بک لینک PBN [پی بی ان] همه چیز درباره pbn

بک لینک pbn ( پی بی ان ) یکی از روش های لینک سازی چند مرحله ای است. خرید بک لینک pbn و خرید رپورتاژ PBN بهترین متد بک لینک چند مرحله ای است. لینک سازی pbn در سال 2021 بسیار نقش چشمگیری در رشد رتبه کلمات کلیدی دارد. در این مقاله به مواردی مثل pbn چیست ، رپورتاژ pbn و تفاوت PBN با PDN می پردازیم . با رنک مستر همراه این مقاله باشید.

2024 What is PBN backlink ? & buy PBN backlink (PBN link building

لینک سازی pbn


بک لینک pbn ( پی بی ان ) یا تشریح واضح تر ( Private Blog Network ) شبکه ای از سایت های مخفی است.

اولین شبکه pbn در سال 1999 به دست متخصصین سئو برای بهینه سازی کلمات کلیدی ساخته شد. از آن زمان تا به الان که حدود 24 سال گذشته، اما هنوز هم همین استراتژی Off Page SEO با اختلاف، عنوان بهترین و قویترین بک لینک های حال حاضر را دارد، در ادامه بیشتر درباره بک لینک PBN بدانیم! درباره تاریخچه pbn بیشتر بدانید.

اطلاعات بیشتر درباره بک لینک اینکه کلا بک لینک چیه ؟ میتوانید برای مطالعه کلیک کنید.

سایت های پی بی ان در حین سادگی بسیار قدرتمند و تاثیرگذار هستند. به طوری که با یک سایت خبرگزاری گاهی برابری می کنند.

بک لینک pbn یا پی بی ان چیست ؟

پی بی ان چیست ؟

لینک سازی pbn نیاز به تجربه شخصی یک سئو کار حرفه ای دارد. آموزش های کم و زیادی در وب فارسی و انگلیسی از ساخت شبکه pbn هست. اما اکثرا به صورت طوطی وار بوده و کپی از دیگری که اغلب یا به اشتباه یا سهوا آموزشی منتشر می کنند. که از پایه غلط است و شما را به مسیر اشتباه می برد.

اما بک لینک پی بی ان (pbn) چطور به سئوی سایت ما کمک می کند ؟

شاید سوال خیلی از دوستانی که به دنبال لینک سازی pbn هستند باشد. “بک لینک pbn” در روش های مختلف می تواند باعث رشد و درجا زدن کلمه کلیدی شما در رتبه های گوگل Google باشد.

کسانی که می خواهند لینک سازی pbn را تجربه کنند. توصیه سایت رنک مستر این است : یا سایتی داشته باشید به عنوان تست که بتوانید آزمون خطا کنید. یا زیر نظر یک سئو کار با تجربه از بک لینک pbn برای لینک سازی سایت اصلیتان استفاده کنید.

pbn چیست ؟ pbn مجموعه ای از سایت هایی هست که فقط برای بهینه سازی کلمات کلیدی و سئوی سایت استفاده می شود. که اصطلاحا نام آن را pbn گذاشته ایم.

خرید بک لینک pbn (خرید رپورتاژ pbn)

خرید بک لینک pbn یکی از خدمات ویژه سایت رنک مستر (RankMaster) است. با افتخار اعلام میکنیم که افتتاح کننده ی اولین و بزرگترین شبکه سایت های pbn در ایران هستیم که نظیر آنها وجود ندارد. بهترین منبع برای خرید بک لینک pbn با بالاترین کیفیت.

خرید رپورتاژ pbn : قیمت هر یک رپورتاژ و بک لینک pbn با هزینه 500,000 تومان در سایت رنک مستر ارائه می شود.

برای سفارش لینک سازی pbn با شماره 09120275001 در واتساپ یا با آیدی تلگرام : BehnamBabazadeh@ در تماس باشید.

بعد از خرید رپورتاژ pbn از سایت ما برای لینک سازی در سایت های pbn یک مشاوره رایگان دریافت می کنید.

خرید رپورتاژ pbn

خرید بک لینک pbn

بک لینک ها به صورت رپورتاژی می باشد. رپورتاژ pbn : یک مقاله منتشر شده از سایت های pbn را رپورتاژ pbn می گوییم.

در خرید بک لینک pbn رنک مستر به دو صورت ارائه خدمات دارد :

دریافت مقاله آماده شما همراه با لینک ها (بیشتر از 3 لینک مورد قبول نمی باشد.) و انتشار آنها در سایت های pbn

تولید محتوا و آماده کردن محتوا همراه لینک ها و کلمات کلیدی با استراتژی رنک مستر (که شامل هزینه می باشد)

بهترین و کم ریسک ترین بک لینک های عامل رشد و قدرتمند شدن کلمات و وبسایت شما بک لینک pbn می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید رپورتاژ pbn و لینک سازی چند مرحله ای در ادامه این مطلب با ما باشید.

لینک سازی چند مرحله ای یا بک لینک چند مرحله ای

لینک سازی چند مرحله ای یا بک لینک چند مرحله ای است که همچنان از بهترین روش های لینک سازی در Off Page Seo است. و بک لینک قوی محسوب می شود.

