کنترل اس ام اس ها با قدرتمندترین برنامه نظارت بر پیامک

از مکالمات شخصی گرفته تا کدهای تایید، همه اطلاعات از طریق پیامک با ما به اشتراک گذاشته می‌شود. بنابراین اهمیت پیام‌های ارسالی و دریافتی بدیهی است. اسپای۲۴ کارآمدترین راه برای کنترل اس ام اس فرزندان و نظارت بر همه چیزهایی است که فرزندان شما از طریق پیام کوتاه ارسال و دریافت می‌کنند. با کمک ویژگی‌های پیشرفته ردیاب SMS و نرم‌افزار کنترل پیامک اسپای۲۴، می‌توانید همه پیام‌های دریافتی، ارسالی و حتی حذف شده را مشاهده کنید.

نظارت بر SMS ها در 3 مرحله ساده

ایجاد حساب کاربری و انتخاب اشتراک مورد نظر برای کنترل اس ام اس

در اسپای۲۴ ثبت نام کنید و اشتراکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

نصب برنامه اسپای۲۴

اسپای۲۴ را نصب کنید تا هر آنچه برای شروع کنترل پیامک نیاز دارید داشته باشید. راه اندازی برنامه آسان است، با این حال، پشتیبانی همیشه برای پاسخ به هر سوالی در دسترس است.

شروع نظارت بر پیامک ها

از حساب کاربری خود به بخش داشبورد مراجعه کنید و بر پیامک های ارسالی یا دریافتی دستگاه فرزندتان نظارت کنید تا به همه چیزهایی که می‌خواهید بدانید و نیاز دارید، دسترسی داشته باشید.

ردیاب SMS


بهترین نرم افزار کنترل پیامک دیگران و نظارت بر اس ام اس ها

اسپای۲۴ یک ابزار کنترل پیامک فرزندان را معرفی می‌کند که می‌تواند برای والدین جهت نظارت بر ارسال و دریافت پیامک در تلفن‌های هوشمند استفاده شود.

خطرات استفاده نادرست از تلفن همراه برای ارسال و دریافت پیامک توسط فرزندان بر هیچکس پوشیده نیست. این در حالی است که کودکان زیر 18 سال به دلیل روحیه ماجراجویی و ریسک‌پذیری در معرض خطرات احتمالی بیشتری قرار دارند. کنترل اس ام اس‌های آن‌ها و نظارت بر آن می‌تواند یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های آن دسته از والدینی باشد که به فعالیت‌ها و ارتباطات فرزندان خود اهمیت می‌دهند.

به همین دلیل است که والدین به دنبال ابزارها و برنامه‌های ردیاب پیامک فرزندان با کارایی بالا و قابل اعتماد هستند. بنابراین، شما می‌توانید در اسپای۲۴ برای کنترل SMS ثبت نام کنید و به متن‌هایی که فرزند شما از طریق پیامک ارسال و دریافت کرده است دسترسی داشته باشید و ببینید آیا محتوای نامناسبی را از طریق این پیام‌رسان به اشتراک می‌گذارند یا خیر.

کنترل و ردیابی پیامک ها به صورت مخفیانه

برنامه ردیاب اس ام اس فرزند اسپای۲۴ ابزاری موثر است که به شما امکان می‌دهد به تمام پیام‌های متنی ارسال یا دریافت شده در دستگاه مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. با نرم‌افزار کنترل پیامک اسپای۲۴ و نظارت بر پیام‌های متنی، می‌توانید فوراً به تمام اطلاعات مهمی که می‌خواهید دسترسی داشته باشید.

اسپای۲۴ یک روش جایگزین برای هک پیامک و نظارت بر فعالیت فرزندان شما در تلفن‌های هوشمند از جمله ارسال و دریافت پیامک ارائه می‌دهد. با استفاده از این ابزار قدرتمند ردیابی پیامک، شما قادر خواهید بود تمامی ارتباطات برقرار شده از طریق پیامک را از راه دور و به صورت مخفیانه نظارت کنید.

استفاده از برنامه اسپای۲۴ آسان است. با دنبال کردن چند مرحله ساده، می‌توانید آن را روی دستگاه فرزندان خود نصب کنید. از آنجایی که برنامه مخفی است، می‌توانید پیامک‌ها و ارتباطات روی دستگاه را بدون اینکه فرزند متوجه شود، ردیابی کنید. برنامه کنترل پیامک از راه دور اسپای۲۴، تمامی اس ام اس‌ها را به همراه جزئیات زمان و تاریخ ارسال یا متن پیام‌های دریافتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

برنامه پیشرفته کنترل پیامک فرزندان

با استفاده از ابزار پیشرفته کنترل اس ام اس فرزندان ما، شما می‌توانید مکالمات و پیام‌هایی را که آن‌ها از طریق پیامک دارند، نظارت کنید در حالی که مطمئن باشید فرزندانتان هرگز نمی‌دانند.

اگر والدین هستید، با راه‌حل‌های ردیاب اس ام اس از راه دور اسپای۲۴ اکنون نگران نباشید و از آرامشی که انتظارش را داشتید لذت ببرید.

پیامک‌هایی که ارسال یا دریافت می‌شوند، درست مانند چیزی است که به دستگاه فرزند ارسال می‌شود، در حالی که نیازی به دسترسی مستقیم به دستگاه فرزند برای کنترل SMS ندارید. اسپای۲۴ حاوی همه چیزهایی است که برای ردیابی فعالیت‌ها در پیامک و سایر شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید. با ابزار قدرتمند کنترل SMS ما و پنل کاربر پسند، می‌توانید مکالمات آن‌ها را بررسی کرده و بر عملکرد فرزندان خود نظارت داشته باشید.

سوالات متداول درباره کنترل پیامک ها

بهترین نرم افزار کنترل اس ام اس دیگران رایگان چیست؟

ممکن است برخی از تبلیغات در مورد ابزارهای رایگان کنترل SMS وجود داشته باشد، اما نرم افزار نظارت بر پیامک رایگان معمولاً آنچه را که وعده داده است انجام نمی دهد و حتی ممکن است اطلاعات شخصی شما را بدزدد.

چطور می توانم پیامک های شخص دیگری را بخوانم؟

اسپای۲۴ این امکان را به شما ارائه می دهد که اس ام اس ها را بدون نیاز و دسترسی به تلفن همراه فرزند نظارت کنید.

برنامه کنترل SMS چطور کار می کند؟

با استفاده از ابزار کنترل پیامک فرزندان، می‌توانید تمام پیام‌های فرزند اعم از دریافت‌ شده و ارسال‌ شده به دیگران را ببینید.

چگونه SMS های دیگران را کنترل کنیم؟

با استفاده از اسپای۲۴ کلمات تایپ شده و تمام داده ها به کنترل پنل شما ارسال می شود و می توانید به راحتی تعاملات و فعالیت های آنها را بررسی کنید.

منبع سایت : انی کنترل