نمایندگی ایسر

نمایندگی ایسر

تعمیرات لپ تاپ ایسر توسط نیروی مجرب با کیفیت بالا

ژوئن 22, 2020/2 دیدگاه/در تعمیر لپ تاپ ایسر /توسط تیم تولید محتوا

اگر برای تعمیرات لپ تاپ ایسر خود با دغدغه ‌های روبرو هستید و نمی دانید کدام مرکز را به عنوان یک مرکز معتبر و مرجع انتخاب کنید حتما این مطلب را تا انتها بخوانید تا با خدمات ویژه ای که نمایندگی ایسر در این زمینه ارائه می‌دهد آشنا شوید.

این خدمات به گونه ای است که هیچ مشتری نمی تواند به راحتی از کنار آن آب گذشته و به خاطر هزینه کمتر و یا استفاده از خدماتی که به هیچ وقت صرفه اقتصادی ندارد به سراغ دیگر فروشگاه ها و یا مراکز غیر معتبر برود.

استفاده از تیم فنی بسیار با تجربه و با دانش

تعمیرات لپ تاپ ایسر

به گزارش نمایندگی ایسر برای تعمیرات لپ تاپ ایسر همواره عوامل مختلفی باید در کنار هم چیده شوند تا با کیفیت بالای خدمات ارائه شده باشند.

یکی از مهمترین عوامل در کنار استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته، استفاده از نیروی فنی و تخصصی است.

نمایندگی ایسر سعی کرده است بهترین و مجرب ترین کادر تعمیرات لپ تاپ ایسر را از سراسر کشور جمع کرده تا بتواند از دانش آنها برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان استفاده نمایید.

این تیم فنی با سخت افزار و نرم افزار تمامی مدل های لپ تاپ های ایسر به خوبی آشنایی داشته و همچنین با گذراندن کلاس های مختلف از بروز ترین تجهیزات مورد استفاده در این دستگاه ها و دانش مورد نیاز برای تعمیر آنها نیز آگاهی پیدا می کند.

البته همانطور که می دانید تنها استفاده از تیم فنی تخصصی نمی تواند منجر به بالا رفتن کیفیت خدمات ارائه شده شود و به همین دلیل نمایندگی ایسر سعی کرده است تا با استفاده از تجهیزات به روز و بسیار پیشرفته گام بلندی را در راستای ارتقای کیفیت این خدمات بردارد.

افزایش سرعت لپ تاپ ایسر با 2 راهکار ساده

این یعنی اگر شما این مرکز را برای تعمیر لپتاپ خود انتخاب نمایید، می‌توانید به راحتی از خدمات ویژه ای که در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه

در تعمیر لپ تاپ ها و لوازم دیجیتال که دارای قسمتهای مختلف سخت‌ افزاری و نرم‌افزاری هستند عیب‌یابی دستگاه می تواند در اولویت بسیار مهم قرار داشته باشد.

زمانی که عیب یابی دستگاه به خوبی انجام شود، فقط قسمت های درگیر و خراب شده در دستگاه مورد بررسی و تعمیر قرار گرفته و صدمه یا خرابی برای دیگر قسمتها به وجود نخواهد آمد.

متاسفانه در بسیاری از مراکز دیده شده که تیم‌های مختلف بدون دانش آگاهی از عیب یابی اولیه دستگاه نسبت به تعمیر آن اقدام می‌کنند که این موضوع می‌تواند باعث خراب شدن قسمتهای مختلف دستگاه شود.

به همین دلیل نمایندگی ایسر به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار تیم فنی قرار داده شده است تا آنها بتوانند بعد از این که لپ‌تاپ مورد نظر به این مرکز ارجاع داده شد ابتدا نسبت به عیب یابی آن اقدام نموده و سپس برای تعمیر استارت خراب شده با توجه به تجهیزاتی که مورد نیاز است اقدام نمایند.

تعمیرات لپ تاپ ایسر در این مرکز در دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری انجام می‌شود.

تمامی قطعات سخت‌افزاری مانند مادربرد، نمایشگر، قاب نمایشگر، کیبورد، باطری و غیره با استفاده از دانش تیم فنی در کمترین زمان و با کمترین هزینه تعمیر می شود.

علاوه بر این در صورتی که دستگاه شما از نظر نرم‌افزاری نیز دچار مشکل شده باشد و یا این که بخواهید نرم افزار های مختلف را روی آن نصب نموده و لپ تاپ خود را ارتقا دهید نیز میتوانید از خدمات نمایندگی ایسر استفاده نمایید.

هزینه تعمیر فلت لپ تاپ ایسر

خواندن

استفاده از تجهیزات اصل و اورجینال

تعمیرات لپ تاپ ایسر

در بسیاری از موارد کار تعمیرات لپ تاپ ایسر با استفاده از دستگاههای مختلف و اعمال فیزیکی و یا نرم افزاری، روی قسمت های مختلف لپ تاپ انجام می شود.

در صورتی که از قطعات سخت‌افزاری دستگاه شما دچار مشکل و خرابی عمده شده باشد و تعمیر آن از نظر اقتصادی نیز به صرفه نباشد یا اینکه به طور کامل قابل تعمیر نباشد باید آنرا با یک قطعه دیگر تعویض نمایید.

در بسیاری از مراکز شاید با توجه به استفاده از قطعات غیر اصلی و فرعی ت بسیار کمتری نیز برای تعویض قطعات در نظر گرفته شود که این موضوع می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را برای آینده در پی داشته باشد.

از جمله خدمات ویژه نمایندگی ایسر در این زمینه می‌توان به استفاده از تجهیزات قطعات کاملا اورجینال و اصلی اشاره نمود.

هر چند ممکن است قیمت این قطعات کمی نسبت به قطعات فرعی بالاتر باشد اما ارزش اقتصادی آن ها و همچنین کارایی دوباره که به دستگاه می دهند باعث می شود تا خرید آنها به کاملا به صرفه باشد.

در صورتی که قصد دارید هر کدام از لوازم جانبی ایسوس را نیز تهیه کنید می توانید از طریق این مرکز برای این کار اقدام نمایید.

تمامی لوازم جانبی ایسر نیز با کمترین قیمت و به صورت اصل و اورجینال در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

در پایان تعمیرات لپ تاپ ایسر برای تضمین کیفیت و خدمات ارائه شده، گارانتی معتبر تعمیر برای مشتریان در نظر گرفته شده است تا آنها بتوانند با استفاده از این گارانتی در صورت خراب شدن دستگاه خود از خدمات مرکز به صورت رایگان استفاده نمایند.