طی چند سال اخیر این نوع متد لینک سازی کمرنگ تر شد. و طبق سیاست های سئو کاران امروزی بک لینک چند مرحله ای یک متد سیاه به شمار آمد. در حالی که لینک سازی چند مرحله ای یکی از بهترین متد های همیشگی برای رشد کلمات کلیدی سخت بوده است.

لینک سازی چند مرحله ای

بک لینک چند مرحله ای در سایت های pbn

از جایی به بعد رقابت کلمات کلیدی چنان تنگا تنگ خواهد شد که برای حتی رشد یک رتبه در Google Serp شاید 30-50 یا بیشتر رپورتاژ pbn کار کنید.

همچنان این روش لینک سازی چند مرحله ای شمشیر دو لبه هست. اما یعنی چه ؟ در روش بک لینک چند مرحله ای یک سری اصول کلی باید رعایت شود.

سئوکارانی که تجربه کافی برای اجرایی کردن لینک سازی چند مرحله ای ندارند. حداقل روی کلمه کلیدی و سایت اصلی خود این روش را تست نکنند بهتر است.

به صورت کلی اجرا کردن پروژه بک لینک چند مرحله ای پیچیده و ترسناک نیست. اما بهتر است تجربه ای داشته باشید یا زیر نظر یک مشاور سئو این پروژه را اجرا کنید. با توجه به اینکه این پروژه کمی هزینه بردار است.

برای پروژه های این چنینی سایت رنک مستر پکیج های آماده برای شما عزیزان آماده کرده است. که میتوانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

نمونه سایت هایی که برای اجرای بک لینک pbn (رپورتاژ pbn)، از آن برای لینک سازی چند مرحله ای استفاده میکنیم در جدول زیر می بینید.

دامین آتوریتی MOZ سایت های PBN

52 23ncfst.ir

52 amiran-carpet.ir

50 armanenergytec.ir

51 blogenews.ir

54 blogkhoon.ir

52 bvfars.ir

52 charsounews.ir

53 chsnews.ir

54 dezfil.ir

54 dmwebmaster.ir

تمامی سایت های که برای ارائه بک لینک pbn وجود دارند همگی از آتوریتی بالایی برخوردار هستند. البته نظره شخصی من آتوریتی سایت moz به هیچ وجه به اندازه آتوریتی گوگل Google که ما آن را به وضوح نمیبینیم حائز اهمیت نیست.

اما چطور می توانیم تا حدی متوجه بشویم که گوگل ، آتوریتی ای برای سایت های pbn در نظر گرفته یا خیر !!!

مواردی که می تواند در اعتبار ، آتوریتی و تاثیر گذاری یک سایت pbn موثر باشد :

خزش و ایندکس سریع روبات های گوگل بعد از انتشار رپورتاژ pbn

مشاهده رپورتاژ آگهی در نتایج گوگل (Google Serp) مهم نیست در صفحه چند.

جا به جایی رتبه کلمه کلیدی هدف بعد از انتشار رپورتاژ ها (البته با استراتژی و اصولی)

مشاهده لینک سایت در قسمت Top linking sites سرچ کنسول گوگل

در مورد لینک سازی چند مرحله ای یا بک لینک چند مرحله همراه با سایت های pbn توضیحاتی دادیم. در ادامه از قیمت بک لینک و رپورتاژ pbn ( در اصل پکیج های آماده ) صحبت خواهیم کرد. با ما همراه این مقاله باشید

قیمت و خرید بک لینک pbn و پکیج های آماده

قیمت و خرید بک لینک pbn یا خرید رپورتاژ pbn همانطور که در بالا اشاره کردیم 600,000 تومان می باشد. اما در پکیج های آماده قیمت رپورتاژ های pbn همراه با تخفیف پله ای است.

برای خرید بک لینک pbn قیمت ها در جدول زیر با شرح درج شده است. که با تماس از طریق واتس اپ و تلگرام شماره 09120275001 می توانید تهیه کنید. قیمت ها ثابت نبوده و احتمال تغییر نیز وجود دارد.

1 رپورتاژ PBN 600,000 تومان

5 رپورتاژ PBN 2,500,000 تومان

15 رپورتاژ PBN 7,500,000 تومان

30 رپورتاژ PBN 14,000,000 تومان

60 رپورتاژ PBN 30,000,000 تومان

100 رپورتاژ PBN تخفیف ویژه 40,000,000 تومان

قیمت رپورتاژ pbn یا قیمت بک لینک pbn با محاسبه های جدول بالا کاملا منصفانه تعیین شده. و در قیاس با قیمت رپورتاژ های خبرگزاری ها بسیار مناسب بوده و در بسیاری از مواقع تاثیرگزاری چشمگیرتری دارند.

در خرید بک لینک pbn برای تست اینکه تاثیرگذار هستند یا خیر. به پیشنهاد رنک مستر 5 – 15 رپورتاژ حداقل رپورتاژ را تهیه فرمایید. تا از قدرت سایت ها و رپورتاژ آگهی pbn آگاه شوید.

بعد از خرید و استفاده رپورتاژ های pbn به ندرت پیش میاد به سمت رپورتاژ آگهی های خبرگزاری بروید. 😊 برای اطلاعات بیشتر درباره سایت های pbn یا pdn ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

منبع خرید بک لینک و رپورتاژ pbn : https://rankmaster.ir/seo-services/buy-backlinks/buy-pbn/