سامانه فروش سهام عدالت | مشمولین سهام عدالت

سهام عدالت خود را به راحتی بفروشید! اگر سهام عدالت به شما تعلق گرفته و نسبت به آزاد سازی آن اقدام نموده اید، می توانید بدون دریافت کد بورسی و بدون مراجعه حضوری به کارگزاری، نسبت به فروش آن اقدام نمایید.

چه کسانی می توانند سهام عدالت خود را بفروشند

اشخاصی که در سایت samanese.ir شماره شبای بانکی و شماره تلفن همراه خود را ثبت و روش مستقیم را انتخاب نموده اند، می توانند ٣٠ درصد از سهام خود را به فروش برسانند.

سامانه فروش سهام عدالت | مشمولین سهام عدالت


فروش سهام عدالت

اگر روش مستقیم را برای فروش سهام عدالت انتخاب نموده اید به سامانه فروش سهام عدالت کارگزاری آبان مراجعه نمایید و روی گزینه “ثبت نام” کلیک نمایید. کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید، پس از دریافت پیامک کد تایید روی شماره موبایل خود و وارد نمودن آن در سامانه، می توانید نسبت به تعیین نام کاربری(کد ملی) و کلمه عبور اقدام نمایید. در این مرحله می توانید نسبت به مشاهده و ثبت درخواست فروش دارایی خود اقدام نمایید.

دریافت وجه حاصل از فروش سهام عدالت

پس از فروش سهام عدالت، چنانچه در سامانه، گزینه واریز وجه به حساب را انتخاب کرده باشید، مبلغ مورد نظر به شماره حساب ثبت شده شما در سامانه سهام عدالت واریز خواهد شد.

دریافت کد بورسی و معاملات آنلاین با آبان

اگر علاقمند به سرمایه گذاری در بورس هستید و قصد خرید و فروش سهام را دارید، در سایت ثبت نام کنید، سپس برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان که در پایان ثبت نام معرفی شده است مراجعه نمایید. چند روز بعد نام کاربری و کلمه عبور برای شما ایمیل و پیامک می شود.

1) چگونه افراد می توانند مطمئن شوند كه مشمول سهام عدالت هستند؟

كلیه افراد می توانند از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی samanese.ir و ورود مشخصات هویتی خود، ضمن اطلاع از مشمول بودن، صورتحساب خود را مشاهده نمایند.

2) كدام اقشار جامعه جزو واجدین شرایط دریافت سهام عدالت بوده اند؟

فهرست اقشاری از جامعه كه در 10 سال گذشته واجد شرایط دریافت سهام عدالت شده اند به همراه تعداد ثبت نام شدگان هر یك از این اقشار، در پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت به نشانی اینترنتی news.samanese.ir منوی "سهام عدالت" قابل مشاهده است.

3) افراد جامانده و كسانی كه تا کنون برای سهام عدالت ثبت نام نكرده اند چگونه می توانند مشمول دریافت سهام عدالت شوند؟

در حال حاضر به دلیل عدم وجود مجوز قانونی، ثبت نام و تخصیص سهام عدالت به افراد جدید میسر نمی باشد. بدیهی است درصورت صدور مجوزهای قانونی لازم به منظور ثبت نام متقاضیان دریافت سهام عدالت، مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.

4) آیا افرادی كه با وجود ثبت نام اولیه، در زمان مقرر در تعاونی های سهام عدالت شهرستان ها ثبت نام نهایی نشده اند، مشمول سهام عدالت محسوب می شوند؟

فقط كسانی كه در شركت های تعاونی شهرستانی ثبت نام نهایی شده اند و نامشان از طریق شركت های مذکور به سازمان خصوصی سازی ارسال و در آدرس اینترنتی samanese.ir درج شده است مشمول نهایی سهام عدالت هستند و ثبت نام اولیه و یا داشتن دعوتنامه دلیل بر ثبت نام نهایی، نمی باشد.

