نکات مهم انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

اگر نگاهی به دور و برمون بکنیم تعجبی ندارد که همه دیجیتال مارکتینگ اکسپرت شده اند و آژانس های دیجیتال مارکتینگ بسیاری در هر هر محله ای ایجاد شده است. اما چگونه میان اینهمه شرکت بازاریابی آنلاین، بهترین انتخاب را داشته باشیم؟ باید به هنگام انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار خود نکاتی را در نظر بگیرید که در این جا به برخی از مهم ترین های آن می پردازیم:

نکات مهم برای انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ


1- بررسی نمونه کار ها، کیفیت و کمیت انجام پروژه ها

هنگام انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ، اولین کاری که باید برای تصمیم گیری مناسب انجام دهید، نگاه کردن به نمونه کارها است. شما می خواهید مطمئن شوید که آنها طیف گسترده ای از مشتریان دارند. دریابید که آژانس در چه صنایع و بازارهایی کار کرده است و همچنین چند سال است که از فعالیت آن می گذرد. یکی از راه‌های انجام این کار، مشاهده وب‌سایت یا صفحه لینکدین آژانس های مختلف است.

2- صحبت در مورد تجربیات با مشتریان

آژانس دیجیتال مارکتینگ فول سرویس


وقتی که با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به نتیجه رسیدید بهتر است قبل از امضا قرار داد با مشتریان آن ها صحبتی بکنید و تجربیات مثبت و منفی را بپرسید. توجه کنید هر دو را بپرسید چراکه اغلب مشتریان نکات منفی را می گویند.

3- سابقه کار

کنجکاو باشید و از روی سایت یا نظرات ببینید که آنها چه مدت به عنوان یک آژانس بوده اند، چند نفر در تیم آنها حضور دارند، در چه صنایعی بیشتر خدمات ارائه کردند و ...

4- خدمات اصلی متناسب با نیاز شما

در جلسات مشاوره اولیه حتما در مورد میزان تخصص افرادی که در هر زمینه حضور دارند اطلاع کسب کنید. تخصص صرفا دانش آکادمیک و دانشگاهی نیست و دوره ها، بوت کمپ ها و پروژه های انجام شده می تواند دانش فرد را تکمیل کند.

5- میزان شهرت در صنعت خود

اکثر مردم وقتی بخواهند آزادانه نظر خود را بیان کنند در سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی صحبت می کنند. اشتراک گذاشتن تجربیات مشتریان در شبکه های اجتماعی و انتقاداتی که می کنند معمولا صادقانه است. همچنین بهتر است به شرکت های اعتماد کنید که در صنعت خود جزو نام آشنایان باشند.

6- وبسایت و شبکه اجتماعی قوی

کاری که انجام می دهید نشان دهنده شخصیت شماست. وقتی شخصی از سایت شما بازدید می کند، نباید احساس بد کند که فوراً آن را ترک کند. در واقع، شما می خواهید آنها چشمان خود را ببندند و در مورد همه چیزهایی که می توانند از شما دریافت کنند، رویاپردازی کنند. اگر افرادی که نماینده دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما هستند به جزئیات پروژه های خود توجه نمی کنند، چرا برای انجام پروژه های خود به آنها اعتماد می کنید؟

7- ارتباطات درست

داشتن ارتباط خوب برای به دست آوردن بیشترین بهره از آژانس دیجیتال مارکتینگ ضروری است. با خطوط ارتباطی واضح، همیشه می دانید که در شرکت شما چه می گذرد. ببینید چند وقت یکبار آنها با هم ارتباط برقرار می کنند، کانال های مختلفی برای این کار وجود دارد یا خیر و چه زمانی با هم تماس می گیرند!