30 برنامه برتر هک وای فای برای اندروید در سال ۲۰۲۳

اگر شما تمایل دارید تا یک هکر اخلاقی شوید، باید درباره نحوه کار شبکه‌ها آگاه شوید. بنابراین، در ابتدا درباره شبکه‌های وای‌فای صحبت کنید؛ بسیاری از کاربران به دنبال برنامه‌های هک وای‌فای می‌گردند.

برنامه‌های هک وای‌فای برای اندروید وجود دارند، اما هدف آنها هک کردن رمز عبور وای‌فای نیست. به جای آن، برنامه‌های هک وای‌فای برای اندروید به شما اجازه می‌دهند تا کل شبکه را بررسی کنید و آسیب‌پذیری‌های احتمالی را پیدا کنید.

هر کسی که تمایل به یادگیری هک اخلاقی دارد، باید دانش مناسبی درباره نحوه کار شبکه‌های وای‌فای داشته باشد. برای کسب اطلاعات، می‌توانید با استفاده از برنامه‌های هک وای‌فای شروع کنید. در دسترس بودن بسیاری از برنامه‌های با کیفیت هک وای‌فای که می‌توانید برای تست امنیت شبکه استفاده کنید، وجود دارد.

۲۰ برنامه برتر هک وای‌فای برای اندروید

در این مقاله، ما تصمیم گرفتیم که لیستی از بهترین برنامه‌های هک وای‌فای برای اندروید را به اشتراک بگذاریم. با استفاده از این برنامه‌ها، می‌توانید امنیت شبکه خود را تست کرده و چیزهای جدیدی یاد بگیرید. پس بیایید چک کنیم.

3۰ برنامه برتر هک وای‌فای برای اندروید در سال ۲۰۲۳


توجه: برنامه‌های اندرویدی که در این مقاله ذکر شده‌اند، صرفاً به منظور آموزش است. هک یا تلاش برای شکستن امنیت وای‌فای شخص دیگری عمل غیراخلاقی و جرم است.

۱. NetSpot


NetSpot یکی از برنامه‌های تحلیلگر WiFi محبوب در فروشگاه پلی استور است. این برنامه یک برنامه هک وای‌فای نیست؛ بلکه به شما کمک می‌کند با تجزیه و تحلیل جامع ویژوالیزیشن شبکه‌های وای‌فای را بررسی کنید. با استفاده از NetSpot، می‌توانید شبکه‌های بی‌سیم خود و اطراف را اسکن کنید، تغییرات نمودارهای داده را به صورت زمان واقعی مشاهده کنید، شبکه‌ها را بر اساس قدرت سیگنال مقایسه کنید، سرعت اینترنت را تست کنید، فیلترها را برای شبکه‌های اسکن شده استفاده کنید و غیره. اگرچه این برنامه در مورد موارد پیشرفته و فنی کمی کمبود دارد، اما برای مبتدیانی که می‌خواهند درباره شبکه یا امنیت بی‌سیم یاد بگیرند، بهترین گزینه است.

۲. IP Tools

IP Tools مجموعه‌ای از ابزارهای قدرتمند شبکه است که به شما کمک می‌کند شبکه‌ها را تسریع کنید و تنظیم کنید. با استفاده از IP Tools، می‌توانید به راحتی مشکلات شبکه را تشخیص دهید، عملکرد شبکه را بهبود بخشید و غیره.

این برنامه ابزارهای مختلفی مانند Ping، اسکنر LAN، اسکنر پورت، DNS Lookup، Whois، صفحه تنظیم روتر، Traceroute، آنالایزر WiFi و غیره را ارائه می‌دهد. حتی می‌توانید از این ابزار برای پیدا کردن دستگاه‌های متصل به شبکه وای‌فای خود استفاده کنید. به طور کلی، IP Tools یک برنامه عالی برای تحلیلگر WiFi برای اندروید است که باید امروزه استفاده کنید.


۳. Wps connect

اگر در جستجوی یک برنامه برای تست امنیت شبکه هستید، WPS Connect ممکن است بهترین انتخاب باشد. این برنامه می‌تواند اتصالات شبکه دیگر کاربران را در همان شبکه وای‌فای غیرفعال کند. هرچند توسعه دهنده WPS Connect می‌گوید که این برنامه برای تأیید امنیت یک روتر وای‌فای طراحی شده است، اما می‌تواند کارهای شرورانه وسیعی را نیز انجام دهد. در حال حاضر، این برنامه تنها با دستگاه‌های اندروید روت شده سازگار است و به طور کامل با آخرین نسخه اندروید سازگار نیست.


