پیشنهاد در بازاریابی جستجوی پولی چیست؟


در حوزه بازاریابی جستجوی پولی، یک پیشنهاد حداکثر مقدار پول نقدی است که یک تبلیغ‌کننده برای هر ضربه فوری به یک تبلیغ پرداخت می‌کند. به هر حال، تبلیغ‌کنندگان برای تبلیغات یا فضای تبلیغاتی پیشنهاد نمی‌دهند. آنها پیشنهاداتی را برای عبارات مهم ارائه می دهند و اینکه آیا تبلیغات آنها هنگام جستجوی افراد در موارد مرتبط با آن کلمات کلیدی به عملکرد آنها در یک حراجی بستگی دارد یا خیر.


صبر کن چه حراجی؟

می دانید، حراج! تعداد زیادی از کارآفرینانی که از تبلیغات گوگل (که قبلاً گوگل ادوردز نامیده می‌شد) استفاده می‌کنند، هر ماه یک بار به مرکز ورزش مدرسه می‌روند و پیشنهادات خود را روی کلمات کلیدی قرار می‌دهند. لوت ریگل مسئول حراج است. زمان بسیار خوبی است.


بله، نه، این دروغ است. در واقع، حراج به صورت خودکار انجام می شود، و برای هر سرمایه گذاری لازم است که کسی چیزی را در گوگل جستجو کند. با فرض اینکه عبارت کلیدی موجود در سوال جستجو توسط بیش از یک تبلیغ کننده پیشنهاد شده باشد، یک حراج اتفاق می


افتد. در پایان حراج، گوگل مشخص کرده است که کدام تبلیغات در SERP نشان داده می شوند، آن تبلیغات در کجا در SERP نشان داده می شوند، و هر تبلیغ کننده برای هر کلیک چقدر باید بپردازد. این دقیقاً Loot Riggle نیست که عبارات جالب زیادی را در پیشرفت بسیار سریع بگوید، اما با این حال هنوز هم واقعاً مرتب است.

ما باید به طور خلاصه پشتیبان گیری کنیم. به خاطر داشته باشید، برای در نظر گرفتن بخشی به حراج، یک تبلیغ‌کننده باید حداکثر مبلغ نقدی را که برای یک کلمه کلیدی خاص پرداخت می‌کند، اعلام کند. از آنجایی که شما بیمه خودرو می فروشید، به این معنی نیست که به طور خودکار واجد شرایط نمایش تبلیغات هستید، زمانی که افراد «نقل قیمت بیمه خودرو» را جستجو می کنند.

امیدواریم از این مقاله لیدی تارگت لذت برده باشید