چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم

هک پیام های پاک شده در واتس اپ: نحوه بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ بدون برنامه در این مقاله آموزش داده شد. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نحوه بازیابی پیام های حذف شده واتس اپ (پیام های حذف شده واتس اپ هک شده)

نحوه بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ بدون برنامه:

آیا می توانیم پیام ها را از واتس اپ بازیابی کنیم؟ چگونه پیام های پاک شده در واتس اپ را بازیابی کنیم؟ در مورد هک یا حذف پیام های واتس اپ چطور؟ برای پاسخ به این سوالات باید به نکات زیادی توجه کرد. می‌توانید پیام‌های WhatsApp را با استفاده از نسخه پشتیبان خود بازیابی کنید، اما نسخه پشتیبان اخیر باید در دسترس باشد. با این حال، اگر نسخه پشتیبان در مقایسه با پیام های حذف شده قدیمی باشد، نمی توانید پیام های حذف شده را بازیابی کنید. البته، شما باید ویژگی پشتیبان گیری را از قبل تنظیم کنید. در ادامه این مقاله از FOX24 جزئیات هک پیام های پاک شده در واتس اپ را توضیح می دهیم، نحوه بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ بدون برنامه و عدم نمایش پیام های پاک شده از واتس اپ.

چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم


هک پیام های پاک شده در واتس اپ:

در ادامه مقاله نحوه بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ بدون برنامه می خواهیم نحوه هک پیام های پاک شده در واتس اپ را به شما آموزش دهیم: ممکن است با برنامه های شخص ثالثی مواجه شوید که ادعا می کنند نحوه حذف پیام ها را در واتس اپ می دانند. اما این به راحتی امکان پذیر نیست. پیام های واتس اپ رمزگذاری شده است، به این معنی که برنامه باید به کلید رمزگذاری شما دسترسی داشته باشد، که امکان پذیر نیست.

به نقل از ویکی پدیا:

چگونه پیام های پاک شده در واتس اپ را بدون برنامه بازیابی کنیم؟ این امر خطر آسیب دیدن اطلاعات شخصی شما را افزایش می دهد و توصیه می شود از چنین ابزارهایی برای هک پیام های پاک شده در واتس اپ استفاده نکنید. علاوه بر این، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه هر یک از این خدمات فرآیند مورد نظر شما را تکمیل کرده باشد وجود ندارد. به طور کلی، برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ نباید هیچ روش غیرمنطقی را امتحان کنید.

بازیابی پیام های آرشیو شده در واتس اپ (نحوه بازیابی پیام های حذف شده در واتس اپ):

برای گوشی های اپل:

چگونه پیام های پاک شده در واتس اپ را بدون برنامه بازیابی کنیم؟ اگر آیفون دارید و پیام‌هایتان بایگانی شده‌اند، نیازی به برنامه بازیابی پیام‌های واتس‌اپ ندارید و کافی است به بالای صفحه اصلی واتس‌اپ بروید و صفحه را از بالا به پایین بکشید و چت‌های آرشیو شده را انتخاب کنید. در پنجره بعدی، اگر مکالمه ای را بایگانی کرده باشید، می توانید آن را ببینید. اگر چت مورد نظر شما بایگانی شده است، انگشت خود را روی آن نگه دارید و به سمت چپ صفحه بکشید، سپس روی Unzip ضربه بزنید. شما به چت در صفحه اصلی باز می‌گردید. در ادامه مقاله هک پیام های پاک شده در واتس اپ با ما همراه باشید.

برای گوشی های اندروید:

در ادامه مطلب نحوه بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ بدون برنامه لازم به ذکر است که در اندروید برای هک پیام های پاک شده در واتس اپ باید به انتهای صفحه اصلی مراجعه کنید. حتی اگر چت را بایگانی کرده باشید، می توانید عبارت Archived را در پایین صفحه مشاهده کنید. این گزینه را انتخاب کنید. اکنون فقط باید از نوار بالا روی نماد Unarchive ضربه بزنید.

سیب:

در صفحه اصلی WhatsApp، به بالای صفحه بروید، صفحه را از بالا به پایین بکشید و چت های آرشیو شده را انتخاب کنید.

