سوییت کوین چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال SWEAT

تفاوتی ندارد که یک تریدر حرفه‌ای هستید یا هولدر ارز دیجیتال؛ اگر می‌خواهید از دنیای ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنید، باید همیشه به‌روز باشید و جدیدترین پروژه‌ها را بشناسید. یکی از جدیدترین و جذاب‌ترین پروژه‌ها سوییت کوین (SWEAT) است. این ارز دیجیتال تلاش می‌کند تا سلامتی و ثروت را همزمان به شما هدیه دهد.

پروژه‌هایی که در ازای فعالیت‌های ورزشی و راه رفتن، توکن پاداش می‌دهند، جزو جدیدترین پروژه‌هایی هستند که در بازار راه‌اندازی شده. پروژه سوییت هم به همین شیوه فعالیت می‌کند. اگر شما هم به شناخت این ارز دیجیتال خاص علاقمند هستید، با ما همراه باشید.

سوییت کوین (SWEAT) چیست؟

سوئیت کوین (Sweatcoin) پروژه‌ای برای تناسب اندام و کسب درآمد است. کاربران به کمک نرم‌افزار Sweatcoin می‌توانند با پیاده‌روی کسب درآمد کنند. در این برنامه زمانی که کاربر راه می‌رود، شاخص‌های سلامتی و بدنی او تغییر می‌‌کند. پلتفرم سوییت کوین بر اساس این شاخص‌ها به کاربران پاداش می‌دهد.

اولگ فومنکو (Oleg Fomenko) و آنتون درلیاتکا (Anton Derlyatka)، در سال ۲۰۱۶، پروژه سوییت کوین را با هدف  سلامتی و کسب درآمد راه‌اندازی کردند. در این پلتفرم کاربران با راه رفتن توکن‌هایی به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. بعضی از صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بیتفینیکس این توکن را در لیست توکن‌های معاملاتی خود ارائه داده‌اند و کاربران با استفاده از آن‌ها می‌توانند توکن‌هایشان را با سایر دارایی‌های دیجیتال مبادله کنند.

توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال SWEAT راهکارهای مختلفی را برای دستیابی به هدف خود بررسی کردند. در نهایت آن‌ها اپلیکیشن Sweatcoin را طراحی کرده و سپس رمزارز SWEAT را بر پایه استانداردهای اتریوم توسعه دادند. برای طراحی این ارز دیجیتال از بلاک چین نیر (NEAR) استفاده شده است.

مسیر توسعه سوییت کوین

از همان ابتدا شور و هیجان زیادی برای استفاده از پروژه سوییت کوین به وجود آمد. اپلیکیشن این پروژه حدود ۶۳ میلیون کاربر دارد. کاربران تا به امروز بیش از ۲۰ تریلیون قدم ثبت کرده‌اند. از رکوردهای این برنامه می‌توان به آمار مشارکت خیره‌کننده در روز اول رونمایی اشاره کرد. تنها ۲۴ ساعت پس از معرفی اپلیکیشن Sweatcoin صد و پنجاه هزار کاربر این برنامه را نصب کردند. از  آدرس sweatco.in/#download می توانید آن را نصب کنید.

توسعه Sweatcoin

در حال حاضر بیش از ۲۵۰ هزار کاربر در اپلیکیشن فعالند و توکن SWEAT پاداش می‌گیرند. برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال، کاربران برای دریافت رمزارز سوییت نیازی به بلوکه کردن دارایی یا خرید ماینر ندارند. آن‌ها برای دریافت این توکن، فقط راه می‌روند.

اپلیکیشن Sweatcoin چگونه کار می‌ کند؟

برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن Sweatcoin ابتدا باید یک حساب کاربری در این اپلیکیشن ایجاد کنید. امکان ساخت حساب از طریق وب‌سایت این پروژه نیز وجود دارد. پس از ساخت حساب باید برنامه را به دستگاهی که بتواند شاخص‌های سلامتی شما را بسنجد، متصل کنید.

در حال حاضر این برنامه با تلفن‌های هوشمند اندرویدی، IOS، اپل واچ و … همخوانی دارد. با وجود این که سوییت کوین از شاخص‌های سلامتی برای تعیین پاداش استفاده می‌کند، اما در هنگام کار با برنامه این برنامه باید GPS دستگاه برای بررسی و کنترل فعالیت‌ها روشن باشد.

این برنامه دقت بسیار بالایی دارد. پس به فکر تقلب‌هایی مثل چرخاندن تلفن یا تکان دادن موبایل یا اسمارت واچ خود نباشید. اپلیکیشن Sweatcoin حتی تفاوت پیاده‌روی عادی و راه رفتن روی تردمیل را متوجه می‌شود!