هک اندروید با ترموکس چگونه است؟

در این مقاله قصد داریم به معرفی هک اندروید با ترموکس بپردازیم. با توجه به آن که سایت ترموکس (termux)، نرم افزاری کاربردی را برای انجام عمل هک اندروید با ترموکس در اختیارمان می گذارد، قصد داریم به این موضوع توجه کنیم که کاربرد این نرم افزار چیست و نحوه عملکرد نرم افزار ترموکس در جهت هک اندروید با ترموکس چگونه می باشد. پس تا انتهای این مقاله همراهمان باشید تا در جهت بررسی این موضوع مهم براییم و به ارائه توضیحاتی پیرامون موضوع ترموکس بپردازیم.

تعریف ترموکس چیست؟

تعریف ترموکس چیست؟


نرم افزار شبیه ساز ترمینال سایت لینوکس، شباهت بسیار بالایی به نرم افزار نام برده ترموکس دارد. به این معنی که این دو نرم افزار، همانند هم، بدون این که به دسترسی روت در اندروید احتیاج داشته باشند، می‌ توانند امکانات بسیار زیاد و چشم گیری را برای مخاطبان و کاربران خود فراهم آورند. برای مثال این برنامه به طور قدرتمند امکاناتی مانند قابلیت نصب پایتون و همینطور روبی را برای کاربران اندروید فراهم می آورد.

افرادی که خواهان هک اندروید با ترموکس می باشند و مایل به آموزش و یادگیری کار با این نرم افزار می باشند، می توانند این نرم افزار کاربردی و قوی را از طریق نصب این نرم افزار از وب سایت رسمی ترموکس و گوگل پلی، این نرم افزار را نصب نمایند و بر روی ان کار کنند.

هک اندروید با ترموکس چه مزایایی دارد؟

همانطور که تا اینجا متذکر شدیم، برنامه لینوکس به صورت شبیه ساز یافته به شکل برنامه کاربردی ترموکس درآمده است. افرادی که کار با برنامه لینوکس را آموزش دیده اند، به راحتی و به سرعت می توانند با برنامه ترموکس نیز ارتباط برقرار کنند. در ادامه قصد داریم مزایای استفاده از برنامه ترموکس را در جهت هک اندروید با ترموکس متذکر شویم و دستوراتی را در جهت استفاده از این نرم افزار، نام ببریم.

آپدیت این برنامه از طریق apt update صورت می گیرد و آپگرید این برنامه ها نیز از طریق apt upgrade, انجام می شود. برای نصب هرگونه ابزار مورد نیازتان نیز می توانید install نام ابزار مورد نظرتان را وارد نمایید و برای نصب هر گونه پکیج نیز می توانید install نام پکیج خود را جستجو کنید.

برای تغییر دایرکتوری این برنامه می توانید کد cd را وارد نمایید و مورد بعد، پی بردن به آی پی لوکال برنامه می باشد که از طریق ان می توانید به لوکال خود در شبکه پی ببرید، که آن نیز از طریق کد ifconfig امکان پذیر می باشد. su نیز کدی است که از طریق ان به سوپر یوزر خود دسترسی پیدا می کنید و امکان ارتقا برایتان فراهم می شود. pwd نیز کدی است که مکان فعلی شما را نشان خواهد داد. برای ان که به تمام این امکانات به یکباره دسترسی پیاده کنید، نیاز است که تا نصب کامل برنامه صبر کنید و بعد از ان، اجرا تمامی برنامه ها و دسترسی به تمامی مزایا و امکانات امکان پذیر خواهد بود.

آموزش هک اندروید با ترموکس از چه طریقی انجام پذیر است؟

برای ان که کار با نرم افزار ترموکس را همانند نرم افزار لینوکس آموزش ببینید، نیاز است که بعد از ان که نرم افزار ترموکس را بر روی گوشی خود نصب نمودید، بعد از آن که این برنامه به طور کامل بر روی سیستم اندروید شما نصب شد، آنگاه دسترسی های داخلی این برنامه را محدود نمایید. کلید دستگاه موبایل شما که کم کردن صدا را انجام می دهد و قادر است کار کنترل صدا را انجام دهد، با نگه داشتن این کلید به مدت طولانی، کار انتخاب نمودن و کپی کردن و چسباندن متن ها را انجام دهید.

شما می توانید بعد از آنکه این نرم افزار را به طور کامل نصب نمودید، هات اسپات دستگاه موبایل خود را روشن نمایید و سپس ابزار هک دوربین گوشی دیگران را بر روی دستگاه خود نصب نمایید و از طریق ارسال لینک در نرم افزار ترموکس، به این ابزار تسلط کامل را پیدا کنید.

آموزش هک اندروید با ترموکس از چه طریقی انجام پذیر است؟


هک گوشی اندروید با ترموکس چگونه است؟

برای هک اندروید با ترموکس ابتدا لینک گوشی مورد نظر را بر روی ترموکس کپی نمایید و به هک دوربین تلفن فرد مورد نظر مشغول شوید. گزینه های موجود در این برنامه برای شما خواهد آمد که با انتخاب گزینه دوم و فشردن دکمه اینتر وارد اطلاعات فرد مورد نظر و اطلاعات دوربین او می شوید.

هک اندروید با لینک در ترموکس صورت پذیر است؟

تا اینجا سعی نمودیم برنامه ترموکس و شیوه استفاده از آن را به شما به طور خلاصه توضیح دهیم. برای آنکه بتوانید از این اطلاعات به طور مفید استفاده نمایید نیاز است که به طور امتحانی یک بار وارد این برنامه شوید و این مراحل را طی نمایید. قابلیت های این برنامه باعث شده تا افراد زیادی به نصب این برنامه بر روی گوشی خود بپردازند‌. تا اینجای مقاله سعی نمودیم اطلاعاتی که به دست داشتیم را در اختیارتان قرار دهیم پس در ادامه نیز همراه ما باشید تا با اطلاعات بیشتری بتوانیم به شما در این مسیر کمک نماییم‌.

همانطور که اشاره نمودیم ترموکس برای هک دوربین گوشی افراد کمک کننده است و در این برنامه، محیط نرم افزار لینوکس شبیه سازی شده است. به این وسیله محیط کامند لینوکس در این برنامه پیاده شده است و قابلیت های فراوان دیگری نیز در اختیارتان قرار می گیرد. با کپی کردن لینکی که این برنامه در اختیار ما قرار می دهد، به راحتی به دوربین گوشی افراد تسلط پیدا می‌کنیم و از خوبی برنامه‌ نام برده این است که با چند کلیک و چند راهکار بسیار ساده می توانیم به هک اندروید با ترموکس دست پیدا کنیم.

چه کسانی هک اندروید به وسیله ترموکس را انجام می دهند؟

افرادی که به کار با نرم افزار های اندروید، تسلط کامل را دارند، می توانند به اندروید و به برنامه ترموکس نیز مسلط باشند و با استفاده از این برنامه سیستم عامل های اندروید را هک نمایند. شما می توانید از طریق مراجعه و دسترسی پیدا کردن به این افراد و با پرداخت هزینه هک اندروید با ترموکس را انجام دهید.

هک اندروید با لینک در ترموکس صورت پذیر است؟


هک اندروید با ترموکس چه اطلاعاتی نیاز دارد؟

هک اندروید با ترموکس به دلایل مختلف مورد توجه واقع شده است و دلیل آن این است که این برنامه نرم افزار به عنوان یک ابزار کامل معرفی شده است که همه، اولویت های عرضه شده برای این سیستم بوده است. کسی که نفوذ به این سیستم را آموزش دیده باشد، تمام راه های نفوذ به اندروید را امتحان می کند و از تمام آسیب پذیری های اندروید برای رسیدن به هدف خود بهره می برد.

همانطور که در بالا نیز متذکر شدیم، بعد از ان که برنامه ترموکس را از وب سایت این نرم افزار و گوگل پلی دانلود نمودید، نیاز است که ابزار های دیگری را نیز برای هک اندروید با ترموکس بر روی سیستم عامل خود نصب نمایید. نصب برنامه متاسپلویت از جمله این ابزار ها می باشد. شما باید برای نصب این نرم افزار مسیر هایی را طی نمایید که در ادامه به این موارد اشاره خواهیم نمود.

هنگامی که این نرم افزار را دانلود نمودید، باید تا نصب تمام ابزار ها و پکیج های مورد نیاز آن صبر نمایید. سپس در گام اول اسکریپت گیت را نصب نمایید و ترموک قابل اجرا در اندروید نسخه ۴ که نسخه ای بالا می باشد را نصب نمایید و سپس وارد برنامه ترموکس شوید و مراقب باشید که به طور کامل دقت کرده باشید که از نسخه اصلی این نرم افزار استفاده کرده باشید، زیرا برنامه های مختلفی وجود دارد که با نسخه اصلی این اپلیکیشن به اشتباه گرفته می شوند.

بعد از ورود به این اپلیکیشن، مطابق با ایپی خارج از کشور کار با این نرم افزار را به منظور هک اندروید با ترموکس اغاز نمایید. این کار را شما تنها یک بار و برای ورود به این نرم افزار باید انجام دهید و بعد از ان با ایپی خود به این نرم افزار وارد شوید. بعد از ان به دایرکتوری های اندرویدتان وارد شوید و بعد از ان که به تنظیمات مخصوص نرم افزار وارد شدید، در لیست برنامه ها وارد شوید و ابزار ترموکس را انتخاب نمایید و به تنظیمات اصلی ترموکس بروید و به این نرم افزار به طور کامل اجازه دسترسی بدهید.

هک گوشی اندروید با ترموکس قانونی است؟

هک گوشی اندروید با هیچ نرم‌ افزار و از طریق هیچ روش قانونی نمی باشد و از شما می خواهیم طی هیچ شرایطی دست به این کار نزنید و تنها در مواقع ضروری اقدام به انجام هک اندروید با ترموکس نمایید. زیرا این کار کاملا به دور از انسانیت و قانون می باشد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا به نکات دیگری نیز پیرامون هک اندروید با ترموکس بپردازیم.

جلوگیری از هک گوشی اندروید با ترموکس چگونه انجام می شود؟

شما می توانید از طریق آموزش تمام راه های حفظ امنیت گوشی موبایل اندروید خود که در مقاله های دیگر به آنها اشاره نمودیم، از هک دیگر افراد جلوگیری نمایید. از اینکه تا اینجا مقاله با ما همراه بودید و ما را تا پایان همراهی نمودید، نهایت سپاسگزاری را به جا می آوریم. امیدواریم اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار داده باشیم و موفق شده باشیم تا اطلاعات سودمندی را در این زمینه برای تان فراهم آوریم.

منبع سایت: اسپای۲۴