لباس مخصوص زمستان برای کودکان


نکاتی برای لباس پوشیدن بچه ها در زمستان

پست آتش نشانی بر روی رخنمون ناهموار با درختان همیشه سبز در پیش زمینه

والدین خرس قطبی این کار را آسان می کنند. توله‌های آنها لباس خز خاصی دارند، بنابراین همیشه برای پاییز و زمستان آماده هستند. با این حال، ما موجودات انسانی باید بچه هایمان را برای آب و هوای سرد بپوشانیم. در این مقاله، انواع مانتوها و شلوارهای زمستانی را که در بازار وجود دارد پوشش می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم که بهترین انتخاب‌ها برای فرزندتان را نتیجه‌گیری کنید.


انواع مانتو و کاپشن زمستانی بچه گانه

ژاکت های عایق: یک کت با پوشش عایق گرم ترین انتخاب شماست و انتخاب یکی از آنها مستلزم ته نشین شدن روی عایق های مصنوعی و مصنوعی است. برای مقایسه ریزدانه‌ای، Down vs. Synthetic را بخوانید: کدام عایق برای شما مناسب است؟

ژاکت های پایین: معمولاً استنباط می شود، پایین گرمای بی نظیری را ارائه می دهد. ژاکت های ساخته شده با آن نیز سبک وزن هستند و به راحتی بسته بندی می شوند. Wet down گرمای زیادی را ارائه نمی دهد، بنابراین در صورتی که در شرایط مرطوب استرس دارید، باید به دنبال پایین (گران تر) مقاوم در برابر آب باشید.

ژاکت های عایق مصنوعی: مقرون به صرفه تر از عایق های مصنوعی، عایق های مصنوعی صرف نظر از خیس شدن، گرما را ارائه می دهند. برخی از بهترین ژاکت های مصنوعی از نظر گرما بسیار کم هستند، اما هزینه بیشتری نیز دارند.

ژاکت‌های پشمی و پوسته نرم: ژاکت‌های نرم، گرم و مقرون به صرفه، به‌عنوان لایه مرکزی عمل می‌کنند تا گرمای متوسطی را ایجاد کنند. به هیچ وجه مانند کاپشن های عایق، کاپشن های برفی و کاپشن های 3 در 1 نیستند، آنها در برابر بارش باران یا باد سرد محافظت نمی کنند - بنابراین کودک شما برای چنین شرایطی به تجهیزات بارش باران جداگانه نیاز دارد. ژاکت‌های پوسته نرم، که به عایق‌های سبک وزن با میزان مناسبی از بارندگی و اطمینان باد می‌پیوندند، عملاً گرمای یکسانی را با کاپشن‌های سبک وزن ارائه می‌دهند.

کاپشن های برفی: این کت های عایق شده (تقریباً منحصراً با پرکننده های مصنوعی) دارای چند ویژگی هستند که آنها را برای شیب ها مناسب می کند: دامن برفی، نگه دارنده پاس، جیب های عینک و غیره. اکثر آنها ضد آب/ تنفس هستند، بنابراین می توانند در شرایط سردتر به عنوان دنده بارانی دو برابر شوند.

ژاکت های 3 در 1: این ژاکت ها یک پوسته خارجی ضد باران (بیشتر پارچه های ضد آب/ تنفس دارند) را با یک آستر عایق بندی می کنند. کت های آستر ممکن است از پشم ساخته شده باشند، یا دارای لایه عایق یا مصنوعی باشند. همه کاره ترین انتخاب لباس بیرونی، این امکان را به بچه ها می دهد که هر لباس را جداگانه یا هر دو را با هم بپوشند.

ژاکت های غیررسمی: این یک اصطلاح جذاب برای گزینه ای کمتر خشن یا در واقع پیچیده است در مقایسه با کت در یکی از دسته های مختلف.