5) آیا ثبت نام شدگان فوت شده كماكان مشمول سهام عدالت هستند؟

بلی؛ ثبت نام شدگان نهائی در صورت فوت نیز جزو مشولین سهام عدالت هستند و وراث قانونی آنها می توانند از طریق آدرس اینترنتی samanese.ir اطلاعات لازم را جهت اقدامات بعدی كسب و ضمن مراجعه به دفاتر منتخب پیشخوان دولت، موجود در آدرس اینترنتی مذکور، نسبت به تقسیم و تسهیم سهام شخص متوفی بین وراث قانونی ایشان اقدام نمایند.

6) تکلیف پرونده متوفیانی که یک یا چند تن از وراث ایشان فوت کرده و یا حضور ندارند؛ چیست؟

در حال حاضر فقط پرونده متوفیانی که تمامی وراث آنها در قید حیات و حاضر می باشند، قابل بررسی و اقدام است. درصورت ایجاد امکان بررسی پرونده این دسته از متوفیان مراتب به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

7) در صورت مفقودی برگه عضویت سهام عدالت چه اقدامی باید انجام داد؟

هیچ لزومی به در اختیار داشتن برگه عضویت سهام عدالت نیست و این برگه فاقد كاربرد و ارزش می باشد. مشمولین سهام عدالت با مراجعه به آدرس اینترنتی samanese.ir می توانند از وضعیت عضویت و سهامداری خود مطلع شوند.

بالاترین قیمت سهام عدالت در اردیبهشت

دنیای‌اقتصاد: ارزش سبد بورسی سهام عدالت (با قیمت اسمی ۵۳۲ هزار تومان) با ۱/ ۱ درصد رشد روزانه به ۹ میلیون و ۴۳۷ هزار تومان رسید. این رقم بالاترین ارزشی است که این مجموعه سهام در اردیبهشت به خود می‌بیند. در طول ماه جاری قیمت سهام عدالت به کانال ۸ میلیون تومان هم افت کرد، اما در ۴ روز کاری گذشته که شرکت‌های بزرگ بازار رشد داشتند، ارزش این دارایی هم افزایش یافت. در هفته گذشته برخلاف بیشتر رفتارهای هفتگی این سهام در سال‌جاری، رشدی ۵/ ۲درصدی را شاهد بودیم. روز گذشته هم رشد ۱/ ۱ درصدی این دارایی مرهون رشد حداکثری…

رشد هفتگی سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: سهام عدالت برخلاف حرکت معمول هفتگی خود در سال ۱۴۰۰، ۵/ ۲درصد رشد هفتگی را در پایان هفته گذشته به ثبت رساند. ابتدای هفته گذشته مجموع ارزش سهم‌های عدالت در قیمت ۹میلیون و ۹۹هزار تومان قرار داشت که همراه با روزهای منفی بازار در دو روز ابتدایی هفته یادشده تا کانال ۸میلیون تومان هم رسید؛ اما در جریان مبادلات مثبتی که به ویژه در لیدرهای بازار اتفاق افتاد، طی سه روز بعدی ارزش سهام عدالت هم با رشدی افزون‌تر از شاخص وزنی بازار افزایش یافت و درنهایت به رقم ۹میلیون و ۳۳۵هزار تومانی رسید.…

۳ اهرم صعود سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: همزمان با رشد شاخص کل بورس، ارزش سبد سهام عدالت مثبت شد و فراتر از آن به همت رشد ۳ گروه اصلی این مجموعه سهام، یعنی «فلزات اساسی»، «فرآورده‌های نفتی» و «محصولات شیمیایی» رشد ارزشی این سهام به بالای ۳درصد رسید؛ درحالی‌که نماگر بازار سهام دیروز رشدی ۹/ ۱درصدی را تجربه کرده بود. طی بازار دیروز در گروه فرآورده‌های نفتی از میان ۶ نماد بورسی حاضر در سبد سهام عدالت، ۴ نماد رشد بالای ۵درصد را تجربه کردند.

