نمایندگی لنوو

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو + هزینه تعویض لولای لپ تاپ لنوو چقدر است؟

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

خلاصه محتوا

اهمیت لولا در لپ تاپ های لنوو

دلایل خرابی لولای لپ تاپ لنوو

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

تعویض لولای لپ تاپ لنوو

گارانتی معتبر تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

هزینه تعمیر قاب لپ تاپ لنوو و تعویض آن چقدر است؟

سیاه شدن صفحه لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ لنوو

برای این که بتوانید تمامی مشکلات لولای لپ تاپ خود را برطرف نماید باید حتماً از قطعات مناسب برای تعمیر لولای لپ تاپ لنوو استفاده کنیم و در صورتی که نیاز باشد تا از یک لولا های جایگزین استفاده کنید از لولای های اصلی و اورجینال که مناسب با هر مدل هستند استفاده کنید و در بلند مدت دچار مشکلاتی در استفاده از لپ تاپ نشوید.

به گزارش نمایندگی لنوو با توجه به حساس بودن لولا در استفاده از لپ تاپ بهتر است حتما از افراد متخصص از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته برای تعمیر لولای لپ تاپ لنوو استفاده می‌کنند کمک بگیرید تا مشکلاتی در کوتاه مدت برای لپ تاپ شما و دیگر قسمت‌های آن بر اثر خرابی لولا به وجود نیاید.

اهمیت لولا در لپ تاپ های لنوو

همه ما به خوبی نقش لولا در لپ تاپ برای باز و بسته شدن آنها در محیط های مختلف را می دانیم و بسیاری از افراد ممکن است در طول روز چند ده بار لپ تاپ خود را باز و بسته کنند که این موضوع می تواند باعث صدمه دیدن لولا در بلندمدت و ایجاد مشکلاتی برای آن شود.

البته لپ تاپ های لنوو از نظر کیفی در سطح بسیار بالایی هستند و این موضوع در صورتی می تواند در مدت زمان کوتاه تری باعث ایجاد مشکلات برای لپ‌تاپ شود که خرابی لپ‌تاپ شما به دلایل مختلف دیگری نیز مانند ضربه خوردن و افتادن از ارتفاع باشد.

نقش لولا در باز و بسته کردن لپ تاپ نیست و در لپ تاپ های امروزی ارتباط مادربرد با نمایشگر از طریق همین لولا ها انجام می شود و قسمتهای مختلف دستگاه از طریق ارتباطات این لولا ها که از طریق فلت برقرار می‌شود، می تواند ارتباط نزدیکی با بخش‌های مختلف داشته باشند و اطلاعات را از بخش‌های داخلی لپ تاپ شما بگیرند.

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

دلایل خرابی لولای لپ تاپ لنوو

برای لولا و دیگر قسمت های سخت افزاری لپ تاپ های لنوو یک طول عمر مفید در نظر گرفته شده است که تعداد باز و بسته شدن آن در طول مدت زمان استفاده را نشان می دهد که برای هر مدل با توجه به ساختار ای که در آن به کار رفته است متفاوت می باشد اما برای جلوگیری از نیاز به تعمیر لولای لپ تاپ لنوو ر است این نکته را در نظر داشته باشید که باز و بسته کردن های سریع و فشار آوردن بیش از حد در هنگام باز و بسته کردن لب تاپ از کناره ها میتواند باعث خرابی زودتر لپ‌تاپ‌لنوو شما از نظر باز و بسته شده و در قسمت لولا شود.

در کنار همه این موارد افتادن لپ تاپ از ارتفاع و ضربه وارد شدن به آن و حتی ریخته شدن آب و مایعات بر روی قسمت لولا می‌تواند خرابی هایی را برای آن به وجود بیاورد که در بلند مدت تاثیر بسیار زیادی بر روی کارکرد درست لولا لپ‌تاپ خواهد داشت و شما را مجبور به تعمیر لولای لپ تاپ لنوو می کند.

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

در صورتی که لولای لپ تاپ شما دچار خرابی شده باشد و یا به سختی باز شود و یا مشکلات دیگری دارد شکستگی و کج شدن در هنگام باز و بسته شدن را داشته باشد حتماً باید برای تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمایید.

در صورتی که خرابی های به وجود آمده بر روی لولای لپ تاپ سطحی باشند شما به راحتی می توانید عملیات تعمیر لپ تاپ لنوو را با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته انجام دهید اما اگر سطح زیادی از روی لپ تاپ شما خراب شده است و قابل استفاده نمی باشد حتماً باید برای تعویض این قسمت اقدام کنید.

با توجه به حساسیت لولا و البته نقشی که در ارتباط نمایشگر و قسمتهای سخت‌افزاری دستگاه دارد حتما باید از تست و عیب یابی اولیه دستگاه از طریق ابزار و تجهیزات پیشرفته استفاده کنید تا بتوانید مشکلاتی برای این قسمت و دیگر روزهای سخت افزاری لپ تاپ به وجود آمده است را تشخیص دهید.

این تست و عیب یابی اولیه در کنار استفاده از ابزار و تجهیزات به روز می پیشرفته و البته نیروی فنی و متخصص که در نمایندگی‌لنوو فعالیت می‌کنند باعث می‌شود تا کیفیت عملیات تعمیر لولای لپ تاپ لنوو و بالاتر برود و شما بتوانید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن این مشکلات را برطرف کنید.

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

تعویض لولای لپ تاپ لنوو

در صورتی که قصد داشته باشید خرابیهای زیاد لولا لپ تاپ خود را تعمیر کنید ممکن است از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نباشد و یا ممکن است به هیچ عنوان این هم برای شما از نظر سخت افزاری با توجه به اعضا و تجهیزات پیشرفته که در اختیار تیم فنی و تخصصی مرکز وجود دارد امکان پذیر نباشد.

در این موارد بعد از تلاش برای تعمیر لولای لپ تاپ لنوو و با مشاوره و کارشناسی متخصصین نمایندگی lenovo باید برای تعویض لولای مورد نظر با لولا اصلی و اورجینال که از طریق همین مرکز قابل تهیه است اقدام نمایید.

جایگزین کردن لولای لپ تاپ با لولا های جدید نیز می تواند یک امر کاملاً تخصصی باشد و شما باید حتماً از کارشناسان متخصصین هم برای این کار استفاده کنید تا لپ تاپ شما در این قسمت و دیگر قسمت‌های سخت افزاری دچار مشکل نشود و هزینه‌های بسیار زیادی برای تعمیر لپ تاپ لنوو به شما تحمیل نشود.

گارانتی معتبر تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

بعد از اینکه عملیات تعمیر لولای لپ تاپ لنوو انجام شد شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن لپ تاپ خود را در محیط نمایندگی و از طریق پیک تحویل بگیرید و پس از تایید مشکلات برطرف شده و تست سلامت دستگاه توسط خودتان از گارانتی معتبر تعمیر نیز استفاده کنید تا در صورت بروز هر گونه مشکل سخت افزاری در قسمت لولا بتوانید از خدمات این مرکز به صورت رایگان استفاده کنید.

در صورتیکه از لولا های جدید و اصلی و اورجینال و جای لولا خراب شده استفاده کرده اید باید این نکته را در نظر داشته باشید که گارانتی کتبی معتبر برای قطعه خریداری شده در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آن برای مدت زمان زیادی استفاده کنید و در صورتی که قطعه مورد نظر خراب شدن وقتی اصلی و اورجینال مجدداً جایگزین نمایید.