ردیابی گوشی بدون نصب نرم افزار FoneWatcher

وقتی می پرسید چگونه می توان مکان تلفن همراه را بدون نصب نرم افزار بر روی تلفن مورد نظر ردیابی کرد، به نظر می رسد کاری است که فقط جیمز باند می تواند انجام دهد اما مغایر با باور عمومی، این امکان وجود دارد که هر فرد عادی نیز این کار را انجام دهد. در این مقاله، تمام راه حل های مربوط به نحوه ردیابی تلفن همراه بدون نصب نرم افزار به تفصیل ارائه شده است. لطفا مقاله زیر را تا انتها بررسی کنید.

روش این نوع ابزارهای حرفه ای آسان است و هیچ قانونی امنیتی اپل را نقض نمی کند اما گوشی مورد نظر را به صورت مخفیانه ردیابی می کند. در حال حاضر تعداد زیادی از این ابزارها در بازار وجود دارد اما واقعا کدام یک بهترین است؟ نگران نباشید، ما در این مقاله وظیفه داریم پیش از معرفی هر کدام از این برنامه ها، آن ها را به دقت بررسی و آزمایش کنیم. ما می خواهیم FoneWatcher   ابزار ردیابی موقعیت مکانی آیفون را توصیه کنیم.

مزایا و ویژگی های استفاده از FoneWatcher

با صحبت در مورد مزایای FoneWatcher، متوجه خواهید شد که این فقط یک نرم افزار ردیابی تلفن همراه نیست. این نرم افزار گزینه های بیشتری به شما ارائه دارد. بیایید ویژگی آن را بررسی کنیم:

این برنامه امکان ردیابی موقعیت مکانی در زمان واقعی را فراهم می کند.

ردیابی گوشی بدون نصب نرم افزار (Phone Tracking)


برای استفاده از این نرم افزار، فقط اطلاعات iCloud بدون نصب هرگونه نرم افزار بر روی آیفون مورد نظر لازم است.

مشاهده تمام تاریخچه های مکان.

این برنامه بیش از 10 ویژگی دیگر در ردیابی آیفون ارائه می دهد.

FoneWatcherیک ابزار مبتنی بر وب است که به این معنی است که می توانید از هر نوع مرورگر استفاده کنید و سپس می توانید هدفون iPhoneرا از راه دور، حتی گوشی های Androidرا ردیابی کنید.

روش اول: ردیابی گوشی با برنامه FoneWatcher

اگر می خواهید به طور مخفیانه و بدون نصب نرم افزار بر تلفن هدف، او را ردیابی کنید، بهتر است از ابزارهای ردیابی حرفه ای استفاده کنید، آن ها می توانند بسیاری از مشکلات فنی آزار دهنده را برای شما دور بزنند.

نحوه ردیابی گوشی همراه با برنامه FoneWatcher

FoneWatcher بدون نصب از طریق اعتبارنامه iCloud یک تلفن همراه را ردیابی می کند و عملکرد آن بسیار ساده به نظر می رسد. حال بیایید روند دقیق این کار را بررسی کنیم. این مراحل عبارتند از :

با شناسه ایمیل خود یک حساب FoneWatcher ایجاد کنید و یک طرح مناسب برای لذت بردن از ویژگی فوق العاده این برنامه انتخاب کنید. سپس برای انتخاب بستر (platform) به صفحه هدایت خواهید شد.

اکنون بر روی گزینه Setup Guide کلیک کرده و اعتبار iCloud را برای آیفون مورد نظر تأیید کنید.

نحوه ردیابی گوشی همراه

3. به محض تأیید اعتبار، به صفحه کنترل وب FoneWatcher دسترسی خواهید داشت و مکان دستگاه مورد نظر iOS را ردیابی خواهید کرد.

این کار بسیار ساده و آسان است. اول از همه، هیچ عامل خطر وجود ندارد و به هیچ وجه نصب نیاز نیست. این ابزار توسط بسیاری از رسانه های معروف فنی انتخاب شده است.

روش دوم:‌ ردیابی گوشی با برنامه های سایت darband.4kia

برای ردیابی گوشی بدون نصب برنامه می توانید به روش زیر عمل کنید. این مراحل عبارتند از:

به سایت 4kia می روید.

بر روی گزینه ردیابی افراد بدون نصب (قسمت توضیحات بیشتر) کلیک کنید.

حال می توانید برنامه مورد نظر خود را نصب کنید.

توجه توجه!

شما حتی در زمانی که گوشی فرد مورد نظر به اینترنت متصل نیست، می توانید از این برنامه استفاده کنید.

روش سوم:‌ ردیابی گوشی با روش iTunes

با استفاده از Family Orbit iPhone Tracker می توانید بر میزان استفاده از تلفن فرزندتان که در نسخه پشتیبان iTunes ذخیره شده است، نظارت کنید و گوشی را ردیابی کنید. این برنامه به شما امکان می دهد بدون استفاده از jailbreaking  یا نصب هر برنامه ای روی تلفن مورد نظر، به صورت محتاطانه از تلفن هدف استفاده کنید و آن را ردیابی کنید. برای استفاده از این برنامه به روش زیر عمل می کنید:

شما فقط برنامه را روی رایانه خود نصب کرده.