اجتناب سهام عدالت از کانال ۸ میلیونی

دنیای‌اقتصاد: سهام عدالت همچنان با کانال ۸میلیون تومانی درگیر است و برآیند معاملات شرکت‌های بورسی سازنده سبد این دارایی به‌گونه‌ای رقم می‌خورد، گویی نمی‌خواهد در این کانال تثبیت شود. طی چند روز گذشته، بعد از دومرتبه رفت‌وبرگشت این سهام به کانال ۸میلیون تومانی، ارزش دارایی همگانی در نهایت دیروز به ۹میلیون و ۱۵هزار تومان رضایت داد. روز یکشنبه همراه با افت ۳۴/ ۱درصدی شاخص وزنی بازار، سبد سهام عدالت هم که اتکای بسیار بالایی به لیدرهای بازار دارد، به میزان ۱۱/ ۲درصد کاهش یافته بود، در شرایط عکس دیروز که شاخص…

سود سهام عدالت چه زمانی واریز می‌شود؟

سود سهام عدالت چه زمانی واریز می‌شود؟

خبرگزاری صدا و سیما: حسین قشمی دربار زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت سال ۹۸ به حساب مشمولان افزود: به محض واریز سود ۳۶ شرکت سرمایه پذیر، ۵۰ درصد دوم سود مصوب، به حساب سهامداران واریز می‌شود.

کاهش ارزش سهام عدالت

کاهش ارزش سهام عدالت

خبرگزاری صدا و سیما: ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۰ میلیون و ۵۱۳ هزار تومان و ۱۹ میلیون و ۸۰۵هزار تومان رسید.

وارثان سهام‌عدالت فعلا صبر کنند

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با تاکید بر اینکه دارندگان سهام‌عدالت، فعلا برای فروش سهام خود صبر کنند، گفت: به زودی دارندگان سهام‌عدالت، سهامدار شرکت سرمایه‌گذاری امید ایرانیان می‌شوند.

فراز و فرود سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: ارزش مجموعه سهم‌های بورسی عدالت در پایان هفته گذشته به ۹میلیون و ۹۹ هزار تومان رسید. این دارایی بعد از اینکه در سه‌شنبه گذشته کانال ۸ میلیون تومانی را لمس کرد، به‌طور مجدد به قیمت قبلی بازگشت ولی با این حال برآیند افت و نزول‌های هفته گذشته این سهام به کاهش ۸/ ۳درصدی هفتگی ختم شد. کارنامه هفتگی سهام عدالت در سال جدید تنها با یک نمره مثبت ثبت شده است. به بیان دیگر کلیت ۶ هفته‌ کاری سپری‌شده سال ۱۴۰۰ تنها یک هفته رشد مثبت را تجربه کرده است. این رشد در هفته ماقبل معاملاتی اتفاق افتاد که مجموعه…

سرازیری سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: سهام عدالت وارد کانال ۸ میلیون تومانی شد. شیب کاهشی این دارایی به گونه‌ای بوده که در همین روزهای کاری ابتدای سال ۱۴۰۰ به میزان ۵/ ۱ میلیون تومان معادل ۴/ ۱۴ درصد از ارزش آن کاهش یافته است. آخرین روزی که سهام عدالت در گذشته کانال ۸ میلیون تومانی را به خود می‌دید، ۲۱ بهمن سال گذشته بود و بعد از آن روند قیمتی مجموعه سهام این دارایی رو به افزایش بوده تا اینکه پیش از سال جدید دوباره به کانال ۱۰ میلیون تومانی صعود کرد، اما قیمت این مجموعه سبد سهامی دوباره در سال جدید روندی کاهشی گرفت، تا اینکه روز…

سهام عدالت روی قیمت ۹ میلیون و ۱۶۷ هزار تومان

دنیای‌اقتصاد: دیروز تمام نمادهایی که سبد بورسی سهام عدالت را تشکیل می‌دهند به استثنای دو مورد بانک ملت و سیمان دشتستان منفی بودند؛ اتفاقی که برآیند آن برای مجموعه بورسی سهام عدالت، کاهش ۴۶/ ۱ درصدی از قیمت این دارایی همگانی شد. ارزش دارایی‌های بورسی سهام عدالت همگام با کاهش ارزش شاخص کل بورس طی دو روز ابتدایی هفته جاری نزول کرده است، تا جایی که قیمت این سبد از رقم ۹ میلیون و ۴۶۸ هزار تومان در ابتدای روز شنبه به ۹ میلیون و ۱۶۷ هزار تومان در پایان روز گذشته کاهش یافت. این کاهش ۱/ ۳ درصدی از ارزش سهام عدالت طی…

