نمایندگی سرفیس

نمایندگی مایکروسافت سرفیس

ویرایش نوشته

تعمیر سرفیس پرو 4

برای این که بتوانید تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری به وجود آمده برای قسمت های مختلف سرفیس پرو 4 را برطرف نمایید باید حتماً از خدمات ویژه نمایندگی سرفیس در این زمینه در اختیار شما قرار داده است استفاده نمایید. در این مرکز با خدمات ویژه و بی نظیری که تیم فنی و تخصصی و ماهر این مرکز را می کند شما می توانید به راحتی تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه خود را در سریعترین زمان ممکن برطرف نمایید. علاوه بر عملیات تعمیر سرفیس پرو 4 شما می‌توانید تمامی قسمت های مختلف سخت افزاری سرفیس را با قطعات جدید و اصلی اورجینال در صورت نیاز تعویض نمایید.

به گزارش نمایندگی سرفیس تیم فنی و تخصصی نمایندگی سرفیس با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته ابتدا تست و ارزیابی اولیه را روی دستگاه شما انجام می دهد و پس از مشخص شدن تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه برای برطرف کردن آنها اقدام نموده و پس از پایان عملیات به شما گارانتی معتبر تعمیر ارائه می نماید تا در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از خدمات این نمایندگی به صورت کاملاً رایگان استفاده نمایید.

تعمیر سرفیس پرو 4 خاموش شده

سرفیس پرو ها از نظر سخت افزاری در سطح بسیار بالایی قرار دارند و معمولاً کمتر دچار مشکلات سخت افزاری می شوند اما به دلایل مختلف از جمله عدم مراقبت صحیح و یا خراب شدن بخش های مختلف سخت افزاری دستگاه در برخی از موارد شاهد خاموش شدن سرفیس و یا مشکلاتی در صفحه نمایشگر آن هستیم.

در این موارد لازم است تا شما تمامی قسمت های مختلف سخت افزاری دستگاه را با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته کرده تا متوجه شوید که کدام یک از قسمت‌های سخت افزاری باعث خاموش شدن سرفیس پرو 4 شده و همین موضوع باعث می‌شود تا کیفیت عملیات تعمیر و سرعت عملیات بالاتر برود.

مایکروسافت سرفیس پرو 4

تعمیر سرفیس پرو 4 برای دستگاه هایی که خاموش شده اند و صفحه نمایشگر آنها دچار مشکل شده است باید حتماً با دقت و احتیاط بسیار بالایی انجام شود زیرا نمایشگر و قسمت‌های سخت افزاری داخلی دستگاه دارای حساسیت بسیار بالایی هستند و ممکن است در حین عملیات تعمیر قسمت هایی که هیچ گونه مشکلی ندارند دچار مشکل شده و از این نظر باعث بروز خطا های مختلفی در هنگام کارکرد صحیح دستگاه شوند.

سرفیس پرو از نظر سخت افزاری دارای یک نمایشگر بسیار با کیفیت است که ممکن است در برخی از موارد اتصالات آن با دیگر قسمت‌های سخت افزاری دستگاه دچار مشکل شده باشد و همین موضوع باعث خاموش شدن صفحه شده باشد.

به همین دلیل زمانی که با سرفیس خاموش روبرو هستید باید ابتدا آن را به یک نمایشگر خارجی وصل نموده تا مطمئن شوید که مشکل از نمایشگر دستگاه بوده و یا دیگر قسمت‌های سخت افزاری در حین تعمیر سرفیس پرو ۴ باید مورد تست و عیب یابی و ارزیابی و همچنین تعمیر و رفع مشکل قرار بگیرند.

تعویض قطعات سرفیس پرو 4

سرفیس پرو 4 از قسمت های مختلف سخت افزاری ساخته شده است که به دلایل مختلف ممکن است دچار خرابی های دائمی شده و یا دچار سوختگی کامل شوند.

زمانی که برای تعمیر سرفیس پرو 4 اقدام میکنید تیم فنی و تخصصی نمایندگی مایکروسافت سرفیس اقدام به تست و عیب یابی اولیه دستگاه شما نموده و پس از بررسی‌های اولیه تمامی مشکلاتی که برای دستگاه شما به وجود آمده است را به صورت کامل تعمیر و برطرف می نمایند.

در برخی از موارد مشکلات به وجود آمده برای دستگاه شما در قسمت های مختلف سخت افزاری با قابلیت تعمیر ندارد و باید برای تعویض قطعه مورد نظر با قطعات اصلی و اورجینال جدید اقدام نمایید.

با توجه به اینکه قطعات سخت افزاری سرفیس ها به عنوان محصولات لاکچری شناخته می‌شوند از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند برای تعویض این قطعات به هیچ عنوان به سراغ قطعات فرعی و فیک سرفیس نروید زیرا پس از مدت زمان کوتاهی دستگاه شما دچار مشکلات عدیده خواهد شد و هزینه‌های چند برابری را بر دوش شما خواهد گذاشت.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی سرفیس تمامی قسمت های مختلف سخت افزاری این دستگاه ها را در بخش تعمیر سرفیس پرو ۴ به صورت کامل مورد ارزیابی و تست قرار می‌دهد و در صورتی که نیاز به تعویض یک قطعه سخت افزاری باشد آن را با قطعات اصلی و اورجینال که از طریق همان نمایندگی و با گارانتی و ضمانت نامه کتبی و معتبر و رسمی در اختیار شما قرار می‌گیرد تعویض می نماید.

مایکروسافت سرفیس پرو 4

تعویض باتری و دیگر قسمت‌های سخت افزاری سرفیس

خدمات ویژه و بی نظیر در قسمت تعمیر سرفیس پرو 4 در اختیار شما قرار گرفته است که به صورت حضوری و یا ارسال دستگاه از طریق پیک معتمد نمایندگی سرفیس می توانید از این روش‌ها استفاده نموده و دستگاه خود را در سریعترین زمان ممکن تعمیر نمایید.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی سرفیس با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته ای که در اختیار دارد ابتدا تصویبی اولیه را روی قسمت های مختلف سخت افزاری مانند باتری دستگاه انجام می دهد و در صورتی که باتری شما کارهای خود را به صورت کامل از دست داده باشد برای تعویض آن با باتری اصلی و اورجینال با ضمانت نامه کتبی و رسمی این مجموعه اقدام می نماید.

علاوه بر تعویض باتری در قسمت تعمیر سرفیس پرو ۴ شما می توانید تمامی قسمت های مختلف سخت افزاری این دستگاه همانند مادربرد و همچنین رم و گرافیک و البته قسمت های مختلف سخت افزاری دیگر ماننده سوکت شارژ و منبع تغذیه و کیبورد را به صورت کامل با خدمات مختلفی که برای گارانتی و ضمانت نامه تعمیر در نظر گرفته شده است تعمیر نموده و تمامی مشکلات سخت افزاری آنها را برطرف نمایید.

گارانتی و ضمانت نامه معتبر تعمیر سرفیس پرو 4

بعد از اینکه عملیات تعمیر و تعویض قطعات مختلف بر روی سرفیس پرو 4 شما انجام شد می توانید در همین محیط نمایندگی به راحتی دستگاه خود را تست و ارزیابی نموده و در صورتی که از خدمات ارائه شده به صورت کامل و ۱۰۰ درصدی داشتید از گارانتی معتبر و رسمی تعمیر نیز بهره مند شوید.

گارانتی معتبر و تعمیر دستگاه های مختلف سرفیس و البته گارانتی و ضمانت نامه اورجینال بودن قطعات که طرفدار شما قرار میگیرد به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن در صورت بروز هرگونه مشکل قطعه مورد نظر واقعی اصلی و اورجینال تعویض نموده و یا از خدمات این مرکز برای برطرف کردن مشکلات به وجود آمده به صورت کاملاً رایگان استفاده نمایید.