برنامه کی لاگر برای اندروید آیفون و ویندوز

آیا می خواهید به صورت غیر مستقیم بدون اینکه بالای سر آنها ایستاده باشید و یا تلفن همراه شان را در دست بگیرید و یا پشت کامپیوتر آنها بشینید همه چیزهایی را که فرزندتان تایپ می کند را مشاهده کنید؟

از کی لاگر اندروید، آیفون و ویندوز اسپای۲۴ برای نظارت بر تمامی مواردی که فرزند شما در رایانه و یا تلفن همراه شخصی خود تایپ می کند، استفاده کنید.

کافیست برنامه کیلاگر را دانلود کنید، پس از نصب و مخفی شدن آن می توانید گزارش تمامی فعالیت های فرزند خود را داشته باشید.

برنامه کی لاگر برای اندروید


گزارش موارد تایپ شده با صفحه کلید در 3 گام ساده

ایجاد حساب کاربری و انتخاب اشتراک

در وبسایت اسپای۲۴ ثبت نام کنید و اشتراک مورد نظر خود را برای دانلود کیلاگر پلتفرم های مختلف اندروید، آیفون و ویندوز انتخاب کنید.

دانلود و نصب کیلاگر اسپای۲۴

پس از دانلود کی لاگر برنامه اسپای۲۴ را نصب کنید تا وارد صفحه کلید تلفن همراه فرزند خود شوید. ما کار را آسان کردیم، با این حال، پشتیبانی همیشه پاسخگوی سوالات شماست.

استفاده از کی لاگر

پس از دانلود کی لاگر و نصب، برنامه بلافاصله شروع به کار می کند. پس از ورود به پنل کاربری خود گزینه داشبورد را انتخاب کرده و اطلاعات ثبت شده را بررسی کنید.

برنامه پیشرفته کی لاگر برای اندروید و آیفون

آیا می خواهید تمامی کلماتی که فرزندتان با تلفن همراه خود تایپ می کنند ببینید؟ کی لاگر اندروید و کی لاگر آیفون اسپای۲۴ این کار را آسان می کند. با استفاده از اسپای۲۴ اگر چیزی توسط فرزندتان در گوشی همراه وی تایپ شود، شما آن را خواهید دید.

اسپای۲۴ یکی از بهترین برنامه های نظارت بر کلمات تایپ شده برای گوشی های اندروید و آیفون است. این برنامه برای کمک به والدین طراحی شده است تا از تعاملات خطرناک فرزندان خود جلوگیری کنند.

یک پنل کاربر پسند با استفاده آسان که شما میتوانید با استفاده از آن کلمات و زمان تایپ شدن آنها را مشاهده کنید. همچنین می توانید یک اعلان برای کلمات خاص مورد نظر خود تعیین کنید تا هر زمان که توسط فرزند شما در تلفن همراه وی تایپ شد، شما مطلع شوید.

دانلود کیلاگر اندروید

کیلاگر برای کامپیوتر

بهترین برنامه کی لاگر ویندوز و کامپیوتر

تمامی مواردی که فرزند شما در رایانه شخصی خود تایپ میکند را کنترل کنید. شما با کی لاگر ویندوز اسپای۲۴ میتوانید به کلمات تایپ شده در دستگاه فرزندتان دسترسی داشته باشید. بنابراین هرگز چیزی را از دست نخواهید داد.

اسپای۲۴ به شما نشان میدهد که مکالمه در کدام برنامه یا نرم افزار و در چه زمان و تاریخی صورت گرفته است. بنابراین اگر به دنبال کی لاگر واتساپ یا کی لاگر تلگرام یا هر برنامه دیگری هستید با دانلود برنامه کیلاگر ما، دقیقا متوجه خواهید شد که هر عبارت و کلمه را چه زمانی و در کدام اپلیکیشن تایپ کرده اند.

