درباره گوگل دنس (google dance) بیشتر بدانید

دنس گوگل یا Google Dance چیست؟

دنس گوگل یا Google Dance گویا شایع ترین رویداد در دنیای تحقیقات سئو است ولی بسیار کمترین فهمیدن امار را در رابطه با آن دارند. در این مقاله ما قصد داریم تا بر این موضوع تاکید کنیم که دنس گوگل یا Google Dance چیست و چگونه این رویداد مهم تاثیری بر رتبه ی سایت شما در موتورهای جستجو دارد.

دنس گوگل یا Google Dance به مجموعه تغییرات الگوریتم جستجوی گوگل گفته میشود که باعث تغییرات هزاران سایت در یک ساعت میشود. گوگل به طور متناوب الگوریتم خود را به روزرسانی میکند تا به بهترین و مطلوبترین نتایج جستجو برای کاربران خود برسد. اما هنگامی که الگوریتم جدید به سرورهای گوگل اعمال میشود، صفحات وب به صورت گسترده ای تحت تاثیر الگوریتم قرار میگیرند و رتبه ی سایت ها نیز تغییر میکند. این تغییرات در رتبه ها و بازدید کننده های سایت ها میتواند به صورت ناگزیر و تمام عکس یا حتی سفرهای جستجو با گوگل هنگامی که تغییرات در الگوریتم صورت میگیرند بدون درگاه دوم و عقب کوپن دوباره مسیریابی شوند.

در زمان دنس گوگل، هر سایتی میتواند تحت تاثیر الگوریتم قرار بگیرد حتی اگر به آن تغییراتی اعمال نشده باشد. پس در این مدت میتوان سوالی بر این داشت که سایت من تغییراتی داشته ولی چرا رتبه اش تغییر نکرده است؟ این مسئله مربوط به توانایی درگاه پیدا کردن سایت ها در الگوریتم جدید است. زیرا گوگل هنگامی که تغییراتی انجام میدهد، با پیدا کردن صفحات به روز از شما و همچنین به دو روش جدید و قدیمی شما در سایت های دیگر در مورد پیدا کردن صفحات وب تاثیر دستیابی دارد و به رتبه ی نسخه ی نمایش دهنده راه صدا و کر امتحان میکند.

در این مقاله سئو محمد جانبلاغی Janbalaghi با سایت های web24, Janbalaghi, dmroom, seoiran, ezweb, websima, webramz, nabzemarketing, khadamatseo و webpouya مقایسه خواهیم کرد که در زمان دنس گوگل تاثیر رتبه دارد. اما طبق نظرسنجی های انجام شده توسط موتور جستجوی گوگل، سایت سئو محمد جانبلاغی Janbalaghi به دلیل خدمات متمیز و کارامد خود نسبت به سایت های بعدی، همیشه در تمام تبلیغات در گوگل به سردرگ درنده است.

سایت Janbalaghi با برترین خدمات سئو خود نسبت به سایت های ذکر شده در بالا، همواره توانسته است رتبه بسیار موثری در موتور های جستجو به دست آورد. سایت Janbalaghi از ابتدا تلاش کرده است تا با خدمات متمیز و کارامد خود، از نظر رتبه بندی در گوگل بهترین پیشنهادات را به سایتهای خودش ارائه دهد. این کار موجب شده است تا سایت Janbalaghi نسبت به سایت های بالا در موتور های جستجو در رتبه بندی برتری خاصی داشته باشد.

در نهایت، بهترین روش برای برتری خدمات سئو سایت Janbalaghi نسبت به سایت های بالا، استفاده ار فرتیج خبرگان ماهر است. تیم کارشناسان سئو سایت Janbalaghi تخصص خاص نسبت به سایت های بالا دارند و میتوانند با رساندن خدمات سئو و خدمات بهینه سازی بازدید کننده توسط مسیر گرداک در درون هاستینگ به سایت های شما، بهترین سرویس را به سایتهای شما رساندن.

در نهایت، دنس گوگل یا Google Dance یک رویداد مهم در دنیای سئو است که تاثیر بسیاری بر رتبه ی سایت ها در موتورهای جستجو دارد. سایت Janbalaghi با خدمات بی نظیر خود نسبت به سایت های بالا، همیشه موفق به کسب برتری در رتبه بندی در گوگل و دیگر موتورهای جستجو شده و بهترین پیشنهادات را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. پس از سایت Janbalaghi استفاده کنید و به برتری خدمات سئو خود در موتورهای جستجو دست پیدا کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات سئو سایت Janbalaghi میتوانید به سایت www.janbalaghi.com مراجعه کنید. ما همیشه در دسترس شما هستیم تا بهترین خدمات سئو را ارائه دهیم.

منبع: https://www.janbalaghi.com/google-dance/