ژاکت های بارانی: علیرغم این واقعیت که یک تن کت عایق نیز امنیت باران را ایجاد می کند، کودک شما نیز در موارد خاص به یک کت بارانی جداگانه نیاز دارد. در آب و هوای نسیم یا طوفانی، بچه ها باید یک کت بارانی برای پوشیدن روی کت پشمی داشته باشند. در صورتی که یک کت عایق شده برای کودکان فقط در مقابل آب کاملاً ضد آب باشد، در آن زمان، یک کت بارانی می تواند امنیت بیشتری را در طوفان ایجاد کند. برای بحث کامل در مورد لباس های بارانی بچه ها، نحوه انتخاب مواد بارانی بچه گانه را بخوانید.

لباس زمستانی برای نوزادان: لباس های برفی گرم ترین انتخاب شما هستند. گرما و قیمت‌ها متفاوت است، از سبک‌های آب و هوای سرد که دارای پرکننده عایق هستند تا ضربه‌های پشمی با ارزش که می‌تواند در روزهای خنک از بین برود. اکثر کت و شلوارها دارای زیپ بلند هستند تا تعویض پوشک را آسان تر کنند. همچنین سرآستین های تاشو را جستجو کنید که به پوشاندن و گرم نگه داشتن دست و پا کمک می کند.

لباس‌های بیرونی زمستانی برای کودکان نوپا: بسیاری از لباس‌های برفی در اندازه‌های کودک کوچک عرضه می‌شوند که آنها را به گرم‌ترین و دفاعی‌ترین انتخاب برای کودکانی که هنوز پوشک می‌کنند تبدیل می‌کند. با این حال، وقتی بچه‌ها برای لباس‌های کوچک آماده هستند، لباس‌های برفی کامل سود کمتری دارند. استراحت در دستشویی نیاز به فعالیت سریع دارد (نه بیرون انداختن کت و شلوار در مقیاس کامل)، بنابراین تا آن زمان می توانید کت و شلوار جداگانه را ترجیح دهید. همچنین، علی‌رغم این واقعیت که ممکن است بچه‌ها با دقت بیشتری در لباس‌های پف‌کرده بچرخند، گرما را با تطبیق‌پذیری عوض نکنید.

خرید کت بچه گانه

انواع شلوار زمستانی (لباس بیرونی) بچه گانه

شلوارهای زمستانی بچه‌ها تقریباً از همان کت‌های زمستانی ساخته می‌شوند، اما دسته‌بندی‌ها را می‌توان به سه گزینه گرم کاهش داد، به‌علاوه شلوارهای بارانی برای شرایط خیس و تیره:

شلوار برفی: درست مانند یک کت عایق، شلوار برفی شامل پوسته ای مقاوم در برابر نسیم و آب یا ضد آب است که داخل آن یک لایه عایق یا مصنوعی است.

لباس‌های برفی / لباس‌های برفی: اینها در مقایسه با شلوارهای برفی عایق‌دار، گزینه‌های داغ‌تری هستند، زیرا برای ایجاد گرمای بیشتر در مرکز بالا می‌آیند. آنها همچنین گنجایش را گسترش می دهند و به جلوگیری از برف خیس و لجن کمک می کنند هنگامی که یک جوان در حال چرخیدن است یا تصمیم می گیرد در برف حرکت کند. از بین بردن آنها برای استراحت در سرویس بهداشتی دست و پا گیرتر است، بنابراین بچه هایی که اخیراً برای گلدان آماده شده اند ممکن است در موقعیت ایده آلی با شلوارهای برفی معمولی باشند.

شلوارهای پرزدار: مانند ژاکت های پشمی، این شلوارها گرمای متوسطی را برای روزهای خنک ایجاد می کنند. ایمن نخواهند کرد.

امیدواریم از این مقاله ریزه پیزه لذت برده باشید. فروشگاه اینترنتی پوشاک کودکان ریزه پیزه تمام وقت در خدمت شماست