سپس از iTunes برای پیکربندی تلفن مورد نظر استفاده می کنید تا به این صورت نسخه پشتیبانی اطلاعات (back up) گوشی مورد نظر به رایانه شما فرستاده شود.

سپس نرم افزار نظارت Family Orbit تمام نسخه های پشتیبانی را رمزگشایی کرده و آن ها را به صفحه کنترل پنل (Control panel) ارسال خواهد کرد. کنترل پنل جایی است که می توانید تمام فعالیت های تلفنی فرد مورد نظر را مشاهده کنید و گوشی او را ردیابی کنید. این برنامه شما را قادر می سازد تا موارد زیر را کنترل کنید:

تماس

پیام های متنی

برنامه های نصب شده

عکس و فیلم

جستجوهای وب

چت در WhatsApp ، Viber ، Kik و LINE

موقعیت مکانی

مخاطبین و تقویم

این برنامه مزیت های دیگری نیز دارد که عبارتند از :

یکی از مزایای این سرویس این است که می توانید از هر دستگاهی برای بررسی فعالیت های تلفن مورد نظر استفاده کنید.

مزیت دیگر این است که می توانید چندین دستگاه را کنترل کنید و ردیابی کنید به شرطی که مجوز هر یک از دستگاه ها را داشته باشید.

روش چهارم: ردیابی گوشی Google Timeline

Timeline روشی برای نظارت بر تلفن همراه اندروید بدون نصب نرم افزار است. درست مانند یافتن دستگاه من (find my device ) این روش نیز با حساب Google کار می کند. برای کارکردن با این روش، گوشی مورد نظر باید به اینترنت متصل شود و GPS باید فعال شود. هم چنین باید credentials گوگل گوشی را داشته باشید. برای استفاده از این روش باید مراحل زیر را طی کنید :

از مرورگر وب رایانه خود، Google Maps را باز کنید

با حساب Google گوشی مورد نظر وارد شوید

در سمت چپ و بالای صفحه خود بر روی گزینه "Menu" کلیک کنید

روی گزینه Your Timeline کلیک کنید.

این نقشه به شما جدول زمانی را نشان می دهد که گوشی مورد نظر به کجاها رفته است. با کلیک روی منو گزینه مکان های شما و گزینه بازدید شده، می توانید تاریخچه مکان را نیز مشاهده کنید.

این مقاله تلاش کرد چندین روش ردیابی گوشی بدون نصب نرم افزار بر گوشی هدف را نشان دهد. هر کدام از این برنامه ها برای ردیابی بعضی از گوشی ها مفید هستند. به طور مثال برنامه ایی مانند iTunes فقط مخصوص ردیابی گوشی های آیفون است و برنامه ایی مانند Google Timeline فقط مخصوص ردیابی گوشی های اندورید است و برنامه های موجود در سایت darband.4kia و برنامه FoneWatcher برای ردیابی هر نوع گوشی مفید خواهد بود. هم چنین در این مقاله نحوه نصب و استفاده از این نرم افزارها توضیح داده شده است. امیدوارم مطالب این سایت مفید واقع شده باشد.

آیا تابحال خواسته اید بدانید که  یک فرد خاص به کجا میرود و درحال حاضر کجاست؟

معمولا اولین راه حل که به نظر افراد میرسد ردیابی فرد بوسیله موبایل یا شماره تماس موبایل اوست. اما ایا این کار شدنی است و چه اقداماتی باید انجام داد؟ در این نوشته سعی میشود اطلاعات مفید و درستی به شما داده شود تا بتوانید با ساده ترین و راحت ترین روش ممکن به هدف خود برسید. ابتدا باید در مورد تکنولوژی ردیابی که در حال حاضر وجو دارد توضیحاتی را ارائه دهیم. برای مکانیابی و ردیابی افراد سه نوع تکنولوژی مختلف وجود دارد که به توضیح هر کدام میپردازیم.

1. تکنولوژی GPS یا جی پی اس

این تکنولوژی متعلق به وزارت دفاع آمریکا میباشد که وسایل الکترونیکی خاص همچون موبایل، ردیاب خودرو و انواع لوازم دیگر که دارای چیپ gps هستند با اتصال به ماهواره های جی پی اس میتوانند از موقعیت دقیق خود باخبر شوند. این فناوری بیشترین استفاده را در بین فناوریهای موجود برای ردیابی دارد.نقطه قوت این روش برد بینهایت آن است و شما در هر کجای زمین قادر به استفاده از این روش میباشید.نقطه ضعف این تکنولوژی عدم کار کردن در محلهای سر بسته میباشد. برای استفاده از روش gps شما باید در فضای سرباز باشید. برای دیدن اطلاعات بیشتر در این مورد به مقاله نوشته شده در مورد جی پی اس مراجعه نمایید.

2. تکنولوژی WI-FI یا وای فای

برخی از دستگاه ها برای ردیابی اشخاص  از اماج وای فای استفاده میکنند. خوبی این روش این است که در مکانهای سربسته نیز به خوبی کار میکند . محدودیت این روش برد کوتاهتر آن است. از این روش بیشتر برای ردیابی افراد درون سازمانها و ادارات که در یک ساختمان چند طبقه هستند استفاده میگردد.

منبع سایت: owl24