آموزش هک wifi و نفوذ به شبکه های بی سیم

افراد بیشماری به دنبال یافتن روش های کاربردی برای آموزش هک wifi هستند. در این مطلب قصد داریم به معرفی چندین برنامه هک wifi کاربردی بپردازیم. اگر شما به دنبال روش های مطمئن برای نفوذ به وای فای دیگران و آموزش هک wifi هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

برنامه های شناخته شده هک

در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین برنامه ها برای آموزش هک wifi بپردازیم. در ادامه با برنامه هایی نظیر Wps Wpa Tester، Free Open Wifi Connect Anywhere Automatically، و چندین برنامه دیگر آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

آموزش هک wifi و نفوذ به شبکه های بی سیم


اگر می خواهید دانش خود را افزایش دهید و می خواهید از ترفندها و روش های هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی آگاه شوید ، بسیاری از مردم در مورد چگونگی هک کردن رمزهای عبور Wi-Fi با استفاده از Android و اینکه آیا این امکان وجود دارد یا خیر سوال می کنند. پاسخ ساده این است که "بله" شما می توانید با استفاده از برخی ترفندها و ابزارها (برنامه ها) هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی را انجام دهید.

انواع امنیت رمز عبور Wi-Fi

در درجه اول سه نوع مختلف از امنیت رمز عبور وای فای وجود دارد. این رمز امنیت Wi-Fi به شرح زیر است

1)حریم خصوصی معادل سیمی (WEP).

(امنیت Wi-Fi Wired Equivalent Privacy WEP) یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین امنیت رمز عبور Wi-Fi در کل جهان است. با این حال، این امنیت یک هفته بیشتر و ناامن نیز هست. شخصی می تواند با استفاده از ابزارهای Airmon از Kali Linux و Aircrack ، چنین امنیت Wi-Fi را کرک و هک کند.

دسترسی محافظت شده از (Wi-Fi WPA).

امنیت Wi-Fi Protected Access (WPA) Wi-Fi نسخه بهبود یافته و به روز شده سیستم امنیتی وای فای است. این سیستم امنیتی Wi-Fi در سال 2003 معرفی شد. اما یک هکر آمریکایی نقص قابل توجهی در کلید های امنیتی WPA پیدا کرد. به همین دلیل هک این امنیت Wi-Fi آسان شد. رمز عبور Wi-Fi که دارای امنیت WPA است از طریق تلفن هوشمند Android امکان پذیر است.

(Wi-Fi Protected Setup WPS).

 (Wi-Fi Protected Setup WPS) فقط یک سیستم امنیتی Wi-Fi است که هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی آن آسان نیست. با این حال ، در برخی موارد ، همچنین مشخص شده است که این امنیت Wi-Fi نیز هک می شود اما به مهارت های بالای هک شدن نیاز دارد. اگر کسی از امنیت WPS استفاده کند ، ممکن است هک این امنیت دشوار باشد.

بنابراین در مرحله اول هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی، ما از برنامه های اندرویدی استفاده می کنیم که به شکستن رمز عبور WiFi کمک می کنند.

می توانید رمزعبور وای فای را با تلفن های هوشمند اندرویدی روت شده و غیر روت شده هک کنید. اما بدیهی است که شانس موفقیت یک گوشی هوشمند روت شده بسیار بیشتر از یک گوشی روت نشده است. اگرچه همه روش های فوق خوب کار می کنند ، اما روش برنامه bcmon به دلیل میزان موفقیت آن توصیه می شود.

روش 1: هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی با استفاده از WIFI WPS WPA TESTER (بدون روت کردن)

Wi-Fi WPS WPA TESTER  یک برنامه محبوب Android است که به طور گسترده ای برای هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی ستفاده می شود. برنامه Wi-Fi WPS TESTER فقط آن دسته از روترهایی را که با ویژگی های محدود به روتر WPS متصل می شوند ، هک می کند. هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی با استفاده از این برنامه بسیار آسان است و فقط به مراحل زیر نیاز دارد. بهترین قسمت این برنامه این است که می توانید بدون روت گوشی اندرویدی خود از آن استفاده کنید. همچنین می توانید با برخی از ویژگی های اضافی از این برنامه در تلفن اندرویدی روت شده استفاده کنید.

با استفاده از این برنامه های  اندرویدی می توانید به راحتی امنیت و قدرت بی سیم روتر خود را بررسی کنید. اگر روتر ایمن نیست ، برنامه WIFI WPS WPA TESTER به راحتی رمز عبور WiFi را در تلفن Android شما دور می زند. پس از رد شدن از رمز عبور وای فای  ، تلفن Android را با روتر و بدون ارائه رمز عبور متصل می کند.

برنامه های هک Wi-Fi WPS WPA TESTER هم در تلفن های اندرویدی روت شده و هم غیر روت کار می کنند. در زیر مراحل هک کردن رمز عبور Wi-Fi در Android و بدون روت کردن وجود دارد.

برنامه WIFI WPS WPA TESTER را از فروشگاه Play بارگیری و نصب کنید.

تنظیمات Wi-Fi را در تلفن Android خود فعال کنید.

برنامه را راه اندازی کنید و شبکه های Wi-Fi نزدیک خود را جستجو کنید.

یکی از شبکه ها را از نتیجه انتخاب کنید و با ضربه زدن هک را شروع کنید.

می توانید کلید آن را به صورت دستی وارد کنید.

