را دارید سعی فرمایید از فروشگاه گوگل پلی برای اندروید و یا این که اپ استوری ios برنامه و بازی خود را نصب نمایید ، همینطور به هیچ وجه برنامه هایی که عنوان می‌نمایند می‌توانند اکانت های اینستاگرام را هک نمایند را بر روی موبایل خود نصب نکنید ، چراکه این برنامه ها ، ممکن میباشد فولدر مخرب و کیلاگر باشند و داده ها شمارا برای یک شخص ارسال کنند.


همینطور از سپردن تلفن همراه خود به دست اشخاص غریبه یا این که حتی نزدیک ، پرهیز کنید ، چراکه ممکن میباشد آن‌ها برنامه های جاسوسی را مخفی از دید شما بر روی موبایل شما نصب کرده و تمام داده ها شما‌را ردیابی کنند.


پیشنهاد می شود : چگونه متوجه شویم تلفن همراه ما ردیابی میشود ؟ هک پسورد اینستاگرام


در شرایطی که اکانت اینستاگرامم هک شد چه کار کنم ؟ هک پسورد اینستاگرام


متاسفانه گزارش های مختلفی از هک شدن اشخاص در اینستاگرام می شنویم ، درصورتی که مراقب نباشید و راه را برای نفوذ هکرها با موبایل خود باز نمایید ، بی تردید به راحتی آب میل کردن هک خواهید شد. البته سیاست شبکه‌های‌اجتماعی مثل اینستاگرام طوری میباشد که راهکارهایی برای بازیابی اکانت هک گردیده و جلوگیری از هک شدن پیش پای شما می‌گذارند. ما در یک نوشته‌ی علمی دیگر به‌این زمینه اشاره کرده ایم که میتوانید در لینک و پیوند زیر آن را بخوانید.


پیشنهاد می شود : اکانت اینستاگرام هک شده ! بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام


به این ترتیب ما در‌این مقاله با شیوه های سرکاری و ولی شیوه های هک رمز عبور اینستاگرام آشنا شدیم ، آگاهی از این شیوه ها برای جلوگیری از هک شدن در‌این شبکه مجازی بسیار مهم هست و یک ضرورت برای هر شخصی هست که به امنیت دیجیتال خود اهمیت می‌دهد. همینطور بدنبال هک فرد نباشید ، چراکه شما نمی‌خواهید اعتماد کسی را بشکنید و حریم خصوصی آنها‌را نقض فرمائید ، این اتفاق بسیار غیر اخلاقی میباشد. در صورت استفاده از روشهای هک با ضوابط دولتی مختلفی در هر کشور روبرو خواهید شد ، و سعی نمائید از هرگونه عواقب قانونی جلوگیری نمایید.


امیدوارم این مقاله یاری دهد ایمن بمانید ، نظرات خود را در پایین برای ما ارسال فرمائید.