امنیت در شبکه - SPY24 هک و امنیت

امنیت در شبکه  اگه در خصوص امنیت خود در شبکه های جهانی نگران و حواس می باشید، در این مقاله با ما همراه باشید، چرا که بحث اصلی ما نیز در این مطلب حول این محور می چرخد.  هک و امنیت ...


نکاتی بسیار مهم درباره نرم افزار ردیابی کارمندان


آیا می دانید SPY24 چیست؟

SPY24 در حقیقت نوعی بسته ی آموزشی است که تمامی اقدامات لازم برای ایجاد امنیت و جلوگیری از هک را در شبکه، از سطح مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش می دهد. مباحث مبتدی شامل بخش های مقدمات و آشنایی ومعرفی هک و امنیت در شبکه، دوره ی لینوکس ( که شامل آموزش لینوکس LPIC1 و آموزش Kali linux)، آموزش تست نفوذ در شبکه، وب هکینگ، آموزش وایر شارک یا WCNA، آموزش چگونگی مقابله با هکینگ وایرلس، آموزش مفاهیم مختلف و پیچیده ی شبکه از صفر تا صد، آموزش اکسپلویت نویسی، آموزش هک با پایتون، چگونگی بالا بردن امنیت شبکه، چگونگی جلوگیری از هک سیستم عامل اندروید و ...... می باشد.


امنیت در شبکه های اجتماعی

امنیت در شبکه - SPY24 هک و امنیت


SPY24 نوعی بسته ی آموزشی صفر تا صدی این نکات و تکنیک ها در زمینه ی هک و نفوذ هکران و بالا بردن امنیت در شبکه می باشد. البته باید این نکته ی مهم و قابل توجه را نیز در خاطر داشت که تمامی این نکات و تکنیک ها و آموزش های کلیدی حاصل تلاش و زحمت تیم حرفه ای آکادمی لرن فایرز می باشد که این بسته ی آموزشی را به بهترین شکل ممکن تهیه نموده است. هم چنین در این بسته تمامی فیلم ها و کلیه ی کلیپ های آموزشی به صورت کاملا رایگان از سطح مبتدی تا حرفه ای در اختیار شما کاربران محترم و عزیز قرار گرفته است. 


آکادمی لرن فایز در واقع تمامی آموزش های خود را در این باکس به چندین قسمت تقسیم کرده است. هر قسمت شامل یک بسته ی آموزشی مختص یک قسمت خاص از صفر تا صد تمامی نکات ها و کلید واژه های خاص را به شما آموزش می دهد. ازجمله موضوعاتی که در هر کدام از این بخش ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت، عبارت اند از: تست نفوذ در شبکه، آموزش کامل لینوکس، امنیت در سایت های PHP، هک سیستم عامل اندروید، هک مودم وایرلس، نتورک پلاس، آموزش وایر شارک، کرک، کالی، اکسپلویت نویسی، آموزش بالا بردن سطح امنیت شبکه  و غیره. 


تمامی آموزش های این بسته به صورت یک لیست جداگانه که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد، دسته بندی شده است. 


چگونگی هک سایت های ورد پرسی و آموزش تست نفوذ در این سایت ها و بالا بردن سطح امنیت شبکه

آموزش صفر تا صدی دوره ی جدید و به روز لینوکس با در دست داشتن تمامی نکات و کلید واژه های مهم

چگونگی بالا بردن امینیت سایت های PHP

آموزش برپ سویت

جدید تریت و کار آمد ترین دوره ی آموزشی CEH

آموزش صفر تا صدی اکسپلویت نویسی

چگونگی یادگیری تست نفوذ در شبکه ی نت ورک

آموزش و یادگیری مقابله با نفوذ در شبکه ها و سیستم عامل های اندروید

دوره ی یادگیری کالی لینوکس

یادگیری هک مودم وایر لس و نحوه ی مقابله و جلوگیری از آن در برابر نفوذگران و هکران شبکه ای

یادگیری به روز ترین ورژن های تمامی مراحل لینوکس

دوره ی کامل آموزشی os Security جهت بالا بردن امنیت در شبکه 

امنیت در شبکه های بی سیم


هر کدام از بخش های بالا در این بسته های آموزشی به صورت مفصل و کامل همراه با فیلم های آموزشی مفصل، جامع و رایگان، جهت بالا بردن سطح کیفی این بسته ها برای آموزش و یادگیری شما عزیزان در نظر گرفته شده است. هم چنین ویدیو های آنلاین نیز برای شما عزیزان قرار داده شده است. برای بالا بردن و ارتقا یادگیری خود در این زمینه این ویدیو ها را نیز در کنار بسته های آموزشی دنبال کنید. این ویدیو ها شامل دوره های آموزشی وایرلس هکینگ، کالی لینوکس، هک سیتم عامل اندورید و مقابله با آن، ویدیو ی مرربوط به جرائم سایبری در شبکه، ویدیو های تست نفوذ حرفه ای شبکه، دوره یآموزشی هک با پایتون، اندروید کرک، آموزش بالا ترین ورژن نسخه ی ده CEH، دوره ی آموزشی امنیت PHP، تست نفوذ در شبکه و وب، ویدیو ی آموزشی برب سوییت، ویدیوی آموزشی وایر شارک، دوره ی آموزشی لینوکس اسنشیال به صورت کامل، مفصل و جامع، ویدیو و کلیپ آموزشی تست نفوذ ورد پرس از مبتدی تا حرفه ای و غیره می باشد. تمامی این کلیپ ها و ویدیو ها ی آموزشی را می توانید در لیست زیر به صورت آنلاین مشاهده کنید.


نحوه ی خرید بسته ی آموزشی SPY24 در زمینه ی هک و بالا بردن امنیت شبکه


از آنجا که این بسته( بسته ی آموزشی SPY24) انحصارا محصول آکادمی لرن فایرز می باشد از این رو شما عزیزان، اگر خواستار خرید این بسته هستید می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام به خرید این بسته ی آموزشی نمایید. 


برای هک وای فای چه روش هایی وجود دارد؟

آموزش صفر تا صد ( مبتدی تا حرفه ای) به صورت جامع، مفصل و کامل 

از دیگر ویژگی های خاص و محصر به فرد این بسته ی آموزشی، یادگیری تمامی مراحل به زبان فارسی می باشد. 

این بسته شامل 1175 ویدیوی رایگان آموزشی در جهت ارتقاء و بهبود سطح آموزشی و یادگیری شما دراین زمینه ( مقابله با هک و بالا بردن سطح امنیت شبکه) می باشد. 

این بسته ی آموزشی 176 ساعت آموزش و یادگیری جامع و کامل را برای شما در بر گرفته است. 

از خصوصیات بسیار خاص و ویژه ی این بسته ی آموزشی، آپدیت و به روزرسانی خودکار و اتوماتیک آن می باشد. شما هر آموزشی را در آخرین ورژن موجود در بازار یاد می گیرید. 

در صورتی که به تمامی ویدیو ها و نکات آموزشی موجود در این بسته ها گوش فرا دهید و تمامی نکات و کلید واز ها را یاد بگیرید می توانید بعد از این آموزش ها در این خصوص وارد بازار کار شده و از این طریق کسب درآمد کنید. 

تمامی تیتر ها و سر واژه ها در خصوص هر بخش آموزشی به صورت جامع و کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

این بسته های آموزشی با بالا ترین سطح کیفیت ارائه خواهند شد. 


برای هک وای فای چه روش هایی وجود دارد؟


دانلود بازی GTA V جی تی ای وی برای کامپیوتر زیرنویس فارسی