نزول ۷/ ۱درصدی سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: سهام عدالت بعد از اولین هفته مثبتی که سپری کرده بود، روز گذشته دوباره به روند کاهشی کلی خود برگشت. هفته قبل قیمت این سهم به پله ۹میلیون و ۱۰۰هزار تومانی هم رسید؛ اما همپای رشد بازار در ۲ روز پایانی هفته، این دارایی هم البته با گام‌های بلندتری صعود کرد و در پایان هفته به نیمه بالای پله ۹میلیون و ۴۰۰هزار رسید. اما روز گذشته قیمت سبد دارایی سهام عدالت دوباره ۱۶۴هزار تومان معادل ۷۳/ ۱درصد کاهش یافت و به ۹میلیون و ۳۰۳هزار تومان رسید. رقم خوردن این افت ابتدا به دلیل رفتار کلی بازار بود، به‌طوری‌که…

خبرهای جدید درباره واریز سود سهام عدالت

خبرهای جدید درباره واریز سود سهام عدالت

خبر آنلاین: سخنگوی آزادسازی سهام عدالت گفت: تاکنون پنج شرکت هنوز اقدام به واریز سود نکرده‌اند، به محض واریز سود همه شرکت‌ها، مرحله دوم واریز سود سال ۹۸ سهام عدالت سهامداران انجام می‌شود.

اولین صعود هفتگی سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: مجموعه سهم‌های سبد عدالت بالاخره یک هفته مثبت را در سال جدید تجربه کرد. برآیند تمام افت‌وخیزهای هفته گذشته (هفته پنجم کاری سال ۱۴۰۰) نمادهای بورسی این سهم در نهایت به نفع قیمت کلی این مجموعه ختم شد و نسبت به پایان هفته گذشته به میزان ۴۸/ ۱درصد افزایش یافت. این درحالی است که ارزش این دارایی طی ۴ هفته ابتدایی سال جدید همچنان کاهشی بود؛ موضوعی که باعث شده حتی با احتساب رشد مثبت هفته پنجم، بیش از یک میلیون تومان (۸۸/ ۹درصد) از ارزش این سهام در سال جدید ذوب شود. اما در هفته گذشته این روند نزولی…

بالاترین رشد سهام عدالت در سال ۱۴۰۰

دنیای‌اقتصاد: دیروز از معدود روزهایی بود که سهام عدالت رشد خوبی را تجربه کرد؛ طی یک روز قیمت این دارایی به میزان ۳۲/ ۲ درصد افزایش یافت و با دو پله رشد از ۱/ ۹ به ۳/ ۹ میلیون تومان رسید. از ابتدای سال جدید این سومین بار بود که مجموعه سهام عدالت با جامه سبز در بازار نمود پیدا می‌کند. با این تفاوت که رشد دیروز این دارایی، ثبت بیشترین میزان صعود در کل سال را به خود اختصاص داد. این رشد حتی بالاتر از شاخص کل بازار بود که این امر به همت افزایش دو ابرسهام این سبد یعنی «فولاد» و «فملی» صورت گرفت که بازدهی روزانه هر…

سرعت‌گیرهای نزول سهام عدالت

دنیای اقتصاد: سهام عدالت دیروز برخلاف روزهای گذشته با افت کمتری در ارزش مجموعه سهم‌های خود مواجه شد، به طوری که برآیند معاملات نمادهای بورسی این سهام در روز گذشته به قیمت ۹ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان آن عینیت بخشید، در حالی که دارایی عمومی موسوم به سهام عدالت در روز ماقبل معاملاتی با بیش از ۲/ ۱ درصد کاهش به رقم ۹ میلیون و ۱۴۴ هزار تومان رسیده بود. این میزان کاهش کم‌سابقه طی یک روز به دلیل منفی شدن تقریبا تمام نمادهای حاضر در این سهام رخ داد، اما روز گذشته دو سهام بزرگ پرتفوی عدالت یعنی «فملی» و «فولاد» که…