اگر چت مورد نظر شما بایگانی شده است، انگشت خود را روی آن نگه دارید و به سمت چپ صفحه بکشید، سپس روی Unzip ضربه بزنید.

اندروید:

به انتهای صفحه اصلی بروید

اگر چت را بایگانی کرده اید، می توانید عبارت Archived را در پایین صفحه مشاهده کنید

باید نماد unzip را از نوار بالا لمس کنید

نحوه بازیابی پیام های پاک شده واتساپ در اندروید:

در مقاله بعدی نحوه بازیابی پیام های حذف شده واتس اپ بدون برنامه می خواهیم نحوه بازیابی پیام های پاک شده واتس اپ را توضیح دهیم:

ابتدا اپلیکیشن واتس اپ را به طور کامل از گوشی خود حذف کنید.

واتس اپ را از فروشگاه های معتبر دانلود و دوباره نصب کنید.

برای ورود شماره خود را وارد کنید

این یک پیام پشتیبان بر اساس حافظه Google Drive به شما نشان می دهد که می توانید روی آن کلیک کنید تا پیام های خود را بازیابی کنید.

در این مرحله مراقب گزینه «Skip» باشید. اگر کلیک کنید، دیگر امکان بازگشت به عقب و استفاده از نسخه پشتیبان وجود ندارد.

برنامه پیام رسان واتس اپ چیست؟

در آموزش بعدی نحوه بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ بدون برنامه و هک پیام های پاک شده از واتس اپ اضافه می کنیم که: اگر پیام هایی را بایگانی نکرده اید و آنها را پاک نکرده اید، تنها راه بازیابی پیام ها در برنامه واتس اپ پیش روی شماست. از شما، با استفاده از آخرین نسخه پشتیبان WhatsApp در Google Drive. این روش تنها زمانی مفید است که قبلاً بایگانی پیام را در واتس اپ فعال کرده باشید یا پیام و چت را بین فواصل زمانی پشتیبان گیری حذف کرده باشید. علاوه بر این، از این روش‌ها برای بازیابی پیام‌ها در اکانت واتس‌اپ در گوشی جدید نیز استفاده می‌شود، فقط باید با همان حساب Google Drive که در گوشی قدیمی استفاده می‌کردید، وارد گوشی جدید شوید.

چگونه پیام های پاک شده در واتس اپ را در اندروید بازیابی کنیم؟

تا اینجا در این مقاله نحوه بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ بدون برنامه در مورد نحوه بازیابی پیام های ارسالی و دریافتی از طریق آرشیو صحبت کردیم اما چگونه پیام های حذف شده در واتس اپ را هک کنیم؟ برای بازیابی آرشیو پیام ها در واتس اپ به برنامه ای نیاز دارید تا بتوانید سایر پیام های حذف شده را مشاهده کنید. یکی از این برنامه ها برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ اپلیکیشن WAMR است.

نحوه بازیابی پیام های پاک شده واتساپ در اپلیکیشن WAMR به این صورت است که پس از نصب این برنامه پیام ها را از طریق نوتیفیکیشن ذخیره می کند. بنابراین اگر چت را روی حالت بی‌صدا قرار دهید، نمی‌توانید پیام‌هایی را که چت در آن‌ها حذف شده است بخوانید. حتی پیام هایی که قبل از نصب برنامه حذف شده اند را نمی توان از آن برنامه بازیابی کرد.

نحوه بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ بدون برنامه!

شاید سوالاتی مانند این که پیام ها در واتس اپ کجا ذخیره می شوند؟ یا چگونه پیام های پاک شده در واتس اپ را بدون برنامه بازیابی کنیم؟ و آیا امکان هک پیام های پاک شده واتساپ وجود دارد یا خیر؟ اتفاق افتاد در این مطلب از سایت اجتماعی ایرانیان درباره دلایل نمایش نشدن پیام حذف شده در واتس اپ و برنامه ریکاوری چت واتس اپ با شما صحبت کرده ایم که امیدواریم برای شما مفید باشد. می توانید در مورد مقالات هک واتس اپ از FOX24 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

https://spy24.ir/hack-whatsapp-spy24/