4. WiFi Wps Wpa Tester

هدف اصلی WiFi Wps Wpa Tester اسکن شبکه‌های WiFi برای پیدا کردن آسیب‌پذیری‌ها است. با استفاده از این برنامه می‌توانید به راحتی بفهمید آیا در نقطه دسترسی WiFi خود آسیب‌پذیری وجود دارد یا خیر. اگر شما نسخه قدیمی‌تری از اندروید مانند اندروید 7 یا اندروید 8 دارید، می‌توانید از آن برای تست حملات WPS PIN استفاده کنید. با اجرای حملات تست، خواهید فهمید که آیا نقطه دسترسی بی‌سیم یا روتر شما امن است یا خیر. پس از تجزیه و تحلیل شبکه شما، WiFi Wps Wpa Tester همچنین پیشنهاد می‌دهد نقطه دسترسی خود را امن‌تر کنید.

5. WiFi Kill

خوب، WiFi Kill یکی از بهترین برنامه‌های اسکنر شبکه‌های بی‌سیم برای اندروید است که تمام دستگاه‌های متصل به شبکه WiFi شما را اسکن و نمایش می‌دهد. این برنامه دارای یک رابط کاربری نسبتاً ساده است و می‌توانید از آن برای قطع ارتباط تمام دستگاه‌های متصل به شبکه WiFi خود استفاده کنید. با این حال، برای حذف تمام دستگاه‌های متصل به شبکه خود، WiFi Kill به دسترسی روت به تلفن شما نیاز دارد.


6. WiFi Inspect

این ابزار چندمنظوره برای حرفه‌ای‌های امنیت کامپیوتری و کاربران پیشرفته‌ای طراحی شده است که می‌خواهند شبکه‌هایی را که متعلق به خود هستند یا اجازه دسترسی به آن‌ها دارند، نظارت کنند. این برنامه به عنوان یک ابزار ارزیابی امنیت عمل می‌کند و نه یک ابزار هک. پس حتما این برنامه عالی را روی دستگاه اندروید خود امتحان کنید.


7. ZAnti Penetration Testing Android Hacking Toolkit

این یک مجموعه ابزار تست نفوذ موبایل است که به مدیران امنیتی امکان می‌دهد با فشار دادن یک دکمه سطح خطر یک شبکه را ارزیابی کنند. این مجموعه ابزار موبایل ساده‌است و به مدیران امنیتی فناوری اطلاعات امکان می‌دهد تا یک حمله‌کننده پیشرفته را شبیه‌سازی کنند و تکنیک‌های خبیثی را که در جهان وحشیانه برای نفوذ به شبکه شرکت استفاده می‌شوند را شناسایی کنند.

8. Fing Networks Tools

این یکی از بهترین ابزارهای تحلیلگر شبکه برای اندروید روت شده است. شما می‌توانید از این برنامه برای دریافت اطلاعات دقیق درباره نوع شبکه WiFi، آدرس IP و موارد دیگر استفاده کنید. معمولاً Fing برای شناسایی دستگاه‌های متصل به شبکه WiFi استفاده می‌شود. اما می‌توان از آن برای اهداف دیگری مانند اجرای تست Ping، بررسی سرعت شبکه و موارد دیگر استفاده کرد. پس اگر به دنبال یک برنامه اندرویدی برای ارزیابی سطح امنیت، شناسایی نفوذکنندگان و حل مشکلات شبکه هستید، Fing ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.


9. Arpspoof

خب، Arpspoof یک برنامه متن‌باز است که توسط Dug Song ساخته شده است. در حالی که بسیاری این برنامه را یک برنامه هکر WiFi می‌دانند، در واقع برای بررسی شبکه طراحی شده است. این برنامه با تقلب در پاسخ‌های ARP و ارسال آن‌ها به یک هدف خاص یا تمام میزبان‌ها در مسیرهای شبکه محلی، ترافیک را در شبکه محلی بازتاب می‌کند.

این برنامه ممکن است پیچیده باشد، اما یکی از بهترین و قدرتمندترین گزینه‌ها در بخش هک شبکه‌های بی‌سیم است.