این خبر را درباره سهام عدالت بخوانید

خبر مهم درباره سهام عدالت

افت ۵/ ۱ درصدی سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: برآیند فعل‌وانفعالات بازاری شرکت‌های بورسی مجموعه سهام عدالت در معاملات روز گذشته به شکلی پیش رفت که در نهایت ارزش هر برگ سهام ۵۳۲ هزار تومانی عدالت به ۹ میلیون و ۱۴۴ هزار و ۷۵۲ تومان رسید؛ کاهشی ۴۷/ ۱ درصدی که زمینه تشدید حرکت نزولی قیمت این دارایی برای ورود به محدوده‌های پایین این کانال را فراهم می‌کند. اگر قاعده‌های حرکتی روزهای گذشته تکرار شود تا چند روز دیگر قیمت سهام عدالت به کانال ۸ میلیون تومانی سقوط خواهد کرد. اتفاق نادری که دیروز در پرتفوی سهام عدالت رخ داد این بود که از میان ۳۷ نماد…

خبر مهم برای متقاضیان تسهیلات کارت اعتباری سهام عدالت

خبر مهم برای متقاضیان تسهیلات کارت اعتباری سهام عدالت

خبر آنلاین: در صورتی که کل مبلغ تسهیلات تا ۳۶ روز پس از دریافت آن به صورت یکجا بازگردانده شود؛ تسویه به طور کامل انجام شده است و سودی به آن تعلق نخواهد گرفت.

سهام عدالت در پله ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی

دنیای‌اقتصاد: بعد از اینکه طی هفته گذشته به میزان ۸/ ۳ درصد از قیمت سهام عدالت از دست رفت، روز گذشته هم ۵۱/ ۰ درصد دیگر از ارزش مجموع سبد عدالت کاسته شد و در نهایت قیمت ۹ میلیون و ۲۸۲ هزار تومان را برای خود برگزید. این رقم کمترین قیمتی است که سهام عدالت طی ۴۷ روز گذشته به خود می‌گیرد. از تاریخ ۱۷ اسفند سال گذشته که سهام عدالت به ۹ میلیون و ۱۷۱ هزار تومان رسید تاکنون همواره بالای این رقم سیر می‌کرده است. روز گذشته به جز سه نماد «ساراب»، «سدشت» و «فملی»، همه شرکت‌های بورسی حاضر در پرتفوی سهام عدالت روزی…

ریزش قیمت سهام عدالت

خبرهای جدید درباره واریز سود سهام عدالت

خبرهای جدید درباره واریز سود سهام عدالت

ایرنا: سخنگوی آزادسازی سهام عدالت گفت: اکنون از همه شرکت‌ها درخواست داریم که بقیه سود را به شرکت سپرده‌گذاری واریز کنند تا سود باقیمانده به‌زودی و در ایام ماه رمضان به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شود.

رشد سهام عدالت با اهرم فلزات اساسی

دنیای‌اقتصاد: سهام عدالت بعد از یک هفته افت پیاپی، بالاخره دیروز جامه سبز بر تن خود دید. حالا کارنامه ۱۴۰۰ این سهام با دو روز مثبت به ثبت رسیده است. از آنجا که اصلی‌ترین شرکت‌های موجود در مجموعه سهام عدالت جزو شاخص‌سازهای بازار محسوب می‌شوند، روندها و نوسانات آن همگرایی بالایی با شاخص کل وزنی بازار دارد، البته فعل‌وانفعالات بازار دیروز به شکلی بود که رشد بیشتری برای سهام عدالت نسبت به شاخص کل بازار رقم خورد. شاخص‌کل دیروز رشدی ۲۵/ ۰ درصدی را به ثبت رساند. علت رشد بیشتر سهام عدالت را هم باید در رشد دو…

