روش های کنترل گوشی همسر

آیا تا به حال به این فکر افتاده‌اید که ممکن است همسرتان به شما خیانت کند یا اینکه به او شک کنید. شاید هم به این فکر افتاده باشید که گوشی همسر خود را هک کرده و فعالیت او را در فضای مجازی مشاهده کرده یا ارتباطات او را تحت نظر داشته باشید. راه‌های زیادی برای جاسوسی از تلفن همراه همسرتان وجود دارد، خواه صرفاً ردیابی مکان فعلی او باشد یا دسترسی به تمام اطلاعات موجود در گوشی همراه او. اکنون باید روشی را انتخاب کنید که برای شما راحت تر باشد. در ادامه به برخی از این روش‌ها اشاره خواهیم کرد.

از Apple iCloud استفاده کنید

چگونه می توانید بدون نصب نرم افزار بر روی گوشی مورد نظر از آیفون همسرتان جاسوسی کنید؟ اولین چیزی که به ذهن می‌رسد دسترسی به دستگاه آنها از طریق iCloud است. iCloud فضایی برای ذخیره‌سازی است که توسط اپل برای پشتیبان‌گیری از داده‌های کاربر مانند سابقه تماس، سابقه وب، پیام‌ها، فایل‌ها، رسانه‌ها و غیره ارائه شده است. آیا موفق شده‌اید به iCloud همسرتان دست پیدا کنید؟ اطلاعات کافی برای رفع سوء تفاهمات به دست خواهید آورد.

روش های کنترل گوشی همسر


از Google Timeline استفاده کنید

این سرویس بیشتر میتوان گفت یک ابزار ردیابی موقعیت مکانی است که می تواند به دانستن محل زندگی همسر شما نیز کمک کند. اگر همسرتان گفت که در دفتر است، می‌توانید از خدمات Google استفاده کنید تا مطمئن شوید که او حقیقت را می‌گوید.

از Find My Device استفاده کنید

اگر همسر شما از گوشی هوشمند اندرویدی استفاده می کند، می توانید از طریق یک ویژگی خاص به نام Find My Device، گوشی آن‌ها را تحت نظارت قرار دهید. این یک ویژگی مشترک است که در همه دستگاه ها به طور مشابه عمل می کند. با این حال، برای استفاده از هر یک از اینها برای ردیابی تلفن همسرتان، باید با استفاده از اطلاعات کاربری او وارد شوید. پس از دریافت اعتبار، می توانید به www.google.com/android/find مراجعه کرده، وارد سیستم شوید و دستگاه را ردیابی کنید.

از برنامه های جاسوسی استفاده کنید

اگر می‌خواهید کاری بیش از یادگیری نحوه جاسوسی از تلفن همراه همسرتان بدون دست زدن به آن انجام دهید، برنامه‌های جاسوسی مطمئن‌ترین و مؤثرترین راه هستند. آنها به شما اجازه می دهند تقریباً همه چیز را انجام دهید. همسرت جایی برای پنهان شدن نخواهد داشت. از ردیابی پیامک ساده، که تقریباً همه برنامه‌ها می‌توانند انجام دهند، تا نظارت پیچیده واقعی روی صفحه، هرگز لحظه‌ای از آنچه شریک زندگی‌تان انجام می‌دهد را از دست نخواهید داد.

برنامه SPY24

SPY24 یک سامانه مراقبت از فرزند و سالمند است که این روزها بسیار مورد استفاده والدین نگران یا افرادی که به همسر خود شک دارند، قرار میگیرد. این برنامه کنترل گوشی از راه دور با طیف گسترده ای از ویژگی های خود که هرگز کاربران را ناامید نمی کند، هر اطلاعاتی که می خواهید به دست آورید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

از ردیابی موقعیت جغرافیایی گرفته تا نظارت بر برنامه‌های چت و دریافت گزارش‌های جامع. شما می توانید اطلاعات را از تلفن همسرتان دریافت کنید و می توانید این کار را با شرایط خود انجام دهید. کنترل گوشی هرگز به این آسانی و انعطاف پذیر نبوده است. فقط با ثبت نام در وب سایت SPY24، می توانید شروع به کنترل گوشی فعالیت های همسر خود در تلفن هوشمند خود کنید. یکی دیگر از ویژگی های عالی که SPY24 ارائه می دهد مخفی بودن آن هنگام نصب است.