10. Nmap برای اندروید

Nmap یا شبکه نقشه‌برداری در بین ابزارهای اسکنر شبکه (یافتن پورت) قرار می‌گیرد. این ابزار در اصل برای سیستم‌عامل Unix توسعه یافته است، اما در حال حاضر برای ویندوز و اندروید نیز در دسترس است. این برنامه رسمی نیست، اما با تلفن‌های هوشمند اندروید روت شده و غیر روت شده هر دو کار می‌کند.

11. WiFi Finder

اگر به دنبال بهترین برنامه برای پیدا کردن نقاط دسترسی WiFi عمومی رایگان یا پولی آنلاین یا آفلاین هستید، WiFi Finder ممکن است بهترین انتخاب باشد. این برنامه قادر است جزئیات نقطه دسترسی WiFi را نمایش دهد، مکان را تماس بگیرد، مسیریابی را دریافت کند یا نقطه دسترسی را به اشتراک بگذارد، نتایج را بر اساس مکان (کافه، هتل و غیره) یا نوع ارائه دهنده فیلتر کند، به دنبال نقاط دسترسی WiFi در اطراف شما اسکن کند.


12. WiFi Analyzer

این یکی از برنامه‌های جذاب موجود در فروشگاه Google Play است. این برنامه تلفن همراه اندروید شما را به یک تجزیه کننده WiFi تبدیل می‌کند. با فعال کردن آن، کانال‌های WiFi اطراف شما را نشان می‌دهد و به شما کمک می‌کند یک کانال کم‌جمعیت‌تر برای روتر بی‌سیمتان پیدا کنید.


13. Aircrack-ng

شما می‌توانید از Aircrack-ng برای آزمایش امنیت شبکه استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که میزان حفاظت کافی را برای امنیت شبکه خود اعمال کرده‌اید. با استفاده از این برنامه، می‌توانید از امنیت شبکه WiFi خود اطمینان حاصل کنید. همچنین، توسعه‌دهندگان aircrack-ng را به اجرای آن در اندروید انتقال داده‌اند.

14. Kali Linux Nethunter

همه درباره Kali Linux می‌دانند. Kali Linux یک سیستم عامل است که برای اهداف مختلف هک اخلاقی استفاده می‌شود.

Kali Linux Nethunter اولین پلتفرم تست نفوذ اندرویدی منبع باز است که می‌توانید از آن برای اهداف هک اخلاقی استفاده کنید.15. Intercepter-NG

این یکی از بهترین برنامه‌های هک WiFi است که برای کشف شبکه با تشخیص سیستم‌عامل و سایر ویژگی‌ها مانند تحلیل ترافیک با رمز عبور و بازیابی فایل‌ها مفید است. با این حال، برای اجرای این برنامه نیاز به یک برنامه به نام Busybox در دستگاه اندروید دارید و برای استفاده از این برنامه عالی نیاز به یک دستگاه روت شده است.

 Intercepter-NG


16. WIBR+

این یکی از بهترین برنامه‌ها است که می‌توانید بر روی دستگاه اندروید خود برای آزمایش امنیت شبکه‌های WiFi WPA/WPA2 PSK استفاده کنید. این برنامه به کاربران امکان می‌دهد حملات Brute Force و Dictionary را برای آزمایش سطح امنیت شبکه WiFi انجام دهند. این برنامه در دو نسخه مختلف، رایگان و حرفه‌ای، در دسترس است.

WIBR+


17. Reaver

ریور یکی از بهترین و محبوب‌ترین برنامه‌های هک WiFi است که برای سیستم‌عامل اندروید در دسترس است و به کاربران اجازه می‌دهد از دستگاه‌های اندرویدی به شبکه WiFi هک کنند. این یک رابط کاربری ساده برای ریور با پشتیبانی از حالت نظارت در دستگاه‌های اندروید است. این برنامه قادر است روترهای دارای WPS را شناسایی کند و همچنین از اسکریپت‌های خارجی پشتیبانی می‌کند.

Reaver


18. Penetrate Pro

این یکی از برنامه‌های محبوبی است که برای سیستم‌عامل اندروید در دسترس است و می‌توانید از آن برای محاسبه و پیدا کردن کلیدهای WEP/WPA استفاده کنید. پنتریت پرو برای جستجوی و نمایش کلیدهای شبکه شناخته شده است. به دلیل دلایلی، این برنامه در فروشگاه Google Play در دسترس نیست. بنابراین، شما باید برنامه را به صورت دستی نصب کنید.