آخرین مهلت تکمیل مدارک انتخابات سهام عدالت

ایرنا: اول اردیبهشت‌ماه، آخرین مهلت تکمیل مدارک اشخاص حقیقی نامزدی هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت اعلام شد. در اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار آمده است: به اطلاع آن دسته از اشخاص حقیقی که تا ۲۸ فروردین سال جاری برای عضویت در هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در سامانه «ستان» ثبت‌نام کرده و مدارک آنان ناقص است می‌رساند، این افراد حداکثر تا اول اردیبهشت‌ مهلت دارند به سامانه ستان مراجعه و نواقص را برطرف کنند. بدیهی است تقاضای ثبت‌نام افراد مذکور در صورت تکمیل…

کف جدید ۴۰ روزه سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: سهام عدالت دیروز هم یک پله عقب‌نشینی کرد تا با این حرکت کف ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی‌ ۴۰ روزه خود را هم از دست بدهد و وارد قیمت ۹ میلیون و ۴۲۶ هزار تومان شود.

نزول منظم ارزش سهام عدالت

دنیای‌اقتصاد: قدم‌های رو به عقب قیمت سهام عدالت قاعده‌مند شده به طوری که طی سه روز گذشته، روزانه به یک کانال جدید در ارقام صدهزارگان خود افت کرده است.

آخرین مهلت برای نامزدی در انتخابات سهام عدالت

سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ای آخرین مهلت اعلام تقاضای اشخاص حقوقی برای نامزدی هیات‌مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت را ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد. در چند روز گذشته سخنگوی آزادسازی سهام عدالت در گفت‌و‌گویی مجموع دارایی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی را بیش از ۳۸۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد./ ایرنا

آمار داوطلبان انتخابات هیات‌مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی

علی عسکری، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد توضیحاتی را در مورد نحوه انتخاب اعضای هیات‌مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت و نحوه مشارکت مردم ارائه کرد. تاکنون حدود ۱۷۰۰ نفر به عنوان داوطلب هیات‌مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی در سامانه ستان ثبت‌نام کرده‌اند. این آمار تا ۲۴ فروردین ‌است و ممکن است تاکنون این تعداد افزایش یافته باشد. تعداد اعضای هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری هر استان حدود پنج نفر است و قرار است دو نفر نیز به عنوان علی‌البدل انتخاب شوند./ ایسنا

تمدید ثبت‌نام انتخابات سهام‌عدالت برای حقوقی‌ها

رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی از تمدید مهلت ثبت‌نام انتخابات شرکت‌های استانی سهام عدالت خبر داد. پیمان میراب در گفت‌وگو با «ایلنا» درباره احتمال تمدید مهلت ثبت‌نام برای انتخابات هیات‌مدیره شرکت‌های سهام عدالت در استان‌ها اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام در انتخابات تعیین هیات‌مدیره شرکت‌های سهام عدالت برای اشخاص حقوقی تا پایان روز دهم اردیبهشت ‌ماه تمدید شد.

انتخابات شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی عصاره آزاد‌سازی سهام عدالت است

سخنگوی آزادسازی سهام عدالت اعلام کرد: آزادسازی سهام عدالت با برگزاری انتخابات شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی، وارد یک مرحله ویژه و تاریخی می‌شود.

برای کسانی که روش آزادسازی را به اشتباه انتخاب کرده‌اند، امکان ویرایش وجود دارد؟

طبق گفته رئیس سازمان خصوصی‌سازی برای سهام‌د‌‌‌ارانی که تا ساعت ۲۴ روز ۱۵ اردیبهشت ماه وارد سامانه شده و اطلاعات خود را وارد کرده‌اند، امکان ویرایش وجود دارد.

در خصوص کسانی که از روز ۱۶ ادریبهشت ماه نسبت به آزادسازی سهام خود اقدام کنند، امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.