این برنامه امنیت Wi-Fi را بررسی می کند ، و ترکیبی از کلمات و اعداد را برای شکستن رمز عبور Wi-Fi امتحان می کند. این برنامه در مدت زمان کوتاهی کد شبکه را پیدا کرده و تلفن شما را به طور خودکار متصل می کند.

روش 2:هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی با استفاده از APK AndroDumper APK (بدون روت کردن)

یکی دیگر از برنامه های محبوب است که هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی استفاده می شود AndroDumper است. این برنامه برای هک کردن رمزهای عبور Wi-Fi از طریق دستگاهی غیر ریشه کار می کند. مراحل ذکر شده در زیر را برای هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی با استفاده از این برنامه دنبال کنید.

برنامه AndroDumper را روی تلفن Android خود بارگیری و نصب کنید.

تنظیمات Wi-Fi را در دستگاه Android خود روشن کنید.

برنامه AndroDumper را راه اندازی کنید و روی دکمه تازه سازی موجود در بالای صفحه کلیک کنید تا شبکه های Wi-Fi نزدیک را جستجو و دریافت کنید.

شبکه ای را که می خواهید هک کنید انتخاب کنید و به آن متصل شوید و روی آن ضربه بزنید.

اکنون این برنامه سعی می کند با هر ترکیب ترکیبی از حروف الفبا و رمزهای عبور شماره با شبکه انتخابی شما ارتباط برقرار کند. اگر شبکه انتخاب شده دارای گذرواژه Wi-Fi ضعیف است ، این برنامه احتمالاً آن را هک می کند.

روش 3: هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی با روتر WPA2 WPS (دستگاه ریشه)

در این روش هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی ، ما از برنامه Bcmon و Reaver Android استفاده خواهیم کرد. دستگاه خود را روت کنید ، به یک تلفن Android روت نیاز دارید. اطمینان حاصل کنید که گوشی اندرویدی ریشه شما دارای تراشه Broadcom bcm4329 یا bcm4330 است که در Samsung Galaxy S1 / S2 ، HTC Desire HD ، Nexus 7 ، Nexus 1 و غیره وجود دارد.

فایل APK برنامه BCmon را بر روی تلفن Android خود بارگیری و نصب کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا چیپ ست Broadcom و شکستن PIN خود را کنترل کنید.

اکنون ، برنامه Reaver Android را که رمزعبور شبکه Wi-Fi WPS را کشف کرده و خراب می کند ، بارگیری و نصب کنید.

پس از نصب برنامه ، برنامه BCmon را راه اندازی کرده و روی گزینه "monitor mode" ضربه بزنید.

دوباره برنامه Reaver را راه اندازی کنید و بر روی صفحه تأیید کنید که از آن برای هیچ فعالیت غیرقانونی استفاده نمی کنید. روی APN یا نقطه دستیابی که می خواهید رمز عبور Wi-Fi را بشکنید و ضربه بزنید. بعضی اوقات برای ادامه باید حالت مانیتور خود را تأیید کنید و می توانید این کار را با بازگشایی مجدد برنامه BCmon انجام دهید.

به تنظیمات موجود در برنامه Reaver بروید و علامت گذاری کنید تا کادر "تنظیم خودکار پیشرفته" علامت گذاری شود.

سرانجام ، با کلیک بر روی حمله شروع ، هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی را  شروع کنید.

روش 4: هک کردن رمز عبور Wi-Fi در Android با استفاده از برنامه Wi-Fi WPS Connect (دستگاه ریشه)

با استفاده از برنامه Wi-Fi WPS Connect می توانید اقدام به هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی و ر مز عبور این برنامه روی تلفن های روت شده و غیر روت شده  کنید.

اگر اتصال Wi-Fi را در دستگاه Android خود با امنیت WPS پیدا کردید ، می توانید به راحتی و بدون ارائه رمز عبور با آن ارتباط برقرار کنید. برنامه WPS Connect امنیت Wi-Fi WPS را دور می زند و بدون وارد کردن گذرواژه با Wi-Fi متصل می شود.

در زیر مراحل هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی با استفاده از این برنامه وجود دارد:

برنامه Wi-Fi WPS Connect را در تلفن Android خود بارگیری و نصب کنید.

تنظیمات Wi-Fi تلفن خود را فعال کنید.

برنامه WPS Connect را راه اندازی کنید و روی دکمه اسکن ضربه بزنید تا تمام شبکه های Wi-Fi نزدیک را اسکن کنید.

شبکه Wi-Fi را انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید و می خواهید هک شود. یک صفحه پاپ آپ با یک لیست از پیش تعیین شده از کلیدها (PIN) ظاهر می شود.

برای شروع روند هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی  ، روی کلید ضربه بزنید.

چند دقیقه صبر کنید تا رمز ورود Wi-Fi با موفقیت هک شود.

روش 5: هک کردن رمز عبور Wi-Fi در Android با استفاده از WPSAPP

 WPSAPP  یک برنامه همه در یک است که به شما این اجازه را می دهد که  اقدام به هک کردن Wi-Fi گوشی های اندرویدی اطراف را با کمک از یک پین 8 رقمی متصل کنید. برنامه WPSAPP طس را در هر دو تلفن Android روت شده و غیر روت آسان و راحت می کند. با استفاده از این برنامه ، می توانید هر شبکه WEP Wi-Fi را بدون هیچ مشکلی هک کنید.

منبع سایت: 01SPY