Penetrate Pro


19. اندرودامپر AndroDumper

اگر به دنبال پیشرفته‌ترین برنامه هک WiFi هستید، اندرودامپر ممکن است بهترین انتخاب باشد. این برنامه بسیار ساده در استفاده است و بر روی دستگاه‌های اندرویدی غیر روت شده کار می‌کند. این برنامه هک WiFi بر اساس حملات Brute Force و Dictionary برای شکستن هر رمز عبور WiFi استفاده می‌کند. این برنامه دارای قدرت است، اما بسیار کند در شکستن رمزهای عبور WiFi است، زیرا تمام رمزهای دیکشنری را امتحان می‌کند.

اندرودامپر AndroDumper


20. Shark For Root

اگر به دنبال نسخه اندرویدی Wireshark هستید، شارک برای روت ممکن است بهترین انتخاب باشد. حدس بزنید چه؟ پژوهشگران امنیتی و هکرها به طور گسترده از شارک برای روت استفاده می‌کنند. این یک ابزار برای رصد ترافیک است که بر روی WiFi کار می‌کند. برای استفاده از برنامه، باید از دستورات tcpdump استفاده کنید.

Shark For Root


22. Aircrack-ng

ایرکرک-ان‌جی یکی از محبوب‌ترین ابزارهای شکستن رمز عبور بی‌سیم است که می‌توانید از آن برای شکستن رمز عبور 802.11a/b/g WEP و WPA استفاده کنید. ایرکرک-ان‌جی از بهترین الگوریتم‌ها برای بازیابی رمز عبور بی‌سیم با ضبط بسته‌ها استفاده می‌کند. پس از جمع‌آوری تعداد کافی بسته، سعی می‌کند رمز عبور را بازیابی کند. برای افزایش سرعت حمله، این ابزار یک حمله استاندارد FMS با برخی بهینه‌سازی‌ها را اجرا می‌کند.

شرکت سازنده این ابزار همچنین یک آموزش آنلاین ارائه می‌دهد که می‌توانید از طریق آن یاد بگیرید چگونه این ابزار را نصب و استفاده کنید تا رمز عبورهای بی‌سیم را شکست دهید. این ابزار به صورت توزیع لینوکس، لایو سی‌دی و تصویر VMware ارائه می‌شود. می‌توانید از هر یک از این گزینه‌ها استفاده کنید. این ابزار اکثر آداپتورهای بی‌سیم را پشتیبانی می‌کند و تقریباً قطعاً کار خواهد کرد. اگر از یک توزیع لینوکس استفاده می‌کنید، تنها نقطه ضعف این ابزار این است که نیاز به آشنایی بیشتری با لینوکس دارد. اگر با لینوکس آشنایی ندارید، استفاده از این ابزار دشوار خواهد بود. در این صورت، سعی کنید از لایو سی‌دی یا تصویر VMware استفاده کنید. تصویر VMware نیاز به دانش کمتری دارد، اما تنها با مجموعه محدودی

از سیستم‌عامل‌ها سازگار است و فقط دستگاه‌های USB پشتیبانی می‌شوند.

قبل از شروع استفاده از این ابزار، اطمینان حاصل کنید که کارت بی‌سیم قادر به درج بسته‌ها است. سپس شروع به شکستن WEP کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این ابزار، آموزش آنلاین را در وبسایت مطالعه کنید. اگر مراحل را به درستی دنبال کنید، باید بتوانید با موفقیت یک شبکه وای‌فای محافظت شده با WEP را شکست دهید.

دانلود Aircrack-ng: http://www.aircrack-ng.org/

23. Wifite

وای‌فایت یک اسکریپت پایتون است که برای ساده‌تر کردن ارزیابی امنیت بی‌سیم طراحی شده است. این اسکریپت ابزارهای قبلی هک بی‌سیم را برای شما اجرا می‌کند و نیاز به حفظ و استفاده صحیح از ابزارهای مختلف با گزینه‌های متنوع را از بین می‌برد.

وای‌فایت ۲ نسخه کاملی از ابزار اصلی وای‌فایت است. طراحی شده است تا روی توزیع‌های لینوکس کالی و پاروت‌سک کار کند. قبل از اجرای وای‌فایت، توصیه می‌شود ابزارهای اختیاری آن را نصب کنید، زیرا برای اجرای برخی از حملات پشتیبانی شده، ابزارهای اختیاری ضروری هستند.

