خرید استلار | فروش استلار | قیمت استلار | لحظه ای و آنلاین در بازار نوبیتکس

استلار چیست؟ استلار (XLM) یک شبکه متن باز برای ذخیره و جابجایی پول و همچنین یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که باهدف تسهیل پرداخت‌های بین افراد در سراسر دنیا متولد شد. واحد پرداخت این شبکه لومن (lumen) است که با نشان اختصاری xlm نمایش داده می‌شود. از اصلی‌ترین مزایای این ارز دیجیتال می‌توان به کارمزد کم تراکنش‌ها در شبکه استلار (0.0001) و همچنین مدت‌زمان کم تراکنش (نهایتاً 6 ثانیه) اشاره کرد. Stellar بسیار سریع‌تر، ارزان‌تر نسبت به سیستم‌های معمولی مبتنی بر blockchain است.

خرید استلار | فروش استلار | قیمت استلار | لحظه ای و آنلاین در بازار نوبیتکس


لومن، که همان ارز شبکه استلار است، قابل‌استخراج نیست بلکه مقدار مشخصی از آن توسط شرکت ایجادشده است. یکی از بهترین دلایلی که استلار را به‌عنوان یک ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند این است که استلار یک شبکه کاربردی است که با گسترش شبکه قطعاً جایگاه بهتری بین دیگر ارزها پیدا خواهد کرد.


شبکه استلار مانند بیت کوین، غیرمتمرکز است و هیچ نهادی بر آن تأثیرگذار نیست. شرکت‌های بزرگ مانند IBM و Franklin Templeton و همچنین شرکت‌های کوچک و انواع استارتاپ‌ها، استلار را برای جابجایی پول و دسترسی به بازارهای جدید انتخاب کرده‌اند.


خرید و فروش استلار در بازار آنلاین نوبیتکس

نوبیتکس بستری کاملاً امن برای خرید و فروش استلار فراهم کرده تا این فرآیند بدون حضور هیچ واسطه‌ای انجام شود. امکان مشاهده انواع پیشنهادهای خرید و فروش استلار به ریال و تتر در دو بازار اصلی و حرفه‌ای فراهم شده است.


برای شروع خرید و فروش در این بازار آنلاین تنها کافی است یک حساب کاربری داشته باشید. تمام فرآیند خرید و فروش استلار به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شود. فروشندگان تنها باید پیشنهاد فروش خود را در بازار ارائه کنند و خریداران نیز پیشنهاد موردنظر را انتخاب کنند تا بقیه فرآیند تبدیل تراکنش و شارژ شدن حساب‌ها توسط نوبیتکس به بهترین شکل ممکن در امن‌ترین حالت انجام شود.


خرید استلار

برای خرید استلار در بازار آنلاین نوبیتکس، باید حساب کاربری ساخته‌شده را تائید هویت کنید و بعد از افزایش موجودی، اقدام به ثبت سفارش خرید کنید. افزایش موجودی کیف پول در بازار نوبیتکس به صورت واریز شتابی در درگاه امکان‌پذیر است که روشی کاملاً امن برای واریز است.


به دلیل متمرکز بودن شرکت، عواملی مانند وقایع و اتفاقات مربوط به شرکت می‌تواند تأثیر مستقیم روی قیمت ارز استلار و همچنین بازار خرید و فروش آن داشته باشد.


به همین دلیل از ریسک‌های سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال استلار می‌توان به همین مورداشاره کرد که درنهایت باعث نوسانات مختلف قیمت خواهد شد .بعد از خرید استلار برای نگهداری آن باید از کیف پول استفاده شود. از بهترین کیف پول‌های استلار که توسط وب‌سایت اصلی تائید شده‌اند می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:


کیف پول دسکتاپ استلار (کیف پول رسمی)

  • کیف پول چندمنظوره Stargazer
  • کیف پول موبایل Centaurus
  • لِجِر نانو (Ledger Nano)

لازم به ذکر است علاوه بر استلار در هنگام خرید تتر، بیت کوین یا سایر رمزارزها نیز می توانید از کیف پول های بالا استفاده کنید. به عبارت دیگر لازم نیست برای هر رمزارز کیف پول مجزایی تهیه کنید.


فروش استلار

برای فروش استلار در صرافی آنلاین نوبیتکس باید وارد بازار شوید که با توجه به نوع تبدیلی که در نظر دارید باید در بازار اصلی یا حرفه‌ای حضور پیدا کنید. بازار اصلی استلار برای تبدیل این ارز به ریال است و در بازار حرفه‌ای بستر تبدیل استلار به تتر فراهم شده است.


میزان استلار و قیمتی که مدنظر دارید را برای فروش ارائه کنید. بعد از تائید شدن درخواست فروش شما، پیشنهادتان برای دیگر کاربران قابل‌مشاهده خواهد بود. هر زمان از 24 ساعت، هر شخص می‌تواند برای خرید ارزهای شما اقدام کند و فرآیند تراکنش و فروش استلار به‌صورت کاملاً خودکار انجام خواهد شد.


با توجه به احتمال‌های زیاد برای افزایش قیمت استلار به دلایل مختلف مانند کاربردهای شبکه و گسترش آن، در بازه زمانی‌های مختلف، بازار فروش استلار رونق خوبی داشته است.


در همین لحظه نیز با مراجعه به هر دو بازار اصلی و حرفه‌ای نوبیتکس می‌توانید انواع پیشنهادات فروش را مشاهده کنید و با توجه به قیمت‌های ارائه‌شده، قیمت مدنظر را اعلام کنید.


استلار را در نوبیتکس با بهترین قیمت معامله کنید

نوبیتکس امکان خرید و فروش استلار را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت بازار برای کاربران فراهم کرده است. با ثبت نام در سایت و اپلیکیشن نوبیتکس علاوه بر معامله استلار امکان خرید و فروش بایننس کوین، بیت کوین، تتر، اتریوم و سایر رمزارزها را خواهید داشت. برای شروع فعالیت در بازار بزرگ نوبیتکس، همین حالا در سایت ما ثبت نام کنید.

سوالات متداول

از کجا می‌توانم استلار بخرم؟

صرافی‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای خرید استلار باشند اما قطعاً حضور در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده پیشنهادهای بیشتر، بهتر خواهد بود و چه‌بهتر که در معاملات استلار، هیچ واسطه‌ای حضور نداشته باشد که این امکان در سایت نوبیتکس برای کاربران فراهم شده است.

چطور می‌توانم استلار بخرم؟

به‌سادگی هر چه تمام در بازار آنلاین و بدون واسطه نوبیتکس ثبت‌نام کنید و با تائید هویت خود، از بین پیشنهادهای ارائه‌شده توسط فروشندگان، گزینه موردنظر را انتخاب کنید و خرید خود را انجام دهید.

آیا امکان تبدیل استلار به ریال وجود دارد؟

بله در سایت نوبیتکس قابلیت تبدیل استلار به ریال و همچنین امکان تبدیل استلار به تتر برای کاربران فراهم شده است. البته برای انجام معاملات و همچنین برداشت نیاز به تکمیل اطلاعات کاربری و تعیین سطح کاربری وجود دارد.

استلار چه مزیتی نسبت به بیت‌کوین دارد؟

شبکه بیت‌کوین فقط برای تجارت بیت‌کوین ساخته شده است اما استلار یک سیستم غیرمتمرکز است که برای تجارت هر نوع پول به روشی شفاف و کارآمد بسیار مناسب است.