قیمت ایاس | خرید eos | فروش ایاس | صرافی آنلاین نوبیتکس

ایاس چیست؟ ارز دیجیتال ایاس یا EOS نوعی از سیستم عامل های مبتنی بر بلاک چین برای توسعه نرم افزارهای غیر متمرکز ( DApps) است که به لحاظ عملکرد شباهت های بسیاری با ارز دیجیتال اتریوم دارد. ایاس (EOS) برای شبکه‌های عمومی یا خصوصی بلاک‌چین ساخته شده و با توجه به نیازهای تجاری متفاوت قابل تنظیم خواهد بود. همچنین پردازش معاملات و تراکنش‌ها با سرعت کاملا بالا در آن انجام می گیرد.

قیمت ایاس | خرید eos | فروش ایاس | صرافی آنلاین نوبیتکس


این سرعت‌بالا به دلیل سیستم ایاس است که با ایجاد ساختار هر بلوک در چرخه‌های پیاپی تأخیر را به حداقل‌ترین حالت ممکن می‌رساند. دو ویژگی مهم ایاس که در مدت‌زمان کم حضور آن، باعث جلب‌توجه بسیاری شد، ادعای انجام میلیون‌ها تراکنش در ثانیه و حذف کارمزدهای تراکنش است. در حقیقت باید چنین بیان کرد که اصلی‌ترین ایده تولید ایاس ایجاد یک پلتفرم نرم‌افزاری غیرمتمرکز با کاربرد ساده و مقیاس‌پذیری انبوه برای کاربران بوده است.


پروتکل در نظر گرفته‌شده برای ایاس دارای ویژگی‌هایی بسیار مشابه با رایانه‌های واقعی مانند CPU ، رم، GPU برای پردازش و دیسک برای ذخیره‌سازی اطلاعات است. همچنین دارای منابع محاسباتی است که قدرت پردازش را به‌صورت مساوی بین دارندگان توکن ها توزیع می‌کند.


قوانین خرید و فروش ایاس در بازار آنلاین نوبیتکس

در بازار حرفه‌ای نوبیتکس نیز امکان تبدیل تتر به ایاس و بلعکس وجود دارد. ویژگی‌های مثبت پلتفرم ایاس، مهم‌ترین دلیل تمایز آن با دیگر ارزهای دیجیتال و همچنین انتخاب آن توسط کاربران برای سرمایه‌گذاری است. انعطاف‌پذیری، قابلیت گسترش، پردازش‌های موازی و سیستم‌عامل غیرمتمرکز از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که شما را برای خرید این ارز مجاب می‌کند.


نوبیتکس دو بازار اصلی و حرفه‌ای را به‌عنوان بسترهایی امن برای خرید و فروش انواع ارز دیجیتال در نظر گرفته است که بهترین ویژگی این دو بازار عدم وجود واسطه و همچنین سرعت‌بالای آن است. در بازار اصلی نوبیتکس می‌توانید ایاس را به ریال تبدیل کنید و برعکس.


خرید ایاس

مهم‌ترین نکته برای خرید EOS توجه کردن به برنامه‌های غیرمتمرکز است. ازآنجایی‌که شبکه EOS به شکل اختصاصی با هدف ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز گسترش پیدا می‌کند و در دسترس توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد، این احتمال وجود دارد تا توسعه‌دهندگان بعدی EOS این توکن‌ها را در برنامه خود به کار نگیرند. به همین دلیل ممکن است حجم مبادلات این ارز در بازه زمانی‌های متفاوت کمتر شود.


خرید توکن‌های ایاس با ریال و تتر ممکن است. در بازار آنلاین نوبیتکس امکان خرید ایاس به هر دو روش ذکرشده وجود دارد.


برای خرید ایاس در بازار نوبیتکس باید حساب کاربری خود را بسازید و آن را شارژ کنید. برای واریز ریال و یا دارایی دیجیتال، هیچ‌گونه کارمزدی از شما دریافت نخواهد شد بلکه کارمزد در نظر گرفته‌شده برای مبادلات خرید ایاس، فروش ایاس، برداشت به‌صورت ریالی و یا به‌صورت ارز دیجیتال است.


پس از ساخت حساب کاربری، در هر دو بازار امکان مشاهده انواع پیشنهاد فروش ایاس وجود دارد که بعد از انتخاب پیشنهاد موردنظر، با توجه به حجم مبادله، میزان کارمزد خرید ایاس مشخص و از شما دریافت می‌شود.


فروش ایاس

برای فروش ایاس، نکته‌ای که بعد از ایجاد حساب و تائید هویت وجود دارد، ارتقا حساب کاربری به سطوح مختلف است. برای استفاده از انواع خدمات سایت نوبیتکس باید حساب کاربری خود را به سطوح بالاتر ارتقا دهید.


برای فروش ایاس در نوبیتکس مشابه با فرایند خرید، دو روش محدود و سریع در اختیار شما قرار می‌گیرد. در روش فروش ارز دیجیتال ایاس به‌صورت محدود، تعیین قیمت ایاس و پیشنهاد آن به عهده خودتان است. اما احتمال فروش آن کمتر از زمانی است که شما سفارش سریع را انتخاب می‌کنید. در فرآیند قیمت‌گذاری سریع، مبلغ فروش ارز دیجیتال ایاس با توجه به قیمت روز بازار انجام می‌شود.


میزان کارمزد فروش ایاس با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود و زمان ثبت سفارش فروش و خرید، کارمزد به‌صورت دقیق به شما نمایش داده خواهد شد. کارمزد معاملات در نوبیتکس از هر دو طرف معامله اخذ خواهد شد. محاسبه درصد کارمزد وابسته به حجم معاملات کاربر در طول 30 روز گذشته نیز است.


نوبیتکس، بهترین بستر خرید و فروش ایاس

در صرافی آنلاین نوبیتکس و با رعایت قوانین توضیح داده‌شده می‌توانید به‌سادگی هرچه‌تمام‌تر به خرید و فروش ایاس بپردازید. علاوه بر خرید و فروش ایاس می‌توانید از امکانات متنوع نوبیتکس مانند ماشین حساب ارز دیجیتال نیز برای تبدیل ارزها به یکدیگر استفاده کنید.


خدمات ما محدود به سایت نیست. در اپلیکیشن اندروید نوبیتکس می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز به خرید و فروش رمزارزها بپردازید. برای استفاده از خدمات ما همین حالا در نوبیتکس ثبت‌نام کنید.

سوالات متداول

مزیت ایاس نسبت به بیت کوین چیست؟

نهایت توان بیت‌کوین برای تائید تراکنش‌ها، تعداد 8 تراکنش بر ثانیه است و این آمار برای رمز ارز اتریوم 20 تراکنش است. درصورتی‌که ایاس این ادعا را دارد که با استفاده از مکانیسم توافق اثبات سهام قادر به تائید میلیون‌ها تراکنش در ثانیه است.

بهترین کیف پول برای نگهداری ایاس کدام است؟

کیف پول‌های Infinito، lumi wallet و کیف پول سخت‌افزاری لجر گزینه‌های مناسبی برای نگه‌داری این ارز دیجیتال محسوب می‌شوند.

در نوبیتکس امکان خرید ایاس بدون تائید هویت وجود دارد؟

خیر برای خرید انواع ارز دیجیتال در بازار آنلاین و معتبر نوبیتکس، باید حساب کاربری خود را تائید کنید.