بدون نصب برنامه هک، گوشی افراد را ردیابی کنید

از راه‌های متفاوتی می‌توان گوشی همراه را ردیابی کرد. برخی بدون استفاده از برنامه‌های ردیابی این کار را انجام میدهند و برخی دیگر با نصب اینگونه برنامه‌ها، به انجام این کار می‌پردازند. دلایل متفاوتی برای ردیابی گوشی همراه وجود دارد. یکی از دلایل آن گم شدن یا دزدیده شدن موبایل است، یا برخی از والدین برای اینکه بتوانند کارهای فرزند خود را مدیریت کنند موقعیت مکانی او را ردیابی میکنند. از دلایل دیگر میتوان به افرادی اشاره کرد که به همسر خود شک دارند و برای از بین بردن سوء تفاهمات گوشی او را ردیابی میکنند. در ادامه می‌گوییم که چطور می‌شود بدون برنامه نیز، گوشی همراه فرد مورد نظرتان را ردیابی کنید.


ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار بر روی گوشی هدف:

ردیابی فعالیت های آنلاین خانواده و کارمندان امروزه بسیار مهم است. با افزایش نرخ کلاهبرداری، زورگویی سایبری، سوء استفاده از اطلاعات شخصی و محتواهای نامناسب برای جوانان و بزرگسالان، هیچ کس نمی خواهد عزیزان خود را در معرض خطر ببیند. در اینجا چند روش موثر برای ردیابی تلفن های همراه اندرویدی مورد نظر خود بدون کمک نرم افزار جاسوسی آورده شده است.

Google Maps:

اگر می‌خواهید موقعیت مکانی تلفن همراه را از راه دور و بدون برنامه ردیابی، ردیابی کنید، Google Maps گزینه خوبی برای کمک به شما است. تنها چیزی که نیاز دارید اعتبار login دستگاه مورد نظر خود است و بعد برای کشف مکان واقعی تلفن مورد نظر خود آماده خواهید بود.


فقط Google Maps google.com/maps/ را از هر مرورگری باز کنید.

وارد حساب مورد نظر خود شوید

از منوی سمت چپ بالای صفحه، روی “Timeline” کلیک کنید و کشف کنید که کاربر مورد نظر شما کجاست.

همچنین می توانید مکان های بازدید شده را از طریق منو > Your Places < Visited Places جستجو کنید.

اطمینان حاصل کنید که دستگاه مورد نظر شما دارای GPS و اتصال اینترنت فعال است تا بتوانید هر زمان که بخواهید به راحتی مکان او را ردیابی کنید.


Android Device Manager

برای ردیابی تلفن خود بدون کمک هیچ نرم افزار ردیابی تلفن همراه، هیچ گزینه ای بهتر از Android Device Manager وجود ندارد. هر گوشی اندرویدی دارای Android Device Manager است که به آن «Find My Device» نیز می‌گویند.


Android Device Manager برای انجام کارهایی مانند:


می تواند باعث شود تلفن همراه شما زنگ بخورد.

می توانید از راه دور گوشی را قفل کنید.

به شما امکان می دهد تا داده های تلفن همراه خود را بدون دسترسی فیزیکی به آن پاک کنید.

به یاد داشته باشید که برای استفاده از Android Device Manager به شناسه و رمز عبور گوگل نیاز دارید. همچنین، مطمئن شوید که دستگاه مورد نظر شما یک اتصال اینترنتی فعال دارد، در غیر این صورت، در ردیابی دستگاه خود با مشکل مواجه خواهید شد. در اینجا نحوه عملکرد مدیر دستگاه Android آمده است.

بدون نصب برنامه هک، گوشی افراد را ردیابی کنید


از هر مرورگری به google.com/android/devicemanager بروید.

وارد حساب مورد نظر خود شوید.

مدیر دستگاه Android یا Google Find My Device دستگاه‌های متصل شما را همراه با مکان‌های فعال به شما نشان می‌دهد.

Android Device Manager به طور پیش فرض روی هر گوشی اندرویدی نصب شده است. اگر اعتبار Google دستگاه Android مورد نظر خود را دارید، می توانید به راحتی دستگاه مورد نظر خود را در هر زمان و هر مکان ردیابی کنید.


برنامه SPY24

اگر میخواهید کل برنامه‌های گوشی مورد نظرتان را تحت کنترل داشته باشید به برنامه SPY24 نیاز دارید. SPY24 یک سامانه مراقبت از فرزند و سالمند است که با نصب آن روی گوشی مورد نظرتان میتوانید تمام فعالیت گوشی مورد نظرتان را علاوه بر ردیابی، تحت کنترل داشته باشید.