برچسب اموال از کجا بگیریم؟

لیبل اموال یا asset label یکی از برچسب هایی است که معمولا از الزامات شرکت های تولیدی و خدماتی می باشد. از برچسب اموال برای ردیابی و رهگیری دارایی های یک شرکت استفاده می شود و انواع گوناگونی دارد. در ادامه این مقاله نگاهی دقیق تر به این لیبل امنیتی می کنیم و انواع، ویژگی های آن و نحوه سفارش لیبل اموال بصورت غیر حضوری را بررسی می کنیم.

لیبل اموال چیست؟

برچسب اموال چیست

برچسب اموال راهی اقتصادی است که با یک لیبل کوچک می توان از ایجاد خسارت، سرقت و جابجایی بی دلیل اموال شرکت جلوگیری نمود. برچسب اموال انواع مختلفی دارد که برخی دارای سلفون و روکش، برخی سیاه و سفید، برخی چهار رنگ با رزین و برخی نیز دارای بارکد هستند؛ پس به هنگام سفارش برچسب اموال می توان لیبل را بر اساس نیازی که داریم شخصی سازی کرد.

انواع برچسب اموال

برچسب اموال سیناپکینگ

بطور کلی برچسب اموالی که شرکت های معروف چاپی مانند سیناپکینگ انجام می دهند شامل دسته های زیر است:

1- PVC شبرنگ نقره ای.

2- PVC شبرنگ زرد

3- نوع چاپ مشکی

4- نوع چاپ چهار رنگ رزین

5- سایز استاندارد

6- سایز سفارشی + طرح سفارشی + درج بارکد و ...

برچسب اموال از کجا بگیریم؟

اغلب مجتمع های چاپی که کار لیبل زدن هم می کنند در زمینه برچسب اموال هم فعالیت دارند به همین منظور انتخاب بهترین از میان این تعداد کار ساده ای نیست. در پاسخ به سوال اینکه "برچسب اموال از کجا بگیریم" می توان به شرکت سیناپکینگ اشاره کرد که با سابقه بیش از 20 سال در زمینه چاپ انواع لیبل های امنیتی در ایران پیشرو است. هم اکنون نیز سفارش گذاری در این مجتمع از طریق وبسایت آنها به نشانی sinapacking.com بصورت آنلاین صورت می گیرد که بعد از تکمیل فرم کارشناسان امر با شما تماس خواهند گرفت.