لیست هشدار بلاکچین ایران - پامپ و دامپ . ربات ترید . هوش مصنوعی

لیست هشدار بلاکچین ایران: پامپ و دامپ، ربات ترید، هوش مصنوعی

بازار رمز ارزها یا همان ارزهای دیجیتال در شرایطی به سرتیتر اخبار اقتصادی تبدیل شده است که با اوج گیری قیمت این نوع ارزها، سوالات زیادی در ذهن معامله گران سایر بازارها و مردم شکل گرفته است؛ رمز ارزها چیستند؟

· علت وجود رمز ارز ها چیست؟

· ارزهای دیجیتال چگونه به وجود می‌آیند؟

· انواع کریپتوکارنسی ها کدامند و نحوه سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال چگونه است؟

· چگونه با استفاده از آنها کلاهبرداری صورت می‌گیرد؟

· آیا می‌شود در هر توکن یا کوینی سرمایه گذاری انجام داد؟

· سود قطعی و سود ثابت در این پروژه ها از کجا به وجود می‌آیند؟

این روزها شاید با کلمات بسیار زیادی از قبیل سود ثابت ماهانه و یا ترید با هوش مصنوعی در بازار ارز دیجیتال مواجه هستیم. چرا که بهترین روش برای کلاهبرداری دادن وعده‌های واحی و به نوعی رویا فروشی است! رویا فروشان با استفاده از عدم آگاهی مردم نسبت به بازارهای رمز ارز توانسته‌اند به اهداف خود در راستای کلاهبرداری گامی بزرگ بردارند. همچنین عدم وجود قانون مشخصی در این حوزه کار را برای بسیاری از این قبیل به اصطلاح شرکت‌ها، سایت‌های سرمایه گذاری و افراد، آسان‌تر کرده است.

در این راستا گروهی از متخصصین فعال در حوزه بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال و برنامه نویسان متخصص حوزه ارز دیجیتال با کمک یکدیگر؛ اقدام به تاسیس لیستی به نام «لیست هشدار وب آموز» با مدیریت محمد جرجندی، کارشناس جرایم رایانه‌ای، برای کمک به تشکیل جامعه‌ای عاری از کلاهبردار کرده‌اند. شما در این لیست که به صورت کاملا رایگان در اختیار همگان قرار گرفته است می‌توانید تقریبا تمامی پروژه‌هایی که در حوزه ارزهای دیجیتال و سایت های سرمایه گذاری فعالیت کلاهبرداری می‌کنند را با مدارک، تبلیغات و مستندات تنها با چند کلیک ساده مشاهده کنید.

این لیست هشدار توسط چندین جوان ایرانی و با هدف مبارزه با کلاهبرداران این حوزه شروع شده است. شما پس از مطالعه و بررسی این لیست دیگر با کلماتی همچون پامپ و دامپ، ربات ترید، ترید با هوش مصنوعی، توکن های بدون پشتوانه و بسیاری از این کلاهبرداری‌ها غریبه نخواهید بود.

لیست هشدار بلاکچین ایران - پامپ و دامپ . ربات ترید . هوش مصنوعی


—------------ از اینجا به بعد رو متوجه نشدم چی میخاد بگه —------------

متاسفانه، کلاهبرداری باینری بسیار رایج است.

متقلب و سایت هایی که در ازای پول از آنها توصیفات غیر صادقانه می کنند.

· ربات های متقلب خودکار

· سایت ها و کانال های هشدار

· ارائه دهندگان بسته آموزشی گزینه های باینری بی فایده هستند

· و میگن کلاهبرداری به اشکال مختلف.

به همین دلیل است که ما معتقدیم ایجاد این لیست سیاه ضروری است. همچنین کجا می توان تجربیات بازندگان و شرح تقلب های شناخته شده و تکنیک های غیر صادقانه را در یک مکان توصیف کرد.

چرا کلاهبرداری باینری بسیار رایج است؟

هنگامی که نوع جدیدی از کسب و کار مالی یا شکل جدیدی از کسب درآمد برای اولین بار ظاهر می شود، طیف گسترده ای از شرکت ها مایل به مشارکت هستند. این مطمئناً در مورد گزینه های باینری صادق است. از این گذشته، فایل باینری روشی مقرون به صرفه و محبوب برای تجارت و کسب درآمد افراد است.

در روزهای اولیه، سیستم‌های مالی معروف و معتبر سعی در کنترل کارگزاران باینری در حال ظهور داشتند، اما کارگزاران متقلب در کشورها یا جزایر ناشناس تاسیس شدند و توسط قانون‌گذاران نامعتبر تایید شدند. واقعیت این است که کسب درآمد در این زمینه بسیار آسان است و هیچ عارضه ای در بورس و فارکس وجود ندارد. کارگزاران نیز از همین ویژگی برای جذب مخاطبان خود استفاده کردند.

همچنین افرادی بودند که ربات های معاملاتی خودکار را در گزینه های باینری با چند خط برنامه ساده منتشر کردند. 90 درصد هم گفتند که ربات آن رایگان است و فقط باید در بروکری که می گویند ثبت نام کرده و سرمایه گذاری کنید. و بنابراین مردم را به سمت متقلب سوق دادند.

همچنین کسانی بودند که شروع به ساخت کانال های سیگنال و فروش میلیون ها بسته با گزینه های باینری کردند. تبلیغات عجیب و غریب مانند میلیاردها دلار درآمد ماهانه گزینه های باینری، تبدیل 10 دلار به 1000 دلار در 30 دقیقه و

مردم عادی هیچ تجربه ای در تجارت آنلاین نداشتند و نمی دانستند که گزینه های باینری به اندازه سایر بازارهای مالی مانند فارکس و بازار سهام پیچیده است.

—------------ تا اینجا رو متوجه نشدم چی میخاست بگه —------------

لیست هشدار بلاکچین ایران

لیست هشدار بلاک چین ایران با درج چراغ قرمز سعی دارد در مورد پروژه های مشکوک به مردم هشدار دهد. لیست تعدادی از این سایت ها اعلام شده است.

آدرس لیست هشدار وب آموز

برای اطلاعات بیشتر وبسایت محققان مستقل جرایم رایانه ای ایران را ببینید و دنبال کنید.