دانلود Wifite2: https://github.com/derv82/wifite2

24. Kismet

کیسمت یک ابزار شنودگر شبکه بی‌سیم است که برای وای‌فای، بلوتوث، رادیوی تعریف شده توسط نرم‌افزار (SDR) و سایر پروتکل‌های بی‌سیم کار می‌کند. این ابزار به صورت فعال و بدون دخالت بسته‌هایی که در نزدیکی آن پخش می‌شوند را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند تا حتی شبکه‌های وای‌فای مخفی را شناسایی کند.

کیسمت بر روی تمامی سیستم‌عامل‌ها (با استفاده از WSL در ویندوز) پشتیبانی می‌شود و به صورت فعال پشتیبانی می‌شود. آخرین نسخه منتشرشده در سال ۲۰۲۰ سیستم را به طور قابل توجهی بازطراحی کرده و عملکرد و ویژگی‌های جدیدی را اضافه کرده است.

دانلود کیسمت: http://www.kismetwireless.net/

25. Wifiphisher

وای‌فایفیشر یک ابزار طراحی شده است تا حملات man-in-the-middle را با بهره‌گیری از ارتباط وای‌فای انجام دهد. با قانع کردن کاربران بی‌سیم برای اتصال به نقطه دسترسی تقلبی، وای‌فایفیشر به یک حمله‌کننده امکان می‌دهد تا ترافیک بی‌سیم آن‌ها را رهگیری، نظارت و یا تغییر دهد.

وای‌فایفیشر همچنین به یک حمله‌کننده امکان می‌دهد تا حملات فیشینگ وب را راه‌اندازی کند. این حملات می‌توانند برای جمع‌آوری اطلاعات اعتبار کاربران برای سایت‌های شخص ثالث یا اعتبار شبکه وای‌فای استفاده شوند. به علاوه، وای‌فایفی

شر طراحی شده است تا به صورت ماژولار عمل کند و به کاربران حرفه‌ای امکان بدهد کدهای سفارشی بنویسند و قابلیت‌های آن را گسترش دهند.

دانلود وای‌فایفیشر: https://github.com/wifiphisher/wifiphisher

26. inSSIDer

این‌اس‌اس‌آی‌در یک اسکنر محبوب وای‌فای برای سیستم‌عامل‌های مایکروسافت ویندوز و OS X است. اسکنر وای‌فای این‌اس‌اس‌آی‌در می‌تواند وظایف مختلفی را انجام دهد، از جمله پیدا کردن نقاط دسترسی وای‌فای باز، ردیابی قدرت سیگنال و ذخیره سازی لاگ‌ها با رکوردهای GPS.

این‌اس‌اس‌آی‌در بر روی مدل freemium عمل می‌کند. قابلیت‌های پایه به صورت رایگان در دسترس است، اما برخی از ویژگی‌ها نیاز به عضویت پرداختی دارند.

دانلود این‌اس‌اس‌آی‌در: https://www.metageek.com/products/inssider/

27. Wireshark

وایرشارک یک تجزیه‌گر پروتکل شبکه است. این ابزار به شما امکان می‌دهد بررسی کنید که در شبکه‌تان چه اتفاقی رخ می‌دهد. شما می‌توانید بسته‌ها را به صورت زنده ضبط کرده و آن‌ها را به صورت سطح بالا بررسی کنید یا مقادیر فیلدهای خاص در یک بسته را مشاهده کنید. وایرشارک بر روی ویندوز، لینوکس، OS X، Solaris، FreeBSD و سایر سیستم‌عامل‌ها اجرا می‌شود.

وایرشارک برای استفاده آسان طراحی شده است، اما در زیرساخت آن قابلیت‌های بسیار زیادی وجود دارد. این ابزار در صورتی که شما درک قوی از پروتکل‌های شبکه داشته باشید و بتوانید به درستی ترافیک را تفسیر کنید، بسیار مفید خواهد بود.

دانلود وایرشارک: https://www.wireshark.org/

28. CoWPAtty

کووپتی یک ابزار حمله دیکشنری خودکار برای WPA-PSK است. این برنامه بر روی سیستم‌عامل لینوکس اجرا می‌شود. این برنامه دارای یک رابط خط فرمان است و بر روی یک لیست کلمات که حاوی رمز عبور برای استفاده در حمله است، اجرا می‌شود.

استفاده از این ابزار ساده است، اما آهسته است. این به خاطر استفاده از PBKDF2 با ۴۰۹۶ بار تکرار برای تولید یک عبارت عبور پتانسیلی از SSID شبکه و رمز عبور است. از آنجا که هر محاسبه PBKDF زمان می‌برد، این باعث می‌شود حمله حدس رمز عبور به روش خشونت‌آمیز بسیار آهسته باشد.

با این حال، کووپتی یک جدول رنگین‌نما دارد که برای کاهش این مشکل طراحی شده است. از آنجا که بسیاری از روترها SSID مشترک دارند، جداول پیش‌محاسبه شده برای این SSIDها و رمزهای عمومی تولید شده است. اگر شبکه هدف یکی از این‌ها باشد، تست کردن آن با فهرست دیکشنری پیش‌محاسبه شده به طریقه‌ای سریعتر انجام می‌شود.

دانلود کووپتی: http://sourceforge.net/projects/cowpatty/

29. AirJack

ایرجک یک ابزار تزریق بسته Wi-Fi 802.11 است. این ابزار شکستن ورودی بی‌سیم را بسیار آسان می‌کند و با حملات انکار سرویس شبکه، قادر است شبکه را تخریب کند. این ابزار همچنین می‌تواند برای یک حمله man-in-the-middle بر روی شبکه استفاده شود.

دانلود ایرجک: http://sourceforge.net/projects/airjack/

30. Airgeddon

ایرجدون طراحی شده است تا یک ابزار همه‌کاره برای تحلیل امنیت شبکه‌های بی‌سیم باشد. برای این منظور، این ابزار چندین ابزار موجود را یکپارچه کرده و یک رابط خط فرمان مشترک برای همه آن‌ها ارائه می‌دهد. این کمک می‌کند که پیچیدگی انجام بازرسی امنیتی Wi-Fi را کاهش دهد، زیرا رابط خط فرمان Airgeddon شما را در فرایند راهنمایی می‌کند و تعاملات با تمام ابزارهای زیربنایی را انجام می‌دهد.

دانلود ایرجدون: https://github.com/v1s1t0r1sh3r3/airgeddon

سوالات متداول در مورد برنامه‌های هک WiFi

پس از دریافت نام برنامه‌ها، ممکن است هنوز چند سوال داشته باشید. در زیر، به برخی از سوالات متداول در مورد برنامه‌های هک WiFi پاسخ داده‌ایم.

کدام برنامه اجازه می‌دهد که رمزعبور WiFi را بدست آوریم؟

در لیست برنامه‌ها بسیاری از برنامه‌ها وجود دارد که به شما اجازه می‌دهند رمزعبور WiFi را استخراج کنید. با این حال، دزدیدن رمزعبور WiFi کسی دیگر غیرقانونی است و باید از آن خودداری کنید.

آیا هر کسی می‌تواند با استفاده از این برنامه‌ها WiFi من را هک کند؟

هر کسی که دانش پیشرفته امنیت/آزمایش نفوذ را داشته باشد می‌تواند رمزعبور WiFi شما را کرک کند. برای جلوگیری از چنین مواردی، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید، تأمین امنیت مناسب برای WiFi است. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید، تنظیم رمزعبور قوی برای WiFi خود است.

اگر هکرها وارد WiFi شما شوند، چه چیزهایی را می‌توانند دسترسی پیدا کنند؟

اگر کسی موفق به هک شبکه WiFi شما شود، می‌تواند ترافیک بدون رمز شما را نظارت کند. این ممکن است شامل جاسوسی بر فعالیت‌های مرورگری شما باشد. با این حال، حتی حرفه‌ای‌ترین افراد هم نمی‌توانند به شبکه شما هک کنند اگر WiFi شما محافظت شده باشد و رمزعبور قوی داشته باشید.

چگونه می‌توانم رمزعبور WiFi خود را پیدا کنم؟

اگر می‌خواهید رمزعبور شبکه WiFiهای ذخیره شده خود را بدانید، نیازی به برنامه‌ی شخص ثالث ندارید. یک قابلیت داخلی در اندروید به شما رمزعبور شبکه‌های WiFi ذخیره شده را نشان می‌دهد.

این بهترین برنامه‌های اندروید برای تجزیه و تحلیل شبکه‌های WiFi هستند. می‌توانید از این برنامه‌ها برای یافتن آسیب‌پذیری‌ها در شبکه‌های WiFi خود استفاده کنید. با این حال، لطفاً از این برنامه‌ها برای امور نامشروع استفاده نکنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفاً آن را با دوستان خود هم به اشتراک بگذارید.

منبع سایت: SPY24 و سایت techviral