نمایندگی سونی وایو

نمایندگی سونی وایو

ویرایش نوشته

تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی

تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی و یا تعویض آن؟ کدام یک به صرفه تره؟

تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی از جمله خدمات ویژه در نمایندگی سونی با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته و توسط افراد متخصص و آشنایی کاملی با مدل های مختلف کیبورد های استفاده شده در لپ تاپ های سونی و فناوری‌های به کار رفته شده در آنها دارند انجام می‌شود.

به گزارش نمایندگی سونی وایو تیم فنی و تخصصی نمایندگی سونی تمامی مشکلات به وجود آمده از نظر سخت افزاری برای مدل های مختلف لپ تاپ های سونی و به‌خصوص کیبورد های آنها را در بخش مجزا بعد از تست و عیب یابی اولیه برطرف کند و در صورتی که عملیات تعمیر و قسمت‌های در نظر گرفته شده امکان پذیر نباشد تیم تخصصی مرکز نسبت به تعویض قطعات مورد نظر با قطعات اصلی و اورجینال اقدام می‌کنند.

تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی

لپ تاپ های سونی با کیفیت ترین لپ تاپ های بازار از آن که طرفداران خاص خود را در داخل کشور مان دارند. این لپ‌تاپ قسمتهای مختلف سخت‌افزاری مانند کیبورد تشکیل شدند که بر روی آنها قرار گرفته است و از نظر کیفیت سخت افزاری در سطح بسیار بالایی قرار دارد و در کوتاه مدت می توانید انتظار خراب شدن است کیبورد لپ تاپ های سونی را داشته باشد اما به دلایل مختلف و عدم بی احتیاطی ممکن است خرابی ها با مشکلاتی را در قسمت هایی از کیبورد یا کل آن را شاهد باشید.

خرابی هایی که ممکن است مربوط به یک یا چند دکمه و یا کل کیبورد دستگاه شما باشد که با توجه به استفاده از کیبورد به صورت مداوم در لپ تاپ ها برای افراد مختلفی مانند همه کسانی که در حوزه تولید محتوای متنی فعالیت می‌کنند باید حتماً در سریع‌ترین زمان ممکن اول تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی انجام شود تا مشکلات به وجود آمده برای این لپ تاپ به صورت کامل برطرف شده تا بتوانید از دکمه های خراب شده به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

بعد از اینکه لپ تاپ خود را به این مرکز ارجاع داد تیم فنی و تخصصی نمایندگی سونی برای مشخص شدن تمامی دلایل خراب شدن کیبورد شما ابتدا تست و عیب یابی اولیه را روی کیبورد انجام می دهد و در صورتی که تمامی مشکلات به وجود آمده برای کیبورد تشخیص داده شد برای برطرف کردن آنها با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته اقدام می‌کنند.

تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی یا تعویض آن؟

ریخته شدن آب یا مایعات روی کیبورد

دلایل مختلف ممکن است باعث خرابی کیبورد دستگاه شما شود که در صورت بروز هر کدام از آنها باید برای تعمیر کیبورد سونی اقدام نمایند و یکی از مهمترین دلایل که در بین بسیاری از کاربران شایع می‌باشد ریخته شدن آب یا مایعات بر روی بخش از کیبورد و یا به صورت کامل بر روی کل کیبورد لپ تاپ می باشد.

زمانی که آبنما یا بر روی کیبورد لپ تاپ شما ریخته شده ابتدا باید در سریعترین زمان ممکن لپ‌تاپ خود را خاموش کرده و از روشن کردن مجدد آن خودداری کنید.

بعد از این کار سعی کنید با یک پارچه نرم تمامی قسمت های مختلفی که آب روی آنها ریخته شده است را خشک کنید تا بتوانید از نفوذ آب به قسمتهای داخلی لپ تاپ خود جلوگیری کنید.

باز هم توصیه می‌شود که به هیچ عنوان لپ تاپ خود را روشن نکنید تا درصد خرابی های آن به صورت کامل مشخص شود و این کار باید حتماً توسط افراد متخصص و با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته انجام شود.

زمانی که برای اولین بار روی لپ تاپ آب خورده شما انجام شده مشخص شد که کیبورد شما در بخش خاص یا کل استفاده خود دچار مشکل شده است باید برای تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی اقدام نمایید.

در صورتی که عملیات تعمیر برای کیبورد به دلیل حجم بالای خرابی‌ها و یا سوخته شدن قسمتهای مختلف از جمله اتصالات کیبورد امکان‌پذیر نباشد تیم فنی و تخصصی این مرکز نسبت به تعویض کیبورد با کیبورد های اصلی و اورجینال با هماهنگی شما اقدام می کند.

تعویض کیبورد لپ تاپ سونی

همانطور که گفته شد در صورتی که عملیات تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی امکان‌پذیر نباشد تیم فنی و تخصصی نسبت به تعویض آن با کیبورد های اصلی و اورجینال که در این مرکز و با گارانتی معتبر و کتبی به شما ارائه می‌شود اقدام می‌کنند.

دقت کنید که در صورت خراب شدن کامل کیبورد شما و نیاز به تعویض آن حتماً از کاربردهای اصلی و اورجینال جای کیبورد خراب شده استفاده کنید تا در کوتاه مدت خود کیبورد بیشتر مشکل شده و در بلند مدت باعث خراب شدن دیگر بخش سخت افزاری لپ تاپ شما نشود و هزینه‌های بسیار گزافی را بر روی دوش شما نگذارد.

تعویض کیبورد لپ تاپ سونی وایو

گارانتی معتبر تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی

کیبورد لپ تاپ های سونی از نظر ظاهری بسیار جذاب و با کیفیت است و زمانی که برای تعمیر و تعویض آن ها اقدام می کنید ممکن است این دغدغه را داشته باشید که از نظر کیفیت و همچنین جذابیت از کیبورد شما کاسته شود که تیم فنی و تخصصی نمایندگی سونی با ارائه گارانتی و ضمانت نامه معتبر تمامی این دغدغه‌ها را برای شما برطرف می کند.

با توجه به تست و عیب یابی اولیه کیفیت عملیات تعمیر بسیار بالا رفته و تیم فنی و تخصصی بدون هیچ مشکلی این کیفیت را برای شما با ارائه گارانتی معتبر تضمین می نماید.

بعد از عملیات تعمیر کیبورد لپ تاپ سونی شما می توانید در همان محیط نمایندگی از برطرف شدن مشکلات کیبورد با تست آن مطمئن شوید و در صورتی که رضایت کافی را از عملیات تعمیر داشتید از گارانتی و ضمانت نامه تعمیر نیز بهره‌مند شد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در ادامه به توانید از خدمات نمایندگی سونی وایو به صورت کاملاً رایگان استفاده نمایید.