معرفی شرکت سفارش طراحی سایت تهران سایت

طراحی سایت یک نوع فعالیت خدماتی محسوب می‌شود و هزینه آن بسته به نوع و کیفیت خدماتی که ارائه می‌شود متفاوت است. اگر شما هم صاحب کسب و کاری هستید حتماً تا به الان متوجه اهمیت وجود وب‌سایت جهت بقای خود در میان رقبا شده‌اید. با توجه به تورم شدید بازار تعرفه طراحی سایت در سال جدید متفاوت از سال قبل می‌باشد.

اما مجموعه تهران سایت با 19 سال سابقه‌ی درخشان، بعنوان شرکت فعال در حوزه طراحی سایت و سئو سایت این نوید را به شما می‌دهد؛ جهت جلب رضایت مشتریان خود تمامی خدمات طراحی سایت را با همان تعرفه های سال 1400 به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

همینطور که همگی میدونیم بهترین سایت فروشگاهی ایرانی سایت دیجی کالاست که روزانه میلیارد ها خرید و فروش انجام میدهد ، دیجی کالا همچنان مشتریان پروپاقرص زیادی در سرار کشور دارد و این توانایی در جذب مشتری به خاطر دلیلی پر رنگ و خوش رنگ از میان اقیانوس رنگی که در دیجی کالا وجود دارند است .

اون رنگ زیبا و خوش رنگ در دیجی کالا چیزی نیست جز طراحی سایت دیجی کالا و رابط کاربری فوق العاده راحت که فضایی راحت رو در اختیار کاربران قرار میدهد . همانطور که میدونید سایت دیجی کالا بخاطر سایت فوق العاده اش تبدیل به یک استارتاپ موفق در کشور شده است و جایگاه دوم را از میان سایت های برتر ایرانی دارد .

پیشنهاد میشود اگر که صاحب کسب و کار کوچکی هستید و برای رونق کسب و کارتون تمایل به طراحی سایتی مانند دیجی کالا دارید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید ، چرا که این سیستم کاملا هزینه های پایینی دارد و هزینه های طراحی سایت با این cms نسبت به برنامه نویسی سایت صفر است . همچنین برای ساخت سایتی شبیه دیجی کالا از قالب های فوق العاده بالا استفاده کنید !!

اگر تجربه ایی در استفاده از قالب های بالا دارید یا یک تیم برنامه نویسی را استخدام کرده اید در قسمت نظرات آن را با تیم وبیت به اشتراک بگذارید .

منبع : https://www.interaction-design.org/literature/topics/web-design