می‌توانید دستگاه کودک خود را از راه دور کنترل کنید تا بر روی برنامه‌های پیام‌رسان اجتماعی و مرورگرها نظارت داشته باشید تا با استفاده از نرم‌افزار ثبت کلمات تایپ شده اسپای۲۴، در چت‌های پیام‌رسان فوری، پیام‌های متنی، مرورگرها، ویرایشگرها و غیره، ضربه‌های کلیدی اعمال‌شده در چت‌های پیام‌رسان فوری، پیام‌های متنی، مرورگرها، ویرایشگرها و غیره را کنترل کنید.

شما میتوانید دستگاه فرزند خود را از راه دور کنترل کنید و همچنین بر روی برنامه های پیام رسان اجتماعی و مرورگرهای دستگاه فرزند خود نظارت داشته باشید . کلمات تایپ شده ای که در چت های پیام رسان ها ، پیام های متنی ، مرورگرها ، ویرایشگرها و غیره ، که در نرم افزار اسپای۲۴ ثبت شده است ، میتوانید پیام های ارسالی و دریافتی فرزند خود را کنترل نمایید .

مشاهده عبارت های تایپ شده به صورت مخفیانه

کی لاگر اندروید و ویندوز اسپای۲۴ هر چیزی توسط فرزندتان در گوشی همراه وی تایپ شود را ذخیره می کند و علاوه بر ذخیره سازی کلمات به شما نشان میدهد که هر عبارت در کجا و در کدام برنامه تایپ شده است پس دیگر نیازی به کی لاگر واتساپ و کی لاگر تلگرام به صورت جداگانه نخواهید داشت. با دانستن همه مواردی که فرزندانتان در برنامه‌ها و پیام‌ رسان‌های مختلف تایپ می‌کنند، متوجه خواهید شد که چه چیزی در دنیای آنها درست نیست و از بروز خطرات بالقوه در تلفن همراه از فرزندتان محافظت کنید.

با دانلود برنامه کیلاگر اسپای۲۴ تمام اطلاعات تایپ شده از طریق صفحه کلید فرزند در تلفن همراه و رایانه شخصی وی را ردیابی و ضبط می کند. این برنامه همه چیزهایی را که کاربر هدف تایپ می کند، بدون توجه به برنامه یا مرورگری که استفاده می شود، ثبت می کند. کلیدهای تایپ شده شامل اطلاعاتی هستند که کپی و جایگذاری می شوند. برنامه کیلاگر اسپای۲۴ پس از نصب بر روی دستگاه مورد نظر پنهان می شود تا بتوانید همه چیز را بدون اینکه فرزندتان متوجه شود، به صورت مخفیانه نظارت کنید.

سوالات متداول درباره برنامه کیلاگر

برنامه کیلاگر


آیا میتوانیم از برنامه کیلاگر برای کنترل از راه دور استفاده کنیم ؟

پس از دانلود کیلاگر، هنگامی که آن را روی دستگاه مورد نظر نصب کردید، می توانید از راه دور به تمام اطلاعات ثبت شده دسترسی داشته باشید.

بهترین کی لاگر رایگان برای اندروید چیست؟

هر برنامه و نرم افزاری برای توسعه نیاز به زمان و هزینه دارد. بنابراین برنامه های کی لاگر رایگان در نهایت هزینه دارند و یا کلاهبرداری هستند.

آیا کی لاگر پسوردها را هم ثبت می کند؟

بله، می‌توانید با استفاده از برنامه کی لاگر اسپای۲۴ گزارش رمزهای وارد شده و تایپ شده را ضبط کنید.

چطور می توانم برنامه کیلاگر را روی گوشی شخص دیگری نصب کنم؟

شما باید از یک برنامه کنترلگر استفاده کنید که دارای ابزار کی لاگر است.

آیا برنامه کیلاگر اسپای۲۴ پنهان است؟

بله، اسپای۲۴ پس از نصب پنهان می شود و تمام اطلاعات تایپ شده را به صورت مخفیانه ثبت می کند.

منبع